Peršokti į turinį

LffyFresh / Wacky

Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  268
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  1
 • Forumo eurai

  145 +Pervesti

LffyFresh / Wacky paskutinį kartą laimėjo Rugsėjo 13 2018

LffyFresh / Wacky turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacijos taškai

45 Bus matyti ko vertas

2 sekėjų

Apie LffyFresh / Wacky

 • Nario rangas
  Dalyvis (-ė)

Susisiekimo būdai

 • Discord ID
  PM
 • Skype
  PM

Profilio informacija

 • Steam ID
  PM

Paskutiniai lankytojai

1.382 profilio peržiūros
 1. LffyFresh / Wacky

  Kodėl taip yra su hostingu?

  A neatsibodo kiekvienoj temoj "maybe" žodį naudot? JustHostas (nereklama), sure, šūdas, bet testavimui puikus dalykas, nereikia daug leist biudžeto, plius viskas labai lengvą, o jei reikia pagalbos, yt pilnas. GTA-HOST (nereklama) taipogi panašūs hostingo tiekėjai į JustHOST(nereklama), tad gali ir toliau su VPS žaist, bet esi labai neteisus, sakydamas jog kad ir paprastam dalykui, reikia daugiau leist pinigų. Nes labai klysti, geriau ant testavimo hostingo išleist mažiau, nei dahuje sudėt, o paskui pačio projekto neišlaikyt, kai persėsi ant galingo hostingo. Taipogi, galbūt jis perka ne sa-mp serveriui, kadangi tema - Apie viską. Ir iš ko tu sprendi jog būtent sa-mp'ui? Galbūt jis perka minecraft hostingą, jog galėtu susijungt ramiai pachillint vakarais su draugais tam pačiam serveryje be jokių apkrautų šūdų.
 2. Sveikučiai, ieškojau visame SuperGames forume, bet neradau su galiojančiu linku LS mieste esančios modifikacijos. Tai gal būt gal kas turite ir norite pasidalinti, labiau noriu tos modifikacijos pradmenim, kad suprasti kaip ir kus, reikia pavyzdžio, o norėčiau jog būtent LS mieste būtų, bet tinka ir kažkokia didesnė modifikacija LS mieste.
 3. LffyFresh / Wacky

  Ieškau skelbimai plugino

  Webflake, ties plugin'ais turėtum rast
 4. Sveiki, kaip supratote parduodu MountChiliad.Lt domeną. Galioja iki - 2022-02-04 Kaina - nenustatęs.
 5. LffyFresh / Wacky

  Del residence plugin

  Leave ir enter message keičiasi ne per config.yml faila, o per pati žaidima, norint pakeist visiškai visų, nepakeisi, nebent lang.yml ar en.yml tekstus pakeisi. Norint pakeist leave ir enter message, jį gali pakeist tik žaidime, man rods komanda /res message exit/enter (Tekstas norimas)
 6. LffyFresh / Wacky

  VLKG.Lt projekto savininkas.

  Nauda ar žala, koks skirtumas, suprask, jog kopija, tai autoriaus teisių pažeidimas, kadangi aprašymo autorius, aš, jam tikrai nesuteikiau leidimo naudoti to aprašymo. O ar jis jam atneš naudos ar žalos, man jokio skirtumo, aš tik dėl teisybės čia, ir dėl to jog apsaugot savo principus. Aš kūriau, tai reiškias mano, o tai kas mano, niekieno kito. Kadangi tavęs nežinau, apie tave nieko nesakau, bet kritikos be argumentų niekas neprašė, ar prašė? Nenoriu pradėt konfliktu, tai ties tuo ir baikim.
 7. Taigi, atsirado gudrotas Valėra, kurį manau ir taip visi puikiai žinom, jog prie projektų jam sekasi nekaip. Na, o prie to pačio tai, dar ir pats projekto savininkas žodžiu į žodį nukopijavo ir mano projekto aprašymą. Taip tai nedaug vertas tekstas, bet visvien, tokius žmonės ir tokius projektus verta laikyti paskutinius. IMG_0623.MP4 IMG_0622.MP4
 8. Linka gali? Dėkui iš anksto.
 9. tprsm, aš būtent nešiojamo ieškau. Naudoto nelabai norisi.
 10. Sveiki, taigi kadangi nedaug gaudausi ties kompiuteriais, nu suprantu kas ir kaip, bet galbūt yra kurie daug daugiau nusimano nei aš. Tai ieškau kompiuterio: Žaidimams. Darbui. Biudžetas: 750-700 e. Mėgstu ir paphotoshopint, video pamontuot, todėl būtu labai gerai jei ir Adobe PS ir Adobe Premier'a patemptu visai neblogai.
 11. Pebblehost.com, RedFox, VPSnet nepatariu, nebent jau ten kažka rimto darysi. Plius reikia dėl putty susigaudyt, kiek man žinoma ne visi ten paimioš.
 12. LffyFresh / Wacky

  Discord Serveris pardavimui

  už ka čia mokėt pinigus išvis? ;dd Nelabai pagaunu.
 13. LffyFresh / Wacky

  Monitoriaus prijungimas prie loptop

  Yra toks dalykas, kaip adapteris, iš DVI į HDMI. Manau užtektu šį dalyka nusipirkt ir tiek. Kaip suprantu monitorius senas, jei nėra HDMI jungties, o tik DVI
 14. LffyFresh / Wacky

  { Minecraft } Pastatau ką reikia - nemokamai.

  Didžiausia rekomendacija iš manęs! Puikus statytojas, kokybės atžvilgiu mano manymu best of the best Lietuvoje.
 15. LffyFresh / Wacky

  perku Perku samp tematikos dizainą

  @malhska
×
×
 • Sukurti naują...