Ethno

Moderatorius
 • Pranešimų skaičius

  655
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  6
 • Atsiliepimai

  0%
 • Forumo eurai

  6,105 +Pervesti

Ethno paskutinį kartą laimėjo Birželio 7

Ethno turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacijos taškai

574 Turintis ką pasakyti

Apie Ethno

 • Nario rangas
  Einherijus

Susisiekimo būdai

 • Discord ID
  ARTacp#2878
 • Tinklalapis
  https://las-venturas.lt/max

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Lietuva

Paskutiniai lankytojai

9.568 profilio peržiūros
 1. Ethno

  Studento paskola

  Daugiau informacijos apie valstybės remiamą paskolą studentams gali rasti čia Truputis informacijos. 1) Skirtingos paskolų rūšys: Paskola studijų kainai sumokėti (rudens ar (ir) pavasario semestrui); Paskola gyvenimo išlaidoms (1950 €/metus); Paskola dalinėms studijoms. 2) Eiga: Teikiamas prašymas (anketa) Valstybiniam studijų fondui (nuo Rugpjūčio 20 d.). Gaunamas patvirtinimas (paskelbiami sąrašai apie Spalio pirmą savaitę), kad paskola gali būti gauta. Per 10 d. d. (Spalio 1-2 savaitė) kreipiamasi į banką (šiuo metu Swedbank). Sudaroma paskolos sutartis. Išmokamas paskolos kreditas (pervedant pinigus į Aukštosios mokyklos (AM) sąskaitą). 3) Keletas paskolos sąlygų: Grąžinimo trukmė per 15 metų (praėjus metams po studijų baigimo/nutraukimo). Studijų metais mokamos palūkanos (šiuo metu 2,1 %, tai čia gali būti apie ~2-3 €)
 2. Ethno

  2019/2020 Metų SA-MP serveris [rinkimai]

  Siunčiame šiltus linkėjimus atgal. Vis dėlto, nekantriai laukiame Jūsų darbo vaisių, kurie manome, kad tikrai bus saldūs.
 3. Sveikinu prisidėjusius prie didžiausio žaidėjų portalo Lietuvoje. Nepatekusius – kviečiu nenusiminti. Tikrai turėjome rimtų kandidatūrų. Tad, skatiname ir toliau išlikti aktyviais mūsų Forumo dalyviais
 4. Konkursas! 

   

 5. Puiki iniciatyva! Stengtis išlaikyti nuoseklumą ir tikrai bus labai sveikintina
 6. Praktiškai déjà vu mane aplankė http://sampserveriai.lt/
 7. Ethno

  Telefono operatorius

  Prisijunk prie savo https://mano.tele2.lt/ Turėtų rodyti visą reikalingą informaciją. Turėtų būti galimybė peržiūrėti išrašytą sąskaitą. Jeigu to nėra, tokiu atveju el. paštu parašyk jiems, kad atsiųstų sąskaitą, kuri detalizuotų išlaidas.
 8. Atspėkite PS5 kainą ir laimėkite Forumo eurų! 

   

  1. Ankstesni komentarai  2 daugiau
  2. Helikopteris
  3. Ethno

   Ethno

   @iVron ačiū! Kviečiu pasidalinti atsakymu straipsnyje, kad nepasimestų :))) Šiaip apie 400 $ kainavo PS4, tad dabar galvoju, kad turėtų būti šiek tiek brangiau.

  4. .JackDaniel
 9. Ethno

  Nick name variantai?!

  Siūlymas išbandyti https://www.name-generator.org.uk/nickname/ įterpiant tarp vardo Roxy ir generuojant kitus atitikmenis.
 10. Ieškome kolegų, kviečiu pamėginti!

   

 11. Puiki galimybė pradėti žaidimą mūsų Las-Venturas.LT projekte. Dalinamės filmuku pasakojančiu, kaip geriausiai pradėti žaidimą! Ačiū @Venturas (Vilius_Venturas) @Deivis_Splash Las-Venturas.LT - yra pats didžiausias ir geriausias Lietuvos SA-MP Serveris Las-Venturas mieste. Serverio rekordas 619 žaidėjų (pasiektas 2013-09-22). Mūsų Serveris yra orientuotas į žaidėjo aplinkos pritaikomumą, kad žaidimas būtų kokybiškas kiekvienam mūsų Serverio žaidėjui. Todėl, tai yra mūsų pagrindinis projekto tikslas.
 12. Ethno

  SA:MP Serveriai?

  samp.las-venturas.lt kviečiu prisiminti senas linksmybes
 13. Dalinuosi vaizdo įrašu iš mūsų SA-MP projekto Las-Venturas.LT Credit: Porn_Star Temos nuoroda: https://las-venturas.lt/forumas/index.php?/topic/187531-serveris-los-santos-vagos-2020/ IP: samp.las-venturas.lt
 14. Tikėtina, kad žaidimų konferencijos tokios ir būna: nuo atlygio iki atlygio. E3 žaidimų konferencija taip pat yra atšaukta. Viruso pasekmės palies visus.