Andrius P.

Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  1.712
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  5
 • Atsiliepimai

  100%
 • Forumo eurai

  4,510 +Pervesti

Andrius P. paskutinį kartą laimėjo Vasario 17 2019

Andrius P. turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacijos taškai

496 Turintis ką pasakyti

Apie Andrius P.

 • Nario rangas
  Web / Script Solution

Susisiekimo būdai

 • Skype
  andrius7414
 • Tinklalapis
  http://praeitiesatgarsiai.lt

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Tauragė
 • Steam ID
  AndriusP

Paskutiniai lankytojai

10.194 profilio peržiūros
 1. Andrius P.

  Dropshipping klausimai

  Turi rinktis tiekėjus iš EU sandėlių. Tada pristatymas trumpėja iki normalaus (2-4 d.d.)
 2. Andrius P.

  Dropshipping klausimai

  Jeigu planuoji Lietuvoje pardavinėti prekes ir jas užsakinėti iš AliExpress ar ebay, tai nepavyks. Tu turi jas gyvai turėti pas save (tam reikia nemažai investicijų) ir tik tada siųsti kitam lietuviui (per keletą darbo dienų prekė jau turi būti jo namuose). Kitu atveju tavo auditorija bus nulinė. Taip pat norėdamas tai daryti legaliai, negausi sąskaitų. T.y Nei ali, nei ebay neduoda jokių sąskaitų faktūrų (nebent kažkas pasikeitė), tad lieka tik alibaba (didmena).
 3. Sveiki, pats nebespėju, tai ieškau kas galėtų padaryti keletą wordpress darbų. Privaloma išmanyti HTML ir CSS, kadangi pagrinde frontend'as. Susisiekti galite https://m.me/andriuspl
 4. Sveiki, nupirkčiau FB page (tematika nesvarbu). Pagrindiniai kriterijai, kad būtų vien lietuviai ir bent 2.5K - 3K like. skype: andrius7414 arba PM
 5. Andrius P.

  Ieškomi "youtuberiai" "streameriai"

  Man juokas jau ima... Kuo toliau, tuo labiau atrodo, kad daugelį hostingo projektų administruoja beraščiai vaikai. Ne tik, kad svetainė kai kuriuose vietose neturi LT raidžių, bet ir svetainės title... Šitas nužudė.. Foto, jei pakeistų: Tai kaip rašosi Solution?
 6. Taip. Dar prideda 15e savo dalies.
 7. Yra kas siūlo ir 40 e. uždarbyje. Tad nuspręskit, ar dėl 25e verta
 8. Po trumpos pertraukos ir vėl teikiu paslaugas. Taip pat naujas portfolio - https://andriusp.lt/
 9. Andrius P.

  Parduodama išskirtinė modifikacija + visas paketas

  Gal norėjai pasakyt, kad ne kiekvienas SG vaikas už SMS papildymus? O šiaip tai pagal aprašymą vien modifikacija verta tikrai daugiau, o dar visi WEB darbai, grafika ir t.t.
 10. Andrius P.

  TOYOTA VIDEO EDIT (FIRST TIME)

  Be viso to ką pasakė kiti, tokių promo video nedaryk ilgesnių nei minutė.. Atsibosta jau po minutės žiūrėt.
 11. Andrius P.

  Pagalbos dėl minecraft serverio mysql

  Authme toli gražu nėra vienintelis pluginas. Daugelis pluginų gali laikyti info mysql'e. Net ir tuos pačius nustatymus (residence, wpGuard(ar kaip jis ten)), ribas ir t.t. Saugumas padidėja, bet tu teisus, kad nežymiai. Tokio dalyko pagrindas būna galimybė valdyti vartotojus ir visa kita per WEB, tam tai pilnai tinka.
 12. Andrius P.

  Pagalbos dėl minecraft serverio mysql

  Jis galimas, bet nebūtinas. Jeigu žmogus nori, jis gali saugoti, kad ir authme vartotojus į mysql, o ne į failą.. Kodėl? Saugiau, patogiau, efektyviau. Tad jei nesupranti, net nerašyk.
 13. Nebuginti, bet kažkodėl prenumerata galioja 200 metų? Paaiškink kaip gavai, kad eitų suprast ar tikrai saugu pirkt. Kažkodėl toks jausmas, kad čia pasidarbavo kažkas dirbantis prie jų sistemos ir dabar kuo toliau, tuo daugiau atsiranda tokių paskyrų.
 14. Andrius P.

  Klausimelis dėl elektros akumuliatorių pirkimo

  Tau reikia inverterio. Galėsi pasiimti akumuliatorių, kad ir mašininį ir per inverterį konvertuoti į 220 v. Tad visi prietaisai veiks. Žinoma, kad jis nelaikys amžinai. Jeigu tik TV, telefonui krauti tai mašinos akumuliatoriaus turėtų užtekti 3-4 val.
 15. Iš dalies taip, jis jas programavo... Kadangi jis nurodė kas, kaip, kada turėtų atsitikti paspaudus ant ikonos. O tai jau vadinama programavimu...