S'Jobs

Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  773
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  18
 • Atsiliepimai

  0%
 • Forumo eurai

  20 +Pervesti

S'Jobs paskutinį kartą laimėjo Sausio 21

S'Jobs turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacijos taškai

1.036 Tas, kurio nuomonės klausoma

Apie S'Jobs

 • Nario rangas
  Užkietėjęs dalyvis (-ė)
 • Gimtadienis 1993.09.17

Susisiekimo būdai

 • Discord ID
  Rokas#0916
 • Tinklalapis
  https://greenside.lt/

Profilio informacija

 • Lytis
  Paslaptis

Paskutiniai lankytojai

12.143 profilio peržiūros
 1. S'Jobs

  GreenSide.lt # PRISIJUNK IR TU!

  Su pavasariu! Užsukite į mūsų „GTA SA-MP“ žaidimų serverį , suraskite paveiksliuke atvaizduotą lokaciją , ieškokite netoliese paslėpto lagamino , atrakinkite jį su apačioje nurodytu kodu ir atsiimkite atitinkamus prizus! Paskubėkite! Prizų kiekis ribotas.
 2. Šio projekto anomalija labai geras pavyzdys, tai ko nori didžioji dauguma mūsų „sa-mp“ bendruomenės. Tai ką turi lsgyvenimas.lt, tai jau turėjo prieš n metų visi kiti „sa-mp“ projektai. Toks jausmas, jog šis projektas užstrigęs kažkur laike. Jo administravimas ir aplamai žaidimo kokybė prilygsta tiems laikams, su kuriais jau senai prasilenkėm. Nekritikuoju projekto ir nenoriu nieko įžeisti, bet tiesiog tai parodo ko mūsų „sa-mp“ „bendruomenė“ iš tikro nori. Neišradinėkit dviračio iš naujo, būkit profesionalūs administratoriai, priimkit teisingus sprendimus, kurie pritrauktų kitų projektų žaidėjus ir turėsit pilną serverį mūsų „sa-mp“ „bendruomenės“. Čia mano subjektyvi nuomonė.
 3. S'Jobs

  GreenSide.lt # PRISIJUNK IR TU!

  Užsukite į mūsų „GTA SA-MP“ žaidimų serverį 🎮 , suraskite paveiksliuke atvaizduotą lokaciją 🕵️‍ , ieškokite netoliese paslėpto lagamino 💼 ir atrakinkite jį su apačioje nurodytu kodu 🗝 . Net 200 serverio žaidėjai turės galimybę atrakinti šį lagaminą ir laimėti tokius prizus kaip: 5000€ 💰 , 1vnt. aprangos dėžę 📦 („/sdeze“) ir po 1vnt. bronzines ir sidabrines tune dėžes 📦 („/tdeze“)! Paskubėkite! Prizų kiekis ribotas. ⏳
 4. S'Jobs

  Klaviatūros mygtukai neregistruoja paspaudimų

  Tai visų pirma pabandyk su suspaustu oru prasipūsti. Gal padės. Po 5€/vnt. būna pirkti balionėliuose. Norint pakeisti patį switch'ą reikia jį išlituoti iš plokštės. Jeigu litavimo patirties neturi, tokiu atveju geriau patikėti tai specialistui.
 5. S'Jobs

  Klaviatūros mygtukai neregistruoja paspaudimų

  Užteršti kontaktai turbūt bus. Bandyk pradžiai su suspaustu oru prasipūst. Jeigu nepadės, tada galimas variantas, jog pats kontaktas oksidavęs. Tokiu atveju reikėtų patį mygtuką keisti.
 6. S'Jobs

  GreenSide.lt # PRISIJUNK IR TU!

  Ar matei? Ar ragavai? Projektas nestovi vietoje – nestovėkite ir Jūs! Užsukite į mūsų žaidimų serverį ir paragaukite dar niekur neragautų „SA-MP“ žaidimo vaisių! greenside.lt.mp4
 7. S'Jobs

  GreenSide.lt # PRISIJUNK IR TU!

  Žvejok ir laimėk lietuviškų čipsų dėžę! Žaisk mūsų „GTA SA-MP“ žaidimų serveryje, žvejok vienoje iš žuvininkystės įmonių, įvykdyk kontraktus ir taip didink savo žvejo patirtį. Iki kovo 8 dienos daugiausiai žvejo patirties taškų surinkę trys žaidėjai laimės „CHAZZ“ pasirinktą čipsų dėžę, o į „TOP15“ sąrašą („/topai“) iki kovo 8d. patekę kiti žaidėjai, laimės atitinkamus prizus (kreditai, dėžės) žaidimų serveryje. Daugiau informacijos mūsų forume!
 8. S'Jobs

  GreenSide.lt # PRISIJUNK IR TU!

 9. S'Jobs

  GreenSide.lt # PRISIJUNK IR TU!

 10. S'Jobs

  GreenSide.lt # PRISIJUNK IR TU!

 11. S'Jobs

  GreenSide.lt # PRISIJUNK IR TU!

 12. S'Jobs

  GreenSide.lt # PRISIJUNK IR TU!

  Pakviesk naują žaidėją ir uždirbk kreditų! Daugiau informacijos serveryje panaudojus komandą /pakvietimai Kiekvienas mūsų serverio žaidėjas gali kviesti naujus serverio žaidėjus į mūsų projektą ir už tai gauti atlygį. Ko Jums reikės, tai 80.000 patirties taškų mūsų žaidimų serveryje ir draugų būrio, kuriems rekomenduotumėte užsukti pas mus. Kiekvieną kartą, kai Jūsų draugai įsigys kreditų, Jūs gausite 15% kreditų nuo sumos, kurią įsigijo Jūsų pakviesti žaidėjai (sistema yra visiškai automatizuota). Esate turinio kūrėjas „Twitch“ ar „Youtube“ platformose, tačiau pas mus nežaidžiate, bet norite praplėsti savo auditoriją? Džiugu! Užsiregistruokite mūsų žaidimų serveryje, užpildykite žemiau pateiktą anketos šabloną ir atsiųskite mums asmeniškai per vieną iš susisiekimo būdų. Anketos šablonas turinio kūrėjams, Kokio tipo turinio kūrėjas esate (papasakoti kuo plačiau)? : Kokioje platformoje publikuojate savo turinį? : Nuorodos į Jūsų publikuojamą turinį : Papasakokite plačiau apie savo auditoriją : Koks Jūsų, kaip turinio kūrėjo tikslas mūsų projekte? : Ar esate žaidęs kituose „SA-MP“ projektuose? Jeigu taip, kokiuose? :
 13. S'Jobs

  GreenSide.lt # PRISIJUNK IR TU!

 14. Matau už ką yra atsakingas „Freeman“ ir noriu tik įspėti, ir pasidalinti savo asmenine patirtimi. Dirbome su šiuo žmogumi apie pusę metų (priklausė mūsų projekto komandai), per tą laiką spėjome pasidaryti atitinkamas išvadas. Žmogus yra didelis manipuliatorius ir melagis, turbūt būtų galima pavadinti ir kenkėju („DDoS“ atakos ir panašiai). Daug rašyti ir kelti dramų nenoriu, tiesiog kas norės, tas susisieks ir paaiškinsiu plačiau. Sėkmės su projektu!
 15. S'Jobs

  Dėl ausinių garso

  Kokios ausinės? Galbūt didelės varžos ir paprasčiausiai tavo soundboard'as nepajėgus užmaitinti?