Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Numerio perkėlimas į kitą abonentą


5exyGuy

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1642 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Turi mažą klausimėlį. Noriu pasiteirauti, į kokį tinklą labiausiai apsimoka persikelti? Telia, Tele2 ar Bitė?

Nors čia nėra pati tinkamiausia vieta teirautis tokio tipo informacijos, bet įdomu sužinoti apie kitų patirtį. Klausiu, nes visi trys abonentai siūlo planus studentams, o geriausias pasirinkimas tikriausiai būtų Telia (pagal GB ir kainos santykį). Norėčiu išgirsti Jūsų atsiliepimus apie šiuos abonentus.

Redaguota , nario 5exyGuy
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bitė big no. Turiu vieną istoriją kelių dienų senumo ir ji susijusi su internetu, bet manau tiks, kad įtikinčiau nesirinkti Bitės. Pas mano tėvus namuose yra Tele2 internetas ir jie buvo sugalvoję persikelt į kitą tinklą, nutarė išbandyt Bitę. Atvažiavo, išmatavo ryšį ir tikino, kad ryšys bus daug geresnis nei Tele2, todėl ir internetas bus spartesnis. Aha, Bitės greitis 690 Kbps, o Tele2 20 Mbps. Skirtumas akivaizdus ir Bitė tiesiog scammina neišmanančius potencialius vartotojus. Tai gerai, kad tėvai pasiliko Tele2 tinkle, nes būtų pasibloginę tik.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pastaruosius metus Bitė buvau ir jokių problemų pas mane kaip ir nebuvo, bet jau 1-erius metus esu Teledema, o kainos ten nėra realios. Nežinau ar ir jums taikys tokius pat pasiūlymus, bet buvom vieni pirmų vartotojų, tai gaunam 9gb interneto, neribotus sms ir skambučius tik už 4-5eur.

Redaguota , nario Orion
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tele2/Telia tas pats beveik, kainos panašios , interneto greitis ir ryšys taipogi ,  pats naudoju Tele2 ,bet siūlyčiau žiūrėti kaip ir pats darei žiūrėti pagal kainos ir duomenų santyki. Aišku atmetant bitę ,nes esu daug atvėjų matęs ,kad bitės siganalas yra gan prastas ir vietuose negaudo ryšio.  Beje Telia visada gan gerus planus pasiūlo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Su telia tekę turėt patirties. Buvau abonentas apie 2 - 3 metus. Planas 2GB buvo ir kainavo apie 5-6€. Pasikeitė planai, liko tie patys 2GB ir pakilo kaina iki 7€. Perėjau į Tele2, gavau neribotą internetą 100 dienų ir 10gb, po akcijos. Persikelinėjant į Tele2, paskambino Telia ir pareiškė, kad mes galim jum pasiūlyti labai gerus planus ir nereikės išeiti. Nors prieš savaitę pereinant į Tele2, aš jiems rašiau ir skambinau, klausdamas ar gali padidinti plano gigabaitus, jų atsakymas buvo ne, kadangi nėra "custom" planų, jeigu norite, mokėkite pilną kaina. Tad reziumė, Telia stengiasi tik tada, kai klientas jau nori iš jų išeiti. O Tele2, viską stengiasi padaryti geriausiai iš anksto.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pamiršk bitę. Jų ryšys baigiasi ties ženklu išvažiavus iš miesto. O ir mieste lievas. Vieninteliai variantai Telia ir Tele2. Tele2 niekada nenaudojau, bet pastaruoju metu jų atsiliepimai geri. Teliai po*ui ant klientų, bet jų ryšio kokybė tikrai labai gera. Jeigu sugebėsi gauti iš jų gerą planą, tai eik į Telia, jei ne, tada Tele2. Aš pats pasiėmiau Ežį ir esu patenkintas, nepririša prie kontrakto. Vasaros pradžioj pataikiau ant akcijos, kur pildant kortelę gauni papildomai 30% į sąskaitą, tai pasipildžiau visai vasarai ir gavosi 6.91€ už 18 GB + neriboti FB, Messenger, Spotify ir Tidal, neišnaudoti duomenys persikelia. Įprastai šis planas 8.99€ Vienintelis trūkumas - užsienyje neveikia internetas. Jeigu tai netrukdo, tavo vietoj pagalvočiau apie Ežio/Pildyk korteles.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 14 valandas(-ų), `Foxonas. parašė:

Bitė big no. Turiu vieną istoriją kelių dienų senumo ir ji susijusi su internetu, bet manau tiks, kad įtikinčiau nesirinkti Bitės. Pas mano tėvus namuose yra Tele2 internetas ir jie buvo sugalvoję persikelt į kitą tinklą, nutarė išbandyt Bitę. Atvažiavo, išmatavo ryšį ir tikino, kad ryšys bus daug geresnis nei Tele2, todėl ir internetas bus spartesnis. Aha, Bitės greitis 690 Kbps, o Tele2 20 Mbps. Skirtumas akivaizdus ir Bitė tiesiog scammina neišmanančius potencialius vartotojus. Tai gerai, kad tėvai pasiliko Tele2 tinkle, nes būtų pasibloginę tik.

 

labai priklauso nuo modemo padeties, current IP adreso, atstmo nuo boksto

buvo 4 mbps, pakeitus modemo padeti (nukreipus link boksto aukstesnej padeti) pakilo iki 40 mbps

mieste ant telefono pas mane apie 90mbps su bite

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

47 minutes prieš, tepalas parašė:

Pamiršk bitę. Jų ryšys baigiasi ties ženklu išvažiavus iš miesto. O ir mieste lievas. Vieninteliai variantai Telia ir Tele2. Tele2 niekada nenaudojau, bet pastaruoju metu jų atsiliepimai geri. Teliai po*ui ant klientų, bet jų ryšio kokybė tikrai labai gera. Jeigu sugebėsi gauti iš jų gerą planą, tai eik į Telia, jei ne, tada Tele2. Aš pats pasiėmiau Ežį ir esu patenkintas, nepririša prie kontrakto. Vasaros pradžioj pataikiau ant akcijos, kur pildant kortelę gauni papildomai 30% į sąskaitą, tai pasipildžiau visai vasarai ir gavosi 6.91€ už 18 GB + neriboti FB, Messenger, Spotify ir Tidal, neišnaudoti duomenys persikelia. Įprastai šis planas 8.99€ Vienintelis trūkumas - užsienyje neveikia internetas. Jeigu tai netrukdo, tavo vietoj pagalvočiau apie Ežio/Pildyk korteles.

 

shit tons. Tiek UK, tiek Italijoj bei Turkijoj su bitės internetu jokių problemų nebuvo, jei telefonas grybas, tai pats kaltas, kad tokį turi, bet užsienyje bitės internetas nei kiek nėra prastesnis negu Lietuvoj.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

21 minutes prieš, mreaddy parašė:

shit tons. Tiek UK, tiek Italijoj bei Turkijoj su bitės internetu jokių problemų nebuvo, jei telefonas grybas, tai pats kaltas, kad tokį turi, bet užsienyje bitės internetas nei kiek nėra prastesnis negu Lietuvoj.

Nežinau, prie ko čia užsienis ir Bitė. Bitės ryšys Lietuvoj prastas, o JK, Turkijoj ir Italijoj išvis tokio operatoriaus nėra. Skaityk tekstą.

Redaguota , nario tepalas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Išgirdęs visų nuomones nusprendžiau persikelti į Tele2. Užpildžiau reikalingas formas numerio perkėlimui ir paskambino labai draugiška moteris. Nesitikėjau tokio aptarnavimo (nebent taip sutinka naujus klientus :D) ir net susitariau dėl pačio laiko, nes dažnai darbo dienomis būnu užimtas. Dažniausiai, kai šneku telefonu su aptarnavimo skyriais - jausmas, kad šneki su kokiu zombiu (jokių emocijų).

P. S. 

Ir ačiū visiems, kurie išsakė savo nuomones ir padėjo išsirinkti.

Redaguota , nario 5exyGuy
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, tepalas parašė:

Nežinau, prie ko čia užsienis ir Bitė. Bitės ryšys Lietuvoj prastas, o JK, Turkijoj ir Italijoj išvis tokio operatoriaus nėra. Skaityk tekstą.

Prie ko tada miestai čia? Lol. Tai buvo tik pavyzdys, kad ir bitės ryšys užsienyje geras, o tas operatorius neprivalo būti toje užsienio šalyje, lol, jis tiekia ryšį Europoje, o ne tik Lietuvoje. Ne 1990 metai, kad ryšys už miesto prastas būtų, nebent gyveni tarp žalių girių kur logiškai mąstant dėl tankumo ryšys prastas, bet tuomet joks operatorius neišpręs šių problemų. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 6 valandas(-ų), mreaddy parašė:

shit tons. Tiek UK, tiek Italijoj bei Turkijoj su bitės internetu jokių problemų nebuvo, jei telefonas grybas, tai pats kaltas, kad tokį turi, bet užsienyje bitės internetas nei kiek nėra prastesnis negu Lietuvoj.

Rašiau ne apie telefoną.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 14 valandas(-ų), mreaddy parašė:

Prie ko tada miestai čia? Lol. Tai buvo tik pavyzdys, kad ir bitės ryšys užsienyje geras, o tas operatorius neprivalo būti toje užsienio šalyje, lol, jis tiekia ryšį Europoje, o ne tik Lietuvoje. Ne 1990 metai, kad ryšys už miesto prastas būtų, nebent gyveni tarp žalių girių kur logiškai mąstant dėl tankumo ryšys prastas, bet tuomet joks operatorius neišpręs šių problemų. 

Ryšys užsienyje priklauso ne nuo bitės, o nuo to operatoriaus, prie kurio tinklo būdamas toje šalyje prisijungi. Aš neabejoju, kad prisijungęs prie kokio Vodafone UK turėsi gerą ryšį. Tai nekeičia fakto, kad Bites ryšys Lietuvoje lievas.

O prie ko miestai neaiškinsiu, ne mano pareiga spręsti tavo teksto suvokimo problemas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1642 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...