Peršokti į turinį

S'Jobs

Narys
 • Pranešimų skaičius

  684
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  11
 • Atsiliepimai

  0%
 • Forumo eurai

  178 +Pervesti

S'Jobs paskutinį kartą laimėjo Sausio 6

S'Jobs turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacijos taškai

890 Turintis ką pasakyti

Apie S'Jobs

 • Nario rangas
  Užkietėjęs dalyvis (-ė)
 • Gimtadienis 1993.09.17

Profilio informacija

 • Lytis
  Paslaptis

Paskutiniai lankytojai

9.978 profilio peržiūros
 1. S'Jobs

  IPS Hook - klaida

  Per „Block Manager“ įkėlei į slot vietas?
 2. S'Jobs

  Po kompiuterio aptarnavimo "0xc000000d" error'as

  Jo, pritariu. Btw įsidėjau tą patį ssd į laptopą ir gaunu tą pačią klaidą. Galiu daryti išvadą, jog kažkokiais būdais sugadinau patį ssd? Ar čia pasigavusios klaidos iš stacionaraus kompiuterio ir kol neresetinsiu disko, tol tos klaidos diske bus išsaugotos? ps bandžiau tais pačiais būdais spręsti problemą, kuriuos radau internete. Gaunu tuos pačius error'us, kuriuos gaudavau ir pc'e. Diską per bios menu irgi rodo healthy, bet cmd lange parašius bootrec /scanos neranda jokios įrašytos OS diske. Įsidėjau laptopo hdd ir įsimečiau ssd kaip secondary disk. Dabar kopikuoju duomenis į hdd. Po to formatuosiu ssd ir greičiausiai viskas bus tvarkoje su pačiu ssd ir kitais komponentais. Ačiū kas padėjo.
 3. S'Jobs

  Po kompiuterio aptarnavimo "0xc000000d" error'as

  Ačiū už informaciją. Neįsivaizduoju ką fiziškai galėjau pažeisti. Suprantu elementarius dalykus, ne pirmą kartą atlieku aptarnavimą. Tą patį kompą apsitarnauju pats per 5 metus jau kokį 4 kartą. Prie mb fiziškai su pirštais ar atsuktuvais nesiliečiau neskaitant GPU kojeles, kurią atfiksavau pirštais. CPU radiatorius prisisuka ant plasmasinių kojelių prie mb. CPU coolerio fiškutė atsijungia gražiai už jos paėmus ir patraukus (nėra fiksuojančios kojelės), įdėjimas taip pat žinau kad dėl poliškumo yra išpjovos, todėl kitaip jos neįkiši, tad dar prieš dedant atsukau į tą pusę, kuria fiškutė teisingai įsikiša. Jokio stresinio spaudimo, smūgio ar prisilietimo prie mb nebuvo ir jos net nevalau. CMOS atstačiau. Bios'ą atsinaujinau. Jeigu daugiau jokių sprendimų nerasiu formatuosiu diskus ir persirašysiu šviežiai OS.
 4. Susidūriau su tokia problemėle. Atlikau kompiuterio dulkių valymą, bei keičiau CPU termopastą. Tai atlieku kiekvienais metais prieš šiltesnius orus. Kaip visad išmontavau CPU ir dėžės coolerius, juos ir visą dėžės vidų išvaliau su drėgnomis servetėlėmis, kurios tam ir yra skirtos. Taip pat buvau išėmęs GPU kad galėčiau visur tinkamai prieiti. Atlikau visus darbus nepriekaištingai. Nepadariau jokių durnų klaidų kaip kad atsuktuvo numetimas ant mb ir pan. Atlikus visus darbus ir surinkus kompiuterį jį įjungiau. Prieš įjungimą jokių pašalinių garsų ar kvapo neaptikau. Nestandartiškai ilgai krovėsi pats pirmas langas, kuriame yra atvaizduojamas mb pavadinimas. Po kurio laiko išmetė šį langą. https://imgur.com/a/iECU8Jr Ieškojau problemos sprendimo būdų internete. Išbandžiau beveik viską ką radau. Vieni sprendimai veikė taip kaip parodyta pamokose bet problemos neišsprendė, o kitų nebaigdavau dėl atitinkamų errorų. Per bios menu langą matau abu diskus, tiek HDD, tiek SSD. Windowsai yra įrašyti SSD diske. Vygdant vieną iš pamokų reikėjo paleisti paiešką, kuri aptiktų įrašytus Windows viename iš diskų. Paieška įrašytų Windowsų neaptiko = 0. Per bios menu prie abiejų disku rašo, joj jie yra sveiki. Turite gal kokių idėjų kas galėjo nutikti? @Tautedorus Kompiuterio duomenys: https://imgur.com/BGCNidC
 5. S'Jobs

  Objektu/masinu nekrauna is tam tikro atstumo

  Toje pačioje vietoje nuspaudęs F5 padaryk dar vieną nuotrauką.
 6. S'Jobs

  Objektu/masinu nekrauna is tam tikro atstumo

  Tikrink „Draw distance“ atstumus. Objektus kurk su „CreateDynamicObject“. Nelaikyks serveryje užkrautų nereikalingų objektų žaidėjui, kurių jis nemato. Tai padaryti gali mažindamas „CreateDynamicObject“ funkcijos du paskutinius skaičius.
 7. Be darbo nebus ir pinigų.
 8. S'Jobs

  Ieškomas modifikacijos koduotojas

  Taip kaip magiškai veikia lietuvos teisinė sistema.
 9. S'Jobs

  Pirma masina iki 1,5k

  Visos tos mašinos geros. Svarbiausia su tokiu biudžetu nešokt aukščiau bambos ir pirkt paprastesnį modelį, gerai prižiūrėtą, jog tuos metus ar du pavažinėjus dar galėtum parduot kitam žmogui, o ne tiesiai į šrotą už kapeikas. Lietuviai nebūtų lietuviais, visad stengiasi viską nupirkt kuo pigiau, bet rezultate (po visų remontų) gaunasi kelis kartus brangiau, nei kad tikėjosi .. ir tada peikia perikupus arba mašinos marke, nes nu jie tikrai negali būti kalti savo pasirinkimu ..
 10. S'Jobs

  Pagalbos dėl IPS

  „System“ -> „Menu manager“ -> „Title“.
 11. S'Jobs

  Nupirkčiau unikalią SA-MP modifikaciją

  „Unikali“, bei su „išskirtinėmis sistemomis“, o biudžetas viso labo tik 800€? Nebent mūsų supratimas kas yra „unikalus“ ir „išskirtinis“ labai jau skiriasi. Grubiai skaičiuojant, pagal mano supratimą kas yra „unikalus“ ir „išskirtinis“, tai tokia modifikacija turėtų per pirmus mėnesius nešti bent nuo 300 iki 500 € / mėn. gryno pelno (priklausomai nuo paslaugų, kurios generuoja pelną). Tokios modifikacijos paruošimui reikėtų X metų laiko. Tad tavo siūloma suma atsipirktų per ~2 mėnesius jeigu sugebėtum protingai startuoti, o ne taip kaip kad kiti lenda su savo „skype“ botais į akis ar perka „reklamą“ pas visokius „r. kunigus“ ar „maybachus“. Protingas ir sąžiningas žmogus už tokią sumą pinigų neparduodu modifikacijos. Mano nuomone kaina tokios modifikacijos turėtų būti: 300 € * X mėnesiai praleisti modifikacijos kūrimui = kaina. Tai reiškia, jog savo siūlomą kainą padaugink bent minimum 5 kartus ir tada ieškok „unikalios“ ir su „išskirtinėmis“ sistemomis modifikacijos.
 12. S'Jobs

  Klausimas: efektyviausia reklama sa:mp projektui?

  Jeigu tau svarbiausia tik lankomumo skaičiai, o ne pastovių žaidėjų rato padaugėjimas tada taip. Atsimink, jog tu kuri žaidimą, o ne kažkokį „facebook“ puslapį ar vėl ten velnias žino kokį „website“. Tau pelną neš pastovių žaidėjų ratas, o ne lankomumas. Paskaičiuok ar tau atsipirks visokių „maybach'ų“ „reklama“ finansiškai. Geriausia reklama yra pačio darbas prie pačio projekto. Jeigu pats nesugebi ar tingi, tai geriau tuos pinigus, kuriuos išleistum „reklamai“ išleisk projekto tobulinimui (įdomesnės serverio sistemos, įvaizdis ir t.t.).
 13. S'Jobs

  Klausimas: efektyviausia reklama sa:mp projektui?

  Pritarsiu abiems kolegoms, kurie pakomentavo viršuje. Patys taip pat naudosime panašią strategiją prieš serverio atnaujinimą. Esmė yra viena, žaidimas jau yra senas, todėl pritraukti visiškai naujus veidus, kurie dar nėra žaidę sa-mp'o yra itin sunku. Dėl šios priežasties tavo tikslas turėtų būti kitų projektų žaidėjų auditorija. Kad pritrauktum žaidėjus iš kitų tokio tipo projektų privalai jiems pasiūlyti kažką įdomesnio, nei kad jie turi kituose projektuose.
 14. S'Jobs

  Ieskau panašaus žaidimo

  Labai panašus savo gameplay'umi ir atmosfera yra „Uncharted“, bet tai PS ekskliuzyvas.
 15. S'Jobs

  Padėkit dėl konvertinimo

  Exportuojant „map'ą“ gali pasirinkti ko tau reikia, nereikia nieko daryt savo rankomis.

×