Peršokti į turinį

ixes

Narys
 • Pranešimų skaičius

  167
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%
 • Forumo eurai

  89 +Pervesti

Reputacijos taškai

56 Kartais pasakantis ką gero

6 sekėjų

Apie ixes

Susisiekimo būdai

 • Tinklalapis
  drift-controllers.lt

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Klaipėda
 • Pomėgiai
  Sales

Paskutiniai lankytojai

758 profilio peržiūros
 1. ixes

  Mašina ILGAM LAIKUI(ką pasirinkti)?

  Pradėt kapotis, nes žmogus paprieštaravo tavo nuomonei...
 2. ixes

  Fenix Roleplay || FenixRP.lt||Balso funkcija

  Baisu žiurėt koks jaunimas auga
 3. ixes

  Mašina ILGAM LAIKUI(ką pasirinkti)?

  Šaunuolis, geras pasirinkimas Kolega vairuoja tavo atsiųsta Chrysler, tai superine mašina. Komforto per akis, sportiškumo užtenka, dar kadangi eina LSD, gali lengvai šikną nurauti. Suprasi ką reiškia auto turėt ir čiupk. Sekmės.
 4. ixes

  Paskola nereikalaujanti darbo stažo

  Tokias paskolas suteiks tik tie, kurie pavelavus mokėjimui privažiuoja prie tavo dūrų, o ne anstolius užsamdo
 5. ixes

  Mašina ILGAM LAIKUI(ką pasirinkti)?

  Labas. Nepersistenk su pirmu automobiliu. Smagu, kad tokia suma gali skirti, tačiau suprask vieną - mašiną reikės ir išlaikyti, jeigu norėsi su ja važinėti. Pasirinkimas kaip phaeton - ar tikrai turėsi stabilias pajamas, ar moki valdyti savo biudžetą, kad galėtum būti atsidėjęs apvalia sumą remontui? Pavyzdys iš mano gyvenimo: kiekviena mėnesį atsidėdavau konkretų procentą nuo atlyginimo, susitaupęs reikalingą sumą pinigų nusipirkau MB W211 su l6 3.2 cdi motoru - kaifas, ne mašina. Atlikau aptarnavimą, po pirkimo už aptarnavimą turėjau išleisti dar virš 150 €. Po mėnesio važinėjimo, autostradoj nutrūko paskirstymo diržas, išleido aušinimo skystį. Tralas parveže atgal į miestą NAKTĮ (120 €), autoservise sekančią dieną pakeitė diržą, vandens pompą, k.t., važiuoju į Kauną autostrada - akyse temperatūra pakilo iki 110° C. Užgesinau, praėjo 30 min, užkūrus - kala motoras. Sulankstė 1 ir 3 stumoklius. Visas remontas su tralais, variklio dalim, aušinimo sistema atsiėjo apie 800 €. Moralas kame - verčiau išleisk BENT keliais šimtais mažiau, tačiau turėk pinigų "juodai dienai", nes po pirkimo tikėtina, jog defektai išlys. Mažesni ar didesni. Pirk tai, kas tau prie širdies. Iš pasakojimų nepatarinėsiu, galiu papasakoti iš patirties - w211 per kelis metus naudojimo yra kol kas afigeniausias sprendimas, sąnaudos tenkina, komfortas didesnis nei vidutinės klasės naujas automobilis, sportiškumo man nereikia, tačiau įlysti į žiedą, ar nugesinti savim per daug pasitikintį 530d "betmana" tikrai galėsi. Draugė vairuoja 525d e60 pre lci - taip pat labai patenkinti, remontas sąlyginai pigus, labai retai reikalauja investicijų, apart elektronikos grybavimų. Sąnaudos apie 8l, komforto mažiau nei MB, tačiau sportiškumas ir "stovėjimas ant kelio" - daug didesnis, kadangi MB plaukioja, bėgius permetinėja lėtai, dėl to pačio komforto. Galvok savo galva. Visos auto yra geros, kai perki ne už 1000-2000 €. Tiesa kiek girdėjau, 2002~ metų limuzinai buvo nevykę bet kurios vokiečių markės (pataisykit jei klystu)
 6. ixes

  Darbas be išsilavinimo

  Taip, yra šansų. Varlė, pigu, k.t. mažmeninės prekybos tinklai, kurie turi servisą. Kalba eina apie kompiuteriu remontą.
 7. ixes

  GTA:SA-MP automobilių kurimas.

  Žiauriai geras. Mldc, sekmės tau. Saved.
 8. ixes

  Korono virusas - nauja pasaulinė grėsmė?

  Vaikiai - kai jūsų tėvams kils gresmė, šnekėsit priešingai. Nevaidinkit nemirtingų. Nors pats virusas turint imunitetą nesukels didelės gresmės JUMS, bet nebūkit savanaudžiai. Tie, kuria lygina su gripu ir kelia bangas prie sienų, o grįžę iš rizikos šalių - vaikšto po mega, atostogu parkus, nes galvoja, kad čia huinia. Atsibuskit. Nevaidinkit kietuolių, turėkit savo nuomonę, nes prisižiūrit informaciniu vidosu apie virusą, užsiciklinat, kad nieko baisaus, bet vistiek sekat kiekviena naują susirgimą ir pasamonėje drebat. Laikykites higienos, laikykites reikalavimų ir nustokit vaidint šustrekus. Taika
 9. ixes

  Ieškomas KOMANDOS/SCRIPTERIO

  Patyręs skripteris nesusidomės projektu, kurio savininkas nemoka išdėstyt savo minčių, kokie yra reikalavimai, kokie norai. Leisk paklaust - koks domenas, jeigu dar nežinai ko nori?
 10. ixes

  parduodu FB Puslapis 19.000 follow

  Kiek vertini?
 11. ixes

  Klausimas del tinder

  Negi jaunimas tikrai toks durnas šio amžiaus? Atrodo durniau kažko paklaust nebegalima. Ar patarimu ir kaip nusimyžt tuolete nepataikius ant pirštų temas kursit?
 12. ixes

  Klausimas dėl veiklos Kaune

  Nustok žliumbt ir įgauk pasitikėjimo savim, nes dabar gėda skaityt ką rašai. Kaip kažkas rašė, atrodo, kad tau 14. Niekas tau čia nepadės, kol pats nepradėsi pasitikėt savim. O klausimas ar sporto salė tau bus į naudą turbūt kvailiausias kokį esu girdėjęs.
 13. ixes

  aukcionas Steam Paskyra 5K valandų CS:GO/Dota2/TF2 ir T.t.

  5€
 14. ixes

  reikia merginos reikia patarimo

  Skelbiu.lt
 15. ixes

  SA-MP serveriai lietuvoje.

  MTA Top-Gta - prašau. Net lietuviu kalba viskas išversta.

×