MartynasK

Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  3.877
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  2
 • Atsiliepimai

  100%
 • Forumo eurai

  707 +Pervesti

MartynasK paskutinį kartą laimėjo Balandžio 1

MartynasK turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacijos taškai

791 Turintis ką pasakyti

Apie MartynasK

 • Nario rangas
  Forumo numylėtinis (-ė)
 • Gimtadienis Liepos 10

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

5.099 profilio peržiūros
 1. Sveiki, susidėjau šiokį tokį buildą pasižiūrėjęs kai kitas temas ir turiu klausimą ką apie jį manote, gal turite kažkokių patarimų/pakeitimų. Apie motherboardus, PSU ir korpusus (apie pastaruosius tikriausiai nėra daug ko ką reikia žinoti, bet vistiek) nieko nežinau ir nesuprantu, tad dėl jų reikėtų patarimo ar jie geri ir tinkami. Taip pat reikia motherboard su bluetooth, tad gal turite pasiūlyti kokį kitą motherboard ar wifi cardą su bluetooth? Ačiū už patarimus.
 2. MartynasK

  Kompiuteris 1k-1.5k tarpe

  Ar labai skiriasi performance tarp ryzen 7 3700x ir 2700x? Galvoju pirkti 2700x (2nd gen?), bet ar verta taupymo sumetimais (šiuo metu kainų skirtumas 100 eurų) rinktis šį variantą?
 3. MartynasK

  Kompiuteris 1k-1.5k tarpe

  O cpu ne per silpnas programavimui? Nesinorėtų dėti galingesnio ir, pvz, 7 ryzeno buildui už tokią sumą? Klausiu, nes pats žiūrinėjuosi po truputį pc buildą programavimui/žaidimams, tai įdomu tiesiog. Nes ir šiaip kitose temose mačiau siūlei ryzen 7 žmonėm, kuriem programavimui reikalingas pc buvo. Klausimas ar ryzen 5 gerai atliks darbą compiliuojant kodą, servinant appus, naudojant editorius/IDE ir vienu metu laikant įjungtas ne dvi ir ne tris programas?
 4. MartynasK

  Ką daryti nebaigus 12kl?

  Ką tu čia xdd Prie ko čia literatūros egzaminas ir universitetas? Baiginėju univerą ir nei prireikė to lietuvių egzo, nei prireiks. Brandos egzaminai yra useless as fuck. Univere jie svarbūs tik pirmus mėnesius, nes visi klausinėja ir lyginasi kas kokiam procentui išlaikė kažkokį egzaminą. O temos autorių gali tik nuraminti, nes mokyklinį išlaiko visi. Kad ir žemiausiam įvertinimui, bet išlaiko ir atestatą gauna, nepergyvenk.
 5. MartynasK

  pagalba del tag mismatch

  Deja. False reikšmė yra įgaunama tik vienu atveju - kai reikšmė 0. Visais kitais atvejais (teigiamoms ir neigiamoms reikšmėms) boolean reikšmė yra true.
 6. MartynasK

  c++ VBE

  Ne visi gali būti programuotojais. Jei įdeda daug darbo ir vistiek nieko nesigauna, gal tai ne jiems. Gerai pasirodyti IT VBE nereikia būti, kaip išsireiškei, vierhu. Čia lygiai tas pats kaip su kitais egzais - turi pagauti sistemą, išsispręsti praėjusių metų egzaminų užduotis ir tiesiog iškalti kaip jos sprendžiamos. Visų metų egzaminai panašūs, visada yra kažkoks pattern, pasikartojimai nuo buvusių užduočių. Žinoma logika, šaltas protas ir žinios labai praverčia kritinėse ir stresinėse situacijose, bet "vierchu" būti tikrai nėra būtina.
 7. MartynasK

  Pagalbos dėl mappinimo

  Tu dabar free postinai, o ne aš. Tu paklausei nuo kada galima, aš tau į klausimą atsakiau. Ne tau man aiškint ką galiu daryt ir ko ne. Jums vieniems postų skaičius rūpi, man jis visiškai nerūpi. Tiesiog skaičius, kuris neturi prasmės ir vertės.
 8. MartynasK

  Pagalbos su pawno

  Pašalinti CreateDynamicObject(), CreateObject() ir t.t. funkcijas OnGameModeInit callbacke.
 9. MartynasK

  Problema su spidometru

  xddd ne apie spidometrą kalba, o apie žalią TD. Žmonės tau rašo kas blogai, o tu sakai, kad čia viskas gerai. Tai kam tos pagalbos tada prašai jei nesutinki su kitų teiginiais?
 10. MartynasK

  Pagalbos dėl mappinimo

  Nuo visada.
 11. MartynasK

  Bėda su komandą /ant

  O su mygtuku tu visada tikrini ar playerid == playerid. Tau nė kiek nekilo įtarimo dėl tokio tikrinimo? Čia tas pats kas tikrintum ar 0 == 0, atsakymas visada bus true. Tai kitą kartą tiesiog vietoj sąlygos if (playerid == playerid) rašyk if (true), bus paprasčiau ir mažiau raidžių spaudinėti reikės.
 12. MartynasK

  Virtual-life.lt | Virtualus gyvenimas los-santos mieste

  Nereikia nei į forumą nueit. Man vien pamačius jų bannerį atšoko noras skaityt toliau šį pranešimą (o tai reiškia, kad jį pamatęs aš absoliučiai nieko dar nebuvau perskaitęs). Nepaisant bannerio dizaino, aš vistiek paskaičiau aprašymą. Dar vienas užkliuvęs dalykas buvo „variklią gamybą“. Po šito jau tikrai nebe buvo noro nieko skaityt, nes supratau, kad tokių gramatikos klaidų bus belekiek. Aš nesuprantu kokiose jūs mokyklose mokotės ir iš kur ištraukiat tokias rašybos taisykles ir žodžius. Ir aš nešneku būtent apie jus, turiu omeny didžiąją dalį tų, kurie rašo aprašymus apie serverius ir postus SAMP subforume. Tikrai niekada nesuprasiu kaip taip reikia sugebėt.
 13. MartynasK

  Pajamų deklaravimas už 2019

  Kai įmonė taiko neteisingą (per mažą) NPD arba jei dirbi pagal individualios veiklos pažymą. Pvz. man turėjo išmokėti 56 eurus už NPD, bet kadangi gavau pajamų iš individualios, tai grąžins 23 eurus. Daugiausiai kiek yra gražinę, tai 419 eurų. Ir gausi būtent tiek, kiek ir parašyta baigus pildyti deklaraciją.
 14. MartynasK

  supergames.lt naujas dizainas

  Nei žiūrėt nereikia, vien praskrolinant akį rėžia. O dėl dizaino tai idėja gal ir gera, bet čia tikrai ne poros dienų dar reikia, kad jį pilnai užbaigti. Tekstų dydžiai, spalvos, nuotraukos, borderiai ant elementų tiesiog tragiški. Ir išvis kodėl jūs ant live testinant tokius dalykus? O jei jau live testinat, tai bent jau senąjį dizainą palikit default, o šį įdėkit kaip papildomą ir pasikeiskit sau kol tvarkot - niekas net nesupras, kad yra atsiradęs naujas dizainas iki kol baigsit jį.
 15. MartynasK

  Klausimas dėl scripto

  1. Ar nustatai "draguoja" reikšmę abiem į true, kai priima pasiūlymą? 2. Vietoj "dragsender" ir "dragsended" susikurk "dragOpponent" ir "bool:dragSuggestion". Į dragOpponent abiems nustatai priešininko id, dragSuggestion į true nustatai tik tam, kuriam buvo pasiūlyta. Ir tada iš dragOpponent abiems galėsi nustatyti priešininko id, atimti pinigus, nunulinti reikšmes. Jei turi du skirtingus kintamuosius, kaip šiuo atveju tam, kuris pasiūlė ("dragsender") ir tam, kuriam buvo pasiūlyta ("dragsended"), laimėjimo atveju nežinai iš kurio kintamojo imti reikšmę, todėl reikia vieno kintamojo abiems ("dragOpponent")