Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Bėdų turgus


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2934 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Aurimui, Valdui, CAG ir dar keliem. Atsakymo jokio negavau. Išvada - dzin. Tai išvada: aukcione rašyti gali kiek nori ir ką nori.

Jei yra akivaizdūs įrodymai, kam tokį narį laikyt forume? Užbanini ant kompiuterio MAC adreso, ir žmogus nebeprisijungs. O čia pakvietimą gauna, pasikeičia ip ir vėl bimbina.. ai tai ką aš čia rašau- forumo "valdžiai" dzin.

Redaguota , nario Meškiukas Hacker'is
  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man sugadino vienas juokdarys du aukcionus ir ramiaisiai nardo jis forume nes jo draugeliai moderatoriai, ir spėju dar 10 sugadintų.

Ir tą Metro dizaino thema meskit lauk. Ji tik atbaido. Įdekit kokias 20 themų, juk nėra sunku.

Draugai draugu internete nebanina- taisykle nr 1. Pritariu del daugiau temu, bet abejoju ar ju bus. Juk forumo lankytoju norai cia neitin nepaisomi. Mane apgavo ant 8 lt. sukuriau tema, ir apgaviko draugas moderatorius baxoi ar kaip ten jis, pyst istryne tema.. dafuck?? todel cia uzeinu retai

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Draugai draugu internete nebanina- taisykle nr 1. Pritariu del daugiau temu, bet abejoju ar ju bus. Juk forumo lankytoju norai cia neitin nepaisomi. Mane apgavo ant 8 lt. sukuriau tema, ir apgaviko draugas moderatorius baxoi ar kaip ten jis, pyst istryne tema.. dafuck?? todel cia uzeinu retai

Todėl baxoj ir nebėra tarp moderatorių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 2 savaičių...

Aurimui, Valdui, CAG ir dar keliem. Atsakymo jokio negavau. Išvada - dzin. Tai išvada: aukcione rašyti gali kiek nori ir ką nori.

Jei yra akivaizdūs įrodymai, kam tokį narį laikyt forume? Užbanini ant kompiuterio MAC adreso, ir žmogus nebeprisijungs. O čia pakvietimą gauna, pasikeičia ip ir vėl bimbina.. ai tai ką aš čia rašau- forumo "valdžiai" dzin.

Dėl Aurimo sakyti nieko negaliu, žmogus yra labai užimtas ir turi daug darbo. Aš, VISADA visiem per AŽ atsakau per 24 valandas. Blogiausiu atveju - 48. Jeigu yra akivaizdūs įrodymai - mes blokuojame vartotoją ir blokuojame IP adresą. O kai vartotojas užblokuotas - jis siūsti pakvietimų - negali. 

 

Draugai draugu internete nebanina- taisykle nr 1. Pritariu del daugiau temu, bet abejoju ar ju bus. Juk forumo lankytoju norai cia neitin nepaisomi. Mane apgavo ant 8 lt. sukuriau tema, ir apgaviko draugas moderatorius baxoi ar kaip ten jis, pyst istryne tema.. dafuck?? todel cia uzeinu retai

 

Forumo lankytojai - čia itin paisomi. Jei nepastebi, visi giveaway, konkursai, naujos skiltys ir visą kitą - daroma ne dėl manęs ar moderatorių. Daroma dėl jūsų. Jei tave apgavo kas - pildyt temą forume, jei kas ją ištrina - rašyk man. Baxoj - kažką apgavo, tą pačią dieną gavo blokavimą ! Tavo nuomonė visiškai nepagrįsta ir visiškai neaiški. 

Pakeiskit dizaina.

 

Dizaino stilius galite pasirinkti 2. Juodą iš baldą. Apačioje spauskite mygtuką : Pakeisti stilių 

Patamsint forumą reikėtų

Dizaino stilius galite pasirinkti 2. Juodą iš baldą. Apačioje spauskite mygtuką : Pakeisti stilių 

 

Žinau, bet ne visi žino ir nevisiems patogu.

Kai keitėme dizainus - visiem tai parodėme. Beto, tai labai patogu, nes tai apačioje, ir lietuviškai parašyta : Pakeisti stilių :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Bėda su pakvietimais... Turiu net 3 ir negaliu naudoti...nes pakviesto žmogaus profilyje rašoma kas jį pakvietė. Nelabai gerai, nes už mano aštresnius pasisakymus nukentėtų niekuo nekalti žmogučiai, kurių profiliuose būtų nurodyta "invited by Lelyte". 

Gal būtų galima šito viešai nerodyti, o informaciją apie pakvietimą palikti prieinamą tik moderatoriams?

Redaguota , nario Lelyte
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bėda su pakvietimais... Turiu net 3 ir negaliu naudoti...nes pakviesto žmogaus profilyje rašoma kas jį pakvietė. Nelabai gerai, nes už mano aštresnius pasisakymus nukentėtų niekuo nekalti žmogučiai, kurių profiliuose būtų nurodyta "invited by Lelyte". 

Gal būtų galima šito viešai nerodyti, o informaciją apie pakvietimą palikti prieinamą tik moderatoriams?

Tai pašvelnink savo pranešimus. Niekas sistemos nekeis kad tu galėtum kažką pakviesti.... O ši informacija ir yra tam skirta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2934 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...