Peršokti į turinį

Marichuana`

Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  572
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  1
 • Forumo eurai

  128 +Pervesti

Marichuana` paskutinį kartą laimėjo Birželio 16 2018

Marichuana` turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacijos taškai

207 Turintis ką pasakyti

2 sekėjų

Apie Marichuana`

 • Nario rangas
  Tingintis susitvarkyti ševeliūrą
 • Gimtadienis Lapkričio 25

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Gražus

Paskutiniai lankytojai

3.637 profilio peržiūros
 1. Marichuana`

  Žaidimu kompiuteris ~840e

  Iš ten neteko net pirkt. O šiaip, tarpininkai mažesni čimošnikai nei minimos LT parduotuvės.
 2. Marichuana`

  Žaidimu kompiuteris ~840e

  Įsimeti geizhals.de, ko ieškai ir į trasą. Tiek, kad dalis nesiunčia tiesiogiai į LT, tad gali tekt tarpininkų ieškot.
 3. Marichuana`

  Žaidimu kompiuteris ~840e

  Vėlgi, žanro klasika su LT perekūpaispardavėjais. Senukai/1a taip pat pagarsėję su garantinio vilkinimu, kaip ir minimas topo centras. Dėl siuntimo savo lėšomis - Skytechas brokuotą korpusą mano atveju savo lėšom priemė, iškvietus kurjerį. Bet standartiškai - buvo vilkinama... Tokiais atvejais padeda grasinimas VVTAT. Tada magiškai iš "autorizuoto servizo" atsiranda palankūs atsakymai. Teko su senukais susidurt dėl PSU broko, laukiau 1,5mėn, kol būtent tas nebuvo padaryta. Po tokių dalykų elektroniką pagrinde siunčiuos iš vakarų Europos, aftersales supportas daugumoj UK/DE parduotuvių - nepalyginamas, nepaisant atstumo.
 4. Marichuana`

  Žaidimu kompiuteris ~840e

  Žanro klasika. Susitvarko jie ir atsiliepimus rekvizituose, ir kai kuriose FB grupėse (savo, lol). Kai ne vienas ir ne 2 klientai buvo apgauti, kuomet buvo kišamos drožtos dalys be jokios žinios (nebent klientas sugalvos pats parašyt į PM, ir pasiklaust, ar firma deda naudotas dalis į kompus, kai apie tai skelbimuose neužsiminama nė žodžiu), kurgi nesinorės viso šito nuslėpt. Kita vertus, mane asmeniškai labiausiai stebina ne tokie šios šaraškino kontoros veiksmai, o liaudies tolerancija jiems. Man asmeniškai buvo pastoviai sakoma "kame bėdos?" or something along those lines, kai šią firmelę siūliusiems asmenims pasakydavau apie šitokias makles. Paskui ir turime tokia chujovą situaciją su Lietuvos verslininkais...
 5. Visom siuntų tarnybom šiuo metu yra pizdiec. Pažįstamas vienoj iš minėtų tarnybų dirba, tai siuntos. tiesiog. netelpa. niekur. Nei į paštomatus, nei į mašinas, nei ant konvejerių skirstymo centruos...
 6. Marichuana`

  Mašina ILGAM LAIKUI(ką pasirinkti)?

  Siuntimas gali būt brangesnis nei auto, nes pastarąją nupirkt galima už 1000~1500USD. O siuntimas ir kainuos panašiai, žiūrint iš kurios valstijos.
 7. Marichuana`

  Mašina ILGAM LAIKUI(ką pasirinkti)?

  Na.. Lexus nenurašyčiau. Visgi tojotos mazgai, tai kad ir pas mus Lietuvoj dalys nepigios, klausimas, kiek jų aplamai reiks keist Dar galima žiūrėt T27 Avensį, jei noris juokingai pigios eksplotacijos, jei D-CAT nepasiims Kalbu apie ~40eur remontams per 7 metus/150k km pažįstamas išleido saviškiam avinui, neskaitant profilaktikos... Ir čia 2l D4D dyzelis
 8. Marichuana`

  Mašina ILGAM LAIKUI(ką pasirinkti)?

  Ne kiek įgūdžių reikės, o finansų limuzinams išlaikyt. Ypač pirmus 2 variantus. O nubraižyt lavoną taip pat eina, kaip ir padoresnes auto. Šito argumento visiškai nesuprantu Lavonas ar ne - toli gražu ne nuo amžiaus priklauso. Būna ir <10 metų senumo mašinų, tinkamų nurašymui nebent. Puiku, kad su insignia nuskilo, bet taip pat ir su 3 golfu gali nuskilt. Aišku, būna tikrai ant tokių perekupų užsirauna, kad už neadekvačią kainą nusiperka tokią, kurios niekaip neapsimoka tvarkyt. Nes suplojo kaip už pusiau tvarkingą, o reikia keist viską O tą pačią kainą sukišt - sakyčiau normalu, jei ta kaina - juokinga. Lavoną guolį 4tą pažįstamas nupirko už 300eur. Prikėlus, toli 1k neperlipo. Ir va, dabar tvarkingą auto turi Passatą, ar bet kokį kitą seną paprasta vageną (ne phaetoną tikrai), prikelsi už 600-900 blogiausiu atveju, kaip ir minėjau atvejį su golfu. Dalys jų - graudžiai pigios. Kuo toliau skaitau jūsų sapaliones, tuo graudžiau daros. Spangstat apie senus limuzinus, o ar išlaikyt sugebėsit - nė nepagalvojat. Niekada išlaikymas neatpinga kartu su mašinos nuvertėjimu. O jei gan nesena mašina baisiai nuvertėjus - tikrai ne be reikalo. Nesakau būtent seną VW pirkt (pats nepirkčiau), bet nėra ko spangt apie limuzinus. Pilna padorių mašinų, kurių išlaikymas karvės nekainuoja. Bet ai, kam aš čia pisu protą, gi už tą pačią kainą galima seną lymuzyną pasiimt. O jei jau labai norit limuzino papigei - galit ieškit USA importų. Tarkim, to pačio S80II atveju, T6/3.2 benzinai patikimesni nei naujesni dyzeliai su visais ekologiniais hemarojais. Priedui - daugiau pasirinkimo, norint auto, nevažiavusio kelis kartus į menulį ir atgal. Aišku, gaukit aukciono foto, jei tik įmanoma. Ne visi importai kotletai, ypač, jei importuota ~10m senumo auto. Senelius nurašo kartais ir dėl keliu įbrėžimų ir bamperio aplankstymų.
 9. Marichuana`

  Mašina ILGAM LAIKUI(ką pasirinkti)?

  Ahhhh, Phaetonai, bėmbė.. Paskui važinėjat su naudotom pusplikėm padangom ir pilat saliarką po 10eur degalinėj. Pasvajokit, pagalvokit, kodėl naudotas VW Phaetonas kainuoja kaip panašių metų Toyota Auris, ir pirkit tokią auto, kurią galėsit ne tik nusipirkt, bet ir išlaikyt.
 10. Marichuana`

  COVID-19 tema

 11. Marichuana`

  Pirma masina iki 1,5k

  Su tokiu biudžetu ieškok ne markės ar modelio, o tvarkingos mašinos. Atmest reiktų visokius roverius/fiatus/lancijas/renūškes nebent, nors šios markės su teiginiu "tvarkinga mašina" automatiškai atkrenta... Niekas kažkaip japaškių nemini. Jei pavyktų rast benzininį nesupuvusį leksusą/hondą, ar tepalų neryjančią tojotą, bėdų vargiai turėtum. Viskas tvarkoj ir su VAG'o produkcija čia siūloma (4 golfai, b5/fl passatai,..). Ypač jei netingi visokias smulkmenas remontuot. Bet kadangi jų vis dar prišikta keliuose, tai ir dalių pasiūlos per akis. O ponams, kurie bėmbė už tokias kainas siūlo - sėkmės randant bent kažkiek tvarkingą už tiek, žinant, koks kontingentas vairuoja tokias lupenas. Dar pridedam galinius varomus prie klevo lapo, ir laukiam prie pirmo medžio. P. S. Dėl draudimo ir kW, nu kad nėra tokia tragedija dar, net jei ir kalbėt apie normalias mašinas su 200+kW. Jau nuo tiek kylant, nebelabai ir bebrangsta - į ~350 ant tėvų galima be problemų tilpt. Jei čia labai daug - pasidomėkit, su kuo learneriams tenka važinėt UK (apčy, Opel Corsa 1.0 44kW), ir kokius pinigus tenka mokėt draudikams, jei vairuoja kažką padoresnio. Tipinis lietuviams priimtinų automobilių pasirinkimas. Jei bomžas - VAG produkcija (AI PALA, AUDI YRA CHUJOVA MAŠINA GI), o jei pasikėlęs norgėj ar ukuose ant šaibų - bėmbė. Daugiau nieko nereikia matyt, kadangi bet kokia kita markė - šūdas. Nes tojotas vairuoja tik vadybybininkai gi, o kokie atraufavę lochai visokius hyundajus gali pirkt - bbž.
 12. Marichuana`

  Buildų rinkimas/verslas ??? Padiskutuokim

  Skytech turi kelis fizinius kioskus ir tiek. Visa logistika - užsakyt iš krūvos didmenininkų, sumest viską į krūvą kioskely ir atiduot/išsiųst. Praktiškai visos panašios lietuviškos IT parduotuvės daro ta patį, ir mano išvados iš užsakymų iš tokių parduotuvių - net nebando slėpt, kokie tiekėjai. Palieka amžinai shipping label'ius ant pakuočių iš ALSO/ACC distribution ir panašiai. Pristatymo laikas irgi ilgesnis, nei turėtų būt, jei keliautų tiesiai iš nuosavo sandėlio - sekančią dieną įmanoma gaut tik į jų kioskėlį.. nes į juos pastoviai plaukia siuntos iš tiėkėjų . Sandėlius savo turi nebent visokie pigu.lt/Technorama/Topocentras ir panašūs "gigantai". Grįžtant prie remontų, nebent turi omeny, kad geriau tiesiog pradžioje naudotų/pogarantinių dalių remontais neužsiimt, remonto atveju greičiausiai tiesiog tektų nešt kažkam taisyt. Nes investuot į normalią remonto įrangą, spėju, kad nesugebėtų, ypač mačius diskusiją aukščiau, kaip pakraupo dėl ESD apyrankių+pirštinių už 4 eurus. Aplamai, jei vykdytų legaliai veiklą, ir susidėtų su artimais tiekėjais, "ant kainos" konkuruot - be šansų. Kitu atveju belieka vaikams smegenis praplaut su konkursais, RGB mirgalkėm ir prekiaut brangiau, nei didesni konkurentai O jei vykdytų šėšėlyje, turės problemų parduodant bet ką, kas surinkta su naujom dalim ir kainuoja brangiau nei ~500eur.
 13. Marichuana`

  Buildų rinkimas/verslas ??? Padiskutuokim

  Senai tiek prisijuokiau blemba Taip išeina, kad visi skytechai, kilobaitai, itretardai, 1a ir likusios panašios lietuviškos kontoros iš namų dirba. Nes visi tėra perekūpai, perkantys viską iš tų pačių tiekėjų, ir automatiškai garantinį tvarkančiais per juos. lietuvos tiekėjai tikrai pasižymi greitu garantiniu aptarnavimu Dažniausiai reikalus tvarkyt per gamintojo EU atstovybę ar per užsienio tiekėją būna net greičiau, nei su lietuviais aiškintis. Nes vakaruose praktiškai visada dalys keičiamos iškart, o ne πsamasi su remontais ir klientų kantrybės išbandymais. O dėl diferencijuoto garantinio.. šiaip didžiosios firmos (EVGA ir pan.) siūlo kažką panašaus - sumoki užstatą, ir naują dalį išsiunčia iškart, nelaukiant tavo išsiųstos gavimo. Užstatą, savaime aišku, jiems gavus detalę, atgauni. Jei renkami kompai su naujom dalim, tai daugiau "paprastos diagnostikos" daryt ir nereikės. Troubleshootini, išsiaiškini, kuri(-ios) dalys brokuotos ir broką siunti atgal. Jokiais board level repair'ais savęs užverst nereiks. Vienintelis kabliukas - priklausomai nuo gamintojo/tiekėjo, reiks mokėt už siuntimą iki jų. Return'us dažniausiai patys apmoka. Nebūna brokas kas antrai detalei užsakytai, jeigu pasirenki ilgai prekiaujantį ir daug gerų atsiliepimų turintį supplier'į, nes prekių kokybė priklauso ne nuo tiekėjo, kuris tik sandėlyje marinuoja, o nuo gamintojo. Ir didžioji dauguma nėra suinteresuoti gauti krūva broko atgal. Iki ~2% grąžint garantiniui - praktiškai norma, priklausomai nuo to, apie kokias būtent dalis eina kalba. Tavo minėtos bėdos prasidėtų su naudotom dalim ir/ar nusprendus stumdyt prailgintus garantinius. Outsourcinimas kaip tik būtent pradžioje kažką duotų. Su pakankamu kiekiu, pradėtų atsipirkt jau ir įranga/medžiagos/darbuotojai/laikas. Nes remontininkai, bent mano žiniai, labdara dažniausiai neužsiima ir patys nori užsidirbti. ? Vandens indikatoriai ant stacionarių PC dalių? Įdomu, pas kokį gamintoją čia tokie cirkai. Dėl drėgmės - žiemą drėgmė patalpose kaip tik mažiausia bėda, nebent komunalininkai tavęs nekenčia ir atjungė šildymą. O jei drėgmė iš ties didelė - kentės toli gražu ne tik elektronika... Pakanka perbraukti 1 plokštę su kita bededant, sukursi mažą žiežirbą, kuri laisvai sugadins 1 arba dvi detales (prie kurios prisilietė). Žodžiu, nieko liest negalima. Kaip dabar kompą surinkt? O dėl naivaus tikėjimo, kad visi pagal knygutes dirba, teko matyt ne kartą, kaip skyteche, kilobaite ir pas kelis jų konkurentus kompai sudėti su RAM kaulais ne vietoje, belekaip pritvirtintais (ir iš vis nepritvirtintais) aušintuvais ir in general netvarkingai. Padaręs 0,7 vis tiek nesupratau, kaip jiem dar gali apsauga nuo ESD rūpėt, jei kai kurie (nekalbu už visus) nesugeba net detalių manualų atsiverst
 14. Marichuana`

  Surinkite man kompiuterį!

  Draugui surinko pc su triženkliu navaru, sveikinu. Jų šaika pati sako, kad RX580 ir seniau turėtos 10 serijos kortos naudotos pas juos. Aišku, tik ne atvirai pas save svetainėj, nebent klientai sugalvos paklaust. Kas gi tikis iš firmos gaut naudotas dalis, kai atvirai nesako nieko? Ir kai viskas brangiau nei renkant kitur (sumeskit su tom pačiom dalim kokioj nors kitoj e-parduotuvėj) Nekalbėsiu apie bajerį, kaip iš pažįstamo bandė nupirkt jie R9 3900X ir Crosshair VIII apynaujus už 600eur. Matai, vos naudotos dalys jiem vertos 60% tik. Nebent kai jie patys parduoda, tada jos vertos 120%
 15. Marichuana`

  Stacionaraus kompo reikia su monitorium

  Ir riebiai permokėsi lyginant net su kitom LT pardėm.
×
×
 • Sukurti naują...