Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Patarkit kas apsimokiau


Jedi

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1604 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Turėtum pinigų, nesimėtytum taip, na nebent žlugęs psichiškai esi ir leidi į kairę į dešinę, tie kas turi, nesigiria ir taupo :) Jei nepaslaptis keliese flate gyvenat ir kiek į menesį mokat? Kažkaip keista čia, kad tik tiek už mašinos draudimą moki.

Redaguota , nario euLukas
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2019-11-25 23:03, X̻̻̻ parašė:

Man toks jausmas, lyg cia sedi 17 metis vaikas, kad tik pasigirti nori.. turi p30, dar jam negana.. graudu. Gal tu pradek 

160 svaru?:DDDD tai tau kiek? 30? Su 12metu stazu? Nebejuokink laudies, uk draudimas brangesnis e60, tikrai ne160 + kai vaikas, be patirties esi.. manau tiesiog sudus rasai ir tiek.

Moku draudimą todėl tokį mažą į mėn nes mano draudimas darytas per firmą nes čia iš pradžių buvo bėdų kad nėjo nieko padaryti kaip buvau naujai atvykes į UK ir reikėjo prabųti bent ilgiau kad galėčiau imti naują draudimą kuris būtų buves į metus 1.800svar kažkur. Bet dabar mano draudimas ant firmos stovi ir mažiau moku ir bent jau man taip geriau.

2019-11-26 01:57, Haakisen parašė:

Realiai tai normali to draudimo kaina, jei nepastebėjai čia į mėnesį. Aš už bmw e90 2l benz, moku po 130 į mėnesį. + kaip lietuviai tokie sukti tau draudimą gali padaryti ir už 100£ ir nesvarbu kokia mašina ir pnš. 

 

P.S Mano nuomone žiūrėkis kas tau labiau patinka iphone ar samsung, nueik į bet kurią elektronikos parduotuvę ir prasibandyk. Pasižiūrėk review ir nuspręsi ko tu nori.

Iphone 11 Pro - Done

2019-11-26 09:24, OwnaGe parašė:

*Myliu SuperGames.lt* kiek čia pavyduolių :D žmogus apie telefoną ,o jie svetimus pinigus skaičiuoja, o beje ir Lietuvoje uždirbti eina jei galva turi tai visur uždirbsi, net ir daugiau nei kitur :D , aš imčiau s10 dėl dizaino galbūt ir šiaip toks smagus telefonas pamaigyt, bet iphonas ilgiau laikys , bus greitesnis ir veiks stabiliau.

Iphone 11 Pro - Done

2019-11-26 09:29, Armzis parašė:

Nepastebėjot, kaip jis keleta kartų pabrėžė, kad Huawei p30 naudoja? Dar paskui teisinasi, kad jis visiškai nesigiria. Tokie kaip tu aukštai kyla ir žemai krenta. Duodu garanta, kad tu to telefono net nepirksi, milijonieriau :D

Ponaitis pasakė ponaitis apsimelavo dabar stebėk šio komentaro foto :) nusipirkau tą Iphone nors tu sakei kad to telefono net neįpirksiu ok :) 

2019-11-26 12:11, euLukas parašė:

Turėtum pinigų, nesimėtytum taip, na nebent žlugęs psichiškai esi ir leidi į kairę į dešinę, tie kas turi, nesigiria ir taupo :) Jei nepaslaptis keliese flate gyvenat ir kiek į menesį mokat? Kažkaip keista čia, kad tik tiek už mašinos draudimą moki.

Nereikia skaičiuoti kitų pinigų kiek norėsiu tiek leisiu :). Gyvenam Dviese į mėn per abu už viską 800svar :) 

BK39CKd.jpg

 

Prie to pačio prikabinu foto visigi pasirinkau Iphone 11 Pro 

 

 

Moderatoriai galite rakinti temą :) @Ethno

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), H0st parašė:

Moku draudimą todėl tokį mažą į mėn nes mano draudimas darytas per firmą nes čia iš pradžių buvo bėdų kad nėjo nieko padaryti kaip buvau naujai atvykes į UK ir reikėjo prabųti bent ilgiau kad galėčiau imti naują draudimą kuris būtų buves į metus 1.800svar kažkur. Bet dabar mano draudimas ant firmos stovi ir mažiau moku ir bent jau man taip geriau.

Iphone 11 Pro - Done

Iphone 11 Pro - Done

Ponaitis pasakė ponaitis apsimelavo dabar stebėk šio komentaro foto :) nusipirkau tą Iphone nors tu sakei kad to telefono net neįpirksiu ok :) 

Nereikia skaičiuoti kitų pinigų kiek norėsiu tiek leisiu :). Gyvenam Dviese į mėn per abu už viską 800svar :) 

BK39CKd.jpg

 

Prie to pačio prikabinu foto visigi pasirinkau Iphone 11 Pro 

 

 

Moderatoriai galite rakinti temą :) @Ethno

: savimeila aww

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 8 valandas(-ų), H0st parašė:

Moku draudimą todėl tokį mažą į mėn nes mano draudimas darytas per firmą nes čia iš pradžių buvo bėdų kad nėjo nieko padaryti kaip buvau naujai atvykes į UK ir reikėjo prabųti bent ilgiau kad galėčiau imti naują draudimą kuris būtų buves į metus 1.800svar kažkur. Bet dabar mano draudimas ant firmos stovi ir mažiau moku ir bent jau man taip geriau.

Iphone 11 Pro - Done

Iphone 11 Pro - Done

Ponaitis pasakė ponaitis apsimelavo dabar stebėk šio komentaro foto :) nusipirkau tą Iphone nors tu sakei kad to telefono net neįpirksiu ok :) 

Nereikia skaičiuoti kitų pinigų kiek norėsiu tiek leisiu :). Gyvenam Dviese į mėn per abu už viską 800svar :) 

BK39CKd.jpg

 

Prie to pačio prikabinu foto visigi pasirinkau Iphone 11 Pro 

 

 

Moderatoriai galite rakinti temą :) @Ethno

Nu ir visiems ant p* ant tavo to overpriced telefono, kurio gamyklinė vertė 4x mažesnė ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, H0st parašė:

Kaip įpirksi tada vertink tai :) 

Nesu ant tiek protiškai nestabilus , kad švaistyčiau pinigus ant nevykusiu telefonų. Be to, čiūvas sėdi ukuose, grindini savo tam fabrike ir po kelių mėnesių nusipirkęs šita obuolį bandai primesti kažkokį milijonieriu :D Sveikinu, turi brangų telefona, tačiau protas kurkas pigesnis ir prastesnis, geriau jau į jį investuom rabarbaras ;)

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Armzis parašė:

Nesu ant tiek protiškai nestabilus , kad švaistyčiau pinigus ant nevykusiu telefonų. Be to, čiūvas sėdi ukuose, grindini savo tam fabrike ir po kelių mėnesių nusipirkęs šita obuolį bandai primesti kažkokį milijonieriu :D Sveikinu, turi brangų telefona, tačiau protas kurkas pigesnis ir prastesnis, geriau jau į jį investuom rabarbaras ;)

Koldūnas patylim. Kas sakė kad aš čia kelis mėnesius dirbu ? Tam reikia kelerių metų kad užsitaypytum.  Neskaičiuojam pinigų vyrai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, H0st parašė:

Koldūnas patylim. Kas sakė kad aš čia kelis mėnesius dirbu ? Tam reikia kelerių metų kad užsitaypytum.  Neskaičiuojam pinigų vyrai.

Neskaičiuokim pinigų, bet su pinigais kuriuos uždirbom fabrikuose būtinai kitiem prieš akis pasimosikuokime. Milijonieriams reikia taupyt? Gi tu viską gali įpirkti. Dar vienas medalis tau. Negana kad savimeilė ir bambukas, tai dar ir melagis

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Armzis parašė:

Neskaičiuokim pinigų, bet su pinigais kuriuos uždirbom fabrikuose būtinai kitiem prieš akis pasimosikuokime. Milijonieriams reikia taupyt? Gi tu viską gali įpirkti. Dar vienas medalis tau. Negana kad savimeilė ir bambukas, tai dar ir melagis

Apie kokius fabrikus kalbi?

Kodėl jums skaitosi Lietuvis dirbantis Uk tai būtinai fabrike ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

32 minutes prieš, Armzis parašė:

Realybė tokia, ne stereotipai. Pagal jo mąstyma jį tik ten ir tepriimtu 

Stereotipai, lol. Jei tik tokią realybę tematai, tai reiškia ji visame pasaulyje tokia pati? Ne, tai yra stereotipai, kuriuos tau sukuria tavo aplinka. O kalbėt apie mąstymą iš komentarų kažkokiame niekam neįdomiam forume - apgailėtina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1604 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...