Peršokti į turinį

SfeKsi

Narys
 • Pranešimų skaičius

  444
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%
 • Forumo eurai

  416 +Pervesti

Reputacijos taškai

113 Kartais pasakantis ką gero

Apie SfeKsi

 • Nario rangas
  Freelanceris

Susisiekimo būdai

 • Discord ID
  Webas#7724

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

2.469 profilio peržiūros
 1. SfeKsi

  aukcionas Aukciono būdu parduodamas vyriškas BOBO BIRD laikrodiss

  Ar man čia tik atrodo ar tas stiklas subraižytas?
 2. SfeKsi

  Ieškau kur investuoti nedidelę sumą pinigų.

  Kurk žaidimų parduotuvę, ieškok kodų pirktų su vogtomis kortelėmis ir perparduok. Profit.
 3. Parduodu 50eur vpsnet balansą už 30eurų, susisiekit asmenine žinute arba discord Webas#7724.

 4. Sveiki, parduodu vpsnet paskyrą kurioje yra 50 eurų, kaina 30 eur. Susisiekit asmenine žinute arba discord Webas#7724. Pinigų per PayPal nepriimu dėl galimo refundinimo ir dėl to, jog pats jo naudoti negaliu dėl nepilnametystės.
 5. SfeKsi

  „Steam“ parduotuvėje nebėra galimybės įsigyti GTA 4

  Būtent Mane šiek tiek išgąsdino, galvojau jau prapalo žaidimas visam.
 6. Sveiki, parduodu VPSNET paskyrą su likusiu ~50 eurų balansų. Kaina 30 eurų, priimu tik swedu arba paysera. Susisiekit asmenine žinute arba discord Webas#7724.
 7. Parduodu 50eur vpsnet balansą už 30 eurų su visa paskyra, susisiekit až. 

 8. SfeKsi

  Kurio žaidimo serveri apsimoka kurti?

  Kas kuria projektus dėl pinigų, juos greit uždaro, tad to nedaryk. Iš tiesų jei kursi, reikia kurti užsienietišką projektą ir pasiūlyti kažką tais naujo, su samp'u net minties neturėk, per daug darbų, iki kol išmoksi kurti jau bus atgyvenęs tas sampas ir nieko unikalaus nesukursi ar taip ar taip. Aš pavyzdžiui vietoj to kad kurčiau, prisijungiau prie vieno didžiausių projektų užsienio rinkoje ir padėdamas tvarkyti tam tikrus reikalus už tai gaunu pinigus ir nieko kurti nereikia, tik pasidarbuoti kaip administratoriui, tad siūlyčiau vietoj kūrimo jungtis prie jau egzistuojančių projektų ir padėti, dalintis pelną ar tiesiog prašyti algos. Mano atveju už administracijos darbą į mėnesį gaunu nuo 100 iki 400 dolerių, priklausant koks aktyvumas, tad ir tai jau daug geriau negu projektą kuriant Lietuvoje paprastesnį O dėl tikslo kurti, tai kaip ir minėjo pinigai neturėtų būti tavo varomasis motyvas, nes jų pradžioje tikrai neuždirbsi ir stipriai sėsi į minusą, tad tam nusiteikęs būk jei kažką kursi. Gali netgi porą metų užtrukt kol išlipsi iš minuso ir pradėsi eiti į pliusą, tad turi turėti kantrybės.
 9. Gal galit parekomenduot žmogų kuris pardavinėja botų like'us? Kad su botų tam tikru kiekiu palaikintų nuotraukas ir, jog tie like'ai nepranyktų po laiko, aišku, už pinigus.

 10. Serveris uždaromas dėl laiko stokos, ačiū kas žaidėte.

   

 11. SfeKsi

  NorthSide.lt Network|Serveris uždarytas iki 2021 metų

  Projektas kaip šiai dienai yra uždaromas, planuojamas uždarymo laikas: bent 1 metai. Projekto failai parduodami nebus ir atradus laiko prie jo ir vėl bus dirbama ir viską paruošus pradėsime reklamuotis ir rinkti žaidėjus. Ačiū visiems žaidėjams, kurie per trumpą laikotarpį buvo atėję į projektą, tačiau dėl laiko stokos ir kitų problemų, tiek aš, tiek Blindas projekto išlaikyti nebegalime ir dirbti prie jo laiko neberandame. Aš prie šio projekto komandos nebeprisijungsiu, nebent sugebėsime startuoti iki vasaros arba per vasarą. Ačiū visiems už prisiminimus ir tai, jog žaidėte!
 12. SfeKsi

  Ieškomas pagalbininkas minecraft serveriui

  "www.stonecraft.lt - PRISTARTO MINECRAFT SERVERĮ" Jau ties tuo galim baigt
 13. Gal galit panašių dainų numest? Ypač patraukė tas lyricsų tono pasikeitimas, tai būtų gerai dainos su įvairiom emocijom, tonais. 

   

 14. SfeKsi

  Dėl mikrafono

  Koks tas čirškimas? Jei toks garsas būna kai naudojiesi el. prietaisais ir kažkas paskambina ir atsiranda feedbacko garsas, tada su jungtimis blogai, jei tiesiog čirškia tai blogas mikrofonas. Pasižaisk su nustatymais, nuimk boostą, pamažink garsą, jeigu mikrofonas veikia tai viskas su jungtimis gerai, gali pabandyti įkišti į šalimais esantį lizdą ir pažieti gal veiks. Kiek už mikrofoną mokėjai? Nes jei čia koks pigiakas tai ir nesitikėk kad jis normaliai veiks. Taipogi atjunk visus nenaudojamus garso ir mikrofono įrenginius per properties, kartais tai kenkia.
 15. Gal turit parekomenduot panašaus metalo ramesnio? 

   

  1. Iframe

   Iframe

    

    

    

  2. SfeKsi

   SfeKsi

   Dėkui, užkabliavo šitos dvi.

  3. Iframe

   Iframe


   šito kanalo metal coverius gali praklausyt, visi afigeni.


×