Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ar būtų įdomu mergina streamere?


Roxy

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1459 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

6 minutes prieš, Virsenas parašė:

Tų išlaikytinių jau ir taip daug.

Amerikiečiai vaikai tai pametę galvas dėl tų streamer'ių. Apskritai žaidimų srityje jie išprotėję. Lietuva ir kitos Europos šalys dar ne taip stipriai užsikabinę. Ir ačiū Dievui. Dar yra vilties, kad vis mažiau ir mažiau žmonių praras sveiką protą.

Kai pamatau žmogų norintį tapti streamer'iu tai į galvą šauna vienintelis žodis galvoje - beviltiškumas. Gal jie galvoja, kad gali pragyvent visą likusį gyvenimą taip ir gaut lengvus pinigus. Būti streamer'iu - tai ne darbas. Darbas yra tada, kai tu įdedi pastangas į kažką ir darai tai vardan savęs ir kitų, kad padarytum pasaulį geresnį, kuriame gyveni tu pats ir visi kiti. Tikri darbai yra surišti. Jie išsišakoja vis toliau ir toliau, padeda kitiems, turi naudos. O streamer'is? Tai tiesiog vieni vartai, viena kryptis be jokių išsišakojimų. Kas yra įdedama ties tuom, viskas taip ir palieka. Akligatvis. Betikslumas. Jeigu ne dar viena našta žmonijai. Žmonijai, kuri turi tikslingus ir naudingus darbus sau ir kitiems. Jeigu nebūtų žmonių su tikslingais ir naudingais darbais, streamer'ių automatiškai nebūtų. Jeigu kažkam sunku su suvokimu.

21 amžiuj atsiranda vis daugiau ir daugiau tų akligatvinių "darbų".

Jeigu tu iš tikrųjų galvojai būti streamer'e, tai visų pirma pasiklausk savęs kaip tau būtų ateityje. Kaip būtų dėl mokesčių. Kaip būtų dėl santaupų. Pasidomėk kaip gyvena jau daug laiko stream'inantys žmonės pasauly.

Aš tai daryčiau dėl savęs aš jau nuo seniau norėjau tuom užsiimti tai ne piniguose reikšmė manau trūksta lietuviams moteriško contento padaryt tai ko dar Lietuvoje nėra nenoriu išgarsėti bet tačiau noriu išbandyt savo galimybes pabandyt pažiūrėt kaip sekas 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Roxy parašė:

Aš tai daryčiau dėl savęs aš jau nuo seniau norėjau tuom užsiimti tai ne piniguose reikšmė manau trūksta lietuviams moteriško contento padaryt tai ko dar Lietuvoje nėra nenoriu išgarsėti bet tačiau noriu išbandyt savo galimybes pabandyt pažiūrėt kaip sekas 

Nebūsi pirmoji mergina streaminanti Lietuvoje :D Jau yra buvusių prieš tave, o gal dar net ir yra, nebent tu apie pati content'ą, tada blogai supratau. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, darrel. parašė:

Nebūsi pirmoji mergina streaminanti Lietuvoje :D Jau yra buvusių prieš tave, o gal dar net ir yra, nebent tu apie pati content'ą, tada blogai supratau. 

Nebūsiu pirmoji bei nebūsiu paskutine bet Lietuvoje iš tiesų labai mažai merginų kurios streamina ir jų contentas yra meh 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, darrel. parašė:

Shroud (net worth 6 mln. $), Ninja (net worth 15 mln. $), Mumbo Jumbo (net worth 4 mln. $) ir daug kitų wants to talk with you :) Aišku Shroud, dar buvo pro CS:GO, bet dabar jis tik iš streamų ir gyvena. Tai pagal tave, net visi žmonės, kurie dalyvauja sporto varžybose turėtų eiti dirbti į stroikės ir statyti namus kitiems gyventi.

Ir ką jie man pasakytų? Kad žaist žaidimus, rodyt savo žaidimą kitiems žmonėms ir švaistyt kitų žmonių pinigus yra zajabys?

Redaguota , nario Virsenas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, darrel. parašė:

Shroud (net worth 6 mln. $), Ninja (net worth 15 mln. $), Mumbo Jumbo (net worth 4 mln. $) ir daug kitų wants to talk with you :) Aišku Shroud, dar buvo pro CS:GO, bet dabar jis tik iš streamų ir gyvena. Tai pagal tave, net visi žmonės, kurie dalyvauja sporto varžybose turėtų eiti dirbti į stroikės ir statyti namus kitiems gyventi.

ji siaip tai turi darba veterinarijos klinikoje. algos turbut ne didziausios todel prisiduria siektiek is streamu. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Virsenas parašė:

Ir ką jie man pasakytų? Kad žaist žaidimus, rodyt savo žaidimą kitiems žmonėms ir švaistyt kitų žmonių pinigus?

Na kaip ir atspėjau, pagal tave ir sportininkai turėtų eiti į stroikės. Beviltiška kažką su tavim diskutuoti. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

11 minutes prieš, Virsenas parašė:

Tų išlaikytinių jau ir taip daug.

Amerikiečiai vaikai tai pametę galvas dėl tų streamer'ių. Apskritai žaidimų srityje jie išprotėję. Lietuva ir kitos Europos šalys dar ne taip stipriai užsikabinę. Ir ačiū Dievui. Dar yra vilties, kad vis mažiau ir mažiau žmonių praras sveiką protą.

Kai pamatau žmogų norintį tapti streamer'iu tai į galvą šauna vienintelis žodis galvoje - beviltiškumas. Gal jie galvoja, kad gali pragyvent visą likusį gyvenimą taip ir gaut lengvus pinigus. Būti streamer'iu - tai ne darbas. Darbas yra tada, kai tu įdedi pastangas į kažką ir darai tai vardan savęs ir kitų, kad padarytum pasaulį geresnį, kuriame gyveni tu pats ir visi kiti. Tikri darbai yra surišti. Jie išsišakoja vis toliau ir toliau, padeda kitiems, turi naudos. O streamer'is? Tai tiesiog vieni vartai, viena kryptis be jokių išsišakojimų. Kas yra įdedama ties tuom, viskas taip ir palieka. Akligatvis. Betikslumas. Jeigu ne dar viena našta žmonijai. Žmonijai, kuri turi tikslingus ir naudingus darbus sau ir kitiems. Jeigu nebūtų žmonių su tikslingais ir naudingais darbais, streamer'ių automatiškai nebūtų. Jeigu kažkam sunku su suvokimu.

21 amžiuj atsiranda vis daugiau ir daugiau tų akligatvinių "darbų".

Jeigu tu iš tikrųjų galvojai būti streamer'e, tai visų pirma pasiklausk savęs kaip tau būtų ateityje. Kaip būtų dėl mokesčių. Kaip būtų dėl santaupų. Pasidomėk kaip gyvena jau daug laiko stream'inantys žmonės pasauly.

Jei tu darai tą full-time ir iš to uždirbi pragyvenimą - tai ir yra darbas. Streameris yra entertaineris, kurio tikslas yra užimti žmones, suteikti entertainment. Šis darbas labai panašus į televizijos laidų vedėjo, o čia nori pasakyti, kad tai ne darbas? Labai narrow-minded tavo pasisakymas čia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

8 minutes prieš, darrel. parašė:

Beviltiška kažką su tavim diskutuoti.

Čia šitą sakei savo psichologui, kai pasakei savo tėvams, kad nori būt streamer'iu?

O pagal tave tikriausiai besiplečianti žaidimų rinka neturi nieko bendro su vienodai besiplečiančiomis socialinėmis problemomis? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Virsenas parašė:

Čia šitą sakei savo psichologui, kai pasakei savo tėvams, kad nori būt streamer'iu?

O pagal tave tikriausiai besiplečianti žaidimų rinka neturi nieko bendro su vienodai besiplečiančiomis socialinėmis problemomis? :)

Oh, so you're one of those people, video games cause violence? ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

48 minutes prieš, Synthwavez parašė:

jos contentas yra kardinaliai geresnis nei daugumos lietuviu streameriu.

taipogi pewdiepie kritika.

AR tu rimtai žiūri tokias nesąmonės? Mane jos net juokas erzina ;D OMG wtf, nežinau, ar verkti ar juoktis iš tokių "video" ;D ;D Kalbant apie merginas kurios streamina, tarkim man patinka toks kontekstas: 

Kai kurie jos video tokie ganėtinai linksmi ;D

Mes kiekvienas renkamės youtube, twitch pagal savo skonį;D

man asmeniškai patinka video, iš kurių galima pasijuokti :D tarkim:

 

 

čia kaip pvz, jis ganėtinai senas, bet tai video, kurie 10 kartų geresnį už bet kokius stream ;D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jeigu yra noro ir motyvacijos, bandyk. Blogiau nuo to nebus, o jeigu kažkas ir neišeis, bent jau žinosi, kad pabandei.

Aš pats jaunesnis būdamas svajojau apie streaminimą. Bet kai atsirado galimybė ir tai pabandžiau, supratau, kad ne man šitas reikalas. Supratau, kad nebūsiu per daug įdomus ir nepritrauksiu žmonių žiūrėti mano streamo.

Vienintelis receptas susilaukti sėkmės streaminime, tai turi būti įdomus ir unikalus žmogus. Turėti gerą humorą jausmą ir mokėti bendrauti su auditorija, kuri tave žiūrės.

Vien prie kompiuterio sėdėti ir žaisti žaidimus ar bandant mėgdžioti kitus streamerius, nelabai susilauksi sėkmės.

Tad sėkmės bandant, kažko pasiekti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, qrad parašė:

Jeigu yra noro ir motyvacijos, bandyk. Blogiau nuo to nebus, o jeigu kažkas ir neišeis, bent jau žinosi, kad pabandei.

Aš pats jaunesnis būdamas svajojau apie streaminimą. Bet kai atsirado galimybė ir tai pabandžiau, supratau, kad ne man šitas reikalas. Supratau, kad nebūsiu per daug įdomus ir nepritrauksiu žmonių žiūrėti mano streamo.

Vienintelis receptas susilaukti sėkmės streaminime, tai turi būti įdomus ir unikalus žmogus. Turėti gerą humorą jausmą ir mokėti bendrauti su auditorija, kuri tave žiūrės.

Vien prie kompiuterio sėdėti ir žaisti žaidimus ar bandant mėgdžioti kitus streamerius, nelabai susilauksi sėkmės.

Tad sėkmės bandant, kažko pasiekti.

Ačiū už atsakymą atvirumą ❤️ ir ačiū už patarimus 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 23 valandas(-ų), Virsenas parašė:

O pagal tave tikriausiai besiplečianti žaidimų rinka neturi nieko bendro su vienodai besiplečiančiomis socialinėmis problemomis? :)

Correlation =/= Causation, besiplečiančios socialinės problemos buvo, yra ir bus, žaidimų rinka yra tokia pat entertainment industrija kaip filmai ar muzika, man labai įdomu kokios pagal tave yra tiksliai tos socialinės problemos, kurias sukuria žaidimų industrija. Žymiai dažnesnis vaikų dėmesio išlaikymo sutrikimas ir priklausomybės nuo žaidimų? Perkant žaidimą reikia suprasti, kad jis kurtas tam, kad žaistum kuo ilgiau, o kai turi savo vaikų, reikia tokius dalykus stebėti ir kontroliuoti, todėl ši atsakomybė iš dalies taip pat krenta tėvams, bet tėvai neturi laiko prižiūrėti vaikų, o tai jau yra moderniosios visuomenės yda, kas su žaidimų industrija nesusiję whatsoever.

 

 

 

Original posterei: dar viena LoL, CS:GO, ir kitų super populiarių žaidimų streamerė jau ir taip perpildytoje rinkoje? Nemanau, stenkis žaisti tai, kas nėra tiek populiaru, bet Lietuvoje turi nors ir nedidelę bet koncentruotą žaidėjų bazę, stenkis kokiame nors žaidimo community tapti aktyvesne nare, žaisi ką norėsi be boring mmo žaidimų ir turėsi savo chate tokių žmonių, kurie galvoja taip pat, o žaisti galima bet ką. YouTube kanalas su highlightais iš tavo stream tikrai padeda augti abejose platformose.

Redaguota , nario Merio
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1459 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...