Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kokią kėdę naudojate? Kokią kėdę išsirinkti?


deivis_

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1180 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Kėdės tipas  

32 balsai

  1. 1. Kokią kėdę naudojate?

    • Žaidimų (Gaming)
    • Biuro (Office)
    • Kito tipo kėdę
    • Nenaudojate visai kėdės


Recommended Posts

Viskas priklauso nuo sėdėjimo laiko. Jei ten sėdėsi visą dieną, tai aišku, turi rinktis geresnę kėdę. Jei ten sėdi per dieną max 2h ar kitą kart išvis ne, tai tam žmogui pakanka taburetės. Daugiausiai sveikatos problemų įtakoja judėjimo stoka. Pačiam būdavo, jog kitą kart negalėdavai pasėdėti ant tos pačios gaming kėdės, sofkės ar taburetkos, dėl nugaros skausmų. Dabar, kai pradėjau daugiau laiko skirti fizinei veiklai, tokios problemos ir dingo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
2020-10-24 18:11, Doomcė parašė:

Viskas priklauso nuo sėdėjimo laiko. Jei ten sėdėsi visą dieną, tai aišku, turi rinktis geresnę kėdę. Jei ten sėdi per dieną max 2h ar kitą kart išvis ne, tai tam žmogui pakanka taburetės. Daugiausiai sveikatos problemų įtakoja judėjimo stoka. Pačiam būdavo, jog kitą kart negalėdavai pasėdėti ant tos pačios gaming kėdės, sofkės ar taburetkos, dėl nugaros skausmų. Dabar, kai pradėjau daugiau laiko skirti fizinei veiklai, tokios problemos ir dingo.

Na pvž mano darbas su statybos projektais reikalauja pusės dienos sėdėjimo office arba bent buvimo pačiame kabinete, tad aš atvirai neįsivaizduoju taburetės darbe ir to komfortabilumu su ja ;D 

"Fizinė veikla" netolygi fiziniai veiklai. Mano fizinė veikla dažniausiai vyksta sporto klubuose po 3-4 valandas beveik kiekvieną dieną. O kitam "pasivaikščiojimas parke" yra kaip fizinė veikla. Čia priklauso nuo to, ką mes norime pasiekti iš tos "fizinės veiklos". 

Rimtos sveikatos problemos gali būti ir nuo netinkamo maisto, blogo miego, vitaminų stokos, įtampos - daugybė priežasčių gali tai lemti, tai nėra tik kad "fiziškai judėk ir būsi sveikas". 

Redaguota , nario orinis banas nuo ALFRED ;D
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2020-09-22 12:58, Barz parašė:

Kėdė neturi jokios įtakos tavo stuburui, sėdžiu ant taburetės jau keli metai net nuėjus profilaktiškai pasitikrint sveikata, kadangi esu sportuojantis. Kineziterapeutas buvo nustebęs ant kiek ideali laikysena ir t.t. Viskas remesi į tavo sėdėsena ir ant kiek yra atsilikę raumenų grupes kurios ir sukele nugaros skausmus ir problemas kurios paskui iškraipo stubura. Aš galiu ant geriausios kėdės jaust nugaros skausmus ar susipist nugara. Tai nerašyk kaip koks balvonas jei knowledge 0 kas daro įtakos tavo stuburui.

Jeigu sėdėsi 1 val per dieną, mažai įtakos. Jei daugiau, tai prasta kėdė skatins blogą sėdėseną ir nugaros problemas ateityje.

Matomai nedaug sėdi prie PC jei taburetės užtenka.

Galbūt tu tik cukrų naudoji pasaldinti arbatai ir tavo odontologas giria tave už sveikus dantis. Tai nekeičia fakto jog cukrus kenkia dantims didesnėm dozėm.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2020-10-27 16:06, orinis banas nuo ALFRED ;D parašė:

Na pvž mano darbas su statybos projektais reikalauja pusės dienos sėdėjimo office arba bent buvimo pačiame kabinete, tad aš atvirai neįsivaizduoju taburetės darbe ir to komfortabilumu su ja ;D 

"Fizinė veikla" netolygi fiziniai veiklai. Mano fizinė veikla dažniausiai vyksta sporto klubuose po 3-4 valandas beveik kiekvieną dieną. O kitam "pasivaikščiojimas parke" yra kaip fizinė veikla. Čia priklauso nuo to, ką mes norime pasiekti iš tos "fizinės veiklos". 

Rimtos sveikatos problemos gali būti ir nuo netinkamo maisto, blogo miego, vitaminų stokos, įtampos - daugybė priežasčių gali tai lemti, tai nėra tik kad "fiziškai judėk ir būsi sveikas". 

minimalus fizinis aktyvumas reikalingas zmonems ypac praleidziantiems ilga laika prie kompiuterio ar dirbantiems ilga laika stovima darba iskaitant ir pastovu vaiksciojima. sakykim dirbtum auditini darba dideleje imoneje ir tektu vaikscioti po 8-12val per diena po 5-6 ar 7 dienas per savaite, visa tai tikrai zenkliai pasijustu ypac jeigu tektu deveti visa diena batus su metalo ar kevlaro apsaugomis, vien del galimybes dirbti darba kuriam tereiketu tampiotis bukleta su popieriais ir fotoaparata bei darbini telefona. 

Redaguota , nario LickMyToes
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 mėnesių...

Taigi pats uzsisakiau Secret Lab Omega charcoal blue po nenusisekusiu bandymo su "offisine" kede kuri ale turetu buti patogi ir t.t Gyvenime tokio tipo kodes nepirksiu daugiau darbui prie PC.  Menesiuka zada laukt reikes.

Iki kol atvyks, pabandymui uzsisakiau pora gelio sedyniu. 

https://www.amazon.de/gp/aw/d/B08L8BHGTL/ref=ppx_yo_mob_b_track_package_o0_img?ie=UTF8&psc=1&th=1

Dabartine offico kede ne is pogiausiu, bet nuojauta jog sedyne standartas. 

Po 4-6val sedejomo nuskausdavo sedune ir noredavau pertraukas daryti, vat su sita sedune/pagalve galetum sedet 20 val be pertraukos laimingas. Bei del esamo dizaino, neprakaituoka sedimoji.

Kas dirba prie pc ir jaucia diskomforta, tokrai pades. Tik tiek kad jos visos mazos. Nesu is didziausiu, bet vos telpu. Papildomi 5 cm tikrai butu super.

Redaguota , nario Kakas69
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1180 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...