Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Supergames.lt konkursas: Naujas įvaizdis (2 Raundas)


SomethingHappened

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3805 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Iki 2013.11.27  

132 balsai

  1. 1. Kam atiduodi savo balsą? Jeigu nežinai kas sukūrė kokį darbą – žemiau yra visi pavyzdžiai.



Recommended Posts

Nu tai aišku , kad mano ne. Tai kam ant manes iš pirmo stumi ir sakai , kad išvis nesusije nors ir fall ne? :DD Nu gerai mano paskutinis Š darbas ka žinau išrinko ir viskas. xd

Aš ant tavo darbo nestumiu tiesiok pasakau nuomonę,tavo manau išrinko nes gan tvarkyngas nu net nežinau krč.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

WOLK logotipas atrodo kopijuotas nuo 5053d5dcf7d08cea41243b76a9ce0e40127.png.

FALL kažkaip blogai įgyvendintas ir nerimtai atrodo.

FRIXO visiškai nedera prie dizaino, mano manymu.

CLEV turi tokia pačia bėda kaip FRIXO. :(

TbagT labai rėžia akį ir per ryškus gal, bet idėja gal ir nėra bloga.

PREFIXS apie savo darbą nieko sakyti negaliu, jis nėra stebuklingas ir jame daugiau darbo buvo įdėtą į "joystika", o tekstas kaip tekstas (aš esu prie minimalumo). :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jūs esat durni ar kas jum . Norit naujo gero logo , o balsuojat už prefixs toks pat darbas koks ir dabartinis tik juoda spalva ir vietoj pac man consolė.

FALL , WOLK.

Nu tai visi balsuoja už savo skoni gi šeip sau nebalsuos už prefix darbo man jis paprastas yra.

WOLK logotipas atrodo kopijuotas nuo 5053d5dcf7d08cea41243b76a9ce0e40127.png.

FALL kažkaip blogai įgyvendintas ir nerimtai atrodo.

FRIXO visiškai nedera prie dizaino, mano manymu.

CLEV turi tokia pačia bėda kaip FRIXO. :(

TbagT labai rėžia akį ir per ryškus gal, bet idėja gal ir nėra bloga.

PREFIXS apie savo darbą nieko sakyti negaliu, jis nėra stebuklingas ir jame daugiau darbo buvo įdėtą į "joystika", o tekstas kaip tekstas (aš esu prie minimalumo). :lol:

Koks skirtumas ar copy vis gi yra grožis :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu tai visi balsuoja už savo skoni gi šeip sau nebalsuos už prefix darbo man jis paprastas yra.

Koks skirtumas ar copy vis gi yra grožis :D

Taip, gražus, bet čia projektas ne dėl grožio... :D Jug nesinori matyti nukopijuotų logo.

Redaguota , nario </PREFIXS>
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

WOLK logotipas atrodo kopijuotas nuo 5053d5dcf7d08cea41243b76a9ce0e40127.png.

FALL kažkaip blogai įgyvendintas ir nerimtai atrodo.

FRIXO visiškai nedera prie dizaino, mano manymu.

CLEV turi tokia pačia bėda kaip FRIXO. :(

TbagT labai rėžia akį ir per ryškus gal, bet idėja gal ir nėra bloga.

PREFIXS apie savo darbą nieko sakyti negaliu, jis nėra stebuklingas ir jame daugiau darbo buvo įdėtą į "joystika", o tekstas kaip tekstas (aš esu prie minimalumo). :lol:

Na va, visiems kitiems kritikos pažėrė, o save išsigyrė, jog pas jį daugiau darbo įdėta. Nu matai, šaunuolis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Guest gamerx

Jei rimtai nė vieno įpatingo nemačiau, kuris kristų į akį.. Balsas būtų Wolk gražiausias man jis buvo... Prefixo toks paprastas, bet jei keis dizainą, tada ir logotipą vėl keist - blogai. Sakyčiau geriau palikti esamą arba Wolk paimti.. Esamas da best!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Savo darbo tikrai negyriau, nes visada pačio atliktas darbas yra geriausias. Tiesiog išsakiau savo nuomones apie kitų darbus. Nereik čia putotis :D

O tu įsiskaityk į savo pranešimą, kur aprašei visų darbus. Ir įsiskaityk į :

ir jame daugiau darbo buvo įdėtą

O visur kitur tik tavo kritika. Tipo pas tave daugiausiai darbo įdėta, o kiti tai netinka prie dizaino ir šiaip tau jie nerimti, nors tavo toks pat kaip mano. :D Ir šiaip, sakai, kad Wolk darbas kopijuotas nuo kažkurio kito logotipo, tai aš tada galiu sakyt, kad tavo tas "joystick'as" kopijuotas nuo kitų "joystick'ų", nes jie tokie patys.

Redaguota , nario FALL
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O tu įsiskaityk į savo pranešimą, kur aprašei visų darbus. Ir įsiskaityk į :

O visur kitur tik tavo kritika. Tipo pas tave daugiausiai darbo įdėta, o kiti tai netinka prie dizaino ir šiaip tau jie nerimti, nors tavo toks pat kaip mano. :D Ir šiaip, sakai, kad Wolk darbas kopijuotas nuo kažkurio kito logotipo, tai aš tada galiu sakyt, kad tavo tas "joystick'as" kopijuotas nuo kitų "joystick'ų", nes jie tokie patys.

Tu gal arabas jog nuo kito galo skaitai? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3805 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...