Peršokti į turinį

SomethingHappened

Administratorius
 • Pranešimų skaičius

  1.246
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  4
 • Atsiliepimai

  100%
 • Forumo eurai

  2,105 +Pervesti

Viskas, kas parašyta nario SomethingHappened

 1. Sudalyvauk apklausoje Ar diskutuotum SuperGames Discord serveryje? Svarstome apie atskirą SuperGames Discord serverį. Išreikš savo nuomonę apklausoje.
 2. SomethingHappened

  Ar dalyvauji konkursuose?

  Sudalyvauk apklausoje Ar dalyvauji konkursuose? Jeigu pasirinkai 1 (pirmąjį) atsakymo variantą, gali pasidalinti ką pavyko laimėti. Jeigu vieną iš likusių - pasidalink mintimis, kas tave paskatintų sudalyvauti. Galbūt tai būtų konkursas, kuriame kiekvienas taptų laimėtojas?
 3. SomethingHappened

  Pasiulymas dėl privačių žinučių

  Toks ilgas laiko limitas nustatytas dar iš ankstesnių laikų, kai turėjome priežastį jį taikyti. Šiuo metu nematau priežasčių kodėl gi nesumažinus bent iki 30-ties sekundžių. Pakeitimus planuojame atlikti jau artimiausiu metu.
 4. Paskutinę praėjusių metų dieną būtinai turėjote atsinaujinti į naujesnę „Windows“ versiją arba pasirinkti vieną iš palaikomų „Steam“ alternatyvų „MacOS“ ar „Linux“. Jeigu iki šiol žaidėte kompiuteryje, kuriame įdiegta „Windows XP“ ar „Windows Vista“, tai nuo Sausio 1 dienos „Steam“ kliento ant šių senų operacinių sistemų paleisti negalite. Šį pranešimą „Valve“ buvo išplatinusi „Steam Support“ puslapiuose. Vienintelis būdas išspręsti problemą – atsinaujinti iki naujesnės „Windows“ versijos. „Steam“ klientas šiuo metu palaiko „Windows“ 7, 8, 8.1 ir „Windows 10“.
 5. SomethingHappened

  Tamsios forumo temos patobulinimas

  Šiuo metu dar daugiau šviesių dizaino elementų buvo perdaryta, todėl anksčiau paminėtos vietos jau neturėtų būti baltos.
 6. SomethingHappened

  Ar dalyvauji konkursuose?

  Balsavimas skirtas apskritai sužinoti kaip dažnai SuperGames bendruomenės nariai dalyvauja konkursuose.
 7. Su šventėmis! Visai neseniai paskelbėme apie tvarkymosi (švaros) konkursą. Taigi, norėtume trumpai apibendrinti rezultatus: Iš viso per 12 dienų sulaukėme virš 600 pranešimų apie forumo taisyklių pažeidimus. Skaičius tikrai įspūdingas – vos per dvi savaites mus pasiekė toks pranešimų skaičius, kurį vidutiniškai sulaukiame per kelis mėnesius. Moderatorių komanda yra laiminga, kai mato tokį aktyvumą – Dėkojame dalyvavusiems. Taigi, rezultatai (Kas komentaruose minėjo, kad neskelbti – sry) 1 vieta: @ALFRED. su ~300 praneštais pranešimais. 2 vieta: @Simonas142 su ~200 praneštais pranešimais. 3 vieta: @superMARIO^ su ~60 praneštais pranešimais. Su laimėtojais susisieksime artimiausiu metu. Papildyta. Dėl šventinio laikotarpio, vis dar liko neišsiųsti 2 (du) prizai. Visas dovanas planuojame išsiųsti per ateinančią savaitę.
 8. Dabar puiki proga užsisakyti Premium narystę net su -40% nuolaida! Paskubėk, nes pasiūlymo laikas labai ribotas! P.S. Turint galiojantį Premium, gali atsiimti specialų Gift'ą nuo SuperGames:
 9. SomethingHappened

  JUODASIS PENKTADIENIS: Griebk nuolaidą Premium narystei! (Pasibaigė)

  Ar turite galiojantį Premium?
 10. SomethingHappened

  Ar dalyvauji konkursuose?

  Tikrai manau įmanoma suorganizuoti siuntimą. Jeigu domina, parašyk asmeninę žinutę.
 11. SuperGames nakties režimas ☾ Jau įjungtas visiems Premium nariams Kaip aktyvuoti? Puslapio apačioje rasi mygtuką Keisti stilių, ten pasirink Nakties režimas ☾ Grąžinti pakeitimus gali tuo pačiu būdu. Stilių galima keisti neribotą kiekį kartų, nepriklausomai nuo paros meto. Nakties režimas bus aktyvus tol, kol galios tavo Premium narystė.
 12. SomethingHappened

  Ar dalyvausi GameON?

  Sudalyvauk apklausoje Ar dalyvausi GameON? Padiskutuokime. Galbūt turime tokių, kurie nepraleido nei vieno renginio?
 13. SomethingHappened

  Žaidimų kultūros konventas „GameOn“ grįžta dar kartą. Konkursas!

  Burtų keliu laimėtoją išrinkome @Erikonasz. Sveikiname! Kaip suprantu, tai Erikas, tad su Eriku susisieks el. paštu, kuris nurodytas jo profilyje. Likusiems linkiu nenusiminti, ir bandyti laimę kitose loterijose!
 14. Iš tikrųjų, nors iš pirmo žvilgsnio atrodo taip lengva, realybėje viskas kiek kitaip. Su kokiais iššūkiais susiduria profesionalūs geimeriai, sužinosime šiame vaizdo įraše:
 15. Sveiki, didžiausias žaidimų forumas Lietuvoje pradeda plėsti savo veiklą, todėl ieško naujų komandos narių. Iki šiol priimdavome tik pagal specialias atrankas, ir tik į forumo moderatorių komandą. Šiuo metu ieškome naujienų straipsnių rašytojo. Norintys prisidėti prie informacinių straipsnių (naujienų) rašymo apie žaidimų tendencijas, turnyrus, pačią SuperGames.lt bendruomenę, publikuoti forume bei į kitus šaltinius. Taip pat pageidautina Facebook puslapių administravimo ir publikavimo įgūdžiai. Ką mes siūlome? Galimybę plėsti veiklos mąstą ir realizuoti įvairias įdėjas Paminėjimas SuperGames team'e Visa kita bus apsvarstyta atsižvelgiant į norą bei galimybes Kaip pateikti prašymą? Prašymai priimami el. paštu [email protected] El. laiško temoje nurodyti Kandidatas į naujienų rašytoją. Kitu atveju, laišką galime perskaityti pavėluotai. El. laiške nurodyti trumpą prisistatymą (nebūtina) ir pateikti darbų pavyzdžių. Susisieksime tik su atrinktais kandidatais.
 16. SomethingHappened

  Supergames.lt nauja era

  Kaip minėjau anksčiau, tai nėra klaida. Nakties režimas yra specialiai padarytas taip, kad naršant naktį tau prieš akis nebūtų jokių ryškių spalvų. Tikrai taip: Priklausomai nuo laiško tematikos, jis gali pasiskirstyti pagal prioritetą. Jeigu kreipiesi dėl konkretaus klausimo/įspėjimo/problemos, atrašome jau kelių valandų bėgyje. Būna dažnų atvejų, kai nariai atsakymų sulaukia jau po kelių minučių. Pergyventi nevertėtų, nes prenumeratos nėra pratęsiamos automatiškai nei vienu nei kitu atveju. Įvertinimo negali palikti, jeigu paslaugą įsigijai už forumo eurus (bent kol kas).
 17. SomethingHappened

  Supergames.lt nauja era

  Temose, kurias numetei, nematau nei vienos klaidos, arba jos jau ištaisytos. Dėl Premium narystės, sistema, kuri leidžia įsigyti šią paslaugą už forumo eurus bent šiuo metu neturi tokio funkcionalumo, kuris leistų matyti kiek laiko dar galioja turima paslauga. Tikimės, jog kūrėjai patobulins, ir papildys šį funkcionalumą sekančiame atnaujinime. Nepaisant to, visiems, kam svarbu žinoti kiek dar liko prenumeratos, gali pabandyti susisiekti. Mes tikrai pasakysime.
 18. SomethingHappened

  Supergames.lt nauja era

  Labas, ar galėtum parašyti kokios tos klaidos? Nes jau ne pirmas narys rašo apie klaidas, bet tiksliai nei vienas negali parašyti kas tai per klaidos ir kur jos atsiranda. Nežinodami, jų tikrai nesutvarkysime.
 19. Sveiki, prieš kelias dienas (rugsėjo 20 d.) įvyko trejus metus iš eilės vykstantis didžiausias Baltijos regione moderniųjų technologijų ir verslumo renginys – #SWITCH! Kas lankėtės, kokia patirtis, ar patiko? Pakalbėkime apie tai šioje diskusijų temoje.
 20. SUPER-VASARA pasiūlymas tęsiasi! Parašyk bent vieną pranešimą bet kurioje diskusijų temoje, ir gauk net 6 forumo eurus. Nepamiršk, kad būdamas Premium nariu, gauni trigubai daugiau! Paaiškiname smulkiau kaip tai veikia. Kad SUPER-RUDENS pasiūlymas tau būtų pritaikytas, tą dieną turi turėti parašytą bent vieną pranešimą mūsų diskusijų forume. Jeigu turi aktyvią Premium narystę, gauni trigubai daugiau: net 18 forumo eurų! Ir tai viskas! Forumo eurai už tą dieną atsiras tavo paskyroje per artimiausias 24 valandas. Pasiūlymas galioja iki 2018-10-15.
 21. Sveiki! Šiandien, po ilgų metų atidėliojimo ir karštų diskusijų pasiūlymų skiltyje, pagaliau išleidžiame SuperGames programėlę Android įrenginiams! Šiuo metu funkcionalumas panašus į mobiliąją versiją (naršant telefone per naršyklę), bet jau netrukus funkcionalumą papildysime naujos kartos mini pranešimais. Taigi, praleisti įvykiai taps praeitimi. Jūsų įvertinimai Play parduotuvėje mums yra labai svarbus: Tik dėka jūsų šis kūrinys pagaliau išvydo dienos šviesą. Išbandyti galite čia: Dabartinė versija: 1.0
 22. SomethingHappened

  SUPER-RUDUO: Kasdien nemokami forumo eurai!

  Pasiūlymas suveikia tik jeigu per tą dieną buvai parašęs bent vieną pranešimą bet kurioje diskusijų temoje. Forumo eurai suteikiami 24 val. bėgyje.
 23. SomethingHappened

  Keli pastebėjimai dėl situacijos gavus įspėjimą

  Jeigu nesutinki su gautu įspėjimu, gali jį apskųsti administratoriui per kontaktinę formą. Ją rasi puslapio apačioje arba susisiekti nurodytu el. paštu. Į laiškus reaguojame labai greitai - dažniausiai atrašome jau po kelių valandų (nebent sunkesnė situacija, kurios nagrinėjimui prireikia daugiau laiko).
 24. Kad mintis apie besibaigiančią vasarą tavęs taip neliūdintų, griebk SUPER-VASAROS pasiūlymą! Nuo šiol, kasdien, kas parašys bent vieną pranešimą, gaus po 3 forumo eurus. Nepamiršk, kad būdamas Premium nariu, gauni trigubai daugiau! Paaiškiname smulkiau kaip tai veikia. Kad SUPER-VASAROS pasiūlymas tau būtų pritaikytas, tą dieną turi turėti parašytą bent vieną pranešimą mūsų diskusijų forume. Jeigu turi aktyvią Premium narystę, gauni trigubai daugiau: net 9 forumo eurus. Ir tai viskas! Forumo eurai už tą dieną atsiras tavo paskyroje per artimiausias 24 valandas. Pasiūlymas galioja iki vasaros pabaigos, su galimybe pratęsti.
 25. Siūlau savo paslaugas: Priimu grafikos užsakymus (web dizainai, logotipai, reklaminiai baneriai, avatarai, ir kt.); Įvairaus pobūdžio tinklapiai (asmeniniai, įmonės, žaidimai, diskusijų forumai, ir kiti); Svetainės arba el. parduotuvės informacijos užpildymas (prekių įkėlimas, reikiamos informacijos rinkimas, ir kita); Jūsų pasirinktos TVS įkelimas į serverį ir pilnas paruošimas darbui; Konsultavimas, pagalba registruojant domeną arba renkantis hostingo paslaugas; Daugiau paslaugų rasite čia... Kodėl verta rinktis mano paslaugas? Vis didėjantis sėkmingai įgyvendintų užsakymų skaičius; 96% patenkintų klientų; Darbai atliekami per iš anksto sutartą terminą; Klientas mato visų darbų eigą; Visi darbai aptariami su klientu, kol negaunamas geriausias rezultatas; Garantija. Užsakyti darbai laikomi kelis metus debesyje; Daug patogių atsiskaitymo būdų; Darbų pavyzdžiai? "Google drive" nuoroda Mano kontaktai susisiekimui: [email protected] SuperGames.lt Asmeninė žinutė: http://www.supergames.lt/user/33605-pranas/ Atsiliepimai: http://skinbox.lt/

×