Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Bėdų turgus


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2924 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki administratoriai..

Dabar sėdžiu čia antrą dieną taip normaliai tame supporte. Krč..

Kaip man skaityt visą laiką tokį tekstą? Taigi akinius rieks pirkt...

Lorem ipsum - tai fiktyvus tekstas naudojamas spaudos ir grafinio dizaino pasaulyje jau nuo XVI a. pradžios. Lorem Ipsum tapo standartiniu fiktyviu tekstu, kai nežinomas spaustuvininkas atsitiktine tvarka išdėliojo raides atspaudų prese ir tokiu būdu sukūrė raidžių egzempliorių. Šis tekstas išliko beveik nepasikeitęs ne tik penkis amžius, bet ir įžengė i kopiuterinio grafinio dizaino laikus. Jis išpopuliarėjo XX a. šeštajame dešimtmetyje, kai buvo išleisti Letraset lapai su Lorem Ipsum ištraukomis, o vėliau -leidybinė sistema AldusPageMaker, kurioje buvo ir Lorem Ipsum versija...

Darykite išvadas dėl teksto editoriaus ;))

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pranešimo nustatymai

  • Įjungti šypsenėles
  • Įjungti parašą
  • Sekti šią temą

I don't see it?

Uztat turi moderatoriai ir vsio daugiau nieko nereikia nepatinka eik is cia skersom ir vsio niekam neidomus. ir maziau reklamink rangas yra ne reklama.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveikas, iškilo labai didelė bėda, ne taip seniai man pasikeitė nick'as nežinau kas nutiko bet ateinu ir yra kitoks aišku pasikeičiau į dabartinį o tikrasis buvo Xiuntrix kuris dabar yra užimtas ir ji užėmė specialiai ten net nesilanko ir nebūną prisijungės, o man labai reikia., kad būtų laisvas būtų galima tai sutvarkyti ?

Redaguota , nario BlaCkeRis
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu, kad ne kažkada gal seniai buvau bet net nebėra jo o šitas yra registruotas 2013 metais, man specialiai toks sugalvojo, kad oficialaus neusidėčiau. O pats neiko net nė vienos žinutes nėra parašęs, kažin ar išvis yra prisijungės, o man labai reik atsimti nick :\

Patikrinau acc kurie yra registruoti iš tavo IP ir tas Xiuntrix nick yra registruotas tarp tavo vartotojų. Taip, kad pats esi užregistravęs tą Xiuntrix vartotoją.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Patikrinau acc kurie yra registruoti iš tavo IP ir tas Xiuntrix nick yra registruotas tarp tavo vartotojų. Taip, kad pats esi užregistravęs tą Xiuntrix vartotoją.

Tai, kad neimanoma pats žinau, kad neregistravau dar nustebau, kad 2013 registruotas, o tai būtų galima sužinoti jo pass ? ar kažką nes nebežinau man į pm pasakyti arba ten pakeisti koki Xiuntrx ar kaip, kad galėčiau pilnai Xiuntrix pasivadinti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai, kad neimanoma pats žinau, kad neregistravau dar nustebau, kad 2013 registruotas, o tai būtų galima sužinoti jo pass ? ar kažką nes nebežinau man į pm pasakyti arba ten pakeisti koki Xiuntrx ar kaip, kad galėčiau pilnai Xiuntrix pasivadinti :)

Nu gali per Email bandyt susigrąžint, o taip tai tik gali sugrąžint.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2924 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...