swede.

Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  995
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%
 • Forumo eurai

  77 +Pervesti

Reputacijos taškai

584 Turintis ką pasakyti

Apie swede.

 • Nario rangas
  Pasiklydęs labirinte

Susisiekimo būdai

 • Discord ID
  swede#3128

Profilio informacija

 • Lytis
  Paslaptis

Paskutiniai lankytojai

11.568 profilio peržiūros
 1. swede.

  EAGLE LOGO

  Patarimas nesivarginti šitame forume su tokiais dalykais arba tiesiog įmesti pranešimą ir pamiršti, nes paskui nespėsi atrašinėti visiems tokiems išminčiams. In any case sėkmės pardavinėjant ir gražios dienos.
 2. swede.

  [GFX] Pirmasis SAMP forumo dizainas

  Nuoširdžiai ar be samp forumų nėra daugiau ką kurti? Šaunu, kad mokaisi, gal kažkiek domiesi grafinio dizaino pasauliu, bet c'mon jau nebe 2010. Jeigu tau grafinis dizainas yra tik samp parašai, avatarai su random panomis ir išėjusių iš mados forumų dizainai tai biški liūdna, bet oh well tavo laikas, tavo pasirinkimas ką kurti, bet jeigu nori toliau tobulėti laikas išeiti iš to leisgyvio samp pasaulio, kur kiekvienas serveris žada tas pačias "nematytas, naujas" sistemas. Baigiant mano minčių srautą galiu pasakyti, kad darbe matosi, kad sugebi sukurti standartinę forumo struktūra, o daugiau tai net nežinau... Spalvų paletės parinkimas netragiškas, bet tikrai ne pats geriausias, teksto lygiavimas vienose vietose vienoks, kitose kitoks irgi nesuprasi ką čia norėjai padaryti. Pats tekstas sunkiai įskaitomas ir labai vargina akis (na bent jau mano). Ateičiai paanlizuok kaip yra išnaudojami šriftų storiai, dydžiai, teksto lygiavimai, spalvų pasirinkimai, kaip ir kada naudoti ikonas, kaip atskiriami elementai (čia apie tai, kad visas dizainas yra realiai 6 lentelės 5x5 su tekstu viduje). Na ir sėkmės darbuose, ateityje gal ką ir įdomaus bus galima pamatyti.
 3. swede.

  Pagalbos su Å¡riftu : )

  Keista matyti savo darbus, bet šriftas forest line kaip kolega virš manęs jau paminėjo. Prieš n laiko jį dalino nemokamai, bet dabar panašu, kad tik mokamos versijos liko.
 4. Vienaip ar kitaip dalis bus nepatenkinta "išrinktaisiais".
 5. swede.

  Logo gfx

  Padarytum visą brandbook?
 6. swede.

  CSGO GAMBLING WEB DIZAINAS

  Dizainų daug nepiešiu tai nežinau kiek čia tiesos, o kiek čia labiau mano išmastymai bus. Tai pradėkime nuo viršaus, navigacija būtų kaip ir viskas nice, išskyrus paieškos laukelis atrodo šiaip išskridęs kažkur paplaukioti per vidury nav bar. Vartotojo panelė kaip ir viskas ok?, bet, kur atsijungimo mygtukas? Kappa Na, o dabar į vidurius man asmeniškai labai daug neaiškumų kas ką turėtų daryti pvz.: Čia toks didelis skydelis rodo, kas kiek pinigų padėjo už skiną? Jei taip kokį skiną, kas toks padėjo, kaip tie mygtuaki su tuo susiję? Ar čia gal didžiausias bidas puslapio egzistavime? Toliau, chatas kaip chatas, ten kažkokio naujo dviračio neišrasi tik būtų įdomu kaip input laukelį būtum sutvarkęs. Centruojame tada, pagrindinis highlight man visai nice tik gal norėtųsi, kad ne 1 rodytum, o kaip kokia carousel ar su dots po apačia pastoviai keistųsi ir rodytų visus geriausias variantus šiandienos. Toliau ties viduriais kažko labai krentančio į akį iškart "nebeįžlibinu" neskaitant tų miniatiūrinių įkonu esančių kitoje pusėje bloko pavadinimo. Gal mano rankos labai dreba tai kaip man dabar juos paspausti reikės? Dešinejė pusėje +- tos pačios detalės panaudotos tai kažko ypatingo nepakomentuosiu nesikartojant su aukščiau išvardintomis mintimis. Na galiausiai tai prie akcentinio šrifto spalvas, pasižiūri į "bid" bloką ok ten ryškį žalia, tada pasižiūri į chat, o ten jau kažkodėl tamsi žalia ir tai dar jau skirtingu stiliumi padaryta, ne tai, kad viduje bloko, bet virš bloko. hmmm okay gal čia kažkokia užslėpta mintis yra. Bendras vaizdas neblogas, bet įsižiūrėjus nemažai klaustukų kyla su išdėstymu bei šriftu, o kiek užmačiau viena akimi praietus dizainus tai panašios klaidos kartojasi. Tl;dr Čia kažkokia mistika vyksta, kai šriftų spalvos nesutampa ir bloko "headline" (jei taip pavadinti galima) stilių nesutapimu aka bendro dizaino stiliaus neišlaikymas. Taip pat vietomis antrinis tekstas jau eina kaip balta spalva, kitame blokelyje kaip žalia tai once again kažkoks pasimetimas. Mygtukai per maži, kad jie turėtų kažkokią rimtą priežastį ten išvis būti. Daug bendro neaiškumo, kas ką turėtų daryti paspaudus ant vieno ar kito dalyko. Ir svarbiausia dalis tai, kad vartotojas negali atsijungti iš puslapio. Overall patvarkius smulkmenas visau gardus dizainas galėtų būti ir sėkmės darbuose iš manęs tai tiek ir tebūtų.
 7. swede.

  COD: MW problema

  Problema atsiranda dėl virtualios atminties trūkumo tiksliau blogo jos paskirstymo. Norint pasididinti eini į SystemPropertiesAdvanced (paleidi kaip administratorius) -> Advanced -> Performance -> Settings -> Advanced -> Virtual Memory -> Nuimk varnelę "Automatically manage paging file size..." -> Pasirink diską ant kurio įrašytas MW -> Custom size -> Ir žiūrėk pagal kiek laisvos atminties yra jei gali dėk 15000 jei ne mažiau .
 8. swede.

  [SARG.LT] PIGIOS GFX PASLAUGOS

  Įkišiu savo trigaršį nors jaučiu nereikėtų. Kiek žinau Sarg projektas taip pat naudoja forumą ir taip pat turi GFX darbų skiltį. Kodėl nusprendei išvis kelti savo anketą čia, kur pagal tave vienintelis atsiskaitymo būdas yra Sarg žaidimo serverio virtuali valiuta. Pasikartosiu su žmogumi, kuris rašė virš manęs, bet kiek gražiau ir brandžiau. Net neatisdaręs sarg forumo galiu tikrai garantuoti, kad susilauksi didesnio klientų susidomėjimo ten įkėlęs savo temą arba pakėlęs į viršų nei nukopijavęs ir įklijavęs į čia. Suprasčiau jei būtum išėmęs visą "sarg.lt" projekto reklamą ir parašęs, kad dirbi už sutartines kainas, bet kai tavo temą pagrįsta virtualios valiutos užsidirbimu visai kito projekto žaidime tai truputi komediška situacija išeina. Tad nesistebėkit, kodėl žmonės pyksta ar dar kitaip aršiai komentuoja po tavo tema, o tuo labiau įrodyti savo tiesą, kad viskas čia gerai, nes nei vienas logiškai mąstantis žmogus neina į kitus puslapius ir nesiskelbia, kad kuriu grafikos darbus tik už "sarg.lt" projekto valiutą. Na, o pabagai palinkėsiu geros kloties ir sėkmės dirbant už virtualią valiutą.
 9. swede.

  Nuomone apie GFX darbus.

  Jei trumpai tai realiai tavo darbai yra geresni nei ~90% visų forumo narių. Neabejoju, kad jei norėtum pradėti kažką su drabužių linija vienintelis limitas būtų, kokią spaustuvę ir kokias medžiagas rinktis. Didžioji dalis darbų jaučiasi, kad yra gan "švieži" ir naudojamos pastarųjų metų tendencijos, stilistikos. Dėl noise, kai kuriuose darbuose tikrai jau yra perdėtas jo naudojimas, bet nepaisant to didžioji dalis darbų yra vizualiai patrauklūs ir iškart matosi, kad supranti kokie vizualinai sprendimai gražiai atrodys, kurie ne. So yeah gal galėčiau ir daugiau litanijos išspausti, bet jau labai lipčiau prie smulkmenų ar pavienių darbų, kuriuos reiktų nuosekliai nagrinėti. Vienintelis dalykas, kurį rekomenduočiau tai nebijoti save išbandyti kitose srityse ar tai būtų net tas pats clothing koks nors mockup ar net kažkokios įsivaizduojamos įmonės brandingas ( gal net pačio clothing line brand, just a suggestion), gal kokio facebook puslapio bendras įvaizdis and so on. All in all, matosi, kad realiai turi gerą galvą ant pečių, o akys irgi ne ką prastesnės tai good luck ir have fun creating.
 10. swede.

  Reikia paprasto logotipo

  Tai, kad nelabai. Net ir kokybiškai atrodantis logotipoas reikalauja laiko ir žinių. Jei jis nori už alaus "skarbe" logo pasidaryti tai tegul ieško visokių "free logo maker", nes normalus žmogus, kuris vertina savo laiką tikrai neužsims tuo už 1-2€. Nors žinant sg tai čia pilna tokių, kurie bet ką padarys už vieną ar kitą eurą. Tai nenustebčiau, kad kelių dienos bėgyje jau bus parašyta "rakinkite temą".
 11. Helou again, jei yra norinčių prisijungti prie vienos iš didžiausių dizainerių bendruomenių rašykit čia arba privačiai ir galėsiu suteikti jums pakvietimą, tik aišku būtų smagu pamatyti jūsų darbus pirmiau. No worries jei jie ir nėra pačios aukščiausios klasės. Laiko turit nemažai tai galit ir neskubėt. Kontaktus galite rasti profilyje. Cya~ ~~~ I'm out of invites for now. ~~ Dribbble apdovanojo dar vienu pakvietimu tai laukiu susidomėjusių savo asmeninėse žinutėse.
 12. swede.

  Jūsų PC info

  AMD Ryzen 5 3600, 6C/12T, 4.2 GHz Gigabyte B450 AORUS M Kingston HyperX Predator RGB 2 x 8GB 3200MHz Gainward GeForce GTX 1060 6GB Cooler Master MWE 500 500 W SAMSUNG HD321KJ (soon to be trashed) Kingston SSD A400 120GB (only boot)
 13. Visi Lietuvos studentai ir moksleiviai kviečiami registruotis į VGTU Esports organizuojamą „Counter-Strike: Global Offensive 5 vs 5“ turnyrą. VGTU Esports – antrus metus gyvuojanti Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) studentų įkurta elektroninio sporto (esporto) organizacija. Ji siekia populiarinti esportą Lietuvoje, rengti elektroninio sporto turnyrus bei plėtoti kitą su esportu susijusią veiklą, kurti draugišką studentus ir moksleivius vienijančią bendruomenę.2018 m. rudenį VGTU Esports surengė sėkmingą pirmąjį „League of Legends“ turnyrą, skirtą VGTU ir VGTU licėjaus bendruomenės nariams. Jame dalyvavo per 100 žaidėjų, gyvą pusfinalių bei finalų transliaciją Twitch platformoje stebėjo daugiau kaip 1000 žiūrovų.Šiemet tęsdama darbus VGTU Esports komanda organizuoja visos Lietuvos studentų ir moksleivių turnyrą „Counter-Strike: Global Offensive 5 vs 5“. Kviečiame susipažinti su turnyro taisyklėmis ir registruotis. Registracija vyksta iki lapkričio 1 d. Naujienas galite sekti VGTU Esports paskyrose: Discord platformoje, Facebook ir Instagram socialiniuose tinkluose.
 14. swede.

  Klausimai apie GFX darbus

  Kai nesidomi kokios realiai kainos eina tai taip ir atrodo.
 15. swede.

  steam STEAM paskyros vertės apskaičiavimas pardavimui ir pirkimui!

  Nuostabu, dabar žinosiu, kad mano vartotojas į kuri sukišau apie pora šimtų parsiduoda tik už 60€, atsižvelgus į tai, kad vartotoją turiu apie 14 metų, o jo vertė t.y. tas žalas skaičiukas yra tik 864€. Seems legit... ~ O jei rimčiau tai dažnai pamini Lietuvos rinką, tačiau būtų įdomu sužinoti iš kur tu ištraukei šitą formulę, procentus ir visą kitą informaciją, kitaip sakant gal šaltinį galėtum nurodyti tuo pačiu?