Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Supergames.lt konkursas: Naujas įvaizdis (2 Raundas)


SomethingHappened

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3805 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Iki 2013.11.27  

132 balsai

  1. 1. Kam atiduodi savo balsą? Jeigu nežinai kas sukūrė kokį darbą – žemiau yra visi pavyzdžiai.



Recommended Posts

O tu įsiskaityk į savo pranešimą, kur aprašei visų darbus. Ir įsiskaityk į :

O visur kitur tik tavo kritika. Tipo pas tave daugiausiai darbo įdėta, o kiti tai netinka prie dizaino ir šiaip tau jie nerimti, nors tavo toks pat kaip mano. :D Ir šiaip, sakai, kad Wolk darbas kopijuotas nuo kažkurio kito logotipo, tai aš tada galiu sakyt, kad tavo tas "joystick'as" kopijuotas nuo kitų "joystick'ų", nes jie tokie patys.

Atsiprašau , bet tu prefixs i viršu kelies dabar save. Ną gal ir aš klystu:D
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Atsiprašau , bet tu prefixs i viršu kelies dabar save. Ną gal ir aš klystu:D

Taip, dėja, bet tu klysti, nes mano pranešimuose nebuvo jokio kėlimosi į viršų ir aš niekur nerašiau, jog aš ten ar ten įdėjau daugiau darbo, o kiti darbai netinka prie dizaino ar šiaip be ryšio. Aš net nekomentavau kiekvieno darbo, tiesiog nubalsavau už tą, kuris man gražus ir sėdžiu tyliai, laukiu pabaigos, tegul nusprendžia kiti žmonės kuris yra su ryšiu ar be.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taip, dėja, bet tu klysti, nes mano pranešimuose nebuvo jokio kėlimosi į viršų ir aš niekur nerašiau, jog aš ten ar ten įdėjau daugiau darbo, o kiti darbai netinka prie dizaino ar šiaip be ryšio. Aš net nekomentavau kiekvieno darbo, tiesiog nubalsavau už tą, kuris man gražus ir sėdžiu tyliai, laukiu pabaigos, tegul nusprendžia kiti žmonės kuris yra su ryšiu ar be.

Šiaip prieš rašydamas apie kitų darbus aš tikėjausi jog atsiras bent vienas toks kaip tu ir "putosis", tad nieko čia keisto neįvyko. :unsure:

p.s. niekur nerašiau jog įdėjau daugiau darbo už kitus.

Redaguota , nario </PREFIXS>
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šiaip prieš rašydamas apie kitų darbus aš tikėjausi jog atsiras bent vienas toks kaip tu ir "putosis", tad nieko čia keisto neįvyko. :unsure:

p.s. niekur nerašiau jog įdėjau daugiau darbo už kitus.

:D:D nieks nesiputoja. Aš tik parašiau gal ir klystu. Gi nerašau pvz " Va tas atsilupelis toks krč balvonas " :D viskas ok. suklydau ir viskas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žinoma kad wolk, prefixo darbas netinka tokiam forumui, nes joystickas ne tavo pieštas.

Lol prefix nebejuokink žmonių sako dauk darbo į joysticka idėta kas ten idėta gali pasakyt? Joystiko paveiksliuką atsisiuntei ir tiek,nematau kur čia būtu darbo įdėtą....

Na, tikrai ne iš interneto siųstas. Ir koks skirtumas kiek darbo įdėta? Visi čia esantys darbai yra paprasti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

TBagT- Grazus, bet ta geltona nesiderina prie forumo, reikejo kokia pilka/juoda palikt vietoj jos ir butu ciki :)

Wolk- Puikiai tinka manau prie sio forumo, graziai atrodo, derinasi. N kartu grazesnis uz dabartini logo.

Frixo- Nelabai tos zalios juostos ir siaip toks labai paprastas. Siaip nera blogai, bet manau tokio pat lygio kaip ir dabartinis logo, tad neverta deti.

Prefix- Gera ideja su joystiku, kad ir ka ten kiti besakytu, bet tekstas irgi toks paprastutis koks ir dabartinio logo, tad nera kazko isskirtinio kaip ir frixo.

Clev- Na toks originalesnis, bet nedaug i ji darbo ideta, galetu but labiau imantresnis, too simple...

Fall- Super ideja! Sitas yra pats graziausias, bet, gaila, kad jis liko nepakeistas :/ kaip ir minejau dar priesbalsavime truksta .lt galunes ir dar, kad melynas spalvos butu S raide bei subtextas :/. Tad balsas atitenka Wolk'ui

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3805 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...