Lipalas

Premium Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  1.003
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  4
 • Atsiliepimai

  100%
 • Forumo eurai

  82 +Pervesti

Lipalas paskutinį kartą laimėjo Spalio 1

Lipalas turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacijos taškai

316 Turintis ką pasakyti

Apie Lipalas

 • Nario rangas
  Godmode activated.
 • Gimtadienis 1998.09.09

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Joniškis

Paskutiniai lankytojai

6.623 profilio peržiūros
 1. Aloha visiems, ieškau steam vartotojo su pubg ir gta v, gali užtekti ir pubg vien, kiti papildomi žaidimai nelabai domina, todėl kainos didelės nemokėsiu. Kreiptis PM
 2. Lipalas

  Ieškau projekto

  Visu pirma reiktu pasimokinti skyrybos ženklus dėlioti tinkamai, norint atlikti kažkokias administracines pareigas, kadangi nepriekaištingas rašymas turi būti vienas iš standartų. Antra, teamspeak nelabai kas jau naudoja, tai atsilikęs būsite nuo naujovių, nes Discord jau "take over" padarė, paprasčiausiai dėl lengvesnės komunikacijos, daugiau jį naudoja ir galima pririšti prie jo samp sistemas atitinkamas. Trečia paprastas patarimas, geriau tokių metų jau įgavinėti rimtą darbo patirtį, o ne pradėti su vis prastėjančia situaciją rodančiu sampu, no offensive.
 3. Lipalas

  Baudų Baudą

  "Heiteriai leidžiu reiktis" reikštis ar rėkti? Muzikos nekomentuosiu, nes kiekvieno stilius yra savitas, tai gal kam ir patiks.
 4. Lipalas

  Vakarėlis 24/7 Discord serveris!

  Koks tikslas tų boostų jei surinkus 30, pasieki max levelį ir nebelabai daugiau naudos jie atneš
 5. Lipalas

  VFX Paslaugos - NEMOKAMAI !

  Savo kontaktus galėtum palikti temoje, kaip su tavim žmonėm susisiekti
 6. Lipalas

  platinama safg 1.00.16 versija [ westo zlugdymas ]

  atsidarai .pwn failą ir pats susicomplini
 7. Lipalas

  Kiek vertas laptopas.

  Priklauso nuo būklės jo, prieš kiek laiko pirktas ir į kokį pirkėją orientuotis turi, kadangi jei skelbsi kaip gaming pc fb grupėse, kur dauguma gamerių lankosi, daugiau šansų, kad nupirks jį. Mano galva 500-600 eur vertas, bet nežinau būklės, gal ir mažiau.
 8. Lipalas

  parduodu Parduodu FB grupe Kur Stovi Trikojis Lietuvoje.

  Labai siauras požiūris tavo, gali reklamuoti pradedant nuo automobiliams skirtų paslaugų/prekių iki kitų dalykų, kurie aktualūs jiems. Kad čia, supergames forumas, nereiškia čia vien vaikai ir nežada pirkti šitos grupės
 9. Lipalas

  REKORDO SIEKIMAS!

  Net nudegiau su tokia karšta naujiena. Jei į temą, tai pasirūpinkit serverio resursais, dar paskui įpusėję rekordą, pamatysit didelius laggus ir galiausiai serverio "užsilenkimą"
 10. Lipalas

  SAMP forumo dizainas jūsų įvertinimui

  Bent man, kaip minimalizmo atstovui, dizaino headeriai tiek priekyje tiek gale pasirodė per ilgi ir dideli, bet visa kita tikrai gražiai žiūrisi.
 11. Lipalas

  open.mp(sa-mp) wiki

  Pereinamasis paauglystės laikotarpis
 12. Lipalas

  Discordo reklama naktinis viešnamis

  Nereikia pavadinimo vulgaraus dėti ir nereiks aiškinti kiekvienam šito dalyko Šitas neblogas, bet žinai patirtis yra patirtis, manau turinys už viršelį pas jas tikrai geresnis.
 13. Lipalas

  Reikia pagalbos su taobao

  Rašyk čia kokios bėdos su nuotraukom ir padėsim, daugiau šansų jog gausi pagalbos ir patarimų, negu kažkas kviesis tave asmeniškai ir padės
 14. Lipalas

  RLS.LT | Realus Lietuvos Serveris

  Pardavimas kaip tik į naudą išeitų, jei Ridas nebeturi motyvacijos ir parduoda projektą, tai naujas potencialus pirkėjas, siektų jį išlaikyti ir išlaikyti, kad jam sugrįžtų investicinė grąža, ko pasėkoje, jis turi būti prižiūrimas, o dabar Ridas nelabai ir prižiūri jo
 15. Lipalas

  Jaron - Kokybiški ir nebrangūs mapp darbai.

  Teko kažkada senokai užsisakyti iš šito žmogaus interjerus, dar kai buvo nelabai patyręs, tad ir kainos buvo žemos, matau patobulėjęs žmogus ir buvo labai lengva susikalbėti su juo, tad iš mano pusės rekomendacija.