Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Jūsų PC info


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 476 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Parašė po 2 savaičių...
prieš 13 valandas(-ų), Synthwavez parašė:

be android pie update(pries night sight gavima(tebebuvo oreo) fotografavau vakare apie 10val.)

http://imgur.com/gallery/WcyzKQr

na ir pats telefonas.

 

received_359096598029764.jpeg

oreo motion on and off photos.

Damn, I'm jealous :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 8 valandas(-ų), darrel. parašė:

Damn, I'm jealous :D

ikr ?jeigu ka turejau proga palyginti p20 pro su pixel 2xl ir iphone x kameromis. dangus ant p20pro tamsiai rudas, su iphone x dar tragiskiau-raudonas/raudonai juodas-rudas. nors medziai ant p20pro turi rusvai zalia atspalvi priklausomai nuo apsvietimo. nors su pixel kaip matai nuotraukoserudai auksinee spalvos. realiai paemus-nuotraukas daro kur kas geresnes pixel 2xl nors selfie wise-p20pro kazkodel low lighte. dienos sviesoje-pixelis ima virsu. noise lygis mazesnis ant pixelio. kai kada ant p20pro. visus siuos tris isbandziau.

realiai paemus-jei ne baterija tai p20pro labai daug atsiliktu nuo pixelio. iphone x isvis tragedija-gerai fotografuoja ir filmuoja diena. high perf, bet nevalioja padaryti geru nuotrauku nakti.

as siuo metu uk, gyvenu pas pazystama tai jis turi p20pro o jo drauge iphone x. abudu teko ismegint fotografuojant tiek kad nuotraukas pasalino jie veliau. siaip p20pro dizainas apskritais surinkimu tragiskas-is isores korpusas stiklinis po stillu eina plastiko sluoksnis lygiai taip kaip su s ir note samsungu serija. atrodo premium bet taip nera. is kur zinau? teko matyt sudauzyta gatavai p20pro(dirbu darba susijusi su telefonu garantiniu). per diena ant stalo pas mane atsiduria kazkur 1000telefonu o daugiau nei puse ju sudrosti mechaniskai ;) gali tiesiog su peiliuku nuimt likusia galine korpuso dali kai reik imei patikrint ir pamatyt is ko jis pagamintas@darrel.

Redaguota , nario Synthwavez
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pradejau nekest telefonu, kuriu gale stiklas!

Isigyjau Galaxy A8. Po savaites naudojimo, del to kad velniskai slidus, isslydo man is kisenes ir krito ant betono (siaip gyvenime labai retai man jie krenta, o jei ir krenta tai ne skaudziai). Ekranas sveikas, duzo galinis stiklas abejuose vietose (du voratinkliai gavosi) :D

Pasidomejau kaip pakeist gala. Pasirodo reik su fenu..

Kas po velniu darosi su tais telefonais siais laikais? Kur dingo senas geras metalas su varztais?

 

Uzsisakiau is Aliexpress kazkoki cover'i, uzdesiu gale ir viskas. Abejoju kad taisysiu..

 

Ir jo, nezinau kodel visa tai rasau "PC info" skiltyje!:mucha:

Redaguota , nario Rockstar
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 8 valandas(-ų), Rockstar parašė:

Pradejau nekest telefonu, kuriu gale stiklas!

Isigyjau Galaxy A8. Po savaites naudojimo, del to kad velniskai slidus, isslydo man is kisenes ir krito ant betono (siaip gyvenime labai retai man jie krenta, o jei ir krenta tai ne skaudziai). Ekranas sveikas, duzo galinis stiklas abejuose vietose (du voratinkliai gavosi) :D

Pasidomejau kaip pakeist gala. Pasirodo reik su fenu..

Kas po velniu darosi su tais telefonais siais laikais? Kur dingo senas geras metalas su varztais?

 

Uzsisakiau is Aliexpress kazkoki cover'i, uzdesiu gale ir viskas. Abejoju kad taisysiu..

 

Ir jo, nezinau kodel visa tai rasau "PC info" skiltyje!:mucha:

Stiklas labiau premium jaučiasi, so :D Reikėjo pirkti Xiaomi Pocophone F1, gautum plastamsę su flagship specs :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 11 valandas(-ų), Rockstar parašė:

Pradejau nekest telefonu, kuriu gale stiklas!

Isigyjau Galaxy A8. Po savaites naudojimo, del to kad velniskai slidus, isslydo man is kisenes ir krito ant betono (siaip gyvenime labai retai man jie krenta, o jei ir krenta tai ne skaudziai). Ekranas sveikas, duzo galinis stiklas abejuose vietose (du voratinkliai gavosi) :D

Pasidomejau kaip pakeist gala. Pasirodo reik su fenu..

Kas po velniu darosi su tais telefonais siais laikais? Kur dingo senas geras metalas su varztais?

 

Uzsisakiau is Aliexpress kazkoki cover'i, uzdesiu gale ir viskas. Abejoju kad taisysiu..

 

Ir jo, nezinau kodel visa tai rasau "PC info" skiltyje!:mucha:

mane irgi tas uzknisa. pas dauguma snargliuoti tie stiklai gale buna tai labai 'premium' ir seip nebera praktisku telefonu , tik kad graziai atrodytu ale. o jau ir norint pirkt padoresni telefona jis bus 6'+ , kas jau nera patogu

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), darrel. parašė:

Stiklas labiau premium jaučiasi, so :D Reikėjo pirkti Xiaomi Pocophone F1, gautum plastamsę su flagship specs :D

 

prieš 13 valandas(-ų), Rockstar parašė:

Pradejau nekest telefonu, kuriu gale stiklas!

Isigyjau Galaxy A8. Po savaites naudojimo, del to kad velniskai slidus, isslydo man is kisenes ir krito ant betono (siaip gyvenime labai retai man jie krenta, o jei ir krenta tai ne skaudziai). Ekranas sveikas, duzo galinis stiklas abejuose vietose (du voratinkliai gavosi) :D

Pasidomejau kaip pakeist gala. Pasirodo reik su fenu..

Kas po velniu darosi su tais telefonais siais laikais? Kur dingo senas geras metalas su varztais?

 

Uzsisakiau is Aliexpress kazkoki cover'i, uzdesiu gale ir viskas. Abejoju kad taisysiu..

 

Ir jo, nezinau kodel visa tai rasau "PC info" skiltyje!:mucha:

netaisyk tos siuksles. vien galinis korpusas kokius 60€ kainuoja orgas ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2019-03-28 19:10, psichinis parašė:

Šiukšle tu šiukšle :D iš kur tokias kosmines kainas ištraukei už galini stiklą? Už 20 eurų gali gaut originalų ar net mažiau.

ebay pasiziurek kainas marsieti. manai lietuvoje bus pigiau ?? kad patys lt tiekejai ima is treciuju telefonus, apie dalis isvis nesneku. lt rinka kaip kokiame maroke. per maza gauti is gamintojo tiesiogiai.

Redaguota , nario Synthwavez
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2019-04-03 10:17, Synthwavez parašė:

ebay pasiziurek kainas marsieti. manai lietuvoje bus pigiau ?? kad patys lt tiekejai ima is treciuju telefonus, apie dalis isvis nesneku. lt rinka kaip kokiame maroke. per maza gauti is gamintojo tiesiogiai.

Atsigauk tu biški :D https://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_from=R40&_trksid=p2380057.m570.l1313.TR1.TRC0.A0.H0.Xsamsung+a8+2018+back+glass.TRS0&_nkw=samsung+a8+2018+back+glass&_sacat=0

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), psichinis parašė:

ar tu tikrai ant tiek kvailas kad priimtum taip lengvai kad "original" kad parasyta nereiskia kad taip ir bus ??? zinok kokybes skirtumas jaucias zenkliai abu lyginant side by side. galiu pasakyt is patirties. kaip diena ir naktis pigi kopija ir orgas.  zmogau maldauju taves nerasinek nesamoniu nes man jau geda daros vien tau atsakant i komentarus. tavo kaukole per stora o smegeneles per plonos suprast sitai. zema kaina negausi originalo nes stiklo imitavimo korpusai jeigu ka brangus. o via ka ikelei yra papigios padisofkes. nusipirkau pixeliui aftermarket jack'a tai net nera tokio gero kontakto kaip ant google type c to stereo adapterio? xdd ?

ant kiek turetum but silpnaprotis kad tiketum jog uz 5€ gali isigyt zmoniska galini korpusa telefonui typo"originalu" xdd as jacko aftermarket is type c i stereo neradau pirkt uz 10£ universalaus kuris buti geresnis uz priginalu, o tu sneki apie originalu korpusa ?

@psichinis

Redaguota , nario Synthwavez
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 9 valandas(-ų), Synthwavez parašė:

ar tu tikrai ant tiek kvailas kad priimtum taip lengvai kad "original" kad parasyta nereiskia kad taip ir bus ??? zinok kokybes skirtumas jaucias zenkliai abu lyginant side by side. galiu pasakyt is patirties. kaip diena ir naktis pigi kopija ir orgas.  zmogau maldauju taves nerasinek nesamoniu nes man jau geda daros vien tau atsakant i komentarus. tavo kaukole per stora o smegeneles per plonos suprast sitai. zema kaina negausi originalo nes stiklo imitavimo korpusai jeigu ka brangus. o via ka ikelei yra papigios padisofkes. nusipirkau pixeliui aftermarket jack'a tai net nera tokio gero kontakto kaip ant google type c to stereo adapterio? xdd ?

ant kiek turetum but silpnaprotis kad tiketum jog uz 5€ gali isigyt zmoniska galini korpusa telefonui typo"originalu" xdd as jacko aftermarket is type c i stereo neradau pirkt uz 10£ universalaus kuris buti geresnis uz priginalu, o tu sneki apie originalu korpusa ?

@psichinis

Tu kaimieti iš uku visu pirma išmok sudeliot ryšlius sakinius kad eitu suprast kà tu čia rašai, visu antra aš ir neprašiau tavo ale “protingu” komentarú apie telefonus, jei prasitrintum savo veizolus pamatytum kad esi PC skilty :D atsakiau į tavo neryšlia pisaline vien tam kad tavo teiginy paneigčiau. Geros dienos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), psichinis parašė:

Tu kaimieti iš uku visu pirma išmok sudeliot ryšlius sakinius kad eitu suprast kà tu čia rašai, visu antra aš ir neprašiau tavo ale “protingu” komentarú apie telefonus, jei prasitrintum savo veizolus pamatytum kad esi PC skilty :D atsakiau į tavo neryšlia pisaline vien tam kad tavo teiginy paneigčiau. Geros dienos.

nusileisk is kosmoso. nesiruosiu del taves vieno pasikeitinet lietuviskos klaviaturos ant ismaniojo. jei tau nepatinka mano teiginys-tai gali ji susikist zinai kur ? ir beto uz tokia kaina kokia tu numetei originaliu daliu samsungui negausi ??

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), Synthwavez parašė:

nusileisk is kosmoso. nesiruosiu del taves vieno pasikeitinet lietuviskos klaviaturos ant ismaniojo. jei tau nepatinka mano teiginys-tai gali ji susikist zinai kur ? ir beto uz tokia kaina kokia tu numetei originaliu daliu samsungui negausi ??

Aš ne dėl klaviatūros tu kvaileli :D tu šiaip nemoki sakinių normaliai sudeliot, visiškai neina tavęs suprast kokias tu čia nesamones rašai. O dėl tu neoriginaliu detalių tai tu galvą persišviesk, koks tau skirtumas už tokią sumą koks stiklas gale ar originalus ar ne? :D Keičiau ne vienam telefonui galinį stiklą skirtumo net nėra. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 476 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...