Peršokti į turinį

S'Jobs

Narys
 • Pranešimų skaičius

  661
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  10
 • Atsiliepimai

  0%
 • Forumo eurai

  244 +Pervesti

S'Jobs paskutinį kartą laimėjo Spalio 24

S'Jobs turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacijos taškai

855 Turintis ką pasakyti

Apie S'Jobs

 • Nario rangas
  Užkietėjęs dalyvis (-ė)
 • Gimtadienis 1993.09.17

Profilio informacija

 • Lytis
  Paslaptis

Paskutiniai lankytojai

9.167 profilio peržiūros
 1. S'Jobs

  Klausimas Dėl PS4 Plus

  Kiek prisimenu taip ir yra. Jeigu nori aktyvuoti gift card'ą turi pridėti atsiskaitymo metodą. Ką aš dariau tai pridėjau savo kreditinę kortelę ir viskas išsisprendė. Pinigų iš kortelės neatskaito. O su PayPal pridėjimu yra kažkokios problemos, galbūt reikia pačiame PayPal'e kažką nustatyt, bet man jo nepavyksta pridėt kiek kartų bandžiau meta klaidą.
 2. S'Jobs

  AUDI A4 B7 - klausimas dėl garsiakalbiu (aparatūros setup)

  + laidai su saugiklinėmis.
 3. S'Jobs

  AUDI A4 B7 - klausimas dėl garsiakalbiu (aparatūros setup)

  Kam tau tiek garso? Su tokia apratūra sukelsi tiek papildomo diskomforto, jog bagažinės dangčio ir durelių rankenų pašalinį triukšmą dar turėsi slopint. Turiu irgi A4 B7, originali, ne „BOSE“, o „Audi concert“ komplektacija su originaliu žemų dažniu garsiakalbiu. Bent jau man kokybė gera, švarūs žemi, visiškai esu patenkintas kokybe ir neplanuoju atsinaujint.
 4. S'Jobs

  klausimas del objektu ID

  Niekas tų pačių objektų pagrindui šiais laikais nebenaudoja. Visi prisitaiko prie idėjos ir pasirenka pagal formą, o tekstūras pakeičia su „TextureStudio“. Objektų gali ieškoti čia.
 5. S'Jobs

  klausimas del objektu ID

 6. S'Jobs

  Ieškau skripterio

 7. S'Jobs

  Regiono registracija

  Kainų skirtumas ir online community. Jeigu renkiesi USA, tai gausi USA rinkos kainas ir žaisi multiplayer su USA regionu. Apie užblokavimą nieko neteko girdėti. Pats esu užsiregistravęs UK regionu.
 8. S'Jobs

  Pasiūlykit ausinių pls

  Jeigu esi melomanas tai turbūt tinkama linkme krypsti įvardindamas ATH. Pats asmeniškai turiu ATH M50X ir šiai dienai nemanau kad būtų galima kažką geresnio už tokią kainą rasti. Kalbant apie muziką, tai tokį setupą turint atrandi visas dainas iš naujo, nes išgirsti tai, ko su kitu setupu neišgirsi. Aplamai ATH yra populiariausias pasirinkimas tarp melomanų. Ausinės techniškai taip pat tvirtai padarytos, nors ir atrodo šiek tiek kraupiai kai sukiojasi, bet kiek teko užmigus prispausti tai atlaikė viską. Ką dar galiu pridurti, tai kad keičiami laidai yra žiauriai patogu (ilgesnis, trumpesnis).
 9. Ieškomas SA-MP mapp'eris, Ieškome žmogučio ilgam bendradarbiavimui pildant mūsų ateities planuos ties mapp darbeliais. Už darbą mokame nuo 15-20€. Idealu būtų, jog žmogutis užsiimtų tiek interjerų, tiek exterjerų mapp'inimu. Pagrindinis reikalavimas - kokybė. Jeigu darbai yra gražūs, bet juos sudaro daug objektų - ne problema. Turime patirties ties didelių mapp darbų optimizavimu, todėl jeigu darbelis gražus, mielai jį priglausime savo serveryje. Taip pat norėtumėme bendrauti tik su žmonėmis, kurie moka planuoti savo laiką ir sugeba atlikti darbelius laiku. Dabartinio mapp'o didžioji dalis exterjerų yra atlikti @Quel, todėl norėtumėme, jog Jūsų stilius būtų panašus. Atsiskaitome visais būdais. Iš savo pusės garantuojame profesionalų bendradarbiavimą. Susisiekti galite AŽ, skype: greensidelt.pagalba, discord: Rokas#0916
 10. S'Jobs

  Masinos registravimo kaina

  https://www.regitra.lt/lt/paslaugos/transporto-priemones/kainos-12
 11. S'Jobs

  Teikiu Testavimo Paslaugas.

  Jeigu nusimanytum bent šiek tiek apie pwn, tai atsivertęs zavackio kodą suprastum kad ten nereikia daug persistengti kad kažkur kažką būtų galima „užbuginti“. O kalbant apie temos turinį, tai autoriui turbūt būtų buvę naudingiau pardavinėti tokią informaciją vaikams, kurie visą dieną sėdi prie kompų ir ieško kaip pakenkti atitinkamiems projektams. Turėkit tvarkingus log'us ir netingėkit juose paieškoti informacijos, nereiėks jokių "bugfix'erių"...
 12. S'Jobs

  SAMP 0.3 DL pasiūlymas serveriams.

  DL R1 versija buvo išleista 2018.01.25 . Ši versija nėra oficiali, nes turi klaidų ir saugumo spragų. More info
 13. @Jizzy buvo kalbama apie projekto administraciją. Šiuo atveju tai yra žmonės, kurie administruoja patį projektą. Kalbant SA-MP terminais - savininkai. Nekalbu apie serverio administratoriaus statusą, kuris yra preinamas už atitinkamą sumą kreditų. Ties baudimu paprasti serverio administratoriai nekelia jokių problemų kaip kad kituose projektuose. Turime griežtas taisykles, kurios visa tai kontroliuoja ganėtinai gerai. p.s. sodinti į kalėjimą ir pasiimti ginklų mūsų „administratoriai“ serveryje neturi galimybės. Dėl „administratoriaus“ žodžio prasmės visiškai sutinku. Ateityje pasistengsime tai ištaisyti. Ačiū už nuomonę!

×