Peršokti į turinį

SfeKsi

Narys
 • Pranešimų skaičius

  368
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  N/A
 • Forumo eurai

  209 +Pervesti

Reputacijos taškai

96 Kartais pasakantis ką gero

Apie SfeKsi

 • Nario rangas
  Dažnas dalyvis (-ė)

Susisiekimo būdai

 • Discord ID
  Webas#7724

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

2.062 profilio peržiūros
 1. SfeKsi

  Geriausia vieta SAMP?

  Definetly Los Santos. Daug metų jame žaidžiu ir suprantu, jog galima be galo daug dalykų sukurti ten. Nuo gaujų veiklų iki įvairių biznių ir kt, taipogi dėl daug lygių vietų mappinimas ganėtinai patogus. San Fierro mapas greitai pabosta, o Las Venturas jaučiasi miręs be daug žaidėjų ar NPCs. Dykumų kaimeliai turėtų savo niūrų ir creepy moodą kas man asmeniškai patiktų, tačiau reiktų gerų idėjų, jog tokia vieta greit nepabostų.
 2. SfeKsi

  dėl SA-MP.LT projekto

  Ainius kiek žinau buvo, buvo bet pražuvo. Neturėjo laiko tai viską apleido, manau gali bandyti su juom skype kontaktuoti tačiau neesu 100proc tikras ar tikrai jis buvo paskutinis savininkas.
 3. SfeKsi

  klausimas apie kratas

  Remiantis BPK straipsniu 108, daiktus atgausi teismui nusprendus arba anksčiau, jeigu tyrėjai visą situaciją pilnai ištirs, tada tau daiktus gražins prokuroras arba įkiteisminio tyrimo pareigūnas, tau parašius prašymą. Dažniausiai kompiuteriniai tyrimai trunka iki vienerių metų.
 4. SfeKsi

  Ieškomas YouTuberis už apmokestinamą darbą

  Matau, jog dėmesio trūkumas, deja, bet jo iš manęs negausi. Nustok rašyti bereikšmius komentarus, niekam jų čia nereikia.
 5. SfeKsi

  Ieškomas YouTuberis už apmokestinamą darbą

  Vis dar ieškome YouTuber'io, susisiekite discord'u Webas#7724 arba asmenine žinute supergames forume.
 6. Perspektyviam Minecraft projektui ieškome YouTuber'io, turinčio savo kanalą su nemažiau nei 5000 prenumeratorių, kuris už pinigus serveryje galėtų filmuoti įvairius video, daryti livestream'us. Jeigu turite mažiau negu 5000 prenumeratorių, susisiekti vis tiek galite, jeigu peržiūrų skaičius atitiks mūsų kriterijus - rasime kompromisą. Susisiekti galite discord'e Webas#7724, parašant man asmenine supergames žinute arba paliekant komentarą, jog su jumis susisiekčiau. Rašydami man, atsiųskite savo kanalo nuorodą bei sumą kurią norėtumete gauti už vieną video arba kas mėnesį keliant video bent po keletą kartų į savaitę. Svarbu: Susitarus bei gavus administracijos leidimą, jums būtų suteikiamos teisės troll'inti žaidėjus iki kol nebus patiriami jokie nuostoliai žaidėjui, visa tai reikės derinti su administracija, jog jie atkurtų žaidėjo progresą ir suteiktų atitinkamų prizų pabaigoje. Ši idėja galėtų pagyvinti jūsų kanalą ir galbūt į Lietuvių rinką įnešti kažką įdomesnio kas pritrauktų jums daugiau žiūrovų.
 7. SfeKsi

  forza 4

  Pasakau iš karto. Pirk pilna kaina, nes support'o negausi. Vos ne visos parduotuvės kurios pardavinėja po 30+ eurų kodus, turi juos už vogtas korteles ir pinigus, kadangi forza kiek žinau bent jau tokių didelių akcijų dar nėra dariusi. Nutikus kokiam error'ui, gavus baną ar dar kažką, teks kontaktuoti su microsoft, paprašys pateikti tavęs kodo ir jeigu tas kodas nebus iš jų parduotuvės, jie tau atsisakys padėti, kadangi pirkai iš galimai vogtos kortelės. (tai reikštų, jog pirkai iš third party svetainės kas yra draudžiama, tikslaus termino nepamenu)
 8. SfeKsi

  Prie GTA 6 dirba ne tik Rockstar Games

  Geros naujienos, gal iki 2021 išvysime GTA 6 kaip ir buvo sklidę gandai.
 9. SfeKsi

  Pasiūlykit kokį nors unikalų serverio tipą

  Aš tau tiesiog pasakiau, jog su tokiu bendravimu toli nenueisi kaip man teko matyti iš daugelio atvejų, elgiesi kaip mažvaikis ir tikiesi sukurti kažką unikalaus? Apsimetinėt rimtumu? Really? Jog kaikurie žmonės už tave yra protingesni, tai reiškia jog jie apsimetinėja? Paminėjai, jog jei atsirastų žmogus norintis kažką kurti kartu, jog tau parašytų, tu tikrai galvoji jog kažkas gaiš savo laiką dėl tavęs ir rašys tau, kai net normaliai bendraut nemoki? Su tokiu mąstymu galėsi viską kurti vienas, o ir kiti projektai atsisakys bendradarbiauti su tavimi, kas yra tiesiog privalomas dalykas norint kilti ir plėstis. Renki idėjas lyg planuotum kurti didesnį projektą, taipogi mini, jog galimai plėstumeis į užsienio rinką su savo "big" projektu, tai kas tau iš tiesų yra tas "big"? Aš serverius skaitau "big" kurie turi 1000+ pastovių žaidėjų, todėl tau ta kaina ir pasidalinau, bet kaip matau tau tik svarbu rasti prie ko prikibti. Juokingiausia tai, jog rašei pradžioje, kad esi aplankęs 1000+ Angliškų minecraft serverių, kai dabar mini, jog žaisdavai tik savo serveriuose, tai kur pas tave logika?
 10. SfeKsi

  Pasiūlykit kokį nors unikalų serverio tipą

  Pirmas dalykas kurį pasakysiu iš patirties, su tokiu bendravimu nieko nepasieksi. Tokių žmonių kaip tu aš ir į pirmos grandies pagalbininkus neimdavau, o tu dar nori susirasti žmogų su kuriuo kažką tais kartu kurtumei, dalintumeis mintimis ir taip toliau, tad pirma tau reiktų susitvarkyti ties tuom. Antra, kodėl tu tikiesi, jog žmonės ims ir galvos idėjas už tave, kai tai turėtum daryti TU? Užsienio rinkoje už geras idėjas moka didelius pinigus (prasideda nuo 400 JAV dolerių), o tu čia tikiesi sulaukti kažko tais unikalaus su tokiu bendravimu ir už ačiū? Paminėsiu tai, jog užsienio rinkoje apie 2 metus plėtavau vieną populiariausių tuo metu veikusių Cracked serverių Minecraft'e, maždaug kai buvo išleista 1.6 Minecraft versijos, tačiau projektą palikom ant 1.5.2, bėgant metams teko bendrauti su ganėtinai daug projektų savininkų ir bendradarbiauti, susipažinau su daug žmonių, pamačiau daug idėjų ir viso kito. Iš idėjų pusės mano patarimas paprastas - paimk dabartinius skyblock, factions serverius ir juos perkurk, papildydamas naujomis idėjomis arba lauk kol bus išleistas Hytale ir paruoštas idėjas pradėk įgyvendinti ten, juk tai žaidimas iš tos pačios srities, kuris taipogi susilauks daug susidomėjimo. Kalbant apie battlegrounds rėžimą, jis buvo sukurtas jau keletas mėnesių po to kai PUBG tapo populiarus, vienas pirmų serverių sukūrusių tai buvo Cubecraft, 2018 metais, todėl ties tuom jau gan atsilieki ir tikrai kažko unikalaus neparodysi, nes nelabai tai kažką ir sudomino. Tai apie ką tu kalbėjai komentaruose, tik parodo, jog tu pačiame minecraft'e patirties turi labai mažai, jeigu tau neteko matyti unikalių serverių. Pats minecraft'ą žaidžiu jau apie 10 metų, tačiau iki šios dienos randu sistemų kurios iš tiesų nustebina, tad sakyti jog užsieniečiai "tekuria savo tuos skyblockus ir cops and robberius" yra tiesiog idiotiška ir neapmąstyta. Taipogi paminėsiu tai, jog išlaikyti serverį be didesnių striginėjimų kuris būtų pasiekiamas užsienyje, kainuoja minimaliai 200 eurų mėnesiui atmetant DDoS apsaugas, so you should take that into consideration.
 11. SfeKsi

  „PlayStation 5“ startas – 2020 metų pabaigoje

  Pradžioj išgirdus naujieną, galvojau, jog 2019 metų Kalėdų proga bus, apsirikau, dar metai
 12. Sveiki. Ieškome naujo asmens į minecraft projektą NorthSide, kuris galėtų kurti įvairius teaser'ius, aprodyti kurtas sistemas bei pristatyti serverį. Ieškome žmogaus, kuris tai daro praktikai, kadangi su video stipriai neskubame. Matant, jog darbas atliktas pakankamai gerai, mokėsime pinigus, už darbą atsiskaityta bus pagal kokybę ir kūrėjo norus, kompromisą rasti bus įmanoma. Susisiekti galite komentaruose arba parašydami į discord Webas#7724.
 13. SfeKsi

  Lietuviškas delionės žaidimas!

  Koks tolkas? Tokio tipo žaidimų pilna google play, gardenscapes, candrycrush saga ir visos kitos kopijos, kur čia unikalumas?
 14. Įdomu bus išgirsti istorijų "How I met your mother" ateityje "Tai per kur susitikot?" "...Žinai tą FB žaidimą?"

×