Peršokti į turinį

BlaCkeRis

Narys
 • Pranešimų skaičius

  479
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  3
 • Atsiliepimai

  0%
 • Forumo eurai

  0 +Pervesti

BlaCkeRis paskutinį kartą laimėjo Birželio 16 2013

BlaCkeRis turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacijos taškai

854 Turintis ką pasakyti

Apie BlaCkeRis

 • Nario rangas
  Xiuntrix

Susisiekimo būdai

 • Tinklalapis
  https://anonops.com/

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas.

 1. BlaCkeRis

  Parduodu GTA 5 [STEAM]

  Not Tradable
 2. Sveiki, parduodu GTA 5 Steam gift. Parduoti neskubu. Kaina 25EU.
 3. BlaCkeRis

  Parduodu CS go, arba keiciu i vps.

  Patikimas.
 4. Reikia žmogaus kuri padėtu su Bitcoin ir Escrow, detaliau į pm. Atsilyginsiu.
 5. BlaCkeRis

  PlayTime.lt - Žaidimų kūrimo studija. [Pirmas žaidimas]

  Palaiko visas operacines sistemas.
 6. Sveiki, norėčiau pristatyti neseniai susikūrusią studiją, kuri kuria lietuviškus žaidimus. Šiuo metu „Playtime“ jums siūlo vieną iš internetinių žaidimų „WarZone“, kuris oficialiai dar nestartavo. Žaidimas yra nemokamas ir prieinamas visoms operacinėms sistemoms. WarZone - Tai pirmasis PlayTime.lt komandos sukurtas ir tobulinamas multiplayer žaidimas. Dabartinė versija v0.1. Kol kas, klientas palaiko tik keletą serverių. v0.2 versijoje planuojame padaryti, kad klientas galėtų turėti dar daugiau serverių, ir žaidėjai galėtų juos nuomuotis. Išbandyti žaidimą galite čia: http://playtime.lt/warzone/server1/ Apie žaidimą: Jį sudaro dvi komandos kaip ir daugelyje šaudyklinių žaidimų. Per tam tikrą laiką Jūsų komanda turi surinkti kuo daugiau taškų, daugiausiai taškų surinkusi komanda, gauna daugiausiai pinigų, už kuriuos gali nusipirkti ir tobolinti savo turimus ginklus. Nusipirkę serverio vartotoją, galėsite pilnai keisti žaidimo nustatymus, tvarkyti ginklų kainas, žaidėjus, žemėlapius, žaidimo modą ir visa kita. Projekto tinklapis: http://playtime.lt/ >> Žaidimų kūrimo pamoka, pagalba (Unreal Development Kit) <<
 7. BlaCkeRis

  Perkame komercinės parduotuvės pavadinimą.

  Aksesuarais, avalyne bei rūbais
 8. Siūlome lengvą uždarbį kūribingiems žmonėms gebantiems pasitelkus vaizduotę sukurti komercinei parduotuvei originalų pavadinimą. Deja prizas tik vienas ir jis atiteks originaliausiam, o juo gali tapt ir TU! Mūsų siūlomas prizas - 50.00 lito ar 15.00 euro valiutos pavedimas į jūsų pasirinktą sąskaitą. Jog tai išliktų originalu męs siūlome savo sukurtus pavadinimus siųsti adresu [email protected] Laiškus siųst su temos pavadinimu "Komercinės parduotuvės pavadinimas(ai)". Didesnė tikimybė jog jūsų pavadinimas bus panaudotas laiške nurodžius keletą variantų. Prieš siunčiant patikrinkite pavadinimus ar jie nėra užimti / patalpinti internete svetainėje www.domenai.lt Reikalavimai: Pavadinimai neturi būt trumpesni kaip 4 simbolių ir ne ilgesni kaip 10ies simbolių. Galimi domenai .lt .com .biz
 9. BlaCkeRis

  Kas atsitiko forumui?

  Šauniai.
 10. Keičiu sarg pinigus į Zynga poker.
 11. Keičiu sarg pinigus į Zynga poker. Detaliau į pm.
 12. BlaCkeRis

  Parduodu sa-mp gamemode

  Šiek tiek aprašiau, dėl kitos informacijos į pm.
 13. Parduodu sa-mp gamemode, detaliau į pm. Kurtas naujai, veiksmas galimas visame pasaulyje, profesionaliai, bei pilnai sumapintas San Fierro, bei šiek tiek kiti miestai. Viskas kurta naujai.
 14. BlaCkeRis

  istrinti

  Man nėra ką rodyti, savo projektu nepristatau, pasakiau tiesą. Esu dirbęs su šiais visais reikalais ir jeigu žmonės bando kažką kurti, turėtu pradėti nuo modeliavimo. Neapsieisi be 3ds max, maya ar kitų programų.
 15. BlaCkeRis

  istrinti

  Šiaip eilinė nesąmonė. Modeliai ir visa kita kurti ne jūsų. Pagal komandos narius matosi kiek sugebate, galėtumėt parodyti daugiau savo darbų, bei geriau aprašyti tema. Čia temų kuriuose renka komandas yra pilna, bet darbo iš jų kaip nesimato taip ir nesimato. Nemanau ar ką sudominsite. Šiaip ar taip sėkmės.

×