Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

kriptovaliutos lgvai.com - Bendruomenės vedamas crypto portfelis.


CryptoLugis

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 626 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

logoT.png.2d047c2bb11723be733145d0637e3b90.png

www.lgvai.com - Bendruomenės vedamas crypto portfelis.

Telegram

Discord  ( Nėra paruoštas )

 

Idėja ir istorija

Sveiki, maždaug prieš puse metu galvojau apie idėja, kad mes paprasti, pažengę investuotojai galėtume susivienyti, sukurti savo bendrą crypto portfelį ir būtume vienas didelis banginis. Atėjo dieną kai idėja bandau paversti realia, kol crypto bando išsiveržti iš meškų rinkos. Labai mėgstu, myliu crypto startuolius/gem'us. Trumpai papasakosiu savo sėkmes istorija, 2020 metais man sukako 18 metų. Pradėjau savo paieškas kaip uždirbti pinigų, susidomėjau investavimu į akcijas, bet aš supratau, kad ne akcijos atnešą sėkme, grąža. Toje pačioj platformoj kurioje investavau į akcijas užmačiau sekciją "Crypto". Pastebėjau vieną atpažįstamą crypto monetą "Bitcoin", Pradėjau daugiau domėtis, gilintis kas tas Bitcoin ir kaip jis veikia.Kai supratau kas tai yra, kaip jis veikia. Pradėjau prekiauti, sekėsi tikrai neblogai, bet turėjau tik 400€ ir su jais turėjau išvykti dirbti į Anglija. Pinigų nepralošiau, daug neuždirbau, bet galiausiai išvykau dirbti į Angliją. Dirbau Anglijoje apie metus. Pirmus 6 Mėnesius Anglijoje kaupiau pinigus ir kūriau savo portfelį, sukaupiau 3,000 svarų. Viską investavau "tvarkingai" iki kol nesužinojau apie prekyba su svertu(leverage), tada įvyko mano pirmas lūžis ir jis buvo tikrai skausmingas -6Mėn mano gyvenimo. Taip, aš viską pralošiau... Viską pralošęs nedrįsau eiti atgal prekiauti su svertu, net iki šiol. Taigi darbai tęsiasi ir pradėjau sėdėti Lietuviškuose crypto discord serveriuose. Mokiausi, tyrinėjau ir toliau investavau savo pinigus, bet jau nebe į Bitcoin, o Cardano su šia monetą pavyko uždirbti kelis šimtus svarų, ir užmačiau, kad Discord'e žmonės kalbą apie Shib tokeną, tuo metu jis trendino mūsų Discord kanale ir kilo moneta "Doge", bet aš nedrįsau pirkti shibos, shiba buvo dar tik naujas šuniukas ir atrodė: Taip, Asmeniškai man atrodė kaip eilinis shitcoinas, bet pas mus Discorde tie kurie investavo į Shib pradėjo labai hypinti kai shiba buvo pačiame įmanome dugne, pagalvojau, gal užsipirksiu už 50 svarų, visvien jie turi savo išskirtini tuo metu token supply. taip ir padariau, bet tada įvyko kažkas ko nebuvau matęs, per vieną dieną shib pakilo 100-200% ir kita diena tiesiog nukrito apie 50%, buvau labai nustebęs ir įdėjau dar 550 svarų, turėjau apie 50B shib tokenų, mano shibos pakilo iki 1500$ vertės ir tada turėjau eiti į darbą. Darbe pranešė jog turėsiu dirbti visam laikui kitam ceche(Dirbau vaisių fabrike), man tai nepatiko ir išėjau iš darbo, pradėjau ieškotis naujo darbo ir kol ieškojausi darbo shiba pradėjo tiesiog skristi. Mano portfelis per naktį išaugo iki 3000$ ir sumasčiau neisiu į naują dirbti ir gyvensiu iš crypto, taip ir padariau žinodamas jog tai gali būti didelė mano klaida. Mano portfelis vis augo iki kol sugalvojau viską parduoti, viską pardavęs mano portfelis buvo 200,000$. Shiba buvo jau pasiekusi savo aukštumas ir buvo trumpam TOP10 pagal market cap. Aš žinoma nepardaviau ant pačios viršūnės nes nesu šamanas ir tikrai nėra lengva nuspėti viršūnes kai esi maža žuvis crypto rinkoje. Kol mano pinigai sėdėjo tiesiog pavėsyje supratau, jog pinigų neuždirbsiu daug su išaugusiom monetom ir tokenais, pradėjau laukti kol viskas nukris ir atpirkau viską gan aukštai. Mano portfelis nukrito iki 60,000$ nes pirkau Bitcoin ir galvojau, kad jau esu banginis. Pradėjau ieškoti naujų gem'su ir radau vieną kuris ant viršūnės mano portfelį buvo pakėlęs iki 456,000$, nieko nepardaviau todėl mano portfelis grįžo atgal prie 70,000$. Šiuo metu startuolis į kurį investuoju turi labai didelį potencialą padaryti didelius X, ir norėčiau jus pakviesti prisijungti prie mūsų būsimos banginių bendruomenės, norintys prisijungti privalo užpildyti šia formą: https://forms.gle/q4oDoin1v9Pnzk3Q7


Kodėl verta prisijungti prie mano bendruomenės?

Turiu sukaupęs nemažą pinigų kapitalą su kuriuo galėsime investuoti į crypto startuolius ir būti banginiais, valdyti kainą. Bendruomenėje išlaikysiu bendrąja tvarką, skelbsiu pranešimus, naujienas. Bus analizės apie naujus startuolius, balsuosime ar norime investuoti į juos, siūlysime startuolius ir jų ieškosime. Kursime savo taktikas, testuosime.

 

Svarbu! Norint prisijungti prie bendruomenės jūs turėsite investuoti kartu, bus bendras portfelis į kurį visi norintys dės pinigus, turėsite pranešti prieš įnešdamas pinigų, viskas bus sekama ir užrašinėjama, sąžiningai ir tvarkingai.

Įnvestavimo rizikos
Mes negarantuojame 100 procentinį pelningumą, įnvestuokite tik tiek kiek negaila prarasti.

 



 

Redaguota , nario CryptoLugis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

15 minutes prieš, Zero Two parašė:

https://youtube.com/watch?v=XjYpZRUDLa4&feature=youtu.be

matosi, kad is uk'u, nes su lietuviu kalba nekazka

also atrodo kaip labai geras scamas

Labas, jei įrodysiu jog mano istorija tikra, ištrinsi savo SG paskyrą?

Neteršk temos, ačiū

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
Prieš 1 valandą, MynThOn parašė:

Eik kazkur kitur tokias temas kurt tarkim uzdarbis lt , bet ir ten nemanau kad rasi arba isvis istrins posta , iesko jis zmogiu supergames lt , juokas ima. :) jei viskas tikra "istorija" tai nors numesk kokia nuotrauka ar kanors tokio. Pasaku esame daug perskaite :) 

Peržiūrėk šios piniginės tranzakcijų sumas t.y pirkimai/pardavimai. 

(Jei labai reikia galiu atsiūsti centą į tavo pinigine, kad įsitikintum) Spėju tau čia juodas miškas, nieko nesupranti.

Atėjau čia ieškoti bendraminčių, galvoju rasiu, bet dėja...

Redaguota , nario CryptoLugis
Privačios informacijos ištrinimas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), CryptoLugis parašė:

Labas, jei įrodysiu jog mano istorija tikra, ištrinsi savo SG paskyrą?

Neteršk temos, ačiū

kad ir istorija butu tikra koks skirtumas? Tai, kad gali pasakyt, kazkada turejau 456k bet buvau molis ir nesugebejau cash-outinti ir mane nuskriaude bogdanoffas? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Zero Two parašė:

kad ir istorija butu tikra koks skirtumas? Tai, kad gali pasakyt, kazkada turejau 456k bet buvau molis ir nesugebejau cash-outinti ir mane nuskriaude bogdanoffas? :D

Parodyk savo portfelį :) Būtu įdomu pažiūrėti kokie pas tave vėjai švilpauja. Čia tik 1 iš mano piniginių.

clown-face.png.66b66dd4f3c0867b91585786959e1e4a.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 15 valandas(-ų), CryptoLugis parašė:

Peržiūrėk šios piniginės tranzakcijų sumas t.y pirkimai/pardavimai. 

(Jei labai reikia galiu atsiūsti centą į tavo pinigine, kad įsitikintum) Spėju tau čia juodas miškas, nieko nesupranti.

Atėjau čia ieškoti bendraminčių, galvoju rasiu, bet dėja...

Galiu priimt tą centą, sąskaitą duot?Bet jei centas euras ar dar kažkiek, tai ačiū, nereikia

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
prieš 12 valandas(-ų), Ricci parašė:

dw

1523419846_download(20).png.f0c1de5100844934e65e464e377439a8.png

 

clown-face.png.66b66dd4f3c0867b91585786959e1e4a.png

 

 

prieš 6 valandas(-ų), Playaa parašė:

Galiu priimt tą centą, sąskaitą duot?Bet jei centas euras ar dar kažkiek, tai ačiū, nereikia

Visiems random finansų ekspertams neįrodinėsiu. Kviesk forumo admin/mod jiems įrodysiu ;) 

Redaguota , nario CryptoLugis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

paaiskink kodel zmogus turetu duot pinigu kazkam... 

Kazkas tau sukrauna pinigeliu i ta vadinama portfeli ir tu zaidi su jais be jokios rizikos *Myliu SuperGames.lt* savo pinigus ? :D seems legit

"Svarbu! Norint prisijungti prie bendruomenės jūs turėsite investuoti kartu, bus bendras portfelis į kurį visi norintys dės pinigus, turėsite pranešti prieš įnešdamas pinigų, viskas bus sekama ir užrašinėjama, sąžiningai ir tvarkingai."

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Karolis'H parašė:

paaiskink kodel zmogus turetu duot pinigu kazkam... 

Kazkas tau sukrauna pinigeliu i ta vadinama portfeli ir tu zaidi su jais be jokios rizikos *Myliu SuperGames.lt* savo pinigus ? :D seems legit

"Svarbu! Norint prisijungti prie bendruomenės jūs turėsite investuoti kartu, bus bendras portfelis į kurį visi norintys dės pinigus, turėsite pranešti prieš įnešdamas pinigų, viskas bus sekama ir užrašinėjama, sąžiningai ir tvarkingai."

1. Be rizikos? in fact mano pinigų ten daugiausiai bus, aš irgi kartu investuosiu su savo pinigais nes banginiu su 500-5k$ netapsi.

2. Žmogus neprivalo duoti savo pinigų niekam, jeigu žmogui neišeina uždirbti iš savo pinigų crypto sferoje tik tada jis gali ieškoti kas jam uždirbs pinigus, žinoma pagalvosi apie signalus iškarto, bet signalai ir ką aš siūlau skirasi kaip diena ir naktis. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 18 valandas(-ų), Lipalas parašė:

investuoti į crypto startuolius ir būti banginiais, valdyti kainą. - užteko šitos populistinės frazės, kad atšoktų fantazija apie šitą reikalą.

Ačiū už bent tokį feedback :)

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 626 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...