MasterYi

Narys
 • Pranešimų skaičius

  91
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%
 • Forumo eurai

  44 +Pervesti

Viskas, kas parašyta nario MasterYi

 1. Serveris apleistas, butu laikas istrinti tema manau.
 2. Sveiki parduodu acc weste. 186 lvl, visi championai, ant visu championu po skina, ant daugumos yra net po kelis, yra legendary skinu ir t.t. 17 rune page... Placiau pm.
 3. Sveiki, jei yra norinciu pasidaryti nemokamu pinigu per monese tai prasau : https://monese.com/download-now?invite=ARVYD664&_branch_match_id=755499336745576851 Ivedam pakvietimo koda : ARVYD664 Svetaine patikima galit pasiskaityt atsiliepimus ir t.t. Susikursite acc, paprasysit draugelio, kad pervestu jums kelis centus juos kazkur panaudosit ir gausit +15e poto dar galit prasukt kelias varkes. Taigi kas neturite dar pasinaudokit proga, gero vakaro.
 4. MasterYi

  Ieškau DUO.

  Sveiki, ieškau DUO partnerio geriausiai būtų support kadangi main adc. Silver 1, prieš sezoną buvau GOLD 1. Visai neblogai daužau su mf jei yra norinčių sumest pridėkit GNOMAS1 EUNE. Op.gg stats galit pažiūrėt, šiuo metu šiek tiek nukritę nuo blogų.
 5. Kitų projektų savininkai neturi gyvenimų ? Šis projektas tiesiog stovi vietoje ir bandomas išpūst kažkoks burbulas, kad čia bus ne eilinis samp serveris ir panašiai. Žmonės metų metus nekuria samp serverių ir nebūtina visą dieną apsistoti ties serveriu. Jei būtų bent porą valandų į dieną skiriama serveriui jau senai būtų startavęs.
 6. Galvojau prisijungti į serverį apžiūrėti biški, bet kai pamačiau, kad serveryje užtenka F8 paspaust, kad už čytus tave galėtų užblokuoti atšoko fantazija. Geras prižiūrėtojas kuris nesupranta, kad blokuojant už čytinimą privaloma pateikti video medžiagą, bent jau taip turi būti. Nežinau gal pas jus ten autistiškos taisyklės kokios, šioks toks patarimas jei norit bent + kelių žaidėjų serveryje.
 7. Pakeliam gal užmigo jau bekurdami
 8. Sveiki. Parduodu EUW acc 170 lvl, apie ranką nėra ką kalbėti, nes vistiek pre season, visi champai ant kiekvieno champo po 2-3 skinus. Platesnė informacija PM.
 9. Čia gal koks p*darų projektas, kad spalvota taip ?
 10. Hostą prasitęskit šedevro kurėjai...
 11. Sakė laukti iki rudens, o dabar rašo, kad startas kitais metais.. Tai duoda suprasti, kad kitų metų rudenį ... juokinga, kokį čia stebūklą reikia kurti tiek laiko.. lėtas progresas tikriausiai mažai dirbama prie projekto.
 12. Metus laiko jau kuriamas serveris... Jokių naujienų iki starto nieko.
 13. Oho tikrai rekordus mušate. Kiek dar gyvuosit?
 14. Ilgai laukiam jau, pažiūrėsim kas čia gero bus
 15. MasterYi

  Nupirkčiau las-venturas/sarg paskyra

  Las-Venturas paskyra 1,4mil XP, pinigų nepamenu ar yra. Mašinos infernusas su LV4 gimtadieniu. Darbo xp apie 150k
 16. MasterYi

  Las-Venturas.LT | IP: samp.las-venturas.lt

  Galiu drąsiai teigti, kad serverio sistemos yra geriausios iš visų Lietuvos egzistuojančių serverių. Niekur nerasi kokybiškesnio žaidimo nei čia, bet nežinau kodėl, tačiau žaidėjų skaičius tikrai nepadidėja, kad ir kaip stengiamasi dėl serverio kur tik beužeisi ir paklausi apie LV jie nieko nežino paskendę savo ryžynuose ar dar kažkur. Labai gaila, kad kalbama jog šiais laikais gerų serverių nėra, žmonės laikas atsimerkti. Su mielu noru grįščiau pažaisti čia, bet žaidėjų skaičius ehh, pusę adminų ir direktorių jokio malonumo žaisti, bet gal įvyks tas stebuklas kažkada ir užsuksim pažaisti. Tikiuosi projektas kuriame pražaidžiau 7 metus su pertraukom kažkada vėl atsigaus ! Sėkmės.
 17. Viskas daroma dėl uždarbio tiesiai šviesiai, kad pasipelnyti ir užsidaryti. Nejaugi darysit tas pačias klaidas ir prispirkę visko verksit jog užsidarė?
 18. MasterYi

  Perku lmg limonus už sarg kreditus.

  Turiu 400 limonu jei reik rasyk
 19. Na kam gi jus kuriat tuos projektus.... nenukonkuruosit nei lmg nei sargo, tik ne su tokiais eiliniais projektais. Zaideju nesudominsit savo taksisto licenzijomis ar zvejybos punktais :D.. Kas is to, kad zais tas jusu 30 zmoniu - 20 administratoriu, 10 direktoriu... Tokie projektai kaip criticallife gal ir parodys kazka naujo... "Kiekviename serveryje visi mato medikų darbą nuvalkiotą ir neįdomu, neturintį veiklos, tačiau tik ne čia. Medicinos departamento darbuotojai galės kitiems parduoti pažymą, suteikti gyvybių ir šarvų. " - Kur taip negali daryti ?
 20. Nu ka zinau, zaidejai statys miestus, diktatoriai atsiras, betruksta tik nasos darbo kur skristum i kosmosa ir hasisa rinktum kaip pas zavaska ir dar botu i serva 800
 21. MasterYi

  SFM.LT Nuo ko pradėsi tu?

  Vaikai jum ne projektą kurti, o dar į buhalterines apskaitas vaikščioti :D...
 22. Jeigu rimtai stengiesi ir dedi tiek pastangų dėl max 50 žaidėjų? Koks tikslas serverį laikyti su tiek žaidėjų? Pusę adminų, pusę direktorių... Galėsit įrodyt jei klystu
 23. MasterYi

  GTA SA vs GTA V Online.. kokia prasmė?

  Old but gold. Viskas tuo ir pasakyta.
 24. MasterYi

  vCounty.lt / Kaimelių gyvenimas !

  Kas atsitinka kartą - pasikartoja ir antrą. O, kad užsidarys tai manau visiem aišku, serveris palaikys gal max 40 žaidėjų..
 25. MasterYi

  Las-Venturas.LT | IP: samp.las-venturas.lt

  Pritarsiu visiems kurie rašo jog serverio sistemos įspūdingos ir panašiai, bet lv laikai jau senai baigėsi, žaidėjų skaičius nesiekia nei 100, o koks įdomumas ten žaisti kai gatvėmis važinėji kaip vaiduoklis? Volko ir Brito laikais geriausias Lietuvos samp serveris buvo, o dabar kuriasi vis nauji serveriai žmonės ieško kažko naujo, o ne užgrobto banko 5 žaidėjų... Sėkmės, bet vilčių, kad projektas kažkada palaikys nors 150 žaidėų - nėra.