Peršokti į turinį

Lipalas

Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  1.112
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  11
 • Forumo eurai

  179 +Pervesti

Lipalas paskutinį kartą laimėjo Rugsėjo 11

Lipalas turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacijos taškai

397 Turintis ką pasakyti

6 sekėjų

Apie Lipalas

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Joniškis

Paskutiniai lankytojai

9.291 profilio peržiūros
 1. Lipalas

  Ką manot apie tokį kompiuterį?

  Manau, kad ne. GPU labai jau silpna kaip už tokią kainą (net jei ir shopuose brangi, tačiau visiškai ne value pirkinys) Faktas, kad monitorius prideda vertės ir kad nauji komponentai, tačiau manau reali kaina 600 eur būtų jei pirkti.
 2. Siūlai negaišti mažai žinių turintiems, tačiau pats rašai, jog galbūt apmokėsi už darbą. Pagalvok pats dabar, vienintelis tavo variantas ir yra prisikviesti mėgėjus, kurie ir dirbtų nemokamai, vardan komandos ar privilegijų, kad ir kaip keistai skamba, net nestartavus, siūlomas "oras". Taipogi, ieškai pora pozicijų žmonių, pvz grafikos dizainerio ir koduotojo serverio, svetainės koduotojo (tikriausiai darbas prie svetainės ir kodavimas bus) ir siūlai 1 žmogaus atlygį, net ne atlygį, o "orą". Projekto kūrimas yra didelės investicijos, tu moki komandai, ji tau kuria produktą, iš kurio gali pelnytis. Jei žadėsi "pelno dalį" ar privilegijas, kitaip sakant "švarų orą", tokį ir "projektą" gausi
 3. Yra du keliai: LPM (Lietuvos Policijos mokykla). Po 9 mėnesių, būsi kelių patrulis(-ė) (Mokomieji dalykai įtakos nelabai turės) MRU studijos susijusios su Policijos veikla. Po 4 metų programos, galėsi būti: Policijos departamento prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos padaliniuose; Specialiųjų tyrimų tarnyboje; Valstybės saugumo departamente; Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnyboje; Studijoms, reikia žiūrėti aprašymą, kokie stojamieji egzaminai.
 4. Lipalas

  Reik pagalbos su errorais gamemode

  Nemačiau kodo, nes nėra jo, bet kodėl warning 202 aiškini vien dėl streamerio? Gali būti function'as pilnai neišpildytas, pametė kokį playerid ar dar kokį parametrą.
 5. Lipalas

  Laptopo gedimas

  Gali būti, bet mažai tikėtini manau tokie atvėjai. Pabandyk pora variantų: Išimk bateriją ir prijunk maitinimą. Tada bandyk jungti. Gali būti bėda su SSD/HDD, pabandyk išimti juos ir tada bootinti, jei gausi errorą, jog missing reiškia čia problema. Gali būti su elektros padavimu problema, gali būti su motinine, daug priežasčių gali būti.
 6. Lipalas

  Laptopo gedimas

  Dažniausiai, jei vos pajungus, jis išsijungia - baterija mirus. Ar jo baterija pilnai veikdavo? Ir nereikėdavo pastoviai laikyti ant pakrovėjo?
 7. Lipalas

  SSD i stacionaru pc.

  Yra skirtumas. Pagal savo motininę turi žiūrėti kokį slotą ji turi. Pvz ji gali turėti M.2, jei ne 2.5 inch turi pirkti, kaip ir šis variantas. Taipogi šis modelis yra SATA, kuri lėtesnė. Galbūt motininė palaiko NVMe/PCIe tipo SSD.
 8. Lipalas

  Dėl failed serverio paleidimo

  Klaida ne čia, crashdetecterio pluginas nėra būtinybė. Script[gamemodes/sancarson.amx]: Run time error 19: "File or function is not found" klaida čia, žiūrėkis su backup versija, kažką mode būsi blogai padaręs gal, mysql logus tikrink, VPS gal trūksta kažkokio įskiepio ir panašiai
 9. Lipalas

  ieskau seno SFG gm

  Rašyk, nerašęs, nepakeisi to noro sukurti serverį. Visi čia turi pereiti tokią stadiją ir susidurti su realybe, kai pora dienų po starto, jau uždarai jį
 10. Lipalas

  privažiavimas prie oro uosto

  Su dronu planuoji kadrą gaudyti?
 11. Lipalas

  Kas blogai su kompu?

  Atjunk viską išskyrus CPU ir HSF. Užbootink, turėtum girdėti pypsėjimus ilgus ar kažką panašaus, priklausant nuo PSU. Jei bus tyla, reiškia problema su PSU, motinine. Jei bus pypsiai, galbūt GPU problemas, jei video no input, net jei ir fanai sukasi.
 12. Lipalas

  Kas blogai su kompu?

  Galimai PSU problema. Palaikyk išjungimo mygtuką 4 sec. arba switchą išjunk ir pabandyk įjungt.
 13. Lipalas

  Medicininė patikra Kariuomenėje

  Kodėl 64 kg turėtų būti kažkokia riba visiems? Manau pagal kūno indeksą žiūri, kuris priklauso nuo ūgio.
 14. Lipalas

  Nerodo plokste

  Labai dažnai neapsimoka, tačiau sunku pasakysi kas su ja blogai. Pradžioje, įjungiant kompiuterį irgi nesisuka?
×
×
 • Sukurti naują...