Jizzy

Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  359
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  9
 • Atsiliepimai

  N/A
 • Forumo eurai

  459 +Pervesti

Jizzy paskutinį kartą laimėjo Gruodžio 14 2019

Jizzy turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacijos taškai

294 Turintis ką pasakyti

3 sekėjų

Apie Jizzy

 • Nario rangas
  Aktorius be vaidmens

Paskutiniai lankytojai

1.160 profilio peržiūros
 1. Jizzy

  SA-MP.LT žaidėjai

  Mano nuomone vieninteliai verti dėmesio (kalbant apie naujienas):
 2. Jizzy

  Golf 4 1.9 TDI 66kw dingsta trauka

  E46’am man dingdavo trauka nuo 120km/h, vakumai kalti buvo.
 3. Sveiki, būtų malonu jei atsirastų žmonių, kurie pasidalintų patirtimi su viena ar kita telefonų taisykla, reikiama paslauga - iPhone 7 wifi plokštės / antenos keitimas / remontas, reikia rekomendacijos kurią taisyklą rinktis, kad darbas būtų atliktas kokybiškai, pradžiamoksliams ar šūdarankiams telefono patikėti nenoriu, miestas nėra svarbus, galite tiesiog parašyti pavadinimą arba komentaruose palikti nuorodą į jų internetinę svetainę. Tęsiant ta pačia tema, iš suprantančių ką šneka žmonių priimčiau rekomendacijas naujam telefonui, biudžetas ~300€, telefonas būtų naudojamas ganėtinai aktyviai, tačiau žaidimų nežaidžiu, pagrinde Youtube, Facebook, Delfi ir t.t. naršymas - Huawei nedomina. Taip pat galbūt yra žinančių įmonių, kurios pardavinėja naudotus, tačiau geros būklės ir su garantija / naujus iPhone telefonus žemesnėmis nei rinkos kainomis? Jog būtų galima pasitikėti, kad nebus sudėti kiniški ekranai ir kt. Ačiū. — Problema išspręsta, ačiū pakonsultavusiems.
 4. Jizzy

  Ieškau SAMP serverio

  Nauji projektai tavo norimo žaidėjų skaičiaus nesurenka, tad vienintelis variantas rinktis iš ilgiau gyvuojančių, mano pasiūlymai: • Greenside.lt • Las-Venturas.lt • Rls.lt
 5. Jizzy

  Farming Simulator 19 | Youtube

  Niekada nesuprasiu koks įdomumas žiūrėti kaip kitas žmogus nufilmavo savo žaidimą ir uždėjęs fone muziką įkėlė į YouTube, bent jau pats kalbėtum, komentuotum kažką, dabar tiesiog gameplay’us, kam tai įdomu? Maksimali video nauda - pažiūrėt žaidimo grafikas (jeigu planuojama pačiam įsigyt žaidimą).
 6. Daug laiko praėjo nuo paskutinio karto, kai po serverio aprašymu palikau teigiamą atsiliepimą bei paspaudžiau teigiamą reputacijos mygtuką. Kaip ir visur, yra atitinkamų niunsų, kurie man nepatiko, tačiau visumoje galima rasti ir nemažai gerų dalykų, sugalvotos ir įgyvendintos idėjos atrodo gana įdomiai, tikiuosi, jog pačiame serveryje nebus tiek rašybos klaidų, kiek matome aprašyme, nes tai ne ką mažiau svarbus aspektas (bent jau man). Sėkmės, galbūt kada nors apsilankysiu.
 7. Jizzy

  Reikalingas Žmogus Suprantantis matematiką (Abitūrijentas)

  Nepamaišytų tau ir žmogus mokantis lietuvių kalbą, “abitūrijente”.
 8. Jizzy

  2019/2020 Metų SA-MP serveris [rinkimai]

  Jeigu kalbant vien apie pažangą, be abejo, balsą atiduodu Las-Venturas.lt, užtenka vien pažiūrėti į pastarųjų metų atnaujinimus, jų apimtį bei dažnumą. Tačiau diskutuojant aplamai visais aspektais - renkuosi Greenside, projektas, kuriame visada buvo, yra ir bus profesionaliausia ir brandžiausia administracija (visgi pagyrimas tikriausiai labiau skirtas Aivarui ir Rokui, o ne Matthew Bennet, tačiau nusiskundimų neturiu ir dėl jo, tiesiog didesnis indėlis matomas iš kitų dviejų komandos narių), kurios dėka serverį drąsiai galima vadinti visapusiškai tvarkingiausiu Lietuvos bendruomenės atžvilgiu (tuo pačiu laimite ir griežčiausio projekto titulą, bent jau iš manęs, bet man - tai tik privalumas).
 9. Jizzy

  Pasiūlykite kokį nors gerą slapyvardį!

  https://www.namegenerator.biz/random-name-generator.php
 10. Jizzy

  Kuris geriau? 8plus ar XS?

  iPhone 8 PLUS vis dar LCD ekranas, tuo tarpu iPhone Xs MAX jau turi OLED, asmeniškai man, tai jau vienas didelis pliusas Xs’ui. Taip pat, akivaizdu, kad 8’o dizainas jau yra pasenęs, naudojamas A11 procesorius, tuo tarpu Xs’e jau yra A12, su naujesniu modeliu taip pat gauni vieną papildomą RAM’ą, geresnę kamerą. Asmeniškai, jeigu krypsti link iPhone 8 PLUS, geriau rinkčiausi naują iPhone SE, procesorius naujausias, kamera atnaujinta, bevielis krovimas yra, dizainas toks pats, kaip 8’o, nebent tau labai svarbu dydis, jeigu krypsti link iPhone Xs MAX, aš pasitaupyčiau dar 300€ ir pirkčiau naujausią iPhone 11 Pro Max, gauni geresnę bateriją, papildomą kamerą, nakties režimą fotografuojant, dar naujesnį ir galingesnį A13 procesorių ilgesnį atnaujinimų palaikymą ir kt.
 11. Jizzy

  Pasiūlykit gerą „android“ žaidimą

  PUBG Mobile - vienintelis, kurį įdomu buvo žaisti ilgiau nei savaitę ar dvi. Aprašymo manau nereikia, populiarus žaidimas, o ir internete rast aprašymą ar gameplay’ų sugebėsi pats.
 12. Jizzy

  SA-MP Android

  O lietuviškai gali?
 13. Jizzy

  SA-MP Android

  Visų pirma, sarg’e per telefoną tikrai nepažaisi, nes jis pritaikytas kompiuteriui ir tuose pačiuose serveriuose, kuriuose žaidžiama per kompiuterį, telefone žaisti negalėsi, o visų antra, kam to reikia? Visiškai nepatogu ir nepraktiška. Džiugu, kad su kompiuteriu bent jau į lauką dar neinant, realaus pasaulio šiek tiek pamatot, nes paskui ir šauna tokie genialūs klausimai, kai nuo samp’o išvarva akys ir smegenys suskystėja.
 14. Jizzy

  SA:MP Serveriai?

  Las-Venturas.lt
 15. Jizzy

  Nebeveikia ekranas dėl atnaujinimo, iPhone

  Autorius paprasčiausiai ieškojo patarimo dėl susidariusios situacijos, o Jūs, kaip visada, sugebat pradėt ginčytis, kuri operacinė sistema geresnė. Kiekvienas turime skirtingus poreikius, kiekvienas renkamės tai, kas juos patenkina, juokdariai.