Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2245 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Sveiki, iškilo tokia kvaila problema, nusipirkau ramus DDR3 1333MHz atrodo tokiu man ir reikejo, bet veliau dedant ramus pastepejau kad ant motinines parasyta DDR3 1333 MHz (O.C) 

ar tos dvi raidės gali reikšti kažką? nes idejus tuos DDR3 1333MHz naujus ramus  kompiuteris vis persikrauna ir nieko daugiau nevyksta... 

Redaguota , nario Blazzeris

Su naujais RAM kompiuteris gali pasimokyti/testuoti atmintį, todėl kartais persikrauna daug kartų. Siūlyčiau atstatyti CMOS, patikrinti BIOS nustatymus. Galbūt ir palikti persikrauti, nes jeigu atmintis nebūtų suderinta, vaizdo iš viso nerodytų.

@Blazzeris

1 minute prieš, Blazzeris parašė:

Pagalvojau apie tai, bet tokiu niekaip nerandu pirkt... 

 

Tau pačią „motherboard“ reikia overclock'inti, jog palaikytų 1333 MHz RAM'us. Bent jau taip „motherboard'ų“ manualuose rašo kokio dažnio atmintį palaiko plokštė. Būna surašyta standartiniai dažniai ir jeigu plokštė palaiko „overclock'inimą“ tokiu atveju būna prirašyta didesnio dažnio atmintis ir skliausteliuose „OC“ kas yra „overclock“.

Kas per mb?

Mums tylint, kalbės darbai.

fBFVuqU.png

6 minutes prieš, NTQ parašė:

Su naujais RAM kompiuteris gali pasimokyti/testuoti atmintį, todėl kartais persikrauna daug kartų. Siūlyčiau atstatyti CMOS, patikrinti BIOS nustatymus. Galbūt ir palikti persikrauti, nes jeigu atmintis nebūtų suderinta, vaizdo iš viso nerodytų.

@Blazzeris

Tai buten vaizdo ir nerodo tik vis persikrauna

4 minutes prieš, S'Jobs parašė:

Tau pačią „motherboard“ reikia overclock'inti, jog palaikytų 1333 MHz RAM'us. Bent jau taip „motherboard'ų“ manualuose rašo kokio dažnio atmintį palaiko plokštė. Būna surašyta standartiniai dažniai ir jeigu plokštė palaiko „overclock'inimą“ tokiu atveju būna prirašyta didesnio dažnio atmintis ir skliausteliuose „OC“ kas yra „overclock“.

Kas per mb?

Ai sitaip mb tai tokia gigabyte ga-g41mt-s2

 

O jeigu dėčiau mazesno MHz? irgi neveiktu?...

13 minutes prieš, S'Jobs parašė:

Tau pačią „motherboard“ reikia overclock'inti, jog palaikytų 1333 MHz RAM'us. Bent jau taip „motherboard'ų“ manualuose rašo kokio dažnio atmintį palaiko plokštė. Būna surašyta standartiniai dažniai ir jeigu plokštė palaiko „overclock'inimą“ tokiu atveju būna prirašyta didesnio dažnio atmintis ir skliausteliuose „OC“ kas yra „overclock“.

Kas per mb?

Ne pačia moitininę (jos net niekas neoverclockina?), o tiesiog viskas kas aukščiau to skaičiaus bus laikoma overclock ir jeigu kažkas sugės būtent dėl to, kaltas liksi tu.

HP Omen 15

Ryzen 7 5800H @ 3.2GHz | 2x8GB DDR4 3200MHz | 1TB Sabrent SSD | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB 80W + 20W Dynamic Boost | Windows 11 Home 64bit

(redaguota)
20 minutes prieš, darrel. parašė:

Ne pačia moitininę (jos net niekas neoverclockina?), o tiesiog viskas kas aukščiau to skaičiaus bus laikoma overclock ir jeigu kažkas sugės būtent dėl to, kaltas liksi tu.

Tai ka tuo atveju daryti? 

35 minutes prieš, S'Jobs parašė:

Tau pačią „motherboard“ reikia overclock'inti, jog palaikytų 1333 MHz RAM'us. Bent jau taip „motherboard'ų“ manualuose rašo kokio dažnio atmintį palaiko plokštė. Būna surašyta standartiniai dažniai ir jeigu plokštė palaiko „overclock'inimą“ tokiu atveju būna prirašyta didesnio dažnio atmintis ir skliausteliuose „OC“ kas yra „overclock“.

Kas per mb?

Tai jei daryt overclock tai mb tai kaip tai padaryt ar cia meistru pagalbos reike? 

Redaguota , nario Blazzeris
34 minutes prieš, darrel. parašė:

Ne pačia moitininę (jos net niekas neoverclockina?), o tiesiog viskas kas aukščiau to skaičiaus bus laikoma overclock ir jeigu kažkas sugės būtent dėl to, kaltas liksi tu.

o tai kaip bclk overclock? :D

jei pas tave du skirtingi ram stickai isitikink kad voltage ju vienodos ( 1.35v , 1.5v buna ant ddr3 jei gerai pamenu ) 

Nes galbūt del to persikrauna , tikriausiai turėsi konfiguruot ramus per bios

1 minute prieš, ZoLq parašė:

o tai kaip bclk overclock? :D

jei pas tave du skirtingi ram stickai isitikink kad voltage ju vienodos ( 1.35v , 1.5v buna ant ddr3 jei gerai pamenu ) 

Nes galbūt del to persikrauna , tikriausiai turėsi konfiguruot ramus per bios

As dedu tik i viena slota, ir neina jokiu bios'u atidaryt nes jokio vaizdo nerodo net... 

24 minutes prieš, ZoLq parašė:

o tai kaip bclk overclock? :D

jei pas tave du skirtingi ram stickai isitikink kad voltage ju vienodos ( 1.35v , 1.5v buna ant ddr3 jei gerai pamenu ) 

Nes galbūt del to persikrauna , tikriausiai turėsi konfiguruot ramus per bios

BCLK yra procesoriaus base clock overclockinimas... Tai visiškai nesusijė su pačia moitininė... 

HP Omen 15

Ryzen 7 5800H @ 3.2GHz | 2x8GB DDR4 3200MHz | 1TB Sabrent SSD | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB 80W + 20W Dynamic Boost | Windows 11 Home 64bit

  • d0Se užrakino šią temą

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2245 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...