Peršokti į turinį

d0Se

Premium Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  287
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  7
 • Forumo eurai

  3,510 +Pervesti

d0Se paskutinį kartą laimėjo Balandžio 23

d0Se turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacijos taškai

253 Turintis ką pasakyti

6 sekėjų

Apie d0Se

 • Nario rangas
  WCKD

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas.

 1. d0Se

  parduodu Parduodama Paladins paskyra

  Panašiai ir aš 😄tikrai sutikęs mažiau nei dešimt... Man jis irgi vienas geresnių 😄
 2. d0Se

  parduodu Parduodama Paladins paskyra

  782 valandos ir tik 176 lygis? Mano virš 800 valandų, bet aš beveik 300-tojo lygio. Įdomiai...Bet šiaip lietuvių tarpe mažai kas žaidžia, nors žaidimas stipriais pasitaisęs kalbant techniniu atžvilgiu, o jei ir pirks kas nors nežaidęs, tai ateis nemokėdamas ir gadins žaidimą su 0 įgūdžiais 😄 Gan nemažai kaip už tokio nepopuliaraus žaidimo paskyrą, bet smagu matyt temas kad kažkas irgi dar žaidžia 😅. Sėkmės parduodant 😅
 3. Tos permainos tik į gerą būtų. Visi pratę mokytis laisvu stiliumi, pats laikas susiimti būtų, nes daug informacijos praeina pro ausis nuotolinio metu, tai jau geriau nešvaistyti to paskutinio mėnesio ir bent kažką užfiksuot iš visos medžiagos. Kita vertus, pati sistema tikriausiai liks ta pati su visais saugumo reikalavimas, kas yra kliūtis taip pat normaliai mokyklos veiklai. Taip pat mokytojams vėl keisti savo mokymo metodus iš nuotoliniu į kontaktinį. Realiai šitas grąžinimas pakenktų kitokiais aspektais, tikrai nebūtų žala mokiniams, tiesiog visi pripratę sėdėt namuose su laisvu grafiku ir kontroliniu iš knygos, dėl to ir pritaria tokiems dalykams. Geriau liktų ties pradinukais ir abiturientais, tiems kuriems svarbiausia ir užbaigtų šituos mokslo metus jau tokiu būdu.
 4. Balandžio 22 dieną GIANTS Software paskelbė apie FS serijos tęsinį - Farming Simulator 22. Žaidimas bus išleistas metų pabaigoje. Teaser'is: Daugiau informacijos: https://www.farming-simulator.com/newsArticle.php?lang=en&country=us&news_id=214
 5. d0Se

  pasiūlymas forumui

  Siūlyta, atmesta.
 6. d0Se

  Pasiūlymas SuperGames.lt forumui, Premium nariams

  Dėl redagavimo - galima padaryti ilgesnį terminą negu kelios dienos(?), nes pranešti moderatoriams norint redaguoti nėra pats geriausias būdas, ypač yra nuolatinės temos, kurias reikia redaguoti ir pranešinėjimas kelis kartus į savaitę, tuo labiau kai tema nėra trumpa, yra be galo nepatogus būdas, nors jis taikomas dabar. Bet trynimo ar paslėpimo tikrai nereikia, moderatoriai šį darbą atlieka kuo puikiausiai, greitu metu po informavimo, o temų kasdien kiekvienas narys netrina, jog reiktų turėti nuosavą privilegiją, tuo labiau prasidėtų turinio naikinimas ir temų srautas būtų dar mažesnis.
 7. d0Se

  Pagalbos / ERROR PAWN

  Įtariu kad klaida yra virš šios komandos, kode, ne komandoje.
 8. d0Se

  Reikia man programavimo uždavinių pavyzdžių.

  Jei gerai supratau tai mokyklinei praktikai nori uždavinių. Tuomet šitie bus pats tas: https://www.nec.lt/712/ Pasirink kažkuriuos metus, tuomet informacines technologijas atsidaryk .pdf užduotį ir ten eik į antrą egzamino dalį, kur yra dvi programavimo užduotys. Tikrai pagalvoti teks.
 9. d0Se

  Padėkit labai reikia

  46. Pagal panašumo koeficientą paprasta surasti, tiesiog P(KLM) = 14/2=7 47. Plotų koeficientas būna keliamas kvadratu, tūrių - kubu, todėl turėtų būti 20/x=4, atsakymas 5 48. Susirandi panašumo koeficientą - 20/5=4, tuomet pagal didžiojo perimetrą surandi mažojo 64/4=8 49. Apskaičiuoti ką? Sąlygos nesimato, bet tikėtina jog plotą, tai darai kaip 47. Susirandi panašumo koeficientą 12/4=3, tačiau jis turi būti pakeltas kvadratu, todėl 3*3=9. Tuomet iš plotų skaičiuoji 180/9=2 50. a) k=6/3=2, x/(2*2)=6 x/4 = 6 x=24 (plotas viso trikampio). S(AKMC) = 24-6=18 b) k=20/10=2 x/(2*2)=10 x/4=10 x=40 (plotas viso trikampio). S(AKMC) = 40-10=30 Nesakau, kad informacija čia yra teisinga, bet tikiuosi bent dalis jos yra gera. Vis tiek jei pagalbos prašai tai reiškia pats nepadarysi, galbūt bandyk bent tai ką parašiau. Galbūt mane kas nors pataisys.
 10. d0Se

  FiveM eros pabaiga ?

  Jei sukursi kažką ko tikrai nėra ir tai bus įdomu, tai nebus laiko švaistymas, bet dažniausiai žmonės taip tik sako ir vis tiek padaro bent minimaliai 50% to kas jau yra.
 11. d0Se

  goCS.LT Counter-Strike Global Offensive Projektas

  Tai ne dėl konkurso, čia jau nieko nepadarysiu, konkrečiai apie narį kalbu. Man tik įdomu kaip niekas nepranešė apie jį, kad apgavystes čia vykdo. Tiesiog žinant tokią informaciją iškart sakyti reikia, nes dabar kažkaip tik pavyko atrast po 14 dienų nuo konkurso pabaigos, tai jau nelabai ką ir padaryti galima, belieka tik pritaikyti forumo apribojimą už 4 punkto papildomos kategorijos pažeidimus. Man atrodo aš ir ban gavau jų discorde, nes dingo serveris vos tik atėjau patikrint...
 12. d0Se

  goCS.LT Counter-Strike Global Offensive Projektas

  Sutvarkyta tuoj bus.
 13. d0Se

  Pagalbos serverio kurime.

  Įdomus dalykas tas, kad sakei kelis metus tuo užsiimi, bet matau pas tave trūksta elementaraus suvokimo kaip veikia vps. Per pawno turi redaguoti modifikaciją, tuomet sukompiliuoti kodą ir kelti naują .amx failą į vps. Aišku susižiūrėk ar pluginai linux versijos, taip pat ar vps'e viskas instaliuota teisingai jeigu nenaudoji hostingo, kur tai jau padaryta. Kitas dalykas - modifikacijos ir duomenų bazės ryšys. Duomenų bazė įprastai būna tam pačiam vps'e su instaliuotu phpmyadmin moduliu (jei modifikacija nenaudoja kito saugojimo būdo, kaip dini). Duomenų bazėje yra visi duomenys, kuriuos keisdamas ir gali sau uždėti administratoriaus statusą. Taigi pirmiausiai susitikrink serverio pluginus, tuomet įsitikink, jog nėra susijungimo ar instaliavimo klaidų pačiame vps'e. Galiausiai bandyk jungtis į duomenų bazę.
 14. d0Se

  Pagalbos serverio kurime.

  Konkrečiai kas nepasikeičia?
 15. Beveik visi žaidimai jau išdalinti, beliko paskutinis, kuris bene laukiamiausias iš visų - Jurrasic World Evolution. Žaidimas nemokamas nuo Gruodžio 31d. (18:00) iki Sausio 7d. (18:00) Žaidimas bibliotekoje liks visam laikui. Žaidimą galima pasiimti čia. Naujieną vėl atrakinu, norintys gali pasidalinti savo nuomone apie visus šiuos 15 žaidimų, kuriuos Epic Games mums davė nemokamai švenčių proga. Nemokamų žaidimų dalybos su šiuo žaidimu vėl grįžta į savaitinį ciklą, kuris keičiasi kiekvieną ketvirtadienį. Dalybos baigtos, gražių artėjančių naujų metų visiems! ❤️
×
×
 • Sukurti naują...