Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Bėdų turgus


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2923 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Na tai aš pone Vyr.Moderatoriau Pranai esu jau nuo 2009-04-18 ir su jumis diskutuoju jau nuo pat pradžių :))

Tai tu pone Dykone parasiai administracijai jog uzdetu medali? Administracija tikrai nesiruosia del kazkokio menkniekio eiti per forumo narius ir tikrinti kas kada uzsiregistravo ir pns ir duoti medali.. Tiesiog parasyti Raudonui i AZ reikia arba i fb ir uzdes.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai tu pone Dykone parasiai administracijai jog uzdetu medali? Administracija tikrai nesiruosia del kazkokio menkniekio eiti per forumo narius ir tikrinti kas kada uzsiregistravo ir pns ir duoti medali.. Tiesiog parasyti Raudonui i AZ reikia arba i fb ir uzdes.

Ponas nelauktasis, dFuentes, nereikia taip atgrąsiai atsakyti į mano nežinojimą. Kaip aš galiu ką nors daryti nežinodamas,Dykone parasiai administracijai jog uzdetu medali, jei nežinau kur daryti bei kaip reaguoti. Manau kiekvienam nesuvokusiam kodėl neateina medalis į paskyrą iškiltu vienas klausimas, ar čia kodas neveikia,bei kada sutvarkys tokį dalyką, bet matau čia medaliai yra žiauriai saugomi ir gaunami tik nuo Gerbiamosios Dalios Grybauskaitės už tikrai gan aktyvų forumo gyvenimą. Dėkui už jūsų išsamų atsakymą į mano visapusiškai bevertį pranešimą.

Su nuostaba jūsų, Dykone.

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 mėnesių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2923 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...