Peršokti į turinį

mreaddy

Narys
 • Pranešimų skaičius

  282
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  1
 • Atsiliepimai

  N/A
 • Forumo eurai

  352 +Pervesti

mreaddy paskutinį kartą laimėjo Rugsėjo 28 2019

mreaddy turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacijos taškai

102 Kartais pasakantis ką gero

Apie mreaddy

 • Nario rangas
  Dalyvis (-ė)
 • Gimtadienis 1995.03.04

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

396 profilio peržiūros
 1. mreaddy

  SuperGames.lt ir Eneba konkursas!

  O koks tikslas yra dalybų? Tiesiog atiduoti, kad atiduoti ar kad praplėst klientų ratą?
 2. mreaddy

  Reikia patarimų

  Jau apsiverkei? Pagaliau, ačiū.
 3. mreaddy

  workis.online arba kiti papildomi darbai.

  https://www.lekste.lt/ šitą gali pabandyti
 4. mreaddy

  Reikia patarimų

  Kuo lidl kiaušiniai, pienas, paprikos, pomidorai, agurkai ar bet koks kitas auginamas dalykas kitoks ar prastesnis negu maximoj? Ir koks skirtumas kas kur apsipirkinėja, jesus christ, tu toks autistas 🤣 Nuo valdžios griuvo kai kurios šalys? Parodyk kokios šalys griuvo paskutinius 10 metų atgal? Na, moki google naudotis, profas esi, parodyk gi. Neradai? Achhh, gaila, vargšelis... Personal attacks ir tada šneka apie IQ, mentally challenged ir ADHD :DDDDDDDD mama paliko tik gimus ar tėvas vis dar sąskaitą pildosi maximoj?
 5. mreaddy

  Reikia patarimų

  Uždirbu tiek, kad į parduotuvę atėjęs į kainas nežiūriu. perku ką reikia ir ko noriu ir taip pat pažįstu N, kurie taipogi tokį patį gyvenimą susikūrę ir jiems ne 30 ir ne 25. Sandėliuose dirba tie, kurie tokie kaip tu skundžiasi viskuo ir nepatenkinti "valdžia", kuri "ĮTAKOJA" gal tik 10proc visko, kiek gali uždirbti, visam kitam yra visiška laisvė, jei lauki kol baigsi univierą arba kol tėveliai įdarbins kažkur, kur nebus minimalaus atlyginimo, tai aišku ant kitų pečių visą gyvenimą stovėsi, bet per 2 metus pasistačiau daugiau negu reikia, o Lietuvoj augti galimybių daugiau nei reikia, turbūt pats nevykėli gyveni po gaubtu ir neišlendi toliau negu googles nulaužimų sąrašas.
 6. mreaddy

  Reikia patarimų

  Apie kokią kultūrą šneki, jei siūlai kitiems emigruoti? Tau čia ne 2008 metai, kad krizė ir viskas griūva, atsipeikėk, nevykėli, gal kai kodindamas pradėsi bibliotekas naudot žiūrėk ir proto atsiras :DDDDDD
 7. mreaddy

  Reikia patarimų

  Didžiausias pasilikimas komforto zonoje yra bėgimas į užsienį, kur "ten viskas daug geriau negu Lietuvoje". Tokie dundukai siūlantys bėgt iš Lietuvos turėtų būt sušaudyti prie stulpo. Nesu nacionalistas, bet Lietuvoj ekonomika stipriai gerėja ir visų gyvenimas kasmet ryškiai gerėja. Užsidirbti galimybių N, net nereikia baigti 4 metų studijų, o tiesiog pabūt internete ir pasidomėti tendencijomis tiek ateinančiomis, tiek esančiomis. Overall, nerašyk tokių ilgų postų, nes čia žaidimų forumas ir visi ateina paskaityt max 5 sakinius, ne daugiau, ir neklausyk tokių atsilupėlių siūlančių bėgt iš lietuvos su 3k kišenėj, nes liksi ubagaut arba su "greitais" kreditais ir skolomis.
 8. mreaddy

  Ieškomas samg dizainas

  ir tai pasako, kad "paišais juos"? Kai vieną nupieši per visą gyvenimą? :DDDDDDDD
 9. mreaddy

  Ieškomas samg dizainas

  bėk dizainų paišyt wordpressinių
 10. mreaddy

  Ieškomas samg dizainas

  Tavo gimimas pažeidė Lietuvos taisykles
 11. mreaddy

  Skundų, sukčių bazė

  o kaip su GDPR?
 12. mreaddy

  Skundų, sukčių bazė

  Supergames praktiškai tą pačią paskirtį atlieka, tik slepiasi po kitu pavadinimu ir side-plugin'u, kuris renka informaciją apie userius ir t.t...
 13. mreaddy

  Skundų, sukčių bazė

  Pats pasiskaityk gal "todėl įmonės ir jos direktorės reikalavimas pašalinti informaciją iš interneto tinklapio www.skundai.lt pripažintas nepagrįstu"
 14. mreaddy

  SuperGames.lt ir Eneba konkursas!

  Tau skauda, kad išreiškiu nuomonę? [moderated], eik arbatos išgerk, rado prie ko prikibt
 15. mreaddy

  Ar verta prasidėti su SAMP 2020?

  Neverta

×