Peršokti į turinį

OwnaGe

Narys
 • Pranešimų skaičius

  769
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%
 • Forumo eurai

  118 +Pervesti

Reputacijos taškai

134 Kartais pasakantis ką gero

3 sekėjų

Apie OwnaGe

 • Nario rangas
  Pisau #$%^!
 • Gimtadienis 1999.04.19

Susisiekimo būdai

 • Skype
  silvestras22

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Kaunas
 • Steam ID
  icelt

Paskutiniai lankytojai

1.002 profilio peržiūros
 1. OwnaGe

  KarMa the rude one

  Tai galbūt depresiją kokia turi ,kad į viską taip stipriai reguoji? Neapsikrauk žmogau nepatiko kažkas paimei išėjai ir pamiršai , nėra ko dairytis atgal ir dar sau nervus gadintis su tuo lunatikų žaidimu.
 2. OwnaGe

  KarMa the rude one

  Oho net gi 30 žaidėjų va tai tau pasiekimas. O temos autoriui jei tave tokie žodžiai žeidžia tai laikas išeit į lauką susirast draugų ir įgyt socialios patirties , jei jau tu taip skundiesi tai kas bus kai užaugsi? Dirbsi kažkur ,pas kažką ir įsižeisi dėl kritikos , juokingai ir vaikiškai skamba, jei būtum boba kokia tai suprasčiau nors neaišku kaip yra.
 3. OwnaGe

  Steam acc su PUBG nei H nezaista

  Tai mldc, gauk.
 4. Tu nekreipk į jį dėmesio, pas jį išvis galva išdžiuvus, aš taip pat taip neapkenčiu žmonių rašančių angliškais slangais lietuviškuose forumuose. Tiesiog nesuprantu esmės tai daryti. Atvyko jis į ta Uk prieš pora metų ir įsivaizduoja ,kad jis vienas ten Lietuvis ir tik jis turi patirties ten būti juokas ima, kiek daug žmonių ten emigravę dar prieš jam išlendant iš kokono. O tu kaip matau visur reiški ta savo negatyvą ir įrodinėji tiesą kurios nėra ant kiek tu bukas nežinau ,bet ,kad nesisekė tau tai tiksliai. Visu pirmą būdamas vadybininku ne parduotuvėje uždirbu daugiau nei tu Uk , nors ir išvis kam tu tuos pinigus skaičiuoji. Matomai pas tave mentaliteto lygis prilygsta 0. Be to paskaičiavus butų kainas ir panš, nu aišku nebent tu gyveni su lenkais ir babajais bendrabuti už 150 svarų tai tau zjbs, bet normalesnis namas ar butas normaliam rajone kainuoja 1k+ svaro į menesį tai realiai paskaičiavus visus dalykus draudimus ir t.t kiek ten išlaidų tai ir lieka tau tas pats ar čia uždirbsi 800 susimokėsi mokėščius pora šimtų ir atsidėsi tuos 600 ar ten uždirbsi 1500 ir už nuoma paliksi 500 svarų ir kitas nesamones, beje reikia rasti darbą tinkama ir mokėti užsidirbti ir uždirbsi ,kad Zimbabvej gyvensi, tereikia proto.
 5. OwnaGe

  Red Dead Redemption 2 PC Lapkričio 5d.

  Visi beveik žaidimai yra užlockinti ant 30fps ir tai yra tokių kur dropina .
 6. OwnaGe

  reikia atsinaujint builda iki 500e

  Tas tai taip sutinku, bet pvz 3600 ir 3600x skirtumas kainos jau didesnis ir panš. , tai jei taupo ta turėjau omenyje ,kad reikiant galima ant šitų vietų sutaupyti, beje naudojant 3600 geriausia būtu minimum 3000mhz ramai.
 7. OwnaGe

  reikia atsinaujint builda iki 500e

  Šiaip kai tokia maža suma skirtumas tai gal ir verta, bet šiaip tas x tai yra tiesiog geresnis chipas jei žinai ką turiu omenyje, tas pats cpu tik overclockintas truputi ir gali išgauti su juo daugiau overclockinant. Nes ne visi cpu chipai overclockinas, tiek pat vienus gali pakelt daugiau kitus mažiau. Tai jei taupai pinigus gali imti be x ir tiesiog overclockint ir bus panašiai. Beje dėl build tai siūlyčiau ryzen 5 3600 ir pasiimti kokį gtx 1070 naudota, ir 16 ramų, jei taupai gali prastesne mobo pasiimt ,bet teks naujinti bios. Galbūt tilptum į 500
 8. OwnaGe

  Pirmasis jūsų tr.priemonė (AUTOMOBILIS)

  Passat b6 2008 2.5k su purkštuko defektu , sumoj apie 2.7-2.8k
 9. OwnaGe

  Ar pamenat senus laikus?

  Legendinis serveris, kiek valandų praleista ten Zmule ir Emule būdavo dar kol rasdavai kurį normaliai siunčia , o internetas jo zebra buvo dabartinis teo, būdavo nuo 16:00 val jis ,o savaitgali nuo ryto, nebent būdavai rimtas ir turėdavai nuo ryto visom dienom mokėdamas papildomai
 10. OwnaGe

  koki telefona pasirinkti

  Argumentuok kodėl ne xiaomi , tik ne samsung ar huawei?
 11. OwnaGe

  iPhone 11? Nuomonės.

  Toks tavo lojalumas kurį apibūdini tai tik ir galima teigt , kad prinėręs į šikną esi ir tiek koks tau čia lojalumas kai tavęs nieks nemėgsta , gyvenime ne tik darbas yra , dar žinok yra ir bendravimas su žmonėm , draugai ir t.t panašų ,kad tokių neturi "ožy"
 12. Smuk tu iš čia padėjėjas , ką tu čia padedi kiekvieno nuomone kritikuoji obuolį.
 13. OwnaGe

  iPhone 11? Nuomonės.

  Eik, eik tu jau mama kviečia valgyt, interneta jau greit atjunks galėsi eit gult su savo fantazijom kosmonautas , skaitau ir klykiu iš tavo pasakų priožino žmogu išmetė iš darbo ką tu čia kliedi vaikeli, tėvai išlaiko jis čia fantazuoja apie uk , politikas ir kitą šūdą. Gautum į ausi ir bėgtum apsiverkęs, laido riteris grasina. Pirmyn išmesk mane iš darbo noriu pamatyt tavo super galias ponas , išminčiau. Tavo sporto salė tai minecrafto sesija .
 14. Oj ,kad tik nesupūtu tavo ta kampiuterių benruominė , apsiverk mižniau , jei tave nervuoja kitų nuomonės diskusijų forume tai gal tu eik pasivaikšiok , pravedink pažastis nuo to kompiuterio, galu gale susirask draugų ,nereiks čia savo įniršio skleisti. Nepatinka neperki, ar verčia tave kažkas iš jų pirkt? Yra kas pirks yra kas nepirks, tokia rinka ir nieko tu nepakeisi ,kad ir kiek čia verkšlentum.
 15. Viskas čia veikia , uzdarbis forume pilna yra, tik tiek ,kad žmonės sako ,kad su id kaip ir niekam nepaėjo taip,kad reik paso, nu ,bet va sako kažkam pavyko, o beje kaip ir sakė adreso jie netikrina ar tu Vokietijoj esi dabar ar ne.

×