Lipalas

Premium Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  988
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  3
 • Atsiliepimai

  100%
 • Forumo eurai

  67 +Pervesti

Lipalas paskutinį kartą laimėjo Rugsėjo 15

Lipalas turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacijos taškai

305 Turintis ką pasakyti

Apie Lipalas

 • Nario rangas
  Godmode activated.
 • Gimtadienis 1998.09.09

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Joniškis

Paskutiniai lankytojai

6.297 profilio peržiūros
 1. Lipalas

  Reikia pagalbos su taobao

  Rašyk čia kokios bėdos su nuotraukom ir padėsim, daugiau šansų jog gausi pagalbos ir patarimų, negu kažkas kviesis tave asmeniškai ir padės
 2. Lipalas

  RLS.LT | Realus Lietuvos Serveris

  Pardavimas kaip tik į naudą išeitų, jei Ridas nebeturi motyvacijos ir parduoda projektą, tai naujas potencialus pirkėjas, siektų jį išlaikyti ir išlaikyti, kad jam sugrįžtų investicinė grąža, ko pasėkoje, jis turi būti prižiūrimas, o dabar Ridas nelabai ir prižiūri jo
 3. Lipalas

  Jaron - Kokybiški ir nebrangūs mapp darbai.

  Teko kažkada senokai užsisakyti iš šito žmogaus interjerus, dar kai buvo nelabai patyręs, tad ir kainos buvo žemos, matau patobulėjęs žmogus ir buvo labai lengva susikalbėti su juo, tad iš mano pusės rekomendacija.
 4. Lipalas

  Problema su Microsoft rewards

  Microsoft Rewards regionai čia parašyti, Lietuvos nėra https://support.microsoft.com/lt-lt/help/4027275/microsoft-account-rewards-regions-and-languages
 5. Lipalas

  SanCarson.lt | Serverio startas Å IANDIEN 16:00! |

  Savininko panelės sistema. nani? kodėl tai turėtų būti mums aktualu? žadi dalinti savininkus visiems? visos kitos sistemos, galiu garantuoti, nuėjęs į bet kokį lietuvišką kitą serverį 99 % jų rasi, kitaip tariant nieko išskirtinio, nieko naujo ir dar be nuotraukų
 6. Lipalas

  Reikia patarimo

  https://www.samsung.com/lt/support/warranty/ Susirask skyrelį "Garantija netaikoma Produkto trūkumams ir jų galimoms pasekmėms, kurie atsirado dėl" Pats pirmas " Įprastinio nusidėvėjimo, nelaimingo atsitikimo, kosmetinio pažeidimo;"
 7. Lipalas

  CSGO AUTUMN CUP 2020

  Siūlyčiau geriau naudoti ir Discord negu facebook, ten patogiau bent mano galva dalintis informacija, komandos narius skirstyti į roles su jų komandos pavadinimais, pataginti tik komandų kapitonus su info ir kt.
 8. Lipalas

  perku Ieškau gamemode Pirkimui

  Iš rašybos sprendžiant, kaina kurią jis galės pasiūlyti tikriausiai užteks tik dienos pietums (ir tai žiūrint kur valgysi)
 9. Lipalas

  Ieškau Libertycity gm

  Atsidarai temas, ieškai, jei neveikia linkai - žiūri kas pakomentavo, rašai jiems, gal dar jie turi, kadangi didelė tikimybė jog jie bus atsisiuntę ir t.t., nemanau kad kažkas ant sidabrinės lėkštutės tau tuos modifikaciją, kadangi tu sukūrei temą ir paprašei.
 10. Lipalas

  Los-Santos.lt Arklių lenktynės

  Juokingai atrodo bet visai neblogas išpildymas, kažkas įdomesnio, tai tikrai daugiau dėmesio sulauks projektas
 11. Lipalas

  parduodu Parduodamas fortcarson.lt projektas

  Aptarsime viską ten? Dabar pagalvok, 20 žmonių rašys tau su visokiais klausimais, kas įeina į projektą, koks jo populiarumas buvo, kokia orientacinė kaina, kaip modifikacija ir visa kita, tai gausis kaip už supportą 24/7 dirbsi ir "užpis" tave panašus šūdas. Parašai čia trumpa summary info ir daugmaž kas susidomės, susisieks labiau potencialūs pirkėjai su tavimi.
 12. Lipalas

  parduodu Parduodu las-venturas.lt forumo paskyrą

  @Ethno superka šitas, PM parašyk jam.
 13. Kodo netikrinau, tačiau pristatymas iš karto gyvesnis su pavyzdžiu, kas padidina tavo šansus surasti tinkamą projektą.
 14. Lipalas

  Teikiu mapinimo paslaugas!

  Veikia jie, tik prastai įkėlė juos jis, tai nesispaudžia
 15. Lipalas

  parduodu League Of Legends Accountai 50000BE+

  Sorry, kad sugadinsiu tavo verslą, bet g2g.com nuėję visi ras juos po 2 eurus (ir nereikia malti šūdo, kad tavo nebotinti)