Peršokti į turinį

Padauža

Narys
 • Pranešimų skaičius

  225
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%
 • Forumo eurai

  0 +Pervesti

Reputacijos taškai

51 Kartais pasakantis ką gero

Apie Padauža

 • Nario rangas
  Dalyvis (-ė)

Susisiekimo būdai

 • Skype
  super.padauza

Profilio informacija

 • Lytis
  Paslaptis
 • Miestas
  Panevėžys
 1. Padauža

  iPhone 4s atrišimas

  O ar neišeina atrišti naudojant cydia?
 2. Laba diena, Kadangi aš esu susidomėjęs įvairiais „Android“ telefonais ir pamačiau, kad lietuviškų tinklapių tokių labai mažai - tad galvoju kurti apie „Android“ išmaniuosius telefonus tinklapį, panašų kaip XDA užsenietišką tinklapį. Manau, kad tinklapyje butų nemažai žmonių, nes iš tiesų daug žmonių pradėjo domėtis ir norėtų atrasti puikų Lietuvišką forumą, kur galėtų susipažinti su „Android“ operacine sistema daugiau. Kokių žmonių man reikia? Reikėtų žmonių tokių, kurie domisi šia sritimi ir galėtų rašyti įvairius straipsnius forume. Taip pat reikėtų tokių žmonių kurie greitai sugebėtų žmonėms suteikti pagalbą jeigu žmogus turi savo prietaise sistemišką problemą, kad greitai galėtų tam žmogui suteikti pagalbos ir išspręsti problemą. Kaip susisiekti su manimi? Su manimi galite susisiekti skype: super.padauza.
 3. Padauža

  Kas yra „Android“ ROM?

  Buvo mintis, tačiau labai daug darbo - vienas tam tikrai neesu pasiruošęs.
 4. Recovery - tai yra jūsų telefone esantis atkūrimas. Jūs jame galite įdiegti savo „ROM“, taip pat galite atlikti kelias naudingas funkcijas - tai yra pasidaryti „Backup“ - tai yra savo telefono failų, bei nustatymų kopiją į savo SD kortelę, bei atlikti „Restore“ - atgaminti visą tai ką jūs padarėte tarp „Backup“. Dažniausiai „Recovery“ įsijungia paspaudus ir palaikius išjungimo mygtuką ir garso mažinimo mygtuką vienu kartu (ant visų telefonų įjungimas yra skirtingas). Ar galima įsidiegti kitą recovery? - taip, galima - tačiau tai priklausys ar jų yra sukurta ant jūsų telefono modelio. Aš rekomenduoju naudoti TWRP arba ClockworkMod atkūrimus, nes juose dažniausiai veikia ADB funkcijos, kuriomis galėsite susitvarkyti savo telefoną jeigu jūsų ROM jau nebeįsijungia, t.y galėsite įsikelti į savo SD kortelę naują ROM naudojant ADB funkcijas ir paleisti ROM instaliaciją per "Recovery".
 5. Padauža

  Kas yra „Android“ ROM?

  Turi omenyje kažką panašaus į xda forumą?
 6. Padauža

  Kas yra „Android“ ROM?

  Aš ir esu itexposed narys - Unknown, straipsnis mano. Kadangi šiuo metu itexposed neveikia, tad viską perkelsiu čia, man tai kainavo nemažai laiko, o dabar tų mano kurtų straipsnių žmonės nebemato, taigi...
 7. Padauža

  Padėkit. Problema su plancetiniu kompiuteriu

  Kai prijungi savo android prietaisą, gali naudotis ADB funkcija. Naudodamasis ADB funkcija, gali padaryti factory reset - tai yra atnaujinti gamiklinius parametrus ir kodas nusiima, kitų variantų nerasi.
 8. Laba diena, ROM - tai „read only memory“ arba kitaip vadinant tai yra sistema jūsų „Android“ telefone. Jūs galite persirašyti ROM į savo telefoną. Šiuo metu internete yra įvairių ROM failų, kuriuos galite atsisiųsti ir įsikelti į savo „Android“ telefoną, tačiau jeigu jūsų telefone dar galioja garantinis, tuomet perrašius kitą ROM - garantinis nebegalios. Taip pat tokie eksperimentai su telefonu gali baigtis telefono nebeveikimu, todėl rekomenduojama iš pradžių pasiskaityti kaip galite saugiai įsirašyti ROM. Kiekvienas ROM turi savo versiją, šiuo metu naujausia versija yra. Įvardinsiu keletą ROM pavadinimų, kuriuos turbūt esate jau išgirdę - „CyanogenMod“, „Hero“ ir daug įvairių kitų... Ką mums duoda ROM įrašymas? - įsirašant kiekvieną ROM, jūs galėsite atsinaujinti „Android“ versiją, šiuo metu naujausia versija yra 4.4.2, žinoma galite rasti įvairių klaidų, tačiau jos butų greitai ištaisytos ROM kūrėjų. Jeigu jums reikia ROM, tuomet atminkite, kad kiekvienas ROM veikia ant skirtingo telefono modelio, tad jums reikės atsisiųsti ROM specialiai sukurtą jūsų telefonui. Su kitais ROM, jūs galėsite naudotis kai kuriomis funkcijomis, su kuriomis negalėjote naudotis prieš tai - daugiau atnaujinimų jūsų „Android“ telefone.
 9. Padauža

  [PAMOKA] MD5 slaptažodžių šifravimas, kodavimas

  Tai nėra sunku, tačiau aš šioje temoje paaiškinau, kad žmonėms butų aiškiau. Taip pat su sunkiuoju metodu tikrai daug kas nežinojo, bent jau aš taip manau.
 10. Laba diena, Pastebėjau, jog kartais praverčia iššifruoti slaptažodį geriems tikslams, o kartais jį ir užkoduoti, tad šioje pamokoje jūs susipažinsite su MD5 slaptažodžių šifravimo metodais. Neatsakau už tai, jeigu žmonės naudoja šią pamoką blogiems tikslams. Kaip sužinoti ar slaptažodis yra užkoduotas MD5 koduote? MD5 slaptažodis naudoja 32 symbolius, tai butų raidės ir skaičiai, pavyzdžiui: cc0f4f4717ebc02d09c0c76c517077dd Jis yra vadinamas MD5 hash'u. Paprasčiausias metodas: Tiesiog yra įvairių tinklapių, kuriuose galite iššifruoti slaptažodį iš karto internetu nenaudojant jokių programų. Aš rekomenduočiau jums šį puslapį: http://www.hashkiller.co.uk/md5-decrypter.aspx Tiesiog parašote MD5 slaptažodžio hash'ą, įvedate captcha ir spaudžiate "Submit" mygtuką. Jeigu gavote tokį rezultatą, tuomet atlikote viską teisingai: Reiškiasi cc0f4f4717ebc02d09c0c76c517077dd sėkmingai atkoduotas ir jis yra: supergames. Sunkesnis metodas: Sunkesnis, tačiau žymiai geresnis metodas butų naudoti programą "Hashcat", kuri gali atkoduoti įvairias slaptažodžių koduotes (ne tik MD5). Visų pirma jums reikia atsisiųsti programą iš oficialaus kūrėjų tinklapio: http://hashcat.net/files/hashcat-0.47.7z Toliau sekite nurodymus mano kurtame vaizdo įraše: Vaizdo įrašas kurtas mano, tik su kitu vartotoju ir kitam tinklapiui. Kaip užkoduoti slaptažodį? Tiesiog tai yra, panašiai kaip skaitėte paprastąjį metodą. Einame į šį tinklapį: http://crypo.in.ua/tools/eng_md5.php "Enter a String to be Converted into a MD5 (checksum)" - ten rašote tekstą, pavyzdžiui: supergames Apačioje matysite sugeneruotą MD5 kodą, tai butų mano atvėju: cc0f4f4717ebc02d09c0c76c517077dd
 11. Padauža

  Kaip atkoduoti slaptažodi

  Rekomenduočiau naudotis: http://md5decrypter.co.uk/ O šiaip geriausia kai turi savo wordlist'ą lietuviškų slaptažodžių ir naudojant pagal šitą mano kurtą pamoką:
 12. Padauža

  Parduodu serverio aprašymo .PSD

  Pagal mane tai buvo reklama.
 13. Padauža

  Parduodu serverio aprašymo .PSD

  Iš tikrųjų tai paskaityk kas yra Lorem Ipsum: http://lt.lipsum.com/
 14. Laba diena, Parduodu serverio aprašymo .PSD failą, katik nupieštas: Kreiptis į skype: super.padauza Į tą pačią kainą įveina ir aprašymo sukurimas. Kokius aprašymus esame sukūrę, pamatysite čia: http://www.supergames.lt/topic/149030-teikiu-serverio-aprasymai/
 15. Padauža

  Koki projektą kurti?

  Tuomet muzikos projektą ir kurk.

×