Peršokti į turinį

Jizzy

Narys
 • Pranešimų skaičius

  216
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  8
 • Atsiliepimai

  N/A
 • Forumo eurai

  263 +Pervesti

Jizzy paskutinį kartą laimėjo Liepos 26

Jizzy turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacijos taškai

192 Kartais pasakantis ką gero

1 sekėjas

Apie Jizzy

 • Nario rangas
  Aktorius be vaidmens

Paskutiniai lankytojai

509 profilio peržiūros
 1. Jizzy

  iPhone 7 No SIM

  Kai klasiokas duoda nusirašyt namų darbus ir liepia šiek tiek pakeist atsakymus, taip tu surašei kitų forumo narių pranešimus ir pridarei daugiau klaidų. Į temą: teigi, kad telefoną praeitais metais pirkai iš skytech’o, as far as I know, jie suteikia 24mėn garantiją, jeigu pirkai pernai, galbūt ji dar galioja, tokiu atveju manau geriausias variantas apsilankyti pas juos.
 2. Jizzy

  Superku LMG pinigus

  Tikrai kažką apgavęs žmogus kurtųsi paskyrą su tokiu pačiu slapyvardžiu ir tęstų veiklą, čia tik vaikas, kopijuojantis gražų vardą, apie tikrąjį Quel’į galim pamiršt, o ir LMG turto jam labai abejoju ar reikėtų.
 3. Jizzy

  Reiktų TGP gm sutvarkyto

  Atsipisk tu nuo žmonių po visom temom, visažini. Jeigu jie nori prisimint senus laikus žaisdami ten, kur viskas tinka ir patinka, tai nekišk kito mėšlo, jeigu negali pasiūlyt to, ko reikia autoriui.
 4. Jizzy

  Again KarmA

  Nejaugi jūsų gyvenimas toks nuobodus, kad 2019 metais tą patį per tą patį komentuojat apie samp’o projektus ir jų nevykusius savininkus?
 5. Jizzy

  San-Gyvenimas.lt - Gyvenk pas mus!

  Geras šūkis, kraustausi.
 6. Jizzy

  [VFX] The Trinitarios [LAS-VENTURAS.LT]

  Dauguma žaidimų ir yra skirti laisvalaikio praleidimui, taip, pražaistas laikas nebesugrįš, kaip ir darant bent kokį kitą veiksmą gyvenime, kiekvienas pasirenkame, ką norime veikti laisvalaikiu, vieni sportuoja, kiti vartoja alkoholį, treti - žaidžia, visų atsipalaidavimo būdai yra individualūs. Pritariu, kad nemaža dalis SAMP bendruomenės belikę vaikai, kurie nesugeba nei rišliai sudėliot sakinio, nei mandagiai bendrauti, tačiau pasirinkus tinkamą projektą vis dar galima rasti kompanijos, su kuria galima smagiai praleisti laiką žaidime bei susibendrauti, o ignoruojant visus mažvaikius, kurie patys nežino ko nori iš savęs ir kitų, žaidimas vis dar gali būti malonus ir, kaip tu sakai, linksmas bei komfortiškas.
 7. Jizzy

  Reikia filmo

  Thank you for your service.
 8. Jizzy

  Kiek vertas?

  Atlikto darbo kokybės atžvilgiu galbūt, paslaugomis naudotis neteko, tad nei sutikt, nei paneigt negaliu, tačiau kainos realios, tingėjau oficialiam Apple puslapy giliau ieškot kainoraščio, o kadangi MTTC skaitosi autorizuotas servisas, jų kainos atrodo gana realios ir turėtų būt panašios į taikomas Apple salonuose.
 9. Jizzy

  Kiek vertas?

  MTTC ekrano keitimas kainuoja 250 eur, nueini į skelbimus, paimi vidutinę kainą, atimi remonto išlaidas, įvertini pačią telefono būklę apart pagrindinio defekto = reali kaina.
 10. Jizzy

  koki telefona pasirinkti

  Nei biudžeto, nei naudojimo paskirties, duok bent kavos tirščius, gal iš jų išbursim ko tau reikia?
 11. Jizzy

  Pasiulykit telefoną

  • OnePlus 7T • Google Pixel 3 / 3a • Samsung Galaxy S10e • iPhone Xr Jeigu svarbus kriterijus yra kamera, pirmą variantą siūlyčiau atmesti, kamera nėra bloga, tačiau lyginant su likusiais trim mano siūlomais variantais - atsilieka, apart to, OnePlus mano nuomone būtų optimaliausias sprendimas kainos, kokybės, galios, dizaino ir ilgaamžiškumo atžvilgiu.
 12. Jizzy

  iPhone 11? Nuomonės.

  Viskas priklauso nuo to, kam tau reikalingas telefonas. Pagrindinis iPhone 11 minusas (kaip ir praeitų metų Xr’e), vis dar naudojamas LCD, o ne OLED ekranas, kuris neperteikia spalvų taip ryškiai ir kokybiškai, tačiau jis nereikalauja tiek baterijos, kiek OLED, bei originalioje komplektacijoje vis dar nėra greito krovimo antgalio (priešingai nei 11 Pro) Kalbant apie kitus aspektus, tai premium klasės telefonas, surinkimo kokybė, kaip įprasta Apple - puiki, kamera - taip pat, atnaujinimus telefonas gaus mažiausiai ateinančius penkis metus (android gauna daugiausia 3, as far as I know), Apple A13 procesorius, kuris šiuo metu yra galingiausias rinkoje, tarnaus tikrai ilgai, kaip ir minėjo kiti, šiais metais su baterijos veikimo laiku taip pat pasistengta. Daugumai iOS trūksta laisvės ir galimybės modifikuoti patį telefoną “iš vidaus”, jeigu naudodamas iPhone 7 to pasigedai, galbūt atėjo laikas išmėginti Android, jeigu tai neproblema, prasmės keisti OS - nematau. Asmeniškai, dabar naudoju iPhone 7, atsinaujinti neplanuoju, kadangi telefonas vis dar be priekaištų atlieka tai, ko man reikia, tačiau jeigu šiai dienai reikėtų rinktis naują įrenginį, iPhone 11 nesirinkčiau vien dėl LCD ekrano.
 13. Jizzy

  Ieskau SA-MP serveriu.

  Jei sugebi sukurt temą sg, tai sugebėk ir susirast internete samp serverius, 5min “darbo”. Normalaus nei vieno, šūdservių krūva, 3sides, redcounty - šitie gal naujausi, daugiau nesidomėjau.
 14. Jizzy

  Samp grupė! ( SAMP PASAULIS )

  Useless.
 15. Jizzy

  Pasiūlykite ką daryti po 10 klasių

  Važiuok salotų skint į Norvegiją su tokiu mąstymu ir apsileidimu.

×