Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Bėdų turgus


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2903 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Parašė po 4 savaičių...

Sveiki, čia aš seniai klausiau ir norėjau, kad panaikintu mano kita paskyra. Xiuntrix buvo sukurta ir nenaudojama o šiame noriu pasivadinti būtent taip, todėl reikia ten pakeisti Xiuntrix į bet koki arba apkeisti mano :) būčiau labai dėkingas, ten net nepatvirtintas acc 0 pranešimu.

Ištrinti acc gali tik administratorius. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 mėnesių...

Galbūt jau rašiai tokį pranešima, bet norėčiau jog gražintūt medalių sistema, šeip būvo seniau (man) įdomu medaliu sistema, pažiurėt kokius medalius turi t.t

Prašome ponas, išmokti skaityti. Ir jeigu nemokate naršyti forume, tai kam čia sėdite ? Forume reikia skaityti, ir jeigu nerandi informacijos - tik tada klausti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Galbūt jau rašiai tokį pranešima, bet norėčiau jog gražintūt medalių sistema, šeip būvo seniau (man) įdomu medaliu sistema, pažiurėt kokius medalius turi t.t

Tikrai tau pritariu,atsimenu kai būvo medaliai už post'us už skriptinima,mappinima.Paviždžiui jog gautum mapperio medali reikėjo įkelti 15 darbu,beto atsimenu kai būvo rangai sukurti tarkim Dažnas Dalyvis,na vienu žodžiu tada būvo ko siekt ir sedėt forumo būvo bent kažkiek įdomiau,beto ne čia nerašai ši tema skirta padėti ir suteikti informacijos.

Redaguota , nario .Aleksas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Mano pasiūlymas būtų padaryti daugiau skilčių , lentų , kad būtų apie ką diskutuoti nes viskas pasenę. Verskit tą dominus dirbti forume. Forumas pasenęs prašosi atnaujinimų. Kaip ir kiti sakė tikrai norisi medalių sistemos,šaukyklos,topų kokių ar kt. O dominus kaip nėra taip.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nepatinka tas,kad. Administratoriams sunku patikėti,kad ĮMANOMAS dalykas kad automatiškai pasikeičia IP,ir neatiduoda seno vartotojo,

taip gmail kitas Kodėl? nes jį pavogė dLc ir neatgaunu aš jo. Prašiau,Turėjau įrodymų,Ir jam taspats. Tai va kas blogai :)

Jei netikit kad keičiasi ip Paklauskit Kitų zebros vartotojų,ir manau pasakis kad keičiasi IP. nuo 2011 Metų,mano IP tiek keitėsi kad..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

būtų gerai kad nick galima būtų keisti į mėnęsį 2kart. Nes pvž nusiperki accountą supergames ir jau buna 2 kart pakeistas nick. Tai pats gal nenori jo turėt nori pasikeisti.

Už ACC pirkimus IP BAN.

Nepatinka tas,kad. Administratoriams sunku patikėti,kad ĮMANOMAS dalykas kad automatiškai pasikeičia IP,ir neatiduoda seno vartotojo,

taip gmail kitas Kodėl? nes jį pavogė dLc ir neatgaunu aš jo. Prašiau,Turėjau įrodymų,Ir jam taspats. Tai va kas blogai :)

Jei netikit kad keičiasi ip Paklauskit Kitų zebros vartotojų,ir manau pasakis kad keičiasi IP. nuo 2011 Metų,mano IP tiek keitėsi kad..

Tu man pasakei tik nick, tuo turėjau patikėti, Skype netinka, IP adresas netinka, email netinka.

  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2903 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...