Peršokti į turinį

ixes

Narys
 • Pranešimų skaičius

  139
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%
 • Forumo eurai

  54 +Pervesti

Reputacijos taškai

39 Bus matyti ko vertas

5 sekėjų

Apie ixes

 • Nario rangas
  Naujokas (-ė)
 • Gimtadienis 1997.04.19

Susisiekimo būdai

 • Tinklalapis
  drift-controllers.lt

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Klaipėda
 • Pomėgiai
  Sales

Paskutiniai lankytojai

643 profilio peržiūros
 1. ixes

  open.mp - kas tai?

  Klausimą uždaviau tiems, kurie tikslingai domisi ir seka forumus, turi pasakyti kažką daugiau, nei yra parašyta FAQ. Ačiū už pagalbą, ramaus vakaro.
 2. ixes

  open.mp - kas tai?

  Atpraskit stengtis pasirodyti protingais, kai kažkas pradeda diskusiją. Forumas nėra skirtas tam, kad jame kiekvienas ateitu ir bandytu paaiškint koks jis protingas, o koks tu kvailas, kad nemoki skaityt to, kas yra išmokstama mokykloje po 7-os klasės. Tema sukurta tam, kad būtų galima diskutuoti su tais, kurie galbūt žino kažką daugiau, kokios šio client'o galimybės, ar k.t. info. Ačiū
 3. ixes

  open.mp - kas tai?

  Laisvas
 4. Labas. Open.mp - kas tai? Ar tai bus atskiras client'as? Kokia jo prasmė? Kalcor'as pareiškė, jog daugiau atnaujinimų nebebus - ar tie, kurie developina open.mp nori tęsti šitą veiklą? Kas domėjosi ir gali papasakoti plačiai?
 5. ixes

  Del garantijos

  Jeigu kompiuteris yra pirktas subuildint'as, kaip viena prekė, o ne surinktas iš dalių, pardavėjo iniciatyvoje yra pakeisti/grąžinti pinigus. Prekė nėra grąžinama, jeigu ji yra praradusi prekinę išvaizdą, ypatingai, jeigu yra praėję 14 d. nuo pirkimo dienos (jei pirkta internetu). Vartotojų teisės tau pasakytu tą patį, taip pat pridurtu - tarkitės su pardavėju.
 6. ixes

  22m ir neturiu paneles ar tai yra normalu?

  Man atrodo, kad šitas žmogelis iš jūsų visų pizdavojasi ir mokykloj žvengia atsisėdęs su draugeliais
 7. ixes

  22m ir neturiu paneles ar tai yra normalu?

  Nu ką tu čia šneki... Ar tau teko su tais 80% bendrauti? Jausk skirtumą tarp "katelės" ir merginos. Atitinkamose vietose atitinkamos merginos.
 8. ixes

  22m ir neturiu paneles ar tai yra normalu?

  Savo pasiūlymu priminei -
 9. ixes

  Pirma masina iki 1,5k

  Tai tuo remiantis pirkėjas gali numušinėti nuo automobilio kainą pardavėjui? Jam bet kokiu atveju, bet kokį automobilį perkant, reikės susimokėti perregistruojant.
 10. ixes

  Pirma masina iki 1,5k

  Gali argumentuot - kodėl turėtu kristi automobilių kainos dėl taršos mokesčio?
 11. ixes

  Dėl PhotoShop

  Tokie kaip tu, youtuberiams, kurie kuria tutorialus pavadinimu "How to make first million" uždirbi milijonus. 🤭
 12. ixes

  Kokia gresia bauda už kariuomenės vengimą?

  Fizinę būklę tikrina ne tavo asmeninis šeimos gydytojas, todėl paprašius išrašo, kad turit pilnapadystę, problemas su stuburu ar k.t. suklastoti nepavyks. Pasiūlymas suklastoti medicininę iš viso top'inis - prieš tai persižegnok, nes už tai gręsia baudžiamoji atsakomybė. Kaip kažkas jau teisingai pasakė - pirmojo administracinio nusižengimo bauda - 30 € (jeigu susimoki - bijau pameluoti, bet lygtais per 2 sav - tuomet pusė minimalios baudos, t.y. 15 €), antrojo - 30 € (be puse minimalios galimybės), dar kitais metais didesnės, trečia ar tai ketvirtą kartą vengiant prievolės - gręsia baudžiamoji atsakomybė. Jeigu turi didesnių planų - prijaučiu tau, esamos pareigos darbe, ar k.t. įsipareigojimai yra svarbesni. Patį kvietė du metus iš eilės, pirmuosius stengiausi praslysti, bet visuomet priimdavau siunčiamus laiškus. Antraisiais metais nereagavau į nei vieną laišką, tačiau buvau maždaug 7000~ eilėje. Tarnavimas - tikrai naudinga. Apmąstyk kas tau labiau apsimoka
 13. Kieno čia posakis? Greičiausiai dar iš sovietinio mąstymo likęs. Produkto niekas nežinos, jeigu jo neišleisi į rinką. Yra posakis "If I was down to my last dollar I would spend it on PR"
 14. ixes

  Klausimas del automobilio

  https://sgtautotransport.com/autoblog/why-do-men-like-cars-so-much

×