Peršokti į turinį

qrad

Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  65
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  1
 • Forumo eurai

  83 +Pervesti

qrad paskutinį kartą laimėjo Rugsėjo 4 2020

qrad turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacijos taškai

25 Bus matyti ko vertas

1 sekėjas

Apie qrad

 • Nario rangas
  Naujokas (-ė)

Paskutiniai lankytojai

518 profilio peržiūros
 1. qrad

  Nekenciu ecofrag ACE'u...

  I hate it too.
 2. qrad

  ka daryti man

  Kad gyvenimas teiktu džiaugsmą turi jį sau susikurti. Niekas tau neateis ir neatneš to džiaugsmingo gyvenimo, turi pats nueiti ir pasiimti jį. Toks vaizdas susidaro, kad esi tinginys ir neturi valios, kad kažką geriau pasidaryti, dėl savo gyvenimo. O gailėtis savęs yra lengviausiai. Išsispardyk sau morališkai užpakalį ir pradėk imtis kažkokių veiksmų, kad ir mažais žingsneliais.
 3. qrad

  Nauja gpu, kokia?

  Jeigu nori sutaupyti, tai siūlyčiau, bent kelis mėnesius pakentėti. Nes trečios kartos RTX vaizdo plokštės žiauriai numuš kainas. O iki to laiko gal papildomai susitaupysi pinigų ir galėsi pasiimti RTX 3070 plokštę, kuri galingesnė už 2080 TI.
 4. qrad

  Dėl monitoriaus

  Jeigu daug žaidi competitive žaidimus tokius, kaip csgo, tai būtų verta atsinaujinti.
 5. qrad

  Apie merginas

  Klausymas temos autoriui, kam išvis tau reikalinga ta mergina? Susidaro toks vaizdas, kad neturi išvis jokio poreikio bendrauti su kitais žmonėmis. Problema su tavim pačiu ir tavo mąstymu. Kad kažkam patiktum, turi pats sau pačiam patikti. Tad stenkis keltis savo savivertę ir nustok kompleksuoti, dėl savęs.
 6. qrad

  Simple mini edit [COD]

  Epilepsijos simuliatorius.
 7. qrad

  Prašome atsinaujinti one.lt emailus

  Kas dar naudojasi one.lt emailu 2020 metais?
 8. qrad

  perku CS steam key

  Seniausiai 1.6 nebrekiaujamas cd-key formatu.
 9. qrad

  Ką planuojate studijuoti ?

  Jeigu neklystu, tai reikės kažkur apie dešimt metų mokintis ir dar kelis metus atbūti rezidentūroje, kad galėtum pilnai dirbti chirurgu.
 10. qrad

  Telia internetas nuolat dingsta

  Vienos problemos su tuo hirbridiniu internetu. Jeigu normaliai gaudo 4g ryšį, nėra prasmės naudoti tą hibridinį.
 11. Čia tas pats buvo, prieš išeinant Overwatchui, buvo tokių, kurie sakė, kad csgo mirs , OW pradės dominuoti. Buvo tokių pro žaidėjų, kurie iš csgo perėjo žaisti Ow. Blizzardas sukišo nerealiai daug pinigų į Overwatcho reklamą ir turnyrus. Bet matosi kas gavosi, miręs žaidimas jau.
 12. qrad

  Cpu Overclock

  Tokia nauda, kad turėti pastoviai aukštesnius dažnius. Man turbo boost užkeldavo tik iki 3.4ghz dažnio, tai išjungiau turbo boost ir rankiniu būdu pasidariau, kad visa laiką stovėtu ant 3.6ghz dažnio. Vienas kitas procentėlis performance nepamaišo.
 13. qrad

  Cpu Overclock

  Overclockinti gal ir neina, bet eina išjungti turbo boostą ir privesti cpu dirbti visą laiką ant maksimalių dažnių. Bet čia tokius dalykus daryti tik ant desktop cpu, kur yra normalus aušinimas.
 14. qrad

  Video kūrimas !

  Jeigu jau tokias paslaugas teiki, tai bent numesk savo portfolio. Ir nurodyk konkrečias kainas. Taip sutaupysi tiek savo, tiek kitų laiką.
 15. Realiame sporte niekas nesodina už sutartas lažybas, kur vaikšto milijonai. O čia pasodins vaikus, kurie lažinosi iš centų.
×
×
 • Sukurti naują...