Peršokti į turinį

Jūsų PC info


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 489 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Prieš 1 valandą, psichinis parašė:

kažkaip netraukia manęs amd kortos, turėjau r9 270x tai draiveriai nuvyle daugiau ir nebesirinkau amd :D o idomu ar sueitu su M12II EVO 620w maitblokiu gtx 1080, ar gal išvis imt 2080?

Kazkada kai turejau R9 290X irgi paliko neigiama nuomone. Driver'iai iseidavo retai, pats AMD apps'as buvo kazkoks medinis kartais uzsibug'indavo kazkas.. Nu ir aisku normali jos temp buvo apie 90C. Dar blow type cooler'is, kuris ant apkrovos uze kaip dulkiu siurblys.. :D 

Nu bet kiek domejausi, AMD jau pradejo gerint viska. Ir lyg ir su temp ir driver'iais ten viskas tvarkoj..

 

Na o del RTX2080. Tai kiek domejausi cia vos ne tas pats GTX1080Ti (Ne pagal gelezi, o pagal ispudzius), tik plius kad dar palaiko tas naujas technologijas Ray Tracing ir pan.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, Rockstar parašė:

Kazkada kai turejau R9 290X irgi paliko neigiama nuomone. Driver'iai iseidavo retai, pats AMD apps'as buvo kazkoks medinis kartais uzsibug'indavo kazkas.. Nu ir aisku normali jos temp buvo apie 90C. Dar blow type cooler'is, kuris ant apkrovos uze kaip dulkiu siurblys.. :D 

Nu bet kiek domejausi, AMD jau pradejo gerint viska. Ir lyg ir su temp ir driver'iais ten viskas tvarkoj..

 

Na o del RTX2080. Tai kiek domejausi cia vos ne tas pats GTX1080Ti (Ne pagal gelezi, o pagal ispudzius), tik plius kad dar palaiko tas naujas technologijas Ray Tracing ir pan.

visos amd kortos bloweriai net ir ne reference siom dienom. kaip manai kodel rx 480 GT-R taip succeed'ino? tik todel kad aftermarket cooling sistema buvo bloweriu pateikta atrodanti iprastai ir dazniai zemiau reference.

amd kortos labiau kaip nvidia is artifacting puses dabar-dazniau ir dazniau pasitaikanti problema! 

as visdar ieskau kortos mem clocko idlinimo ant max frequency problemos sprendimo neijungiant ventu. nerandu, nesu tikras kodel. vienam uzsienieciui sita nesamone su clockais idle ant max sutvarkiau per 5min tuo paciu budu. paciam nesigaun.

bet paziurint amd ir nvidia kortu stabiluma is oc puses-amd throttle;ina pascal architekturoje nepaprastai anksti-netgi ant 60C jau pradeta spjaudytis.

@Rockstar turetum pats sutikti, kad r9 290x iki siu dienu geras zaisliukas. gtx 1060 3-6gb pabeat;ina zaidimuose. neziurint i tas wowzerz temperatures ir zinoma kortos amziu, visi 4-5metai!

Redaguota , nario Synthwavez
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

14 minutes prieš, Synthwavez parašė:

@Rockstar turetum pats sutikti, kad r9 290x iki siu dienu geras zaisliukas.

Kai turejau ta korta, buvo pas mane paprastas FHD 60Hz monikas. Screen Tearing'as buvo zveriskas, kas sukeldavo ir lag'a. Todel negaliu pasakyt ant kiek jinai buvo gera :D ir ar tinka jinai siuolaikiniam geiming'ui..

Gal su FHD 144hz jinai ir iki siol veiktu puikiai, kas zino!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, Rockstar parašė:

Kai turejau ta korta, buvo pas mane paprastas FHD 60Hz monikas. Screen Tearing'as buvo zveriskas, kas sukeldavo ir lag'a. Todel negaliu pasakyt ant kiek jinai buvo gera :D ir ar tinka jinai siuolaikiniam geiming'ui..

Gal su FHD 144hz jinai ir iki siol veiktu puikiai, kas zino!

 

galbut ir verta :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Rockstar parašė:

Nu GTX1060 lygio ir bus kazkur.. tik naudociau FHD, nes 2K kazkaip jau ant ribos (ir tai dar minkstai pasakyta)

?? ~6-7metu metu vaizdo plokstei visai neblogai :mucha: po poros metu.

Redaguota , nario Synthwavez
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

17 minutes prieš, Rockstar parašė:

Jeigu jinai jau tada butu isejus kaip Mid-End, tai pasakyciau neblogai. O jinai gi Hi-End.

Manau visos Hi-End plokstes turetu rodyt panasu rezultata.

Manau ir su GTX980 bus tas pats.

pazystamas turi 2x msi gtx 980 gaming 4G in sli su 4770k(h115i gtx ausintuvas) su asus maximus VI HERO, keikiasi kad BF1 ant 144hz VG24 moniko 1080p ultra/high ar ant custom ultra(mesh ir text quality) ir low/off droppina fps'us! paskutiniai w10 update su game updates uzbugino nvidia kortas, amd arba nvidia flagship'ai vienintelis budas isgaut zmoniska performance.

visa kita gerai veikia bet sitas zaidimas tiesiog pjauna ji. 

Redaguota , nario Synthwavez
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), Synthwavez parašė:

pazystamas turi 2x msi gtx 980 gaming 4G in sli su 4770k(h115i gtx ausintuvas) su asus maximus VI HERO, keikiasi kad BF1 ant 144hz VG24 moniko 1080p ultra/high ar ant custom ultra(mesh ir text quality) ir low/off droppina fps'us! paskutiniai w10 update su game updates uzbugino nvidia kortas, amd arba nvidia flagship'ai vienintelis budas isgaut zmoniska performance.

visa kita gerai veikia bet sitas zaidimas tiesiog pjauna ji. 

Sklinda gandai kad SLI jau mires.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

17 minutes prieš, SfeKsi parašė:

61FwN5Q.png

065zCh6.png

Naujas kompas, na tikiuosi šitas visus naujausius žaidimus bent iki 2019 kuriamus pavilks :D

Naujausiame Tomb Raider žaidime pirmosiomis dienomis gaudavau crašus dėl per silpnų komponentų nors žaisdavau su 1070, jei nieko gero iki 2019 neišeis turbūt pažaisti užteks, bet nesitikėk ant high 60fpsų

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, Dioba_Launch parašė:

6cced0d057c93d6e05210583a50e52a436.png

 

Papasakokit ką nors apie šį pc, kas dera, kas nedera, kas gerai, kas ne, ir kokia jo kainą galėtų būt.

~300euru tikrai gautum be monitoriaus. neziurint i tai, kad cia prebuilt.

sitoki pc geriau jau ant daliu leist-vien del cpu, gpu ir ram tuos dar kazkur panaudosi, na zinoma ir ssd.

su monitoriumi 300euru garantuotai, kadangi procesorius labai senas.

siaip 300euru nemokeciau nes detales neadekvaciai mainstream. nebent monika pridetum pirkejui.

Redaguota , nario Synthwavez
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

@Rockstar BF1 Multiplayer'is veikia sudinai ~60fps+ ant ultra poto daug dropu buna 64player map'uose clutch momentuose. nors su SP kita istorija 80-90+ fps ant ultra netgi 120 pasiekia.

sp-aukstas g[pu usage, normalus cpu usage, MP-aukstas cpu usage kuris kerta per gpu usage(tai ne bottleneck'as bet bug'as is microsoft'o).

visa kita sukas kaip pridera. radau sprendima 2000mhz mem clockui ant idle, buvo multi monitor prijungta. kai pakeiciau secondary ant integruotos-susitvarke.

Redaguota , nario Synthwavez
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pas mane paprastas PC, pirkau jį ne žaidimams, bet kolkas galiu žaisti beveik viską ant high (1920-1080) be jokių lagų. Spec.:

  • Windows 10 Home 64-bit
  • 8GB RAM
  • i5-8400 CPU @ 2.80GHz
  • GTX 1060 3GB

Kas yra susiję su FPS, tai csgo ~240, GTA V ~170 - ~230 (priklauso nuo tektūrų, very high), kitų žaidimų nežiūrėjau, bet nėra jokio lago.

  • Temp. vidutiniškai iki 30, max 40, daugiau nesiekia
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

26 minutes prieš, egkan parašė:

Pas mane paprastas PC, pirkau jį ne žaidimams, bet kolkas galiu žaisti beveik viską ant high (1920-1080) be jokių lagų. Spec.:

  • Windows 10 Home 64-bit
  • 8GB RAM
  • i5-8400 CPU @ 2.80GHz
  • GTX 1060 3GB

Kas yra susiję su FPS, tai csgo ~240, GTA V ~170 - ~230 (priklauso nuo tektūrų, very high), kitų žaidimų nežiūrėjau, bet nėra jokio lago.

  • Temp. vidutiniškai iki 30, max 40, daugiau nesiekia

kad GTAV ant 170-230 fps ant very high 1080-nusisneki, tiek neisgauna net pagal benchmarkus

kalbant apie GTAV online-tikrai nebus tokiu fps.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

47 minutes prieš, Synthwavez parašė:

kad GTAV ant 170-230 fps ant very high 1080-nusisneki, tiek neisgauna net pagal benchmarkus

kalbant apie GTAV online-tikrai nebus tokiu fps.

benchmarkus ir turiu omenyje, pratęstavau su tuo test kai tik pradėjau žaisti story game, o veliau nežiūrėjau kiek fps yra online mode, tiesiog nebuvo reikalo, aš jokių lagų neturiu, tik kartais išsijungia online, visas geimas crash gauna, bet  čia ne kompiuterio kaltė, mačiau forume, daug kam tai vyksta, yra žaidėjų, kurie net 10 min online nepažaidžia-  crashina geimas

man yra apskritai tie visi fps dzin, aš jų netikrinu visai, kol man nelagina arba neužkyla temperatūra, aš nekreipiu dėmesio, jeigu jaučiu kažkokį lag, sumažinu video, nuo very high iki high, tada viskas susitvarko, 

kai filmuoju gameplay, dažniausiai tada lagina, ypač vietomis garsas stringa, tuo atveju mažiausiai būna fps, 

filmuojant per gamebar rodo tiek ant very high: 130 - 160

E7EEE9691819B5C0CC3AF2F285EC7822A4E7563E

8816AF9D1ABDF0FC1B9785A5A3C8DB3B5DB74935

Redaguota , nario egkan
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, egkan parašė:

benchmarkus ir turiu omenyje, pratęstavau su tuo test kai tik pradėjau žaisti story game, o veliau nežiūrėjau kiek fps yra online mode, tiesiog nebuvo reikalo, aš jokių lagų neturiu, tik kartais išsijungia online, visas geimas crash gauna, bet  čia ne kompiuterio kaltė, mačiau forume, daug kam tai vyksta, yra žaidėjų, kurie net 10 min online nepažaidžia-  crashina geimas

man yra apskritai tie visi fps dzin, aš jų netikrinu visai, kol man nelagina arba neužkyla temperatūra, aš nekreipiu dėmesio, jeigu jaučiu kažkokį lag, sumažinu video, nuo very high iki high, tada viskas susitvarko, 

kai filmuoju gameplay, dažniausiai tada lagina, ypač vietomis garsas stringa, tuo atveju mažiausiai būna fps, 

filmuojant per gamebar rodo tiek ant very high: 130 - 160

E7EEE9691819B5C0CC3AF2F285EC7822A4E7563E

8816AF9D1ABDF0FC1B9785A5A3C8DB3B5DB74935

gameplay;uje kankinsiesi su fps drops-vienintelis dalykas kas tave nuo to saugos-8os kartos i5. siaip kritines beprotiskai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

http://www.technews.lt/forum/viewtopic.php?f=15&p=58784&sid=58a390410916added8e8efaa0de77501#p58784 @Rockstar pagaliau konkretus testu rezultatai apie freesync!!!

padekot galima zmogui uz pastangas testuojant su savo vega rx 64 ir 144+ hz monitoriumi!

Redaguota , nario Synthwavez
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 489 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...