Peršokti į turinį

Exillumnet

Narys
 • Pranešimų skaičius

  203
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%
 • Forumo eurai

  87 +Pervesti

Reputacijos taškai

-20 Nemėgstama persona

1 sekėjas

Apie Exillumnet

 • Nario rangas
  Dalyvis (-ė)

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas.

 1. Exillumnet

  Mu-kaimas.lt Antras X1000 serverio startas!

  nelabai supratau tavo pasakymo.
 2. Exillumnet

  Parduodamas FB puslapis

  tai parašyk į pm tą kainą.
 3. Taigi, atėjo laikas startuoti antrąjam Mu-kaimo serveriui - X1000 S9. Starto data - 2020-02-01 (Už dviejų savaičių), 19:00 Lietuvos laiku. Kaip visi matėme, jog turėjome problemų su startu, turėjome problemų ir su anti ddos apsaugomis, bet vistiek X150 serveris startavo su daugiau nei 80 online. Serveryje žaidėjų skaičius pradėjo mažėti vien dėl to, jog daugumai yra per sunku, todėl nusprendėme paleisti X1000 serverį, kuris yra kitaip subalansuotas (būtent mid reitai), bet veiks per tą patį žaidimo clientą (nereikės siųstis nieko papildomai, atsiras sub-serveris x1000 rytoj ir galėsite apeiti serverį). Pagrindinė informacija anglų k. Basic Information: Version: Full Season 9 Premium Experience: 1000x regular / 100x master Maximum Level: 400 regular / 330 master Spots: all maps (press TAB to see on minimap) Monsters, Goldens, Bosses: adjusted power Non Pvp Maps: Losttower (1-7), Karutan 1 Battle Maps: Kanturu Ruins (1-3), Karutan 2, Vulcanus Character Create Levels: MG, DL, SUM, RF 1 Items: level requirements for 380 & 400 removed Mu Helper: Use from level 1, costs 50 zen * level each 5 min Elf Phantom NPC Buff: can use till level 350 Guilds: minimum level create is 200 Multi Warehouse: 0 to 5, usage /ware 1 X Shop: very limited - no jewels, no exp seals, only pet + ring exp Resets: 400lvl * 2kk zen, stats clear, 700 free stats * res, reward 20 credits Grand Resets: from 100 resets, stats clear, reward 18000 credits Parsisiųsti galite čia: https://www.mu-kaimas.lt/downloads Prisiregistruoti čia: https://www.mu-kaimas.lt/registration Pagrindinis puslapis: https://www.mu-kaimas.lt/ Taip pat primenu, jog toliau vyksta veiksmas x150 serveryje!!
 4. Exillumnet

  Parduodamas FB puslapis

  kokia kaina?
 5. Exillumnet

  Parduodu GeForce NOW Acc

  perku
 6. Exillumnet

  Žaidimas mokantis realius pinigus!

  Koks gaišinimas, jeigu žaisti trunka vos porą minučių per dieną? O pinigai autopilotu generuojasi?
 7. Exillumnet

  og version - žmones nesupras

  Nu ir kas? Aš metalo neklausau irgi neklausysiu, bet nereikia kišto savo skonio, kuris nėra netgi kaip nuomonė.
 8. Exillumnet

  og version - žmones nesupras

  Dėl tavęs vieno tikrai nekeis savo kūrimo žanro, stumimai dabar Lietuvoje išgyvena aukso amžių tiek repe, tiek humore.
 9. Coastal city tikrai įdomus žaidimas, kuriame reikia statyti savo miestą, kuris generuoja jums goldą su silveriu, kuriuos galima vėliau išsimokėti į realius pinigus, Registruokitės per mano ref. nuorodą ir gausite 5000 Silverių (vertė apie 0.70eur), kuriuos galėsite iškart investuoti ir nusipirkti pirmą namą, kuris generuos jau šiokį tokį pelną. https://coastal-city.com/?ref=11303 Išmokos pats dar negavau, tik gavęs iškarto įmesiu, bet yra kitų narių, kurie pateikę profs užsienietiškuose forumuose bei vedama gyva statistika apie išmokas.
 10. Exillumnet

  Uždarbis už registracija! IEŠKAU

  https://www.paskoluklubas.lt/puslapis/28/rekomendacijos-programa-pakviesk-drauga-1 Spausk ctrl+f ir rasi informacijos puslapyje.
 11. Exillumnet

  Uždarbis už registracija! IEŠKAU

  gavo visi Tavo draugams pervedėme: 260.00 €
 12. Exillumnet

  Įgarsinsiu jūsų norima tekstą.

  Viskas ne rimtai atrodo, nes bando savo balsą padaryti koks jis nėra. Dar palauk porą metų arba eik vaikų reklamas kokias įgarsink, nes tikrai neskamba.
 13. Exillumnet

  Paskolų klubas moka po 20eur už registraciją

  Nauda tokia, kad parodo, kaip lengva investuoti mažomis sumomis, netgi galima ir po vieną eurą investuoti į skirtingas paskolas bei lengva išsimokėti. Aš pats kai gavau 20eur bonuso, tai dabar tik investuoju į tai, kas savaitę po 10eur su tikslu, kad po kelių metų neš gražų pelną.
 14. Paskolų klubas dabar duoda 20eur už registraciją per draugo nuorodą, reikia tik pasitvirtinti tapatybę ir įnešti tik vieną eurą.Taip jie skatina investavimą į kitų žmonių paskolas, jeigu jūs nenorite laukti kol grįš jums pinigai su procentais ir iškarto išsimokėti.Tai tiesiog nupirkitę paskolą (geriausia kuri tuo metu siūloma yra per trumpiausią laiką) ir ją iškarto įmesti pardavimui, nuperka per kelias minutes. Taip 20eur investiciją, pardaviau už 19 ir išsigryninau visus.Mano ref nuoroda: https://www.paskoluklubas.lt/registracija/investuotojo?ref=24185 Taip pat galite kviesti per savo nuorodą draugus ir gauti už tai po 5 eur. Keli nariai jau pasinaudojo greitai įkrenta pinigai, svarbu registruojant ir vesti iš tos pačios vardo pavardės sąskaitos.
 15. Exillumnet

  Apsimoka pirkti?

  O kas čia blogai? Mano pc lygiai tokiu pačiu ritmu sukasi, dieną N programų, vakare žaidimai

×