S'Jobs

Narys
 • Pranešimų skaičius

  728
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  12
 • Atsiliepimai

  0%
 • Forumo eurai

  242 +Pervesti

S'Jobs paskutinį kartą laimėjo Birželio 21

S'Jobs turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacijos taškai

928 Turintis ką pasakyti

Apie S'Jobs

 • Nario rangas
  Užkietėjęs dalyvis (-ė)
 • Gimtadienis 1993.09.17

Profilio informacija

 • Lytis
  Paslaptis

Paskutiniai lankytojai

10.527 profilio peržiūros
 1. S'Jobs

  Kėdė darbui

  Jo, čia panaši, tik kad nugaros atrama patogesnė atrodo. O tos atramos rankoms nelabai turbūt ir reikalingos jeigu prie stalo daugiau dirbi.
 2. S'Jobs

  Kėdė darbui

  Jo, sumaišiau turbūt link'us, ta medžiaginė geresnė ir pigesnė.
 3. S'Jobs

  Kėdė darbui

  Jeigu sėdėsi visą dieną, tokiu atveju odos variantus atmesčiau. 😄 Jeigu jau planuoji investuot į kėdę ir didžiąją dienos dalį praleidi sėdėdamas, tai rinkis patikimus variantus, o ne „gaming“ stiliaus kėdes, nes ten pornografija. Jokios ergonomikos ir prasėdėjus visą darbo dieną smirdėsi prakaitu kaip šernas. Dauguma giria šią kėdę. O jeigu kažkada ateityje suplanuosi investuoti daugiau, tokiu atveju vienareikšmiškai rekomenduoju „Herman Miller Aeron“. Pats šiuo metu taip pat dairausi kėdės. Akys krypsta būtent į „Herman Miller Aeron“ naudotą kėdę. Atitinkamos įmonės užsiima „refurbishinimu“, tad galima nupirkti < 50% pigiau, nei perkant naują. Yra ir daugiau „refurbished“ gerų kėdžių, tik reikia pasidomėti ir galima nupirkti tikrai pigiau daiktą, kuris tau tarnaus ne 1 ar 2 metus, bet kad ir 10 metų.
 4. S'Jobs

  Ps5 kaina

  Visų pirma, tai konsolė dar neišėjusi į pardavimus, todėl pasakyti kaip bus su jos kaina sudėtinga. Faktas, jog ji turės paklausą ir kaina žymiai nesikeis per pirmus metus. Dėl TV, tai čia jau pagal savo norus rinkis. Vis vien tie vaizdai tau bus aktualus tik pradžioje, o kai įsijauti į žaidimą pamiršti aplamai apie vaizdo kokybę. Pats asmeniškai naudoju PS4 Pro ir budget 4k TV. Žaidžiamo žaidimo vaizdais pasigroži tik pačioje pradžioje, o po to panirsti į žaidimo istoriją. Daugiau tos kokybės pastebiu filmuose/serialuose, nei kad žaidimuose.
 5. S'Jobs

  PlayStation 5 Reveal

  Bet reikalingas 4k televizorius arba monitorius kad išnaudot viską ką gauni, tad dar +300 - 400€ 😀
 6. S'Jobs

  PlayStation 5 Reveal

  Xbox priklauso Microsoft ir jeigu visi ekskliuzyviniai žaidimai išeis ir Windows, tai koks tikslas rinktis Xbox konsolę? Xbox renkasi kitą kelią, didina FPS, kas automatiškai reikalauja ir rimtesnio aušinimo. Todėl Xbox aš manau jau reikėtų pradėti lyginti su stacionariu kompiuteriu, o ne Playstation, nes kuo toliau, tuo skirtingesnius kelius renkasi šios konsolės.
 7. S'Jobs

  GreenSide.lt # PRISIJUNK IR TU!

  Aš pilnai Jus suprantu ir žinau kaip Jūs norite žinoti daugiau .. Bet realybė yra tokia, jog ilgai laukus dar palaukit. Mes iki šiol patys nežinom kada bus ta data, kurios visi laukia, todėl nieko naujo nepasakysim, ko Jūs dar negirdėjote iš mūsų pusės. Kalbant apie konkrečias naujinas, tai jeigu esate seni mūsų žaidėjai žinote, jog stengiamės išlaikyti kiek galima daugiau emocijos, jog nustebintumėme atnaujinimo metu kiek galima daugiau žaidėjų. Toks mūsų marketingo planas. Niekad mes nepirkome jokios reklamos ir nebuvome tie, kuriems svarbiausia, jog juos visi matytų. Visad dirbome susikonsentravę daugiausiai į tai ką turim. Mūsų didžiausia reklama yra darbas ir dar kartą darbas. Visa kita yra papildomas spaudimas, kurio mums šiuo metu mažiausiai reikia. Galiu garantuoti, jog po atnaujinimo suprasit ką mes veikėme tiek laiko ir įvertinsite mūsų darbą. O dabar lieka tik laukti ir negalvoti apie tai, nes tai nieko nepakeis.
 8. S'Jobs

  sarnyro iskalimas/isspaudimas

  Ratą nusiėmęs? Stabilizatoriaus šarnyrą ištraukęs?
 9. S'Jobs

  sarnyro iskalimas/isspaudimas

  Silpnai tada kali jeigu su kūjų neiškrenta ... 😄 Pakaityt reikėtų. Būna pirkti dujų balionėlis su degikliu. Tik atsargiai kad šarnyro gumos nepradegintum. p.s. užsisuk varžtą šiek tiek kad iškalus nesusižeistum ir nepažeistum nieko. Be to, tu ratą bent nusiėmęs?
 10. S'Jobs

  Keistas garsas iš greičių dėžės

  Na matai, jeigu po metų supūs tas tavo Opelis tai priduodant į presą daugiau už naują sankabą negausi. 😅
 11. S'Jobs

  Keistas garsas iš greičių dėžės

  Žinok neįsivaizduoju kiek laiko gali užimti, nes pats turėjęs dvi problemas su sankabomis skirtingose mašinose ir abiejose kroviau viską naują. 😀 Smagračiu servisuose dažniausiai netekina, tad gali tekti pačiam ieškoti vietos arba tame pačiame servise klaustys žmonių ir galbūt prirodys atitinkamą vietą. Ir aplamai gal su tuo smagračiu viskas bus okay. Kaip ir sakiau, reikia ardytis ir ieškoti problemos. Gal užteks pakeisti išminamąjį guolį ir patį diskatorių su sankabos disku ..
 12. S'Jobs

  Keistas garsas iš greičių dėžės

  Na čia reika ardytis ir žiūrėtis jau kur problema ir kokio skersmens sankaba stovi. Matau yra dviejų tipų rem. komplektai, tai 200 mm skersmens (+/- 120€) ir 240 mm skersmens (gamyklinės „LuK“ firmos +/- 250€). Smagratį gali restauruotį tą patį, t.y. yra žmonės užsiima tekinimu, sutapysi daug pinigų ir smagratis bus kaip naujas.
 13. S'Jobs

  Keistas garsas iš greičių dėžės

  Koks konkrečiai pas tave ten Opel? Vectra C sedanas 2.2 DTI 16V 86 kW?
 14. S'Jobs

  Keistas garsas iš greičių dėžės

  Tai tau tada ir sankaba buksuoja jeigu aukštesnėm pavarom iš vietos išvažiuoji ... 😀 Varyk į servisą. Mes tokie ir „speicialistai“ žaidimų forumuose. 😅 Ten žmonės turi pakankamai kompetencijos ir išmano savo darbą. Pasakysi, jog nori tvarkyti pigiai, tad keis tik tas dalis, kurios išspręs tavo problemą. Tokių problemų pigiausias remontas yra dėvėtų dalių pirkimas šrotuose ir remontas pas tėčio draugelį garažiukuose. 😁
 15. S'Jobs

  Keistas garsas iš greičių dėžės

  Jeigu yra garsai, kurie dingsta išmynus sankabą prie ko čia kulisa? 😄 Kaip ir rašė žmonės aukščiau. Pradėk nuo sankabos. Gali būti išminamasis sankabos guolis perėjęs, gali būti smagratis, gali būti diskatorius arba viskas kartu. Tokiais atvejais keiti viską ir užmiršti problemą.