Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

22m ir neturiu paneles ar tai yra normalu?


Vardeniss

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1486 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki forumo nariai. :)man yra 22 metai bet dar nesu turejes niekad gyvenime apskritai nei vienos paneles ar tai normalu yra? nes istikro keistai jaučiuosi daugumai irgi keista kad toks esu ?? aišku kaikurie sako kad neieskok pati susiras bet juk taip nebūna čia merginoms atsiranda dažniausiai nebent bet tikrai ne vaikinams jie turi tipo kalbinti snekinti jas rodyti dėmesi joms ir panašiai ypač kaip tiek metu man yra tai tuo labiau netikiu kad pati susiras atsiras iš dangaus nukris į duris pasibels :D gal su manim kažkas yra ne taip ar tiesiog dabar tokie laikai atėjo kad sudėtinga yra susirasti mergina? nes kiek teko girdėti kad dabar šiuolaikinės merginos yra labai išlepintos pasikelusios ispindejusios rūpi pinigai mašinos visokios ieško tik naudos iš vaikinų. kiek jums metu buvo kada pirma mergina susiradote ir pradejote rimtai draugauti? ??

Redaguota , nario Tony_Good
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nenusimink jei 22 metų dar neturi merginos, atsiras laikas ir bus. Daugelis šiuolaikinių merginų yra labai išrankios, ai man nepatinka jo plaukai ir pnš. Kitos nori tik dėl to, kad jas kažkur nusivestum ir pnš. Atrasi ta tikraja savo mergina, dažniau lankykis socialiniuose tinkluose, išbandyk Tinder ir pnš. Būk labiau bendraujantis su merginomis, linksmas. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
2 minutes prieš, Marrela parašė:

Tai , nes gal nebendrauji su merginomis. Bendrauk su merginomis kuo dažniau

bendrauju isbandziau visokius tinderius, baddo bet prasti reikalai man ten tai nervas paime ir ištryniau tos saitus anketas visas kokias turėjau nes pabodo jau istikro. :D

Redaguota , nario Tony_Good
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Tony_Good parašė:

bendrauju isbandziau visokius tinderius, baddo bet prasti reikalai man ten tai nervas paime ir ištryniau tos saitus anketas visas kokias turėjau nes pabodo :D

Tinderis ir t.t ? Jūs rimtai , jūs taip gyvenime ieško savo gyvenimo meilės :D Pvz: eini mieste matai vienišą mergina , eini užkalbini , bendrauji. Tinderiai jūs :DDDDDDDD

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
3 minutes prieš, Shiluminis parašė:

Nenusimink jei 22 metų dar neturi merginos, atsiras laikas ir bus. Daugelis šiuolaikinių merginų yra labai išrankios, ai man nepatinka jo plaukai ir pnš. Kitos nori tik dėl to, kad jas kažkur nusivestum ir pnš. Atrasi ta tikraja savo mergina, dažniau lankykis socialiniuose tinkluose, išbandyk Tinder ir pnš. Būk labiau bendraujantis su merginomis, linksmas. 

Nu taip pritariu tau kad per daug išlepintos pasidarė todėl yra sudėtinga susirasti kuri tave mylėtu ir vertintu turėjau neperseniausiai ištryniau visas anketas per daug princeses vaidina ten jos. :D

Redaguota , nario Tony_Good
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
5 minutes prieš, Marrela parašė:

Tinderis ir t.t ? Jūs rimtai , jūs taip gyvenime ieško savo gyvenimo meilės :D Pvz: eini mieste matai vienišą mergina , eini užkalbini , bendrauji. Tinderiai jūs :DDDDDDDD

Ne visi drąsus matai yra lengva tau pasakyti :D labai daug drąsos tam reikia kad pasiryžtum užkalbinti. :)

Redaguota , nario Tony_Good
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Marrela parašė:

Tai nereikia nieko bijoti :D Gyvenimas yra tik vienas  , visko reikia išbandyti , o ne bijoti pačio gyvenimo :D

supranti aš toks ramesnis esu vaikinas galbūt tylesnis tai man sunkiau ypač kuris nevaikšto nei į kažkokius vakarėlius tusus klubus visokius :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Tony_Good parašė:

supranti aš toks ramesnis esu vaikinas galbūt tylesnis tai man sunkiau ypač kuris nevaikšto nei į kažkokius vakarėlius tusus klubus visokius :D

Supratau , nu tai sekmės tau susirasti merginą :D Tik nepasimk kokios naglos šalavos :D. Nes šiolaikinės merginos tik dėl pinigų būną.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
1 minute prieš, Marrela parašė:

Supratau , nu tai sekmės tau susirasti merginą :D Tik nepasimk kokios naglos šalavos :D. Nes šiolaikinės merginos tik dėl pinigų būną.

ačiū Oj tokios tikrai nea poto iš kelio išves mane dar girdėjau kad naudos tik ieško iš vaikinu. :D

Redaguota , nario Tony_Good
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

24 minutes prieš, Marrela parašė:

Tinderis ir t.t ? Jūs rimtai , jūs taip gyvenime ieško savo gyvenimo meilės :D Pvz: eini mieste matai vienišą mergina , eini užkalbini , bendrauji. Tinderiai jūs :DDDDDDDD

nu grynai, kaip kokiam iskrypeliui reikia vaiksciot mieste ir is niekur nieko pradet sneket ir klausinet su merga atsitiktine :D welcome to the 90s

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

visu reikia uzduoti keleta klausimu sau:
ar tavo sukuosena netvarkinga ir plaukai rebaluoti
ar tavo veidas turi daug spuogu ar kitaip nera svarus
ar tavo drabuziai netvarkingi, nestilingi ir atrodai kaip *Cenzūra* su striuke, kuri atrodo kaip siuksliu maisas
ar tavo nugara netiesi, ir atrodai kaip klaustukas
ar esi bmi arti 30 ir tai matosi
ar esi 1,60
ar uzstringi nepasakes triju zodziu
ar neturi savo nuomones daugeliu klausimu
ar nesi literaturos ir ziniu turtinimo megejas
ar dar galvoji kad viskas yra likimo valioje ir nieko negali pakeisti
ar esi maksimos sales darbuotojas, be jokiu didesniu noru gyvenime

jeigu atsakei i nemazai klausimu su "taip", manau yra ganetinai aisku
 

7 minutes prieš, .Ignas parašė:

nu grynai, kaip kokiam iskrypeliui reikia vaiksciot mieste ir is niekur nieko pradet sneket ir klausinet su merga atsitiktine :D welcome to the 90s

joo dar tas "eini pamatai vienisa mergina"

tai cia tipo vaziuoji su savo bulka per miesta pamatai grazia panele kad ja susitabdytum "pakeli" ant kapoto
 

Redaguota , nario Merio
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

59 minutes prieš, Jizzy parašė:

Kad merginos dar neturi gal ir nieko keisto, bet, kad pagalbos ieškai forume, kurio didžioji dalis diskusijų apie samp’ą ir didžiosios dalies tose diskusijose dalyvaujančių žmonių amžius yra mažesnis nei tavo, jau kiek keistoka.

Ko jus ant to forumo pastoviai issiliejat... Kiek paskutini karta maciau ir pgl aukstesnius atsakymus yra dar normaliu zmoniu.

prieš 1 valandą, Zero Two parašė:

paimk chloroformo ir turesi ta mergina kuriam laikui

gali patarti kaip pasigaminti tuo paciu, t. y. baliklis, izopropilo alkoholis ir nemazai chemijos ziniu.

// O jeigu rimtai, tai:

prieš 1 valandą, Tony_Good parašė:

Ne visi drąsus matai yra lengva tau pasakyti :D labai daug drąsos tam reikia kad pasiryžtum užkalbinti. :)

tam internetas ir buvo sukurtas su fb, tinder ir kt. sh. Per tinder tikrai gali rasti, nebent turi problemu su bendravimu, t. y. chattinimu. Bent per kibernetika nepasirodyk weird. Buk dzentelmenas, jeigu susitinki. Reiskiasi taip: susitikdamas kazkur, pvz, pavalgyti, atidaryk duris pirmasis, kede atstumk ir ateiciai su paltais, visad nukabink nuo peciu. Kai turesi masina, atidaryk dureles taip pat. Kada planuoji isleisti irgi atidaryk.

Kad ir sie mazi gestai, taciau merginos labai jos vertina. Per pokalbius nekalbek vien tik apie save. Is tikruju isklausyti zmogu yra gan sunku, bet sis skillas yra raktas i sekme. Zmonems patinka apie save kalbeti. Jeigu neturi ko uzmegsti pokalbio, pradek nuo klausimu, taip uzvesi net diskusija.

Apie serious things pasilaikyk kai tikrai tau ji patinka. Venk skustis is paciu pradziu kai kazkas nepasiseka ir pns, nors atviruma zmones vertina, labiau koncetruokis i ja.

41 minutes prieš, Mahart parašė:

Reiskias, tau patinka ne panos.

tai kaip tik kitos seksualines orentacijos zmones puikiai sutaria su moterimis. besties buna :D Reiskiasi nelabai tas.

Redaguota , nario NTQ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1486 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...