5exyGuy

Narys
 • Pranešimų skaičius

  202
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%
 • Forumo eurai

  133 +Pervesti

Reputacijos taškai

48 Bus matyti ko vertas

Apie 5exyGuy

 • Nario rangas
  Dalyvis (-ė)
 • Gimtadienis 1999.07.13

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas.

 1. 5exyGuy

  Ieškau kas padarytų phpmyadmin darba

  Net neperskaitei tokios trumpos temos
 2. 5exyGuy

  Patarimo dėl motininės

  Jei nori truputį sutaupyti, tai geriau imk 1600, daug perfomence'o neprarasi, nes labai mažai skiriasi nuo 2600 (http://www.skytech.lt/yd1600bbafbox-amd-cpu-desktop-ryzen-6c12t-1600-3236ghz-boost19mb65wam4-box-with--p-468494.html)
 3. 5exyGuy

  TOP 100 Anime (Serialai, filmai, filmukai)

  Tikriausiai ne taip tu jį supratai. Mano manymu, nereikėjo visiškai versti į lietuvių kalbą, nes žmonės, kurie žiūri anime, pripratę matyti orginalius japoniškus pavadinimus arba išverstus į anglų kalbą. Kažkaip nustebau, kad nematau nei vieno iš naujesnių ir populiaresnių anime, o jų yra nemažai, kurie verti dėmesio.
 4. 5exyGuy

  Uz kiek parduociau senuka

  Iš naudotų dalių tokį susidėti gali už 180-200 (praėjau greitai per skelbimus). Gal ir parduotum kokiam puskvaišiui brangiau.
 5. 5exyGuy

  html failai ne zaidime

  Matosi, kad visai neturi patirties programavime nei pačios programos panaudojimo tikslo. Net nematau prasmės naudoti tokios programos kaip xampp tokiem dalykam. Tam galima paprasčiausiai įsidiegti http paketą, jei naudoji nodejs, bet čia tik html... tam užtenka naršyklės. Jei nori persižiūrėti, reikia atlikti kelis pakeitimus css'e, nes dažniausiai langas, konteineriai ar kiti html elementai būna užslėpti su display: none; property. Jį dažniausi rasi body ar kitose klasėse.
 6. 5exyGuy

  html failai ne zaidime

  Kokie dar xamp'ai... Jis nedirbs su php, užtenka turėti naršyklę, kad turėtų galimybę persižiūrėti html turinį. @irmantasjrParsisiųsk sau patogų editor'ių (rekomenduočiau Visual Studio Code) ir redaguok, kiek širdis geidžia.
 7. 5exyGuy

  Minecraft, problema su Heroes.

  https://www.spigotmc.org/wiki/configuration/ #If mob's health should be scaled based on distance from spawn mob-health-distance-modified: true mob-health-modifier: 3 #If mob's exp should be scaled based on distance from spawn mob-experience-distance-modified: true mob-exp-modifier: 3 #If mob's damage should be scaled based on distance from spawn mob-damage-distance-modified: true mob-damage-modifier: 3
 8. 5exyGuy

  Buildas už 1100~ €

  Jau tokios temos egzistuoja, netingėkit pasieškoti.
 9. Už tokią kainą jau geriau imti su IPS panelę http://www.skytech.lt/27g2ubk-aoc-27g2ubk-144hz-gaming-led-monitorius-garsiakalbiais-ips-technologija--p-467579.html
 10. Vienu žodžiu - wow. Jau toks priekabus, todėl ir niekados su lietuviais net neprekiauju. Prašau no more. Jei atėjai padiskutuoti, tam yra skirtos asmeninės žinutės.
 11. Aš tokia prekyba neužsiimu, jei asmuo nepasitiki, tai tegul neperka. Aš neverčiu per prievartą kažko daryti. Dažniausiai pardavinėju per trading tinklapius, todėl net nesijaudinu dėl kažkokių scam'erių. Šiuo momentu reikia greitų pinigų. Steam'ine prekybą niekados neužsiėmiau, nes labai numušinėja įvariausiai mokesčiai ir dar plius trade lock'as.
 12. Čia jau tavo asmeninis reikalas, nori arba nenori. Nesižaisiu su scameriais.
 13. Parduočiau už 60 Eur (65% nuo Steam kainos). Priimsiu tik pervedimu į banką. Kaina galutinė ir pirmas neinu. Dsicord: 5exyGuy#1705
 14. 5exyGuy

  double funkcija

  Google visagalis https://stackoverflow.com/questions/41315388/c-double-cant-be-equal-to-two-int-division
 15. 5exyGuy

  double funkcija

  Pats savo temos pavadinime rašai double funkcija, bet naudoji int. Truputį atidumo trūksta.