d0Se

Moderatorius
 • PraneÅ¡imų skaičius

  245
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  5
 • Atsiliepimai

  100%
 • Forumo eurai

  183 +Pervesti

d0Se paskutinį kartą laimėjo Rugsėjo 24

d0Se turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacijos taškai

206 Turintis ką pasakyti

6 sekėjų

Apie d0Se

 • Nario rangas
  WCKD
 • Gimtadienis Kovo 4

Susisiekimo būdai

 • Discord ID
  d0Se#6476

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Aincrad
 • Pomėgiai
  Gyventi

Paskutiniai lankytojai

2.275 profilio peržiūros
 1. d0Se

  Flying Rocket

  Aš sakyčiau dabar sau kaip tikslą išsikelk sutvarkyti šį žaidimą, kad nebūtų šitų minusių kuriuos išvardijau.
 2. d0Se

  Flying Rocket

  UI tragedija, absoliučiai nėra pritaikymo skirtingoms rezoliucijoms, komponentai prastos kokybės, vaizdas ištemptas, UI funkcionalumas taip pat blogas - yra klaidų, fizikos nėra tolygios, žaidimas atsibosta per 2 minutes, apie mechaniką taip pat nėra ką kalbėti, raketos išvaizda tai garantuotai per paint nupiešta, labai akį rėžia. Pause funkcija neturi grįžimo į Menu. Kaip tokiam žaidimui optimizacijos irgi absoliučiai nėra, kadangi jame beveik nieko daug nėra, o dydis net 23Mb.Tiek kritikos, o šiaip šaunuolis, kad imiesi iniciatyvos, bet dar labai daug mokytis reikia. Beje, Google Play įkėlimas yra one-time lygtais, kažkas apie 25USD. p.s. ir jei dar kursi kažką panašaus, temą kurk šioje skiltyje, o ne kitoje kaip dabar.
 3. d0Se

  neveikia discordas

  Man irgi pradėjo mėtyt neseniai. Išjungus per task manager ir vėl įjungus, visuomet būdavo discord update, po kurio susitvarkydavo.
 4. d0Se

  Kokius Windows

  Tikrai nepakaks, nesu tikras, bet bent jau 8gb talpos tikrai reikia flesho.
 5. d0Se

  Country-Life.lt | RedCounty kaimeliu gyvenimas!

  Karma tikrai pasiekė - gavo ban bent jau šitam forume, tik dėl kitų priežasčių.
 6. d0Se

  Klausimas kompiuterio, skirto žaisti GTA V

  Tai tokio, kuris atitinka Steam ar Epic Games platformose parašytus minimalius reikalavimus, šiam žaidimui. p.s. vis tik jei tu nori kad tau kas nors atsiųstų konkrečiai kompiuterio modelį, ne ten temą sukūrei.
 7. Neturiu patirties discord moderavime, išsakiau savo požiūrį tik kaip lankytojo. Bet jei patarimo ar ko nors reikia, visuomet kreipkis, rašydamas man į discord (yra mano profilyje).
 8. Na, pradėkim nuo to, kad serveryje yra nemažai problemų: 1. Daugelyje kanalų išjungta istorija. Atėjus į serverį beveik visi diskusijų kanalai yra tušti, kadangi galimybė skaityti rašymo istoriją turbūt išjungta. 2. Bereikalingos rolės. Serveryje rolių tiesiog per daug, viso to nereikia, užtenka, kad eitų atskirt kas yra serverio administracija/prižiūrėtojai ir nariai, nereikia ten jokių lygių, nereikia ten jokių senbuvis ar prisistatęs. Visa tai bereikalinga. Kaip ir su automobilių gamintojų rolėmis - tiesiog kam? O be to, jos ten tik trys, regis bmw, ford ir mercedes. Tai vėl gi kažkoks skirstymas bereikalingas gaunasi. 3. Bereikalingi kanalai. Kam kanalų susisiekt su administracija, tai galima padaryti asm. žinute. Taip pat visokie servisų, nepatikimų servisų, ratlankių ir t.t. kanalai. Užtenka sukurti keletą aiškių kategorijų, juk nekursi atskirai varikliui, kėbului, padangoms ir visoms dalims po kanalą. Tai kam tie ratlankiai? Pagrinde diskusijos apie tam tikrus aspektus bei pagablos/klausimų kanalai svarbiausi. Vėl gi kažkokia youtube sistema su keliais kanalais - nereikalinga. 4. Kodėl servery toks garbinamas bmw, kad turi atskirą kategoriją ir kanalus? Jeigu savininkui patinka bmw, tai nereikia bandyti įteigti to kitiems ir kažkaip skirstyti vieną ar kitą markę. 5. Logotipas. Kodėl opelis? 6. Pats pavadinimas. Kaip suprasti "Automobilių tema" ? Negi nieko normaliau nėra? 7. Pranešimai. Sutvarkykit siunčiamus pranešimus, kadangi siunčia visus iš eilės. Su kūrimu paskubėta. Tvarkykit tai, tada bandykit kviestis žmones. Geriausia būtų ieškoti kas kuria ir moderuoja tokius serverius, jie geriau žino kaip palaikyti tvarką, gal gautumėt naudingų patarimų, nes matyti, kad patiems ne itin puikiai sekasi.
 9. d0Se

  Prašau idėjų

  Sakyk ką nori, bet žaidimų discord'ai visuomet būna gausiausi, todėl kaip realiausią variantą matau tai, ką rašiau viršuje. Pats nesu beveik jokiuose discord serveriuose, kurie nėra mano, todėl itin nenusimanau kokie aspektai paverčia serverį populiaru. Bet kokiu atveju, kokios nors dalybos visuomet pritraukia žmones, todėl netgi tavo idėja reklamų discordas yra įgyvendinama, tik tai reikalautų pajamų*, o be to nežinau ar kažkas tokio dar nėra sukurta ir sulaukę populiarumo. * - kalba eina apie narių pritraukimą rengiant konkursus su prizais, kuriuos tektų apmokėti iš savo kišenės.
 10. d0Se

  Prašau idėjų

  Regis prieš pora savaičių kažkas jau kūrė apie automobilius, šiaip per tą laiką kažkur 100 narių surinko, bet lyg darė konkursą dėl nitro ar kažkas tokio. Tai realiai įmanomas variantas, bet gal reiktų imti pavyzdį iš jų dėl kažkokių dovanų ar konkursų.
 11. d0Se

  Prašau idėjų

  Realiai patikimiausias atvejis, paversti discord serverį populiariu - laukti kuomet vienas ar kitas žaidimas tampa populiarus bei būti vienam pirmųjų, sukūrusiam tokį serverį. Pavyzdžiui kaip Among Us - dar vasarą jis buvo vos kam žinomas, o dabar jis labai gerai žinomas net ir tarp Lietuvos žaidėjų. Tokiu atveju gal ir pavyktų kas nors, kadangi diskusijų discordų pilna, prasmės tokiu kurti nebėra.
 12. d0Se

  Klavetura

  Man kažkas panašaus buvo prieš keletą dienų, kuomet kažką suspaudžiau klaviatūroje. Man viską išsprendė kompiuterio paleidimas iš naujo, bet jeigu tau problema išlieka ir po to, bandyk ieškoti atsakymų: https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/windows8_1-desktop/keyboard-randomly-changes-functions-and-does-not/2b45c7a1-c4da-4088-99e5-70e70f7738b1 https://forums.tomsguide.com/threads/keyboard-typing-wrong-keys-opening-programs.89871/ https://forums.tomshardware.com/threads/keyboard-is-doing-some-wierd-things-instead-of-typing-when-i-hit-keys.1222528/ Nesu tikras ar kas nors padės, kadangi pats nežinau kas tai ir kaip tai sutvarkyti, bet pabandyti verta.
 13. Jei tavo kita paskyra šiame forume Tony_Good geriau prisipažink pats, bus geriau, kol neišsiaiškinau iki galo tiesos. 

 14. d0Se

  Among Us LTU.

  Kodėl N-18 jei serveris žaidimo? Nulis logikos.