A. Torres

Užblokuotas
 • PraneÅ¡imų skaičius

  113
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  2
 • Atsiliepimai

  67%
 • Forumo eurai

  99 +Pervesti

A. Torres paskutinį kartą laimėjo Kovo 11 2017

A. Torres turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacijos taškai

78 Kartais pasakantis ką gero

Apie A. Torres

 • Nario rangas
  Išmestas iš forumo
 • Gimtadienis 1997.04.28

Susisiekimo būdai

 • Discord ID
  Arvydas#1864
 • Skype
  arvydas.exe
 • Tinklalapis
  https://themeforest.net/user/arvydas_torres

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Kaunas - Vilnius
 • Steam ID
  arvydas_exe

Paskutiniai lankytojai

3.165 profilio peržiūros
 1. A. Torres

  Pagalbos su Mappinimu.

  O kodėl nepabandai įkelti po OnPlayerConnect callback'u? Arba dar geriau naudok sistemos failų struktūrą. Pvz.: susikuri failą Policija.pwn ir jį includini į pagrindinį GM. "Failai/Mappai/Policija.pwn" #include "Failai/Mappai/Policija.pwn"
 2. A. Torres

  Pagalbos su Mappinimu.

  Pasitikrink, ar visi naudojami includes yra naujausios versijos, (kadangi ir tai gali turėti įtakos šiai klaidai) ir sužinosi, kadangi aš nematydamas init.txt 8733 eilutės negaliu išpranašauti teisingiausio sprendimo.
 3. A. Torres

  Darbines masinos

  Ką daryti? Visų pirma siūlyčiau pasidomėti kodėl neduoda pinigų į algą, t.y. domėtis pačiam, ir bandyti taisyti kažkieno padarytą klaidą (kadangi kaip suprantu modifikacija ne tavo) stebint tai ar dirbant kituose darbuose gaunami pinigai į algą, ir tokiu būdu mokytis, o ne vos pastebėjus kažkokią klaidą (ir net neparodant kodo) kurti forume tokio turinio temas kurių per dieną tikrai ne pirma.
 4. A. Torres

  Pagalbos su Mappinimu.

  Atsinaujink includ'es.
 5. A. Torres

  Reike Pagalbos

  Visų pirma parodyk kodą (pastebin.com) Visų antra žodis reike turėtų būti rašomas taisiklingai *reikia.
 6. A. Torres

  Las-Venturas.LT | Helovinas 2018

  Neblogai neblogai (Aurimas_Echmmett pasistengė kaip visada).
 7. Kas liečia registracijos/prisijungimo sistemą, tai siūlyčiau naudoti ORM. Kodėl? Kadangi su ORM darbas netgi (šiek tiek) greitesnis nei su įprastomis "cache"(R7+) funkcijomis. Kodėl rinktis ORM? ORM pašalina užklausų būtinumą. Jų tiesiog nereikia. Kaip tai atrodo Pawn? Sukuriamas ryšys tarp duomenų bazės lentelės ir ORM, iš jo gauname ID. (orm_create) Surašomi kintamieji ir jų atitinkami stulpeliai (orm_addvar_*) Nustatomas skiriamasis stulpelis (orm_setkey). Tai gali būti vardas arba geriau jei unikalus ID. Galima pradėti naudoti duomenis. Naudingos nuorodos: Pavyzdys kaip atrodo registracijos sistema naudojant ORM: Github nuoroda. MySQL R41-4 atsisiuntimas: Github nuoroda.
 8. A. Torres

  GTA SA vs GTA V Online.. kokia prasmė?

  Be monitoriaus...
 9. A. Torres

  Pagalbos prisijungimas

  Kam rašai tai ko nesupranti. jeigu klaidą būtų su duomenų bazės konfiguracija, tuomet reikėtų rašyti taip: #define MYSQL_HOST "127.0.0.1" #define MYSQL_USER "username" #define MYSQL_PASSWORD "password" #define MYSQL_DATABASE "database"
 10. A. Torres

  Pagalbos su serveriu

  Atsisiūsk a_actors.inc iš čia: NUORODA Vadovaukis @Inv1s sukūrta pamoka: Aktorių kūrimas žaidime
 11. A. Torres

  Aktorių kūrimas žaidime

  Gan aiškiai viskas išaiškinta. Pamoką lengvai galima išmokti (tiems kas nemoka). @Inv1s Pastebėjimas: paminėk temoje, jog reikalingas a_actors.inc
 12. A. Torres

  Pagalbos prisijungimas

  Kad galėtume padėti - visų pirma parodyk kodą (pastebin.com).
 13. A. Torres

  CriticalLife.lt - Your Critical Dose Of Life!

  Idėja nors ir unikali, tačiau Lietuvoje tokių projektų jau buvo keletas, ir tiesą pasakius: susidomėjimas - trumpalaikis. Iš teorinės pusės sistemos skamba gal ir neblogai bet jų realizavimas atrodo sunkiai įkandamas. Bet kokiu atveju palinkėsiu sėkmės bei stiprybės.
 14. A. Torres

  Pagalbos del vartu perkelimo

  Pasidomėk: https://wiki.sa-mp.com/wiki/MoveObject
 15. A. Torres

  Teikiu TEXTDRAW piešimo paslaugas !

  Visų pirma, išmok priimti kritiką nežiūrint į tai, kad teiki savo paslaugas 2 metus. Visų antra tu tos dėžių sistemos ir nepamatysi, kadangi supratau, jog tai tik laiko švaistymas. Kuomet buvau tuo susidomėjęs, tuomet taip - buvo idėjų ir pan, bet kuomet supratau, kad iš to neuždirbsi - visa tai tiesiog apleidau, ir galiausiai radau sau vietą kur patikėk manimi - galima uždirbti kur kas daugiau nei iš TD piešimo. Sutinku su tavo nuomone, tačiau problema ta žmogus nemoka priimti kritikos, o kitus kritikuoja ir vadina nevykėliais ir pan, kuomet pats ne ką geresnis už juos.