Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Bėdų turgus


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2933 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Parašė po 2 savaičių...

Yra dar vienas Lietuvių bruožas, visada kaltinti kitus patiems sėdint ir nieko nedarant.

 

Jeigu kalbėjai apie mane, tai atsiprašau. Niekas nieko nekaltino, tik išsakiau savo nuomonę. O tokia reakcija į mano argumentą daug ką pasako.

P.S. 'Lietuvių' kalbant apie žmones, o ne apie šalį rašoma iš mažosios. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Čia man vienam taip, kad atsijunginėja svetainė kas 5 minutes. t.y: biškį panaršau ir account atjungia..

Čia kaškur skaičiau kad jeigu naudoji chrome tipo saugumo sumetimais išmeta man kaškada taip buvo per nustatymus atsitvarkiau tiskliai nepamenu per kur.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...

Forumas didelis, nespėjam visur būt kas 3 sekundes. Tam ir buvo išrastas "Pranešti" mygtuką.

Man toks klausimas kilo, o tai kam išvis tokius moderatorius laikyti? Juk pilna rimtų ir aktyvių žmonių, kurie galėtu tai daryti, manau labiau reikėtu kontroliuoti moderatorius, tada tikrai forumas „įžengtų į naują lygmenį“, čia jau iš patirties sakau, jei šuo trukdo, sutrumpink pavadėlį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Man toks klausimas kilo, o tai kam išvis tokius moderatorius laikyti? Juk pilna rimtų ir aktyvių žmonių, kurie galėtu tai daryti, manau labiau reikėtu kontroliuoti moderatorius, tada tikrai forumas „įžengtų į naują lygmenį“, čia jau iš patirties sakau, jei šuo trukdo, sutrumpink pavadėlį.

Ponas, moderatoriai puikiai dirba ir puikiai tvarkosi. Juos rinkau AŠ. Forumas dabar itin švarus ir prižiūrėtas. O kur rašė per  3 sekundas.. Tai Labai gerai jeigu per artimiausią valandą ! Manau toks neapmokamas darbas yra atliekamas itin gerai ir itin kokybiškai. :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 2 savaičių...

Į aukcionus čia nusispjaut ir moderatoriams ir adminams. Tai aš nesuprantu, kam Jūs tas taisykles išvis rašot? Man sugadino vienas juokdarys du aukcionus ir ramiaisiai nardo jis forume nes jo draugeliai moderatoriai, ir spėju dar 10 sugadintų.. šaunios taisyklės.

Su pardavimais ir Scameriais ir ne kažką. Jei bent 1 lt apgavo, siūlau panaikint to scamerio anketą arba bent baninti ant kompiuterio MAC, ne ant ip.

Ir tą Metro dizaino thema meskit lauk. Ji tik atbaido. Įdekit kokias 20 themų, juk nėra sunku.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Delete. Dvigubas postas.

Į aukcionus čia nusispjaut ir moderatoriams ir adminams. Tai aš nesuprantu, kam Jūs tas taisykles išvis rašot? Man sugadino vienas juokdarys du aukcionus ir ramiaisiai nardo jis forume nes jo draugeliai moderatoriai, ir spėju dar 10 sugadintų.. šaunios taisyklės.

Su pardavimais ir Scameriais ir ne kažką. Jei bent 1 lt apgavo, siūlau panaikint to scamerio anketą arba bent baninti ant kompiuterio MAC, ne ant ip.

Ir tą Metro dizaino thema meskit lauk. Ji tik atbaido. Įdekit kokias 20 themų, juk nėra sunku.

Redaguota , nario Meškiukas Hacker'is
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2933 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...