Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Mašina ILGAM LAIKUI(ką pasirinkti)?


Arktisk

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1470 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Prieš 1 valandą, Snoop_John parašė:

Imk trečią variantą, kai bus laikas skirtas, ir neturėsi didelių problemų. Neklausyk kitų, kad ten sako "Lexus'ą, Audi, BMW, VW Pitoną, Chrysler" imt. Dalys ne pigios ir Chrysler yra kind of brolis su Fiat. :)

Na.. Lexus nenurašyčiau. Visgi tojotos mazgai, tai kad ir pas mus Lietuvoj dalys nepigios, klausimas, kiek jų aplamai reiks keist :D
Dar galima žiūrėt T27 Avensį, jei noris juokingai pigios eksplotacijos, jei D-CAT nepasiims :D Kalbu apie ~40eur remontams per 7 metus/150k km pažįstamas išleido saviškiam avinui, neskaitant profilaktikos... Ir čia 2l D4D dyzelis :D

Redaguota , nario Marichuana`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 18 valandas(-ų), Exillumnet parašė:

Gal tėvas mažai važinėja, tai ir nelūžta tiek, aš per metus apie 40-50k km susuku, tai ir lūžta. Yra, yra jie problematiniai, tėvui pasisėkė ir tiek, kad dar nelūžo, pažįstu ne vieną, kuris turėjo ar turi tokį e65, jie tokie sukurti - lūžti.

Prasukęs kokius 60-70k tėvulis , na kiek patirties va ir nuosavos turiu ir draugužių kiek (e46, e65, e90) tai tie 3l motorai neužmušami visiškai, kad ir kaip tu jį smaugsi, aišku turba kaip ir kiekviena motorui nepriklausant nuo markės kas 230-240k. Gal tiesiog nelabai pasisekė nusipirkti, pats asmeniškai sukišau daugiau į remontus kai golfą 4 vairavau 1.9tdi

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

31 minutes prieš, Exillumnet parašė:

Nereikia lyginti fiat punto dalių su Chrysler 300c. Jeigu ant Chrysler dalis dalių tiks nuo Fiatų, bet nereiškia, kad 300C tiks.

Aišku, ne visi Fiat'ai yra blogus, nepeikiu aš jų, kadangi turėjom 3 Fiat'us ir, galima sakyti, su kai kuriais džiaugėmės. Žiūrint kokie kiti savininkai buvo. 

 

prieš 1 valandą, Marichuana` parašė:

Na.. Lexus nenurašyčiau. Visgi tojotos mazgai, tai kad ir pas mus Lietuvoj dalys nepigios, klausimas, kiek jų aplamai reiks keist :D
Dar galima žiūrėt T27 Avensį, jei noris juokingai pigios eksplotacijos, jei D-CAT nepasiims :D Kalbu apie ~40eur remontams per 7 metus/150k km pažįstamas išleido saviškiam avinui, neskaitant profilaktikos... Ir čia 2l D4D dyzelis :D

O dėl Lexus'ų tai prisišnekėjau truputuka, ne visiems yra brangus eksploatavimas. Žinoma, galėtu ir kokios Hondos paieškot, jeigu nenudročinta, į Subaru geriau ne, nes ten 80% visi varikliai turės dujas, o dėl tų blin.. Mazdų, pvz, Mazda 6 tai dažniausiai supūvusios būna, soo.. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

16 minutes prieš, Snoop_John parašė:

Aišku, ne visi Fiat'ai yra blogus, nepeikiu aš jų, kadangi turėjom 3 Fiat'us ir, galima sakyti, su kai kuriais džiaugėmės. Žiūrint kokie kiti savininkai buvo. 

 

O dėl Lexus'ų tai prisišnekėjau truputuka, ne visiems yra brangus eksploatavimas. Žinoma, galėtu ir kokios Hondos paieškot, jeigu nenudročinta, į Subaru geriau ne, nes ten 80% visi varikliai turės dujas, o dėl tų blin.. Mazdų, pvz, Mazda 6 tai dažniausiai supūvusios būna, soo.. :D

Hondų yra gerų,bet accor arba civic,kiti negražūs :D

Toyota kaip modelis netraukia,tiek išvaizda tiek vidumi kiek teko matyti?‍♀️

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

13 minutes prieš, Arktisk parašė:

Hondų yra gerų,bet accor arba civic,kiti negražūs :D

Toyota kaip modelis netraukia,tiek išvaizda tiek vidumi kiek teko matyti?‍♀️

Apie moterį tai reikia spręsti iš išorės, o mašina gali būti iš išorės / vidaus gal ir negraži, bet eiti metus su minimaliomis investicijomis.. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Arktisk parašė:

Aš sprendžiu iš vidaus apie moterį.Esu estetikas daugiau ar mažiau.

Ai, tai tu sakai "Išsižiok", įkiši ranką į jos skrandį, išrauni jos širdį, dar išoperuoji ją, po to susiuvi viską ir po to pasakai, ar draugausi ar ne? Cool. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 10 valandas(-ų), Marichuana` parašė:

Ne kiek įgūdžių reikės, o finansų limuzinams išlaikyt. Ypač pirmus 2 variantus. O nubraižyt lavoną taip pat eina, kaip ir padoresnes auto. Šito argumento visiškai nesuprantu :D:D 
 

Lavonas ar ne - toli gražu ne nuo amžiaus priklauso. Būna ir <10 metų senumo mašinų, tinkamų nurašymui nebent. Puiku, kad su insignia nuskilo, bet taip pat ir su 3 golfu gali nuskilt. Aišku, būna tikrai ant tokių perekupų užsirauna, kad už neadekvačią kainą nusiperka tokią, kurios niekaip neapsimoka tvarkyt. Nes suplojo kaip už pusiau tvarkingą, o reikia keist viską :D

O tą pačią kainą sukišt - sakyčiau normalu, jei ta kaina - juokinga. Lavoną guolį 4tą pažįstamas nupirko už 300eur. Prikėlus, toli 1k neperlipo. Ir va, dabar tvarkingą auto turi :)
 

Passatą, ar bet kokį kitą seną paprasta vageną (ne phaetoną tikrai), prikelsi už 600-900 blogiausiu atveju, kaip ir minėjau atvejį su golfu. Dalys jų - graudžiai pigios.

Kuo toliau skaitau jūsų sapaliones, tuo graudžiau daros. Spangstat apie senus limuzinus, o ar išlaikyt sugebėsit - nė nepagalvojat. Niekada išlaikymas neatpinga kartu su mašinos nuvertėjimu. O jei gan nesena mašina baisiai nuvertėjus - tikrai ne be reikalo. Nesakau būtent seną VW pirkt (pats nepirkčiau), bet nėra ko spangt apie limuzinus. Pilna padorių mašinų, kurių išlaikymas karvės nekainuoja. Bet ai, kam aš čia pisu protą, gi už tą pačią kainą galima seną lymuzyną pasiimt. 

O jei jau labai norit limuzino papigei - galit ieškit USA importų. Tarkim, to pačio S80II atveju, T6/3.2 benzinai patikimesni nei naujesni dyzeliai su visais ekologiniais hemarojais. Priedui - daugiau pasirinkimo, norint auto, nevažiavusio kelis kartus į menulį ir atgal.
Aišku, gaukit aukciono foto, jei tik įmanoma. Ne visi importai kotletai, ypač, jei importuota ~10m senumo auto. Senelius nurašo kartais ir dėl keliu įbrėžimų ir bamperio aplankstymų.

Iš amerikos be pažįstamų svajok nensvajojęs, nes siuntimas brangesnis nei ta mašina bus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Snoop_John parašė:

Ai, tai tu sakai "Išsižiok", įkiši ranką į jos skrandį, išrauni jos širdį, dar išoperuoji ją, po to susiuvi viską ir po to pasakai, ar draugausi ar ne? Cool. 

Geras sarkazmas,Daugumai vidus nerūpi,jiems tik šikna su krūtine kad būtų rūpi,o kad smegenų neturi tai "pizdu".

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

14 minutes prieš, ixes parašė:

Pradėt kapotis, nes žmogus paprieštaravo tavo nuomonei... 

Aš taip manau apie moteris (taip pat ir apie mašinas), o jis "anaip", beet žiūriu, kad yra eilinis lietuvis, kuris yra netolerantiškas ir nepriima kitų žmonių nuomonių, tad geriau pasišalinsiu iš šitos temos, kad nefloodinčiau šito post'o. Gražios dienos visiems! 

O trumpiau apie mašinas - jeigu Ponui galva neišneša ir jis galvoja tik apie tai, jog "Koks aš būsiu "krutas", kad turiu V6 ar V10 variklį, mergos atsisės prie manęs tiesiog ištirps" - nihuja. Dauguma limuzinų turi oro pagalvių amortizaciją, kuri yra ir pavojinga ir daug brangesnė, nei "coil'ai", nebent pakeist norėtum, bet nelabai apsimoka. Taip pat kuo naujesnė mašina, tuo daugiau elektronikos sukišta, o ta elektronika bus galvos skausmas, jei netikit, pamatysit. Eksploatacijos kastai nebus tokie jau pigus, kaip (aišku, nepalyginsi) Volvo S80 kokių 2007 m. Tad, nespręsk tik iš išorės ir vidaus, bet spręsk ir ar pinigų tau užteks išlaikyt viską. O dėl automato reikia irgi įsiklausyti į kitų mintis, ar tie automatai patvarūs toms mašinoms, ar ne, kadangi kai kurios "elektroninės" (ir ne tik) dėžės yra gendančios, o kai jau sugriūna, tai sankabą reikia keisti ir t.t. 

Redaguota , nario Snoop_John
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 5 valandas(-ų), Snoop_John parašė:

Aš taip manau apie moteris (taip pat ir apie mašinas), o jis "anaip", beet žiūriu, kad yra eilinis lietuvis, kuris yra netolerantiškas ir nepriima kitų žmonių nuomonių, tad geriau pasišalinsiu iš šitos temos, kad nefloodinčiau šito post'o. Gražios dienos visiems! 

O trumpiau apie mašinas - jeigu Ponui galva neišneša ir jis galvoja tik apie tai, jog "Koks aš būsiu "krutas", kad turiu V6 ar V10 variklį, mergos atsisės prie manęs tiesiog ištirps" - nihuja. Dauguma limuzinų turi oro pagalvių amortizaciją, kuri yra ir pavojinga ir daug brangesnė, nei "coil'ai", nebent pakeist norėtum, bet nelabai apsimoka. Taip pat kuo naujesnė mašina, tuo daugiau elektronikos sukišta, o ta elektronika bus galvos skausmas, jei netikit, pamatysit. Eksploatacijos kastai nebus tokie jau pigus, kaip (aišku, nepalyginsi) Volvo S80 kokių 2007 m. Tad, nespręsk tik iš išorės ir vidaus, bet spręsk ir ar pinigų tau užteks išlaikyt viską. O dėl automato reikia irgi įsiklausyti į kitų mintis, ar tie automatai patvarūs toms mašinoms, ar ne, kadangi kai kurios "elektroninės" (ir ne tik) dėžės yra gendančios, o kai jau sugriūna, tai sankabą reikia keisti ir t.t. 

Čia jo irgi nesuprasi, vieną kartą rašo nori kažko iki 5000 su v6,8 varikliu ir kubatūra nežmoniška, kitu postu jau rašo apie nusprogusį pasatą už 800, tai čia išvis neaišku koks *Myliu SuperGames.lt* už ekrano sėdi ir ar išvis žada kažka pirkt ar tik papezėt atėjo. :funny:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, Inžinierius parašė:

Čia jo irgi nesuprasi, vieną kartą rašo nori kažko iki 5000 su v6,8 varikliu ir kubatūra nežmoniška, kitu postu jau rašo apie nusprogusį pasatą už 800, tai čia išvis neaišku koks *Myliu SuperGames.lt* už ekrano sėdi ir ar išvis žada kažka pirkt ar tik papezėt atėjo. :funny:

Agirdi tu nusprogėli,pirma reik suprasti ką aš rašau o ne rašyti kaip tu supranti,nenoriu aš čia pradėti įžeidinėti,bet tu kosmonautas esi supranti.matyt su teksto suvokimu prastai,kad net nepaskaitai visko iki galo.tau aš pacituosiu jei akys siauros nedamatai:"Pirmam kartui,kol tobulini vairavimo įgūdžius kažką tokio mąstau" PIRMAM KARTUI,supranti kas tai yra,kol neturi vairavimo patirties,kad nebūtų gaila subraižyti ar įlenkti,bet tau nesuprast,tu gi inžinierius,tik ne mašinų o kosmoso,nes smegenų lasteles kosmoso vėjai paveikė.gali užsidulkinti su tuo pasatu uždrožtu,kurį buvau aš įmetęs jis nėra uždrožtas,uždrota tavo galva.Pradėsi varyt atsakysiu taip pat,nori ramiai tai ramiai ir rašyk Siauraaki.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 5 valandas(-ų), Snoop_John parašė:

Aš taip manau apie moteris (taip pat ir apie mašinas), o jis "anaip", beet žiūriu, kad yra eilinis lietuvis, kuris yra netolerantiškas ir nepriima kitų žmonių nuomonių, tad geriau pasišalinsiu iš šitos temos, kad nefloodinčiau šito post'o. Gražios dienos visiems! 

O trumpiau apie mašinas - jeigu Ponui galva neišneša ir jis galvoja tik apie tai, jog "Koks aš būsiu "krutas", kad turiu V6 ar V10 variklį, mergos atsisės prie manęs tiesiog ištirps" - nihuja. Dauguma limuzinų turi oro pagalvių amortizaciją, kuri yra ir pavojinga ir daug brangesnė, nei "coil'ai", nebent pakeist norėtum, bet nelabai apsimoka. Taip pat kuo naujesnė mašina, tuo daugiau elektronikos sukišta, o ta elektronika bus galvos skausmas, jei netikit, pamatysit. Eksploatacijos kastai nebus tokie jau pigus, kaip (aišku, nepalyginsi) Volvo S80 kokių 2007 m. Tad, nespręsk tik iš išorės ir vidaus, bet spręsk ir ar pinigų tau užteks išlaikyt viską. O dėl automato reikia irgi įsiklausyti į kitų mintis, ar tie automatai patvarūs toms mašinoms, ar ne, kadangi kai kurios "elektroninės" (ir ne tik) dėžės yra gendančios, o kai jau sugriūna, tai sankabą reikia keisti ir t.t. 

Sounds like gay.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Inžinierius parašė:

Čia jo irgi nesuprasi, vieną kartą rašo nori kažko iki 5000 su v6,8 varikliu ir kubatūra nežmoniška, kitu postu jau rašo apie nusprogusį pasatą už 800, tai čia išvis neaišku koks *Myliu SuperGames.lt* už ekrano sėdi ir ar išvis žada kažka pirkt ar tik papezėt atėjo. :funny:

Mes akli žinok :))  

image.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

57 minutes prieš, Arktisk parašė:

Agirdi tu nusprogėli,pirma reik suprasti ką aš rašau o ne rašyti kaip tu supranti,nenoriu aš čia pradėti įžeidinėti,bet tu kosmonautas esi supranti.matyt su teksto suvokimu prastai,kad net nepaskaitai visko iki galo.tau aš pacituosiu jei akys siauros nedamatai:"Pirmam kartui,kol tobulini vairavimo įgūdžius kažką tokio mąstau" PIRMAM KARTUI,supranti kas tai yra,kol neturi vairavimo patirties,kad nebūtų gaila subraižyti ar įlenkti,bet tau nesuprast,tu gi inžinierius,tik ne mašinų o kosmoso,nes smegenų lasteles kosmoso vėjai paveikė.gali užsidulkinti su tuo pasatu uždrožtu,kurį buvau aš įmetęs jis nėra uždrožtas,uždrota tavo galva.Pradėsi varyt atsakysiu taip pat,nori ramiai tai ramiai ir rašyk Siauraaki.

Sakinį bent vieną parašyk be klaidų, nes jau pats kiekvienam atsakyme rašai skirtingai. Rašai dabar, kad pirmam kartui, kol neturi įgūdžių vairavimui, o prieš tai visiems įrodynėjai kažką, kad mašina ne pirma, o tiesiog ilgesniam laikui. Pas tave minčių šuoliai kaip pas pradinuką, net pats nesupranti ko nori gyvenime, kuo labiau ateit klaust ko pirkt už didelią sumą į žaidimų forumą, kai yra pilnas internetas grupių ir forumų apie automobilius. O kritikos išvis nematęs gyvenime, viską nori išgirst gerą, kai tavo tikslas ir turėtų būt sužinot kokie gedimai, minusai apie mašinas eina, nes tas svarbiausia bus turint mašina, nieko, pabręsi suprasi. :funny:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
13 minutes prieš, Inžinierius parašė:

Sakinį bent vieną parašyk be klaidų, nes jau pats kiekvienam atsakyme rašai skirtingai. Rašai dabar, kad pirmam kartui, kol neturi įgūdžių vairavimui, o prieš tai visiems įrodynėjai kažką, kad mašina ne pirma, o tiesiog ilgesniam laikui. Pas tave minčių šuoliai kaip pas pradinuką, net pats nesupranti ko nori gyvenime, kuo labiau ateit klaust ko pirkt už didelią sumą į žaidimų forumą, kai yra pilnas internetas grupių ir forumų apie automobilius. O kritikos išvis nematęs gyvenime, viską nori išgirst gerą, kai tavo tikslas ir turėtų būt sužinot kokie gedimai, minusai apie mašinas eina, nes tas svarbiausia bus turint mašina, nieko, pabręsi suprasi. :funny:

Nieko tu nesupratai,gali eit toliau miegot Inžinieriau,tokius sudegint reiktų prie saulės spindulių.

P.S gali užsipist,prie gramatikos prikibti,nors nė vienos klaidos nepadariau,inkščia kaip šuo.

Redaguota , nario Arktisk
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1470 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...