Peršokti į turinį

S'Jobs

Narys
 • Pranešimų skaičius

  676
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  11
 • Atsiliepimai

  0%
 • Forumo eurai

  161 +Pervesti

S'Jobs paskutinį kartą laimėjo Sausio 6

S'Jobs turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacijos taškai

884 Turintis ką pasakyti

Apie S'Jobs

 • Nario rangas
  Užkietėjęs dalyvis (-ė)
 • Gimtadienis 1993.09.17

Profilio informacija

 • Lytis
  Paslaptis

Paskutiniai lankytojai

9.771 profilio peržiūros
 1. S'Jobs

  Pirma masina iki 1,5k

  Visos tos mašinos geros. Svarbiausia su tokiu biudžetu nešokt aukščiau bambos ir pirkt paprastesnį modelį, gerai prižiūrėtą, jog tuos metus ar du pavažinėjus dar galėtum parduot kitam žmogui, o ne tiesiai į šrotą už kapeikas. Lietuviai nebūtų lietuviais, visad stengiasi viską nupirkt kuo pigiau, bet rezultate (po visų remontų) gaunasi kelis kartus brangiau, nei kad tikėjosi .. ir tada peikia perikupus arba mašinos marke, nes nu jie tikrai negali būti kalti savo pasirinkimu ..
 2. S'Jobs

  Pagalbos dėl IPS

  „System“ -> „Menu manager“ -> „Title“.
 3. S'Jobs

  Nupirkčiau unikalią SA-MP modifikaciją

  „Unikali“, bei su „išskirtinėmis sistemomis“, o biudžetas viso labo tik 800€? Nebent mūsų supratimas kas yra „unikalus“ ir „išskirtinis“ labai jau skiriasi. Grubiai skaičiuojant, pagal mano supratimą kas yra „unikalus“ ir „išskirtinis“, tai tokia modifikacija turėtų per pirmus mėnesius nešti bent nuo 300 iki 500 € / mėn. gryno pelno (priklausomai nuo paslaugų, kurios generuoja pelną). Tokios modifikacijos paruošimui reikėtų X metų laiko. Tad tavo siūloma suma atsipirktų per ~2 mėnesius jeigu sugebėtum protingai startuoti, o ne taip kaip kad kiti lenda su savo „skype“ botais į akis ar perka „reklamą“ pas visokius „r. kunigus“ ar „maybachus“. Protingas ir sąžiningas žmogus už tokią sumą pinigų neparduodu modifikacijos. Mano nuomone kaina tokios modifikacijos turėtų būti: 300 € * X mėnesiai praleisti modifikacijos kūrimui = kaina. Tai reiškia, jog savo siūlomą kainą padaugink bent minimum 5 kartus ir tada ieškok „unikalios“ ir su „išskirtinėmis“ sistemomis modifikacijos.
 4. S'Jobs

  Klausimas: efektyviausia reklama sa:mp projektui?

  Jeigu tau svarbiausia tik lankomumo skaičiai, o ne pastovių žaidėjų rato padaugėjimas tada taip. Atsimink, jog tu kuri žaidimą, o ne kažkokį „facebook“ puslapį ar vėl ten velnias žino kokį „website“. Tau pelną neš pastovių žaidėjų ratas, o ne lankomumas. Paskaičiuok ar tau atsipirks visokių „maybach'ų“ „reklama“ finansiškai. Geriausia reklama yra pačio darbas prie pačio projekto. Jeigu pats nesugebi ar tingi, tai geriau tuos pinigus, kuriuos išleistum „reklamai“ išleisk projekto tobulinimui (įdomesnės serverio sistemos, įvaizdis ir t.t.).
 5. S'Jobs

  Klausimas: efektyviausia reklama sa:mp projektui?

  Pritarsiu abiems kolegoms, kurie pakomentavo viršuje. Patys taip pat naudosime panašią strategiją prieš serverio atnaujinimą. Esmė yra viena, žaidimas jau yra senas, todėl pritraukti visiškai naujus veidus, kurie dar nėra žaidę sa-mp'o yra itin sunku. Dėl šios priežasties tavo tikslas turėtų būti kitų projektų žaidėjų auditorija. Kad pritrauktum žaidėjus iš kitų tokio tipo projektų privalai jiems pasiūlyti kažką įdomesnio, nei kad jie turi kituose projektuose.
 6. S'Jobs

  Ieskau panašaus žaidimo

  Labai panašus savo gameplay'umi ir atmosfera yra „Uncharted“, bet tai PS ekskliuzyvas.
 7. S'Jobs

  Padėkit dėl konvertinimo

  Exportuojant „map'ą“ gali pasirinkti ko tau reikia, nereikia nieko daryt savo rankomis.
 8. S'Jobs

  parduodama reklama skelbimų tinklapyje

  Jau galima įsivaizduoti ..
 9. S'Jobs

  Perku bet kokius QUEL kaimelių map darbus!

  Turbūt mums viską darė kas buvo kaimeliuose todėl ir nepasirodė. Pasirodys po atnaujinimo.
 10. S'Jobs

  Kuo skiriasi visos sios studijos?

  Atsiverti atitinkamos mokymo įstaigos puslapį ir lygini visas išvardintas studijas pagal jų programas ir matai aiškius skirtumus.
 11. S'Jobs

  Ieškome zavackyno (libertycity) duomenų bazės

  Gavom ko norėjom. Radom ~300 vartotojų, kurie naudojo tokius pat slaptažodžius.
 12. Skubiai ieškome zavackyno duomenų bazės su visų registruotų vartotojų duomenimis (reikalingi tik žaidėjų V_P ir slaptažodžiai). Panaudojimo paskirtis - savo projekto vartotojų apsauga nuo „kenkėjų“ išvarvėjusiom akim. Už tvarkingą ir pilną duomenų bazę galim sumokėti sutartą pinigų sumą. skype: greensidelt.pagalba discord: Rokas#0916 gmail: [email protected] fb: https://www.facebook.com/greenside.lt/
 13. S'Jobs

  KURO SISTEMOS RAKTO PAIEŠKA

  Tai tada mokėk 20€ už raktą arba varyk į servisą, kuriame sumokėsi dar daugiau ir atsuks su tuo pačiu atsuktuvu ir plaktuku.
 14. S'Jobs

  KURO SISTEMOS RAKTO PAIEŠKA

  Jeigu galbi apie kuro bako paėmimo ir grąžinimo vietą, tai tiesiog atjungi plūdės ir kuro siurblio fyškę, bei kuro vamzdelius, užstatai platų minusinį atsuktuvą ant tų briaunu ir kali su plaktuku į tą pusę į kurią turi atsisukti tas dangtelis, nes jis ant sriegio.
 15. S'Jobs

  Pasiūlykite nešiojama žaidimams

  http://www.skytech.lt/81fv014lltdemo-tested-gameon-lenovo-legion-y530-black-156-ips-fhd-1920x1080-matt-p-480574.html#tabsnav-1

×