Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kokią kėdę naudojate? Kokią kėdę išsirinkti?


deivis_

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1188 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Kėdės tipas  

32 balsai

  1. 1. Kokią kėdę naudojate?

    • Žaidimų (Gaming)
    • Biuro (Office)
    • Kito tipo kėdę
    • Nenaudojate visai kėdės


Recommended Posts

Dauguma mūsų praleidžiame gan ilgą laiką prie kompiuterio. Kreivas sėdėjimas arba netinkama kėdė, netinkama stuburo / juosmens padėtis gali stipriai įtakoti blogą eiseną, kreivą stovėseną, įvairius nugaros / stuburo skausmus.

Dėl smalsumo norėčiau paklausti, kokią kėdę naudojate ir kokia patirtis su ja? Jeigu kažkas ieško sau kėdės, žiūrinėja įvairius youtube video, ar šiaip googlinasi, manau ši tema tikrai pravers tam, aišku jeigu ji sulauks kažkiek dėmesio. Nepatariu pasitikėti populiarių youtuberių nuomonėmis apie kėdes, kurias jie gavo nemokamai. Tokie video dažniausiai yra daromi kaip padėka už kėdę. Tokiuose video niekada nebus kalbama apie tos kėdės minusus.

Pirkdamas kėdę https://secretlab.eu domėjausi beveik visomis kėdėmis kurias tik radau rinkoje.  Aš pasirinkau Titan SoftWeave Fabric. Pati kėdė yra žiauriai patogi, pristatymas buvo per 2-3 sav., sudėjimas gan paprastas ~ 15-20 min. jeigu vienas dėsiesi, ir kėdė tikrai verta investicijos. Manau, kad pirkti pigią kėdę yra pinigų išmetimas. Čia kaip pirkti pigų kompiuterį, ir brangesnį variantą, investicijai į ateitį.

 Jeigu trumpai apie kėdes, mano nuomone, jos yra įvairių tipų:

  • žaidimų (kur dažniausiai yra "sparnai" prie pečių) - jas perkant būtina atsižvelgti į savo pečių plotį, nes kitu atveju sėdėsite susilenkę, taip pat į pačią sėdynę, nes dauguma turi prie šlaunų tuos "pakilimus", kurie gan stipriai varžo laisvumą, 
  • biuro kėdės,
  • ir kitos kėdės ;D

Perkant kėdę, būtina atsižvelgti iš ko ta kėdė yra. Aš pasirinkau ne odinį variantą - o medžiagą, nes ji yra geresnė alternatyva: ji nekaista, ilgą laiką sėdint, ypač šiltoje aplinkoje, tu neprakaituoji, kaip kad perkant odinę kėdę, kuri skatina masinį karštį. Taip pat yra kėdės su kvėpuojančia oda, tarkim: hyperx kolekcija, kurios ne tokios žiaurios. 

Ties nugara, yra dviejų tipų kėdės: su pagalvėle:

cw5cL2c.jpg

 

ir su sukamuoju mechanizmu:

 d1496127018.png 

kuris mano nuomone yra daug patogesnis. Pagalvė visada nukrenta, o šis "mechanizmas" visada išlieka pagal tavo paties "nustatymus". Bet čia kiekvienas renkasi pagal savo patogumą.

Tai va, o kokia jūsų nuomonę apie kėdes? Kokią kėdę naudojate ir kokia patirtis su ja? iš anksto dėkui už atsakymus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
2020-07-31 14:53, Dovydas B. parašė:

Taburete is virtuves

Naudojant "taburetę" iš virtuvės, turėsi labai didelių problemų su stuburu ateityje + vaikščiosi susikuprojęs kaip senis - jeigu toks gyvenimo stilius tau atrodo "jėga", man tavęs atvirai gaila.

Ši tema sukurta, pabandyti padėti tiems, ką domina kėdės, nes juk sėdėjimas yra gan stipriai įtakojantis veiksnys tiems, kurie nenori turėti stuburo problemų, turi taisyklingą eiseną, neturėti kupros ir pan. Juoktis iš tokių dalykų galėtų tik 10-15 metų vaikas.

Redaguota , nario akii
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 8 valandas(-ų), Snoop_John parašė:

Ofiso kėdę naudoju, nors ir prapersta yra ir nelabai patogi.. 

Jeigu kėdė nėra patogi, kokiu tikslu ant jos sėdėti? Net ir už 100 EUR galima nusipirkti komfortišką kėdė, kuri atitiktų visus norimus poreikius. jeigu porankiai nėra aktualu - automatiškai krenta kėdės kaina. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), akii parašė:

Jeigu kėdė nėra patogi, kokiu tikslu ant jos sėdėti? Net ir už 100 EUR galima nusipirkti komfortišką kėdė, kuri atitiktų visus norimus poreikius. jeigu porankiai nėra aktualu - automatiškai krenta kėdės kaina. 

Buvo patogi, dabar nelabai. Tad pagalves pasidėjau, dabar tai tikrai patogu :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šiaip kalbant apie pačių kėdžių kainas, tai Lietuvoje jos labai aukštos ;D tarkim imkim pigu.lt ir imkim tokią kėdę: 

536 EUR kaina, o nubraukta kaina 728 EUR., pristatymas: rugpjūčio 17 d. (€ 14.99)

O dabar einam į officialų tinklapį:

Kaina: 399 EUR + 20.00 EUR pristatymas ~ 420 EUR, rugpjūčio 6-7 d.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

KING K06-N. 3 Kartus kartus gavau su broku, sėdimoji dalis buvo nelygi. Laukiau 3-4 sav. kas kartą kol atsiuntė man naujas dalis. Po maždaug 2 mėn. nulūžo porankis. Bet šiaip, kėdė super, tik kad nuvylė pati jos kokybė ir patvarumas. Šiuo metu laukiu jau 4ta savaitė naujų porankių

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...
(redaguota)
2020-08-16 13:02, darrel. parašė:

Taburėtė ftw!

Aš tikrai nesuprantu tokio trolinimo. Atrodo, sukūriau temą, pateikiau normalų klausimą, kuris labai aktualus tiems, kurie ilgai praleidžia prie kompiuterio namuose arba darbo aplinkoje. Galbūt šiame forume tokie komentarai ir juokingi, bet kažkur kitur, kaip kad reddit, voat, quora, 4Chan būtum seniai užbanintas. 

Redaguota , nario all fast no furious
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš asmeniškai išsirinkęs kėde iš čia https://secretlab.eu/ 
Bet patirtis naudojantis iš šio pardavėjo virš puse metu tai nusiskundimu neturiu jokiu, niekas nei plištą nei trukinėja. ( Kaip sėdi taip turi ) 
Dėl kitų patogumu tai pat nesiskundžiu 

Pap. 
- Ir žinoma kainos tikrai didelės kaip už kėde ( bet būna visokie event'ai, akcijos ir visa kitą tai už centus gali pasiimti. :)

Redaguota , nario iVron
Papildomas tekstas kuri užmiršau parašyti dėl kainos,.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
2020-09-18 07:32, iVron parašė:

Aš asmeniškai išsirinkęs kėde iš čia https://secretlab.eu/ 
Bet patirtis naudojantis iš šio pardavėjo virš puse metu tai nusiskundimu neturiu jokiu, niekas nei plištą nei trukinėja. ( Kaip sėdi taip turi ) 
Dėl kitų patogumu tai pat nesiskundžiu 

Su https://secretlab.eu/  problema yra ta, kad jeigu gausi kėdę su trūkumais, t.y. tarkim truks kažkokios dalies arba bus kažkoks brokas, tu jos nebegrąžinsi. Mano draugas gavo kėdę su trūkstamomis dalimis, jam teko dasipirkti iš Amazon jas, nes su https://secretlab.eu/  support'u beprasmiška veltis į diskusijas. Pati secretlab kėdė yra žiauriai patogi, nei per kieta, nei per minkšta, ir ties juosmeniu bei stuburo jaučiasi tas komfortabilus.

Užsakant secretlab kėdę į Lietuvą, manau tektų laukti apie 3-4 mėnesius. Į UK man atvežė per mažiau nei 2-3 sav. man ją vežė 2 k. nes pirmą kartą nepėjau jos pasiimti. 

Aš esu 1.83 - 1.85, ~ 75 kg (plius minus), man TITAN tipas tinka idealiai. Secretlab pagalvė labai patogi. Lyginant, ką galima rasti rinkoje, tai vienas iš geriausių pasirinkimų. 

Dar yra HyperX kolekcija, tik jos gaminamos iš odos. man asmeniškai nepatinka odinis kėdės, bet pats jų patogumas ir komfortabilumas panašus į Secretlab. Topo centre net jų yra: https://www.topocentras.lt/catalogsearch/result/?q= kėdė HyperX "Ruby" tipas skirtas žemesniems žmonėms. 

Redaguota , nario all fast no furious
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2020-09-19 13:31, <3 ::: parašė:

Su https://secretlab.eu/  problema yra ta, kad jeigu gausi kėdę su trūkumais, t.y. tarkim truks kažkokios dalies arba bus kažkoks brokas, tu jos nebegrąžinsi. Mano draugas gavo kėdę su trūkstamomis dalimis, jam teko dasipirkti iš Amazon jas, nes su https://secretlab.eu/  support'u beprasmiška veltis į diskusijas. Pati secretlab kėdė yra žiauriai patogi, nei per kieta, nei per minkšta, ir ties juosmeniu bei stuburo jaučiasi tas komfortabilus.

Užsakant secretlab kėdę į Lietuvą, manau tektų laukti apie 3-4 mėnesius. Į UK man atvežė per mažiau nei 2-3 sav. man ją vežė 2 k. nes pirmą kartą nepėjau jos pasiimti. 

Aš esu 1.83 - 1.85, ~ 75 kg (plius minus), man TITAN tipas tinka idealiai. Secretlab pagalvė labai patogi. Lyginant, ką galima rasti rinkoje, tai vienas iš geriausių pasirinkimų. 

Dar yra HyperX kolekcija, tik jos gaminamos iš odos. man asmeniškai nepatinka odinis kėdės, bet pats jų patogumas ir komfortabilumas panašus į Secretlab. Topo centre net jų yra: https://www.topocentras.lt/catalogsearch/result/?q= kėdė HyperX "Ruby" tipas skirtas žemesniems žmonėms. 

Na dėl gauto rezultato tikrai esu patenkintas, ir tikrai nieko netruko :) 
- Dėl prekės gavimo am nepamenu tiksliai kiek truko bet tikrai buvo savaite bet nedaugiau. 
Dėl viso konforto minusu tai pat nėra kaip ir minėjai. 

- Dėl odos, tai priklauso kaip tu mėgsti sėdėti ir ką tu gali ant jos veikti :DD

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2020-07-31 16:38, orinis banas nuo ALFRED ;D parašė:

Naudojant "taburetę" iš virtuvės, turėsi labai didelių problemų su stuburu ateityje + vaikščiosi susikuprojęs kaip senis - jeigu toks gyvenimo stilius tau atrodo "jėga", man tavęs atvirai gaila.

Ši tema sukurta, pabandyti padėti tiems, ką domina kėdės, nes juk sėdėjimas yra gan stipriai įtakojantis veiksnys tiems, kurie nenori turėti stuburo problemų, turi taisyklingą eiseną, neturėti kupros ir pan. Juoktis iš tokių dalykų galėtų tik 10-15 metų vaikas.

Kėdė neturi jokios įtakos tavo stuburui, sėdžiu ant taburetės jau keli metai net nuėjus profilaktiškai pasitikrint sveikata, kadangi esu sportuojantis. Kineziterapeutas buvo nustebęs ant kiek ideali laikysena ir t.t. Viskas remesi į tavo sėdėsena ir ant kiek yra atsilikę raumenų grupes kurios ir sukele nugaros skausmus ir problemas kurios paskui iškraipo stubura. Aš galiu ant geriausios kėdės jaust nugaros skausmus ar susipist nugara. Tai nerašyk kaip koks balvonas jei knowledge 0 kas daro įtakos tavo stuburui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

17 minutes prieš, Barz parašė:

Kėdė neturi jokios įtakos tavo stuburui, sėdžiu ant taburetės jau keli metai net nuėjus profilaktiškai pasitikrint sveikata, kadangi esu sportuojantis. Kineziterapeutas buvo nustebęs ant kiek ideali laikysena ir t.t. Viskas remesi į tavo sėdėsena ir ant kiek yra atsilikę raumenų grupes kurios ir sukele nugaros skausmus ir problemas kurios paskui iškraipo stubura. Aš galiu ant geriausios kėdės jaust nugaros skausmus ar susipist nugara. Tai nerašyk kaip koks balvonas jei knowledge 0 kas daro įtakos tavo stuburui.

1.1. Forume reikia nesikeikti, gerbti kitus forumo narius bei administraciją ir jų nuomonę, neįžeidinėti ir negrasinti, savo nuomonę pateikti aiškiai, suprantamai ir civilizuotai.

Sėdėjimas ant netinkamos kėdės gali įtakoti sveikatos problemas, tokias kaip kaklo skausmai, stuburo iškrypimas ar raumenų įtampa. http://sveikas.lt/

Redaguota , nario Laurynas,
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

16 minutes prieš, Laurynas, parašė:

1.1. Forume reikia nesikeikti, gerbti kitus forumo narius bei administraciją ir jų nuomonę, neįžeidinėti ir negrasinti, savo nuomonę pateikti aiškiai, suprantamai ir civilizuotai.

Sėdėjimas ant netinkamos kėdės gali įtakoti sveikatos problemas, tokias kaip kaklo skausmai, stuburo iškrypimas ar raumenų įtampa. http://sveikas.lt/

Virgin confirmed.

Tai remesi i tavo laikysena arba atraufavusius ir atsiliekančius raumenis. Nesiskundžiu jokiais skausmais, sėdėdamas ant taburetės. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1188 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...