Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

supergames.lt naujas dizainas


deivis_

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1441 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Prieš šita dizainą žymiai buvo gražiau ir tikrai faina buvo akiai, spalvos suderintos bei tikrai buvo malonu užeiti į šį forumą. Dabar labai per šviesus, nesuderinta niekas ir t.t. Pusę icon'ų neužkrauna, meta kaip klaidą. Kalbant apie mano profilį, ten tikras savartynas. Administracija, tikiu jumis, kad čia viskas pasikeis ir forumas atgaus savo pradinę stadiją.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

10 minutes prieš, Crossfire parašė:

Prieš šita dizainą žymiai buvo gražiau ir tikrai faina buvo akiai, spalvos suderintos bei tikrai buvo malonu užeiti į šį forumą. Dabar labai per šviesus, nesuderinta niekas ir t.t. Pusę icon'ų neužkrauna, meta kaip klaidą. Kalbant apie mano profilį, ten tikras savartynas. Administracija, tikiu jumis, kad čia viskas pasikeis ir forumas atgaus savo pradinę stadiją.

Tavo fontas 13kinio stiliaus labiau aki rezia ne forumo dizainas

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Mantucha parašė:

Tavo fontas 13kinio stiliaus labiau aki rezia ne forumo dizainas

Paprastai galiu tau atsakyti - nepatinka nežiūrėk. Laisvas :)
O dėl forumo, aš išsakiau nuomonę kas man čia šiuo metu nepatinka ir kas trukdo labiausiai. Taip, kad senasis forumo dizainas buvo 100 kart geriau. anyway

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

46 minutes prieš, Crossfire parašė:

Paprastai galiu tau atsakyti - nepatinka nežiūrėk. Laisvas :)

Nei žiūrėt nereikia, vien praskrolinant akį rėžia.

O dėl dizaino tai idėja gal ir gera, bet čia tikrai ne poros dienų dar reikia, kad jį pilnai užbaigti. Tekstų dydžiai, spalvos, nuotraukos, borderiai ant elementų tiesiog tragiški. Ir išvis kodėl jūs ant live testinant tokius dalykus? O jei jau live testinat, tai bent jau senąjį dizainą palikit default, o šį įdėkit kaip papildomą ir pasikeiskit sau kol tvarkot - niekas net nesupras, kad yra atsiradęs naujas dizainas iki kol baigsit jį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ką galiu pasakyti po dienos darbu ateinu į Foruma ir matau nepabaigta užvilkta dizainą. Hm iš karto pagalvojau jog užsibugino bet pasirdo jis čia toks ir yra.. 
- Realiai nežinau kas čia apsiiemė su Dizainu bet norėčiau sužinoti nes GĖDA matyti . Ir aplamai dizaina galėjo redaguoti kitiems vartotojams nežinant bet kaip matau skubėjimas savo daro. 
Taip žinau kad čia TIPO dabar dar ji tvarkys bet .. .

- Forumo spalvos ne kažką. 
- Forumas atrodo dabar kaip 2012 metu styliaus.
- Neįrašyta Font Awesome 5 
- Icon'ėlės tragėdija.. 
- Šriftai tai pat. 
- Spalvos akys bado..
-BAISU
**
- Papildau, profilio lygiavimas ( nerastas ) 
- Profilio Viršelio nuotrauka tik height 20px WTF ? 
- Profilio avataras ne visu rodomas, tikrink eidamas per temas
- Mini pranešimuose nėra sulygiavimo.
- Mini pranešimuose kartais paspaudžia ant dvėju nei vienos nuorados ir nukelia ne į ta kuria nori toks jausmas kad neužbaigtas <a href'as    >
- Nerodo avataru visu, rodo dabar tik tuos kuriuos šerndiena citavo ar dar kažką dare. 


- Bet įdomu koki padarysit Premium nariams nes dabar tas Premium dalykas net nebereikalingas nes neapsimoka jo pirkti.. ( Konpensuosit? ) Nes tarkim aš ji nusipirkau vien dėl šito (nakties režimo)
|

- Iš viso siulau pirma sutvarkyti Dizaina o poto tik rodyti kažkam.. 
- O jei nesugebat prašau Grafikos dizaineriu ir Koduotuoju pilnas forumas susitarti tikrai su jais galima tuo labiau kaip dabar žmogus yra kuris nemokamai nupieštu mačiau dizainą Šarunas jei neklystu ar kažkas panašaus.. 
- Gero darbo (ir sėkmės) tam kuris čia bando įrodyti kuris sugeba keisti kažką :D Nes tikrai sėkmės reikės. 

Redaguota , nario xGlory
Papildomas sąrašas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O kam tą dizainą iš vis reikėjo keist? Buvo kažkokia apklausa ir buvo surinkta daug balsų už dizaino keitimą? Kuom senas dizainas buvo blogas? Ar čia tiesiog buvo padarytas "atnaujinimas", nes apart dizaino keitimo nieko daugiau nesugalvoja ir norėjo parodyt, kad vis dar daromi kažkokie tai atnaujinimai forume? Kažkoks debilizmas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

15 minutes prieš, xGlory parašė:

Ką galiu pasakyti po dienos darbu ateinu į Foruma ir matau nepabaigta užvilkta dizainą. Hm iš karto pagalvojau jog užsibugino bet pasirdo jis čia toks ir yra.. 
- Realiai nežinau kas čia apsiiemė su Dizainu bet norėčiau sužinoti nes GĖDA matyti . Ir aplamai dizaina galėjo redaguoti kitiems vartotojams nežinant bet kaip matau skubėjimas savo daro. 
Taip žinau kad čia TIPO dabar dar ji tvarkys bet .. .

- Forumo spalvos ne kažką. 
- Forumas atrodo dabar kaip 2012 metu styliaus.
- Neįrašyta Font Awesome 5 
- Icon'ėlės tragėdija.. 
- Šriftai tai pat. 
- Spalvos akys bado..
-BAISU

- Bet įdomu koki padarysit Premium nariams nes dabar tas Premium dalykas net nebereikalingas nes neapsimoka jo pirkti.. ( Konpensuosit? ) Nes tarkim aš ji nusipirkau vien dėl šito (nakties režimo)
|

- Iš viso siulau pirma sutvarkyti Dizaina o poto tik rodyti kažkam.. 
- O jei nesugebat prašau Grafikos dizaineriu ir Koduotuoju pilnas forumas susitarti tikrai su jais galima tuo labiau kaip dabar žmogus yra kuris nemokamai nupieštu mačiau dizainą Šarunas jei neklystu ar kažkas panašaus.. 
- Gero darbo (ir sėkmės) tam kuris čia bando įrodyti kuris sugeba keisti kažką :D Nes tikrai sėkmės reikės. 
 

100% pritariu. pabuvau apie 15 min, man kažkaip skauda akis žiūrint į tekstą, turbūt nebesilankysiu kol nesutvarkys normaliai, tikrai ganėtinai per ryšku. Aš neitin domiuosi tais tinklapiais, bet jeigu aš dėčiau dizainą, tai jis būtų kažkas tokio į tai, tik gal tekstas nebūtų toks mėlynas:

1.png

tokio tipo dizainas atrodo labai parastai ir neerzina akių. Šiaip, aš nesilankau forumuose, naudoju tik reddit, ten jame visko yra ko tik nori. Bet manau, dabartinis supergames.lt dizainas yra niekam tikęs. Tokia mano nuomonė. Man asmeniškai patinka tokie forumai: https://community.adobe.com/t5/get-started/bd-p/get-started?page=1&sort=latest_replies&filter=all viskas paprasta, be kažkokių reklamų ir kitokių nesąmonių. Sėkmės

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Iš komentarų matosi, kas naudojasi prastos kokybės AMOLED, kurių balta spalva degina (ehm, Samsung). Jeigu ekranas yra paremtas raudonu arba žaliu atspalviu, vaizdas kitoks nei blue light based (kai išjungtas ekranas prieš šviesą atspindi mėlyną atspalvį). Darykite išvadas pirkdami telefonus, monitorius. Mano LG G7 (LCD) rodo pasaką akimis.

O dėl išbaigtumo sutinku. Bet nedaug trūksta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

40 minutes prieš, xGlory parašė:

Ką galiu pasakyti po dienos darbu ateinu į Foruma ir matau nepabaigta užvilkta dizainą. Hm iš karto pagalvojau jog užsibugino bet pasirdo jis čia toks ir yra.. 
- Realiai nežinau kas čia apsiiemė su Dizainu bet norėčiau sužinoti nes GĖDA matyti . Ir aplamai dizaina galėjo redaguoti kitiems vartotojams nežinant bet kaip matau skubėjimas savo daro. 
Taip žinau kad čia TIPO dabar dar ji tvarkys bet .. .

- Forumo spalvos ne kažką. 
- Forumas atrodo dabar kaip 2012 metu styliaus.
- Neįrašyta Font Awesome 5 
- Icon'ėlės tragėdija.. 
- Šriftai tai pat. 
- Spalvos akys bado..
-BAISU
**
- Papildau, profilio lygiavimas ( nerastas ) 
- Profilio Viršelio nuotrauka tik height 20px WTF ? 
- Profilio avataras ne visu rodomas, tikrink eidamas per temas
- Mini pranešimuose nėra sulygiavimo.
- Mini pranešimuose kartais paspaudžia ant dvėju nei vienos nuorados ir nukelia ne į ta kuria nori toks jausmas kad neužbaigtas <a href'as    >
- Nerodo avataru visu, rodo dabar tik tuos kuriuos šerndiena citavo ar dar kažką dare. 


- Bet įdomu koki padarysit Premium nariams nes dabar tas Premium dalykas net nebereikalingas nes neapsimoka jo pirkti.. ( Konpensuosit? ) Nes tarkim aš ji nusipirkau vien dėl šito (nakties režimo)
|

- Iš viso siulau pirma sutvarkyti Dizaina o poto tik rodyti kažkam.. 
- O jei nesugebat prašau Grafikos dizaineriu ir Koduotuoju pilnas forumas susitarti tikrai su jais galima tuo labiau kaip dabar žmogus yra kuris nemokamai nupieštu mačiau dizainą Šarunas jei neklystu ar kažkas panašaus.. 
- Gero darbo (ir sėkmės) tam kuris čia bando įrodyti kuris sugeba keisti kažką :D Nes tikrai sėkmės reikės. 

Žinai, tau pritariu tikrai 100% ką paminėjai čia. O kiti man dar drąsko akis, kad čia viskas gerai. Absurdas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1441 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...