Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

GTA SA vs GTA V Online.. kokia prasmė?


deivis_

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2003 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

turiu vieną klausimą ;D permečiau šį forumą, ir pastebėjau, kad didelė dalis temų sudaro gta sa tematika, ir aš nesuprantu kodėl ;D lyginant gta sa ir gta v online- tai kaip lyginti degtuką ir medį ;D kodėl žmonės 2018 metais vis dar investuoja ir kažką kuria, kas yra susiję su gta sa, kai gta v online turi tiek daug galimybių, praktiškai, gta v online gali daryti beveik viską ką ir realybėje, tiek daug modų, tai aš tikrai nesuprantu, kodėl dauguma jūsų vis dar renkasi gta sa - seną žaidimą su medine grafika, kuriame viskas kreiva lyginant su gta v?

dėkui, už bet kokius reply, aš tik noriu suprasti, kokia yra to prasmė: žaisti gta sa, kas visiškai toli nuo realybės ir žaisti gta v arba gta v online, kas yra realistiška visais požiūriais

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

8 minutes prieš, egkan parašė:

turiu vieną klausimą ;D permečiau šį forumą, ir pastebėjau, kad didelė dalis temų sudaro gta sa tematika, ir aš nesuprantu kodėl ;D lyginant gta sa ir gta v online- tai kaip lyginti degtuką ir medį ;D kodėl žmonės 2018 metais vis dar investuoja ir kažką kuria, kas yra susiję su gta sa, kai gta v online turi tiek daug galimybių, praktiškai, gta v online gali daryti beveik viską ką ir realybėje, tiek daug modų, tai aš tikrai nesuprantu, kodėl dauguma jūsų vis dar renkasi gta sa - seną žaidimą su medine grafika, kuriame viskas kreiva lyginant su gta v?

dėkui, už bet kokius reply, aš tik noriu suprasti, kokia yra to prasmė: žaisti gta sa, kas visiškai toli nuo realybės ir žaisti gta v arba gta v online, kas yra realistiška visais požiūriais

Nes ne visi turi normalius kompiuterius kurie veztu gta5. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu, nes gta v yra toks RP game kuriame šaudyti nėra pagrindinis tikslas, nes šaudymo mechanikos yra labai silpna žaidimo vieta. Sampe susirenka visi po darbų nori pačilinti pabendrauti su žmonėm, o per gtav su modmenu skraidai ir pom, dar kas yra, kad sampas yra visiškai nemokamas, o launcheriams kiek žinau reikia gtav 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, Benka parašė:

Nu, nes gta v yra toks RP game kuriame šaudyti nėra pagrindinis tikslas, nes šaudymo mechanikos yra labai silpna žaidimo vieta. Sampe susirenka visi po darbų nori pačilinti pabendrauti su žmonėm, o per gtav su modmenu skraidai ir pom, dar kas yra, kad sampas yra visiškai nemokamas, o launcheriams kiek žinau reikia gtav 

+ legalaus.

8 minutes prieš, egkan parašė:

Čia negali būti pagr. priežastis. GTA V nėra kažkas stebuklingo, kad reiktų brangaus kompiuterio. Puikiai galima išsiversti ir už 400 eurų, be monitoriaus

gali dar ir kaip

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

15 minutes prieš, egkan parašė:

Čia negali būti pagr. priežastis. GTA V nėra kažkas stebuklingo, kad reiktų brangaus kompiuterio. Puikiai galima išsiversti ir už 400 eurų, be monitoriaus

todel, kad ne visi zmones gali sau leisti tiek isleisti susirinkt stacionarams, game wise'u, old GTA dalys yra laikomos geresnemis negu siandieninis GTAV leidimas. taspats taikoma ir battlefield zaidimu serijai ar crysis-daug kas sako senos dalys crysis/BF buvo geresnes, su tuo as pilnai sutinku, zaidimas juo labiau ima priminti cod'a/counter strike.

need for speed sukurta ant frostbite engine kaip ir battlefield'as-taip pat suprasteje, senos dalys iki siol zaidziamos streameriu ir youtuberiu.

cs fan'ai keikia csgo po cs source arba condition zero, bei 1.5/1.6 counter strike'o. vien tom clancy's serija nera laikoma tokia gera kaip ankstesnieji zaidimai.-entuziastai visada daznai buna nusivyle naujais leistais zaidimais. cia ne mano vieno poziuris toks.

yra zmoniu visa gyvenima vartojanciu vaistus ir t.t. kai algos net ir tiems vos vos uztenka, arba nebeuztenka, kiti turi milziniskas skolas arba moka paskolas/nuoma uz busta, kuras, maistas, mokesciai. cia ne vien lietuviams taip, daznai ir uzsienieciai nors pastarieji dar gali kazkaip prasisukt ir malonumui siektiek leist.

mano pazystamo vienai is dukru epilepsija, jai dabar 16-17metu. jeigu kas nutiktu tevui dirbant tolimuju reisu vairuotoju vezant zmones i danija tik mama liktu kuri dirba namuose. dar gal seneliai padetu. bet siaip jos likimas nepavydetinas. pati yra is pasiturincios seimos, taciau zmogui su tokia liga tikrai nera lengva gyventi.

Redaguota , nario Synthwavez
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

43 minutes prieš, egkan parašė:

turiu vieną klausimą ;D permečiau šį forumą, ir pastebėjau, kad didelė dalis temų sudaro gta sa tematika, ir aš nesuprantu kodėl ;D lyginant gta sa ir gta v online- tai kaip lyginti degtuką ir medį ;D kodėl žmonės 2018 metais vis dar investuoja ir kažką kuria, kas yra susiję su gta sa, kai gta v online turi tiek daug galimybių, praktiškai, gta v online gali daryti beveik viską ką ir realybėje, tiek daug modų, tai aš tikrai nesuprantu, kodėl dauguma jūsų vis dar renkasi gta sa - seną žaidimą su medine grafika, kuriame viskas kreiva lyginant su gta v?

dėkui, už bet kokius reply, aš tik noriu suprasti, kokia yra to prasmė: žaisti gta sa, kas visiškai toli nuo realybės ir žaisti gta v arba gta v online, kas yra realistiška visais požiūriais

gal nebesvaik

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Daugelis lietuvių daug neuždirba, ko pasekoje neturi galingų kompiuterių, tad, serverius kuria gta san andreas pasaulyje. Dar viena priežasčių yra tai, jog tai yra visiems gta žaidėjams kurie jį žaidžia ilgą laiką į širdį įėjęs žemėlapis, man asmeniškai žaidžiant gta V jau trečius metus, dar niekaip nesugebu išmokti viso žemėlapio, o gta san andreas yra labai paprastas žemėlapis, su daug galimybių koreguoti jį bei jį lengva atsiminti kas labai praverčia.

Man asmeniškai nepatinka visas mašinų boostinimas ir kt. funkcijos gta V, todėl vien jau dėl to gta san andreas yra geriau, ką jau kalbėti apie šaudymo mechanikas.

Na ir dar viena didžiausių priežasčių, tai yra todėl jog žaidėjai serveriuose kurie senai įsikūrę yra daug pasiekę ir daug visko turi, to pasekoje tų žaidėjų yra daug. Duodu šimtą procentų, jog žmonės nenori eiti į gta V vien dėl sukauptų turtų SAMP'o serveriuose. Ar tau būtų linksma mesti 4-5 metus ar dar ilgiau kauptus pinigus, patirtį, pažintis tarp žmonių, dėl kažkokio tai kito žaidimo kuriame tik grafikos skiriasi bet principas tas pats? Nemanau. Lygiai tas pats ir su emigravimais tarp serverių - serverius keičia pagrinde tie, kurie į tą žaidimą taip rimtai nebežiūri ir jiem tas praleistas laikas viską kaupiant nebesvarbus. Išėjus gta 6, manau jog lietuviai ten jau apsiims ir pradės kažką mąstyti, tačiau, bad news, gta 6 dar nebus labaaai ilgą laiką (iki 2021 tai tikrai) - kaip minėjo pats Rockstar Games co-founder Dan Houser.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, SfeKsi parašė:

Daugelis lietuvių daug neuždirba, ko pasekoje neturi galingų kompiuterių, tad, serverius kuria gta san andreas pasaulyje. Dar viena priežasčių yra tai, jog tai yra visiems gta žaidėjams kurie jį žaidžia ilgą laiką į širdį įėjęs žemėlapis, man asmeniškai žaidžiant gta V jau trečius metus, dar niekaip nesugebu išmokti viso žemėlapio, o gta san andreas yra labai paprastas žemėlapis, su daug galimybių koreguoti jį bei jį lengva atsiminti kas labai praverčia.

Man asmeniškai nepatinka visas mašinų boostinimas ir kt. funkcijos gta V, todėl vien jau dėl to gta san andreas yra geriau, ką jau kalbėti apie šaudymo mechanikas.

Na ir dar viena didžiausių priežasčių, tai yra todėl jog žaidėjai serveriuose kurie senai įsikūrę yra daug pasiekę ir daug visko turi, to pasekoje tų žaidėjų yra daug. Duodu šimtą procentų, jog žmonės nenori eiti į gta V vien dėl sukauptų turtų SAMP'o serveriuose. Ar tau būtų linksma mesti 4-5 metus ar dar ilgiau kauptus pinigus, patirtį, pažintis tarp žmonių, dėl kažkokio tai kito žaidimo kuriame tik grafikos skiriasi bet principas tas pats? Nemanau. Lygiai tas pats ir su emigravimais tarp serverių - serverius keičia pagrinde tie, kurie į tą žaidimą taip rimtai nebežiūri ir jiem tas praleistas laikas viską kaupiant nebesvarbus. Išėjus gta 6, manau jog lietuviai ten jau apsiims ir pradės kažką mąstyti, tačiau, bad news, gta 6 dar nebus labaaai ilgą laiką (iki 2021 tai tikrai) - kaip minėjo pats Rockstar Games co-founder Dan Houser.

kaip i zaidima turi rimtai ziuret? juk gta ne koks esportas :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, ZoLq parašė:

 kaip i zaidima turi rimtai ziuret? juk gta ne koks esportas :D

Turėjau omenyje jog jiems "nusišikt" ant išleistų pinigų tampa, turimų privilegijų bei turtų. Aš pavyzdžiui jei ant žaidimo/serverio pinigus išleidžiu, tai iškart kablioja būtent ten ir žaist, nes ten jau būsi kažkuom pranašesnis nei kitur. 

Kalbant apie esportą, galėtų ir gta ten kada nors atsirast :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jeigu lietuviai pradėtų kurti GTA V RP serverius su visais voice chat'ais ir viskuom, samp'ą būčiau senai pamiršęs. Vistiek kažkuriuo momentu įvyks lūžis ir galbūt pereidinės žmonės į GTA V. Galbūt su pirmu geru lietuvišku serveriu viskas pasikeistų :unsure:


Ofc, čia mano nuomonė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, SfeKsi parašė:

Turėjau omenyje jog jiems "nusišikt" ant išleistų pinigų tampa, turimų privilegijų bei turtų. Aš pavyzdžiui jei ant žaidimo/serverio pinigus išleidžiu, tai iškart kablioja būtent ten ir žaist, nes ten jau būsi kažkuom pranašesnis nei kitur. 

Kalbant apie esportą, galėtų ir gta ten kada nors atsirast :D 

gta ne tokio tipo zaidimas , tai nemanau. Sampas jau atsibodes yra bent jau man , per greiciau nei metus ;D nesuprantu ka ten 4 ar 5 metus gali veikt

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, ZoLq parašė:

gta ne tokio tipo zaidimas , tai nemanau. Sampas jau atsibodes yra bent jau man , per greiciau nei metus ;D nesuprantu ka ten 4 ar 5 metus gali veikt

Pats 6-8 metus žaidžiu be pertraukų didesnių, tai galiu pasakyti jog veiklos yra :D. Realiai kokius 4-5 metus skyriau GRP serveriams, visi likusieji RP, tai iki dabar belenkaip RP mane kabina bet jau nuo GRP serverių vimdo :D 

Personal preference of a game I guess

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
10 minutes prieš, Džemal. parašė:

Jeigu lietuviai pradėtų kurti GTA V RP serverius su visais voice chat'ais ir viskuom, samp'ą būčiau senai pamiršęs. Vistiek kažkuriuo momentu įvyks lūžis ir galbūt pereidinės žmonės į GTA V. Galbūt su pirmu geru lietuvišku serveriu viskas pasikeistų :unsure:


Ofc, čia mano nuomonė.

O GTA V turi galimybes sukurti individualų serverį, kaip kad GTA SA? Aš neitin domiuosi tokiais dalykais ;D Bet, jeigu tarkim gauni ban (paprasta priežastis, hackeris tau pervedė pinigų, ir gavai ban ant gta online), tai tokiu atveju, yra įmanoma žaisti online kažkokiame kažkieno sukurtame serveryje? Aš kaip suprantu GTA Online, tai tas "Online" gali būti tik officialus, ir nieko daugiau. Atsiprašau, jeigu klystu.

Aš esu pražaidęs apie 800-900 valandų GTA V Online ir teko matyti visko, bet vis tiek, man tai kažkas tokio, net ir po tiek žaidimo valandų.

Dėkui, už reply visiems.

Redaguota , nario egkan
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

14 minutes prieš, egkan parašė:

O GTA V turi galimybes sukurti individualų serverį, kaip kad GTA SA? Aš neitin domiuosi tokiais dalykais ;D Bet, jeigu tarkim gauni ban (paprasta priežastis, hackeris tau pervedė pinigų, ir gavai ban ant gta online), tai tokiu atveju, yra įmanoma žaisti online kažkokiame kažkieno sukurtame serveryje? Aš kaip suprantu GTA Online, tai tas "Online" gali būti tik officialus, ir nieko daugiau. Atsiprašau, jeigu klystu.

Aš esu pražaidęs apie 800-900 valandų GTA V Online ir teko matyti visko, bet vis tiek, man tai kažkas tokio, net ir po tiek žaidimo valandų.

Dėkui, už reply visiems.

Taigi yra launcher'iai jau individualiem serveriam kaip GTA-SA. FiveM, kuris talpina mažai žaidėjų (32 jei neklystu), tačiau yra visi bot'ai kaip singleplayer'į ir RageMP, kuris talpina kažkiek tūkstančių žaidėjų, bei nėra botų. Galimybės tikrai yra sukurt serverį.

Vienas iš RageMP serverių yra EclipseRP, lietuviai kurėjai, tačiau viskas vyksta anglų kalba, nors populiarumu nesiskundžia, kaip buvau užsukęs žaidė aplink 300 žmonių.

Redaguota , nario Džemal.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

9 minutes prieš, egkan parašė:

O GTA V turi galimybes sukurti individualų serverį, kaip kad GTA SA? Aš neitin domiuosi tokiais dalykais ;D Bet, jeigu tarkim gauni ban (paprasta priežastis, hackeris tau pervedė pinigų, ir gavai ban ant gta online), tai tokiu atveju, yra įmanoma žaisti online kažkokiame kažkieno sukurtame serveryje? Aš kaip suprantu GTA Online, tai tas "Online" gali būti tik officialus, ir nieko daugiau. Atsiprašau, jeigu klystu.

Aš esu pražaidęs apie 800-900 valandų GTA V Online ir teko matyti visko, bet vis tiek, man tai kažkas tokio, net ir po tiek žaidimo valandų.

Dėkui, už reply visiems.

Nelabai supratau ką čia bandai išsiaiškinti, bet per tam tikrą launcherį gali susikurti savo serverį, nebūtinai oficialiai reikia viską daryti, tuolab per launcherius paprastų žaidėjų kurtus galima leisti jog ir žaidėjai su nelegaliais gta V prisijungtų į serverį.

Kiek žinau gta V tokio dalyko kaip oficialus launcheris išvis neturi, yra tik gta online ir viskas, jei nori kurti serverį, atsisiunti ragemp/FiveM... ir scriptini tenais, kur san andreas turi tik 2 multiplayer launcherius MTA ir SA:MP. 

Dar viena priežastis dėl ko daugelis nepereina - didelis launcherių pasirinkimas gta V, ir nei vienas nėra pripažintas oficialiu, todėl žaidėjai pasiskirstę yra per įvairius launcherius ir serveriuose būna mažai žaidėjų.

Kalbant iš programavimo pusės, manau įmanomas dalykas sukurti savo launcherį kuriame būtų galima rasti tik lietuvių serverius, aišku, kūrimas launcherio užtruktų belenkiek laiko ir reikalautų ganėtinai daug žinių, tačiau būtų tvarkingas reikalas kuriame būtų galima kelti visus serverius lietuvių ir nereiktų nuo vieno launcherio šokinėti prie kito.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2003 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...