Robke.

Narys
 • Pranešimų skaičius

  291
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  2
 • Atsiliepimai

  100%
 • Forumo eurai

  456 +Pervesti

Robke. paskutinį kartą laimėjo Sausio 10 2019

Robke. turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacijos taškai

55 Kartais pasakantis ką gero

1 sekėjas

Apie Robke.

 • Nario rangas
  Dalyvis (-ė)

Paskutiniai lankytojai

713 profilio peržiūros
 1. Robke.

  Pirdos defektas

  Čia tipo "pyrdom" gali važinėtis tik gimnazistai? Tos pyrdos daugiau kainuoja ir geriau traukia nei tavo tos slyvos su kregždėm perpuvusiais slenksčiais po 500 autogiduose, kai atsisėsi ant kokių 50kw "pyrdos" nebenorėsi į savo tą slyvą net sėstis.
 2. Robke.

  Klausimas apie moto

  Jei offroadams ar varžyboms, tai beabėjo rimtesnį ir galingesnį imk, o jei po miestą ar kaimą važinėsi naktim ir visus žadinsi su žoliapjove imk silpną kiną. Plius visados gali parduot už tą pačią kainą ar net daugiau, jeigu turi rankas ir įgavęs patirties pasiimsi galingesnį.
 3. Robke.

  DŪSTA MOTOROLERIS

  Kompresinius žiedus keitei ar palikai? Kaži ar žikleris padės, bus bėda ten, kur labiausiai nesitiki, taip dažniausiai ir būna.
 4. Robke.

  DŪSTA MOTOROLERIS

  Pasitikrink įdomumo dėlei kompresiją, gal blow by vyksta ir daug kuro praeina pro žiedus į karterį, čia aišku toks jau paskutinis dalykas ką tikrint, bet kaip matau jau beveik viską ištikrinai, tai nepakenks, jeigu patikrinsi. ( bet nemanau, kad šitas bus ).
 5. Robke.

  DŪSTA MOTOROLERIS

  Kuro pompikę tikrinais? Pabandyk įsimest kitą, jeigu turi, gal šita gryba pjauna ir kartais atsisako paduot kuro, ko pasekoje pradeda dūsti. Dar nelabai gal į temą, pažiūrėk ar žvaklaidis(-žiai) duoda kibirkštį žvakei(-ėms), o jei niekaip nerasi problemos, nuvežk profesionalui, tikrai kaip čia viršui rašė 50-80eur nemokėsi, jeigu geras meistras, tai greit suras ir dar paprašyk, kad tik surastų kame bėda, o pasikeisi pats, sutaupysi.
 6. Robke.

  Kas užsisakinėja vinted rūbus

  Šiais laikais už 10eurų bomžiukai papjaut gali, nenuvertink euro.
 7. Robke.

  profke

  Prie ko čia svarkes ir elektra? Jeigu žmogų traukia elektra ir nori tai dirbti gyvenime, kam jam tas akis gadint su svarkem ir nepatenkintam į darbą eit, kai gali dirbt norimą darbą + geras autelektrikas uždirba daugiu negu tas tavo suvirintojas.
 8. Robke.

  aliexpress tikslus siuntų sekimas

  Geriausia primokėt šiek tiek ir rinktis aliexpress siuntimą, nes jis visados ateis ne vėliau kaip 3sav, dažniausiai anksčiau net. O kiti pigūs priststymai be mėnesio kaži, dažniausiai iki 2mėn..
 9. Robke.

  Pasiūlykit filmų

  Pabaigiau kaip tik vakar, parašiau galą tik pavadinimo.
 10. Pasiūlykit filmų apie automobilius, mechaniką, lenktynes. Žanras nesvarbu, svarbu, kad būtų apie auto arba lenktynes. Nesiūlykit nfs, f&f, mirties lenktynių, lemano, gimęs lenktyniauti, nes jau peržiūrėjęs visus. Ačiū.
 11. Robke.

  kokia auto spec geriausiai rinktis?

  Jeigu patinka matematika, fizika ir daug schemų, formulių, rinkis autoel.. Jeigu patinka špakliuot, šviest, dažyt ir prie meno esi, rinkis kėbulininko spec. Jeigu patinka paruošt auto tech apž. ir kitokius gedimus tvarkyt, tai automech, o jei jau rimtesnes rankas turi ir nori rimtesnio pinigo - variklistas, kapitalint variklius arba restauruot turbinas, kitus spic. apmokymų prašančius darbus. Dar jeigu traukia virinimas bei kitas su metalu susijęs darbas - autošaltkalvis.
 12. Robke.

  VARLE.LT

  Tai man su ermitažu panaši situacija buvo, užsisakiau tepalus, tai lygiai po dviejų savaičių tik kurjeriui perdavė ir kurjeris pristatė po to už kelių ar daugiau dienų, tai čia irgi gal kaip pasitaikys
 13. Robke.

  Teisiu pirkimas?

  Nei nusipirks nei ką, vis tiek teks laikyt egzaminą, o ieškodami tik laiką sugaiš, o jeigu ten rimtai, kad parduotų, tikrai ne šimtas ir ne du..
 14. Radai kur klaust apie darbus, kai čia 80% gimnazistų, atsidaryk ldb, ekontaktas ir pnš. ieškokis, kad ir pasiūlys konkretų darbą, tai nereikš, kad jį rasi ir gausi savo mieste, tai pats ieškokis ir iš esančių variantų ieškokis.
 15. Robke.

  Ar tiesa

  Viskas čia su tavim normaliai.. Nesuprantu, kuom sau nepatinki, kompleksus įveik ir pirmyn į priekį.. Juokinga siūlyt, bet youtubej pilna vaizdo įrašų, kaip atsikratyt kompleksų, įgaut pasitikėjimo ir bendravimo, nors ko tik nerasi youtubej dabar.. Sėkmės, nors jau ne pirmoj temoj tą patį rašau, bet dabar pamačiau nuotrauką ir suprantu tikrai, kad problemos su kompleksais ir bendravimu, nes išvaizda tikrai neatbaidytų paprastų panelių..