Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Jūsų PC info


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 475 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Procesorius: Intel i5 9400F 2.90GHZ su boost iki 4,1 GHZ 

Vaizdo plokštė: Nvidia geforce GTX 1070 8GB

Operatyvi atmintis: DDR4 16GB

Kietasis diskas: SSD: Samsung 860 Pro 250GB ir HDD failams WD Blue 1TB 

Maitinimo blokas: EVGA 750 G2L  850W

Pagrindinė plokštė: Asus PRIME Z370-P (LGA1151)

 

71md7N21TgL._SY355_.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), ▀▄▀▄▀▄ Dovydas ▄▀▄▀▄▀ parašė:

Ne tiek seniuk maziau apie 900eur lygiai + ne per sita web pirkau

Vis tiek permokėjai. Praradai kokius 300 eurus, o su dalimis būtų pigiau išėję. Ir dar už tokią kainą kiša GTX 1050 ti ir iš kažkokio metalo laužo ištrauktą skardinį korpusą... Nu matos, kad labai lengvai apgauna tuos, kurie visiškai suvokimo neturi apie kompiuterius.

Redaguota , nario 5exyGuy
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

11 minutes prieš, 5exyGuy parašė:

Vis tiek permokėjai. Praradai kokius 300 eurus, o su dalimis būtų pigiau išėję. Ir dar už tokią kainą kiša GTX 1050 ti ir iš kažkokio metalo laužo ištrauktą skardinį korpusą... Nu matos, kad labai lengvai apgauna tuos, kurie visiškai suvokimo neturi apie kompiuterius.

kad nežino, tai *Myliu SuperGames.lt*, kame esmė, kad net nepasidomėjo ar net nepasiklausinėjo, nes tingėjo, o va čia tinginys ir buvo apipistas

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

38 minutes prieš, 5exyGuy parašė:

Vis tiek permokėjai. Praradai kokius 300 eurus, o su dalimis būtų pigiau išėję. Ir dar už tokią kainą kiša GTX 1050 ti ir iš kažkokio metalo laužo ištrauktą skardinį korpusą... Nu matos, kad labai lengvai apgauna tuos, kurie visiškai suvokimo neturi apie kompiuterius.

su tuo "bele veike" bei "man nerupi tavo nuomone" gauna sitai :D apmauna arba nusiperka brandishinta RIP off'a kaip msi o poto gailetis buna delko.... kaina tai patyliu.. dar jauciu stovi 3-4 power phase motiina su cpu 4pin connectorium o ne 8pin kaip iprastai ?

26 minutes prieš, Merio parašė:

kad nežino, tai *Myliu SuperGames.lt*, kame esmė, kad net nepasidomėjo ar net nepasiklausinėjo, nes tingėjo, o va čia tinginys ir buvo apipistas

tai paziurek kas daros facebook grupese. jie  ir toliau gieda"man tavo nuomone nerupi" is tokiu fraziu bei mentaliteto aisku kad zmogus ims viska ka iskis vadybininkelis ? pvz fbooke patrashinau bhuawei p20pro lygindamas su savo pixeliu tai tie pradejo trydalioti jog mano telefonas del kameros softo nera geriausiuju tope kadangi ta pasake revieweriai besiremiantys basic consumer aktualiais produktais ?taipogi tas pats note 8 naudoja tas pacias lenses kaip manasis pixel 2 XL o nuotrauku kokybes aspektu pixel krauna malku ?

o kas juokingiausia, zmones nuvertina ta 12.2mpx ir 8mpx single lens kamera su gcam preinstalled software norint isspaust maximuma is 2017metu ragelio neturincio preinstalled wideagle softo kadangi lenses to nepalaiko pilnai ?

taipogi pazystu zmogu turinti tiek p20 pro tiek note8 tiek iphone X ir pixel 2/xl tai maziausias noise lygis ant pixel2/xl padarytu nuotrauku ypac low light'e.

Redaguota , nario Synthwavez
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

7 minutes prieš, ▀▄▀▄▀▄ Dovydas ▄▀▄▀▄▀ parašė:

As nesuprantu ko jus verkiat? Ne jusu pinigai del kainos pats zinau kad yra durnai bet jie dasideda sau firma + nera tas pc lievas bent man dasidesiu tu geresniu daliu ir bus perfect.

"dasideda sau firma" dasideda tai dasideda, bet ne *Myliu SuperGames.lt* tris kartus rinkos kainos, tas pc lievas, dasidesi "tu geresniu daliu" ir isleisi dar tiek pat kad gautum pc verta tiek kiek uz sita mokejai... idk, pvz imonem visiskai tu - pirkejas, nerupi, tai kodel tu moki papildomai jeigu tu jiems nerupi, jiems rupi tik tavo pinigai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Merio parašė:

"dasideda sau firma" dasideda tai dasideda, bet ne *Myliu SuperGames.lt* tris kartus rinkos kainos, tas pc lievas, dasidesi "tu geresniu daliu" ir isleisi dar tiek pat kad gautum pc verta tiek kiek uz sita mokejai... idk, pvz imonem visiskai tu - pirkejas, nerupi, tai kodel tu moki papildomai jeigu tu jiems nerupi, jiems rupi tik tavo pinigai.

Tai suprantama, bet kas blogai su mano kompiuteriu???

Kaina tai kaina praleiskim dasidesim tu daliu jeigu reikes

Redaguota , nario ▀▄▀▄▀▄ Dovydas ▄▀▄▀▄▀
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Merio parašė:

sekmes pazaist kazka naujo su i5 6 thread, 1050ti lavonu ir 8gb ram, pasprings ir pasibaigs, esme ne bloguose specuose, o tame, kad uz ji tiek paklojai

Tai gerai dar karta sakau kaina praleiskime, dalys nera ahujenos, bet man kompas yra dar zjbs veza dar gan gerus zaidimus ir man to uztenka

 

Redaguota , nario ▀▄▀▄▀▄ Dovydas ▄▀▄▀▄▀
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, ▀▄▀▄▀▄ Dovydas ▄▀▄▀▄▀ parašė:

Tai gerai dar karta sakau kaina praleiskime, dalys nera ahujenos, bet man kompas yra dar zjbs veza dar gan gerus zaidimus ir man to uztenka

 

viskas su juo gerai, tik ateity reiketu ram dasimest ir gpu geresne isimest, nieko blogo nesakau, specai kaip specai

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, Merio parašė:

viskas su juo gerai, tik ateity reiketu ram dasimest ir gpu geresne isimest, nieko blogo nesakau, specai kaip specai

Aciu uz atsakyma, reikes issidesim moku dar ramus ir vaizdo korta pakeisti man ir uztenka

Redaguota , nario ▀▄▀▄▀▄ Dovydas ▄▀▄▀▄▀
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 6 valandas(-ų), ▀▄▀▄▀▄ Dovydas ▄▀▄▀▄▀ parašė:

As nesuprantu ko jus verkiat? Ne jusu pinigai del kainos pats zinau kad yra durnai bet jie dasideda sau firma + nera tas pc lievas bent man dasidesiu tu geresniu daliu ir bus perfect.

Nu tau aisku cia jau saukstai po pietu. O kitiems skaitantiems sia tema ir besiruosiantiems imt sau PC tai visai aktualu!

Tu puikus pavizdys, kaip nereikia daryti!:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 6 valandas(-ų), Rockstar parašė:

Nu tau aisku cia jau saukstai po pietu. O kitiems skaitantiems sia tema ir besiruosiantiems imt sau PC tai visai aktualu!

Tu puikus pavizdys, kaip nereikia daryti!:)

tai kad dauguma nepasimoko metai is metu ir toliau vaikos "vadybininku-kasininku profu, aka smegenu ploveju" giesmeles.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2019-03-03 17:21, Littl3Beast parašė:

Intel® Core i9 9900k 8Core/16Threads Turbo frequency 5.00 GHz, 16 MB, Socket LGA1151
Motinine plokste asus TUF Z370-PLUS
RAM 16GB HyperX Fury DDR4
kietasis diskas 2TB SATA HDD wd
SSD 250GB wd nvme (prijungtas i motinine)
vaizdo plokste NVIDIA RTX 2070 8GB
Rog strix versija su rgb ir back plate
700w PSU
korpusas coolermaster h500 integruoti 2x20cm RGB ausintuvai priekyje
iprastas 12cm ausintuvas gale

 

 

 

i9-9900k-16gb-ram-rtx-2070-8gb-250gb-ssd-2tb2.jpg

i9-9900k-16gb-ram-rtx-2070-8gb-250gb-ssd-2tb.jpg

 

 

Naujas upgrade Alienware AW2518HF 240Hz Gaming Monitor

 

Dell-Alienware-AW2518HF.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

30 minutes prieš, Littl3Beast parašė:

Intel® Core i9 9900k 8Core/16Threads Turbo frequency 5.00 GHz, 16 MB, Socket LGA1151
Motinine plokste asus TUF Z370-PLUS
RAM 16GB HyperX Fury DDR4
kietasis diskas 2TB SATA HDD wd
SSD 250GB wd nvme (prijungtas i motinine)
vaizdo plokste NVIDIA RTX 2070 8GB
Rog strix versija su rgb ir back plate
700w PSU
korpusas coolermaster h500 integruoti 2x20cm RGB ausintuvai priekyje
iprastas 12cm ausintuvas gale

Kazkaip keistai cia sudeliotas build'as pas tave.

CPU kaip man atrodo tokiam PC per karstas ir per brangus.

SSD per mazos talpos.

HDD ne savartyne..

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • AMD Ryzen 5 3600, 6C/12T, 4.2 GHz
  • Gigabyte B450 AORUS M
  • Kingston HyperX Predator RGB 2 x 8GB 3200MHz
  • Gainward GeForce GTX 1060 6GB
  • Cooler Master MWE 500 500 W
  • SAMSUNG HD321KJ (soon to be trashed)
  • Kingston SSD A400 120GB (only boot)
Redaguota , nario arnas swede
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

38 minutes prieš, Rockstar parašė:

Kazkaip keistai cia sudeliotas build'as pas tave.

CPU kaip man atrodo tokiam PC per karstas ir per brangus.

SSD per mazos talpos.

HDD ne savartyne..

 

 

Kompas buvo pirktas is https://www.stormforcegaming.co.uk/crystal-rtx-2080-intel-i9-9900k.html

bet pirkau LT Is Skelbimu uz 1300E ,  manau tikrai vertas demesio, bet manau kad jis ir buvo kardintas kad pigiau pardave :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 11 valandas(-ų), Littl3Beast parašė:

 

Kompas buvo pirktas is https://www.stormforcegaming.co.uk/crystal-rtx-2080-intel-i9-9900k.html

bet pirkau LT Is Skelbimu uz 1300E ,  manau tikrai vertas demesio, bet manau kad jis ir buvo kardintas kad pigiau pardave :D

Aciu. Klausimu daugiau neturiu. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 475 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...