Peršokti į turinį

Supergames.lt konkursas: Naujas įvaizdis (2 Raundas)


SomethingHappened

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3821 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Iki 2013.11.27  

132 balsai

  1. 1. Kam atiduodi savo balsą? Jeigu nežinai kas sukūrė kokį darbą – žemiau yra visi pavyzdžiai.



Recommended Posts

Tai kokokia komisija čia rinko? Keista kad ne patiems nariams leido nuspręsti kurie darbai praeis į finalą, o kurie ne. :)

Cag'ai tau žiuriu skauda , kad žmogų išrinko į antrajį roundą , tu čia savęs nelaikyk aukštumoj , tu galvoji čia vienas esi toks žinai gražiausiai piešentis gfx'eris ? Matos pasikėles kaip reikalas esi ...

  • Teigiamai 2
  • Neigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Cag'ai tau žiuriu skauda , kad žmogų išrinko į antrajį roundą , tu čia savęs nelaikyk aukštumoj , tu galvoji čia vienas esi toks žinai gražiausiai piešentis gfx'eris ? Matos pasikėles kaip reikalas esi ...

O kas čia už mane gražiau piešia? Niekas! Bene tu transvestite? Nyk tu tik iš čia dvasios ubage. :D

Redaguota , nario CAGsolution
  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Cag'ai tau žiuriu skauda , kad žmogų išrinko į antrajį roundą , tu čia savęs nelaikyk aukštumoj , tu galvoji čia vienas esi toks žinai gražiausiai piešentis gfx'eris ? Matos pasikėles kaip reikalas esi ...

O kas čia už mane gražiau piešia? Niekas! Bene tu transvestite? Nyk tu tik iš čia dvasios ubage. :D

Va va , greta pasakė visą tiesą apie jį , pasišiūkšlinės ir iškėlęs save per aukštai yra šis žmogus. Nežo kas esantis ir save skaitantis geresniu dvigubai.

Susiimk žmogau čia tavo tie raganėjimai niekam neįdomūs , susiimink ir keiskis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Va va , greta pasakė visą tiesą apie jį , pasišiūkšlinės ir iškėlęs save per aukštai yra šis žmogus. Nežo kas esantis ir save skaitantis geresniu dvigubai.

Susiimk žmogau čia tavo tie raganėjimai niekam neįdomūs , susiimink ir keiskis.

Jo jo, ir kaip aš pasišiukšlinau? Kad aš čia už visus 1000 kartų geresnis? Aš nežinau kas esu? Matos, kad būsi "Gretos" giminės. Aš neskaitau savęs dvigubai geresniu, tai būtų man nelygis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jo jo, ir kaip aš pasišiukšlinau? Kad aš čia už visus 1000 kartų geresnis? Aš nežinau kas esu? Matos, kad būsi "Gretos" giminės. Aš neskaitau savęs dvigubai geresniu, tai būtų man nelygis.

Kokia dar giminė nepezėk čia , nepažystu net jos bet pasakė tiesą apie tave , laikai save už visus geresniu tai ką čia dar darai? Jam lygio nėra :DD , kad tavo tie darbai net nestebūklingi ir dauguma galėtų tokius padaryt , o kad tavo nėr konkurse tai neverk.... Dabar prasides šito molio pranešimai o tu bent tokius darbus padaryk ir t.t.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kokia dar giminė nepezėk čia , nepažystu net jos bet pasakė tiesą apie tave , laikai save už visus geresniu tai ką čia dar darai? Jam lygio nėra :DD , kad tavo tie darbai net nestebūklingi ir dauguma galėtų tokius padaryt , o kad tavo nėr konkurse tai neverk.... Dabar prasides šito molio pranešimai o tu bent tokius darbus padaryk ir t.t.

Pirma pasakysiu kodėl ji taip pasakė, o ir tavo nuomonė tokia. Tai dėl to, kad jūs man rašot kad padaryčiau kokį darbą nemokamai, paskui pareiškiu kad negaištu savo laiko tokiems dalykams už dyką, kam tai daryti nemokamai kai galima gauti tam tikrą pinigų dalį. Antra tai tu tikrai iš medžio kritęs, nes negali suprasti kur yra sarkazmas, o kur ne. Trečia, kas liečia mano darbus tai nemanau kad dauguma narių iš šito forumo galėtų padaryti tokius pat darbus kaip mano, dėl to kad kiekvienas dizaineris turi įsiugdinęs savo stilių ir jį padarytų kitaip, turinys, formos išdėstymas būtų panašus, bet pats dizainas skirtųsi, ne vieną aš tokį savo "plagijatą" jau matęs. Tavo pasakymas "kad mano konkurse nėra darbo ir man reikėtų neverkti" buvo visiškas šaudymas į pievas, dėl to kad iš dalies mano darbas yra konkurse, kuris buvo "perdarytas" pačio moderatorio Wolk! Dėl molio ir prašymo parodyti tavo darbus galiu pasakyti tik tiek. Tik visiški moliai, gali vadinti kitus moliais dėl to, kad patys nieko nesugeba ir varo ant kitų, aš neprašyčiau tavęs parodyti ar bent kažką galėtum kaip mano padaryti, dėl to jog žinau kad niekada tu to nepadarytum. Per daug greit užsiliepsnojantis vaikas esi, ir tave tiesiog užpistų knistis prie vieno darbo daugiau negu 5 minutes.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prasideda pono cag žinomo kaip forume daugiausiai pranešimų turinčio nario ( juk tai coooool) , litanijos ir eilinis melas , tuoj vėl bandys jis savo tiesas įrodyt , ir dar drįsta kitus vaikais vadint....

Jeigu nebeturi ką bepasakyti, tai geriau pavaidink protingesniu ir patylėk. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tiesiog negalėjau susilaikyti nepakomentavęs tokios juokingos situacijos. Vos ne prieš valandą, ar dvi profesionaliausias grafikos dizaineris pasaulyje cagas, man rašė, jog aš pasižiūrėčiau savo komentarus ir nusileisčiau ant žemės, tuo supratau, jog jis mane laiko pasikėlusį ir t.t. , bet va dabar profesionale pasižiūrėk į savo šituos komentarus, kurie yra tiesiog apgailėtini. Nelaikau tai pamokslu, ar dar velniai žino kuo, tiesiog prieš sakydamas kitiems nuomone, pagalvok apie save.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tiesiog negalėjau susilaikyti nepakomentavęs tokios juokingos situacijos. Vos ne prieš valandą, ar dvi profesionaliausias grafikos dizaineris pasaulyje cagas, man rašė, jog aš pasižiūrėčiau savo komentarus ir nusileisčiau ant žemės, tuo supratau, jog jis mane laiko pasikėlusį ir t.t. , bet va dabar profesionale pasižiūrėk į savo šituos komentarus, kurie yra tiesiog apgailėtini. Nelaikau tai pamokslu, ar dar velniai žino kuo, tiesiog prieš sakydamas kitiems nuomone, pagalvok apie save.

snape-sarcasm.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kad CAG geriau už jus „GFX'erius“ gražiau ir unikaliau piešia, tai duodu galvą nukirst. Ypač šiame forume, CAG'o darbų neturit su kuo lygint. Gal kituose, grafikos forumuose ir bus jam lygių ar net geresnių. Tiesiog jūs esat tokie žmonės, kad jei paprašot jo nemokamai padaryti darbą, o jis juk atsako, jūs ant jo užsisėdat ir fsio, jis jums blogiausias žmogus. :D Pagarbos kitam jūs visiškai neturit.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kad CAG geriau už jus „GFX'erius“ gražiau ir unikaliau piešia, tai duodu galvą nukirst. Ypač šiame forume, CAG'o darbų neturit su kuo lygint. Gal kituose, grafikos forumuose ir bus jam lygių ar net geresnių. Tiesiog jūs esat tokie žmonės, kad jei paprašot jo nemokamai padaryti darbą, o jis juk atsako, jūs ant jo užsisėdat ir fsio, jis jums blogiausias žmogus. :D Pagarbos kitam jūs visiškai neturit.

Nu manau ir šitame forume yra geriau už mane piešiančių, tik jau nebesilanko arba nesireiškia per daug ir tiek. Gi retas lietuvis kitą lietuvį pagirs ar užstos, čia tik kad vienas ant kito pavaryt ir tiek, o kad daugelis patapo tokiais rimtuoliais ir nesupranta juokų ar sarkazmo, tai čia jau jų pačių bėdos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3821 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...