Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ieškomas profesionalus žmogus išmanantis savo darbą. (DOSNIAI ATSILYGINSIU)


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1768 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki forumo nariai!

Ieškau žmogaus kuris nusimano ir sugeba profesionaliai dirbti tinklapių kūrime. 

Turiu įdėja į kurią norėčiau investuoti, todėl ieškau žmogaus kuris padarytu tinklapį nuo 0 iki smulkmenų. 

Už centus neprašau daryti, mokėsiu tiek kiek vertas darbas ir uždėsiu arbatos prie gero darbo jei jis mane labai nustebins

Pats šioje srityje nieko nenusimanau, todėl ieškau tokio žmogaus kuris duotu argumentus, įdėjas.

Žmonės kurie neturit patirties, neturit įdėjų geriau nerašykit. Būtu smagu jog rekomenduotumėt žmogų kuris išmano savo darbą. 

P.S Į vartotoją nežiūrėkit, neatsimenu kada naudojau jį, o kito neturiu. Visą pokalbį galėsim pratęsti Facebook'e, skype'je. 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, sancio parašė:

Jeigu rasi zmogu, kuris apsiims front-end'u pilnai, tai su back-end galiu padet.

skp: aleksandr.php, email: [email protected]

 

Na šituo fruktu nepasitikėčiau, buvau davęs back end užsakymą, ignoravo ir dingo palikęs mane ant ledo :D

Redaguota , nario ArtūrasM
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, ArtūrasM parašė:

Hellou! Parašyk el. paštu, padėsiu =] 

Duokite savo el. paštą.

5 minutes prieš, sancio parašė:

Jeigu rasi zmogu, kuris apsiims front-end'u pilnai, tai su back-end galiu padet.

skp: aleksandr.php, email: [email protected]

 

Kaip ir minėjau temos pradžioje, apie šią sryti nieko nenusimanau, todėl nenutuokiu kas tas back-end. Todėl ir ieškau žmogus kuris pilnai nusimano. 

 

5 minutes prieš, ArtūrasM parašė:

Well šituo fruktu nepasitikėčiau, buvau davęs back end užsakymą, ignoravo ir dingo palikęs mane ant ledo :D

Jei kalbi apie mane, tai nenutuokiu apie ką tu. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Hariune parašė:

Duokite savo el. paštą.

Kaip ir minėjau temos pradžioje, apie šią sryti nieko nenusimanau, todėl nenutuokiu kas tas back-end. Todėl ir ieškau žmogus kuris pilnai nusimano. 

 

Jei kalbi apie mane, tai nenutuokiu apie ką tu. 

Kalbu apie sancio

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, Hariune parašė:

Duokite savo el. paštą.

Kaip ir minėjau temos pradžioje, apie šią sryti nieko nenusimanau, todėl nenutuokiu kas tas back-end. Todėl ir ieškau žmogus kuris pilnai nusimano. 

 

Jei kalbi apie mane, tai nenutuokiu apie ką tu. 

Nah, full-stack neprasidesiu.

Pasisamdyk va Artura geriau ir pigiau iseis nei as :D, padarys tau +- vidutinio lygio sistema. 

Redaguota , nario sancio
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, sancio parašė:

Sveikinu, nors ir nepamenu. Vis delto nei apvogiau taves nei ka ^^ Turejau tam priezasciu reiskias. 

Gal būt pažadins prisiminimus :) Turėjai ar neturėjai, pranešti reikia. Apsiemus darbą tai yra tavo atsakomybė :) 

Dabar, sancio parašė:

Nah, full-stack neprasidesiu.

Pasisamdyk va Artura geriau ir pigiau iseis nei as :D, padarys tau +- vidutinio lygio sistema. 

Vidutinio lygio? :) Okay, tebunie vidutinio lygio :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

45 minutes prieš, sancio parašė:

Jeigu rasi zmogu, kuris apsiims front-end'u pilnai, tai su back-end galiu padet.

skp: aleksandr.php, email: [email protected]

 

Labai tavimi žinok pasitikėt galima, kaip per Foruma pagarsėjas kaip Scameris ir Apgavikas, tuo labiau 0 atsiliepimų :D Gyvenime iš tokio paslaugų nepirkčiau ir net neimčiau. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Hariune parašė:

Sveiki forumo nariai!

Ieškau žmogaus kuris nusimano ir sugeba profesionaliai dirbti tinklapių kūrime. 

Turiu įdėja į kurią norėčiau investuoti, todėl ieškau žmogaus kuris padarytu tinklapį nuo 0 iki smulkmenų. 

Už centus neprašau daryti, mokėsiu tiek kiek vertas darbas ir uždėsiu arbatos prie gero darbo jei jis mane labai nustebins

Pats šioje srityje nieko nenusimanau, todėl ieškau tokio žmogaus kuris duotu argumentus, įdėjas.

Žmonės kurie neturit patirties, neturit įdėjų geriau nerašykit. Būtu smagu jog rekomenduotumėt žmogų kuris išmano savo darbą. 

P.S Į vartotoją nežiūrėkit, neatsimenu kada naudojau jį, o kito neturiu. Visą pokalbį galėsim pratęsti Facebook'e, skype'je. 

 

Sveikas, galėčiau nupiešti patį dizainą, bei pasiūlyti, žmones kurie galėtu sukoduoti, ir vėliau suprogramuoti  viską.

Mano keletas darbų, reikės papildysiu:

https://www.supergames.lt/topic/310114-heicmeister-grafikos-ir-dizaino-kodavimo-paslaugos/

Skype: sleder.lt

E-mail: [email protected]

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

52 minutes prieš, Armzis parašė:

Labai tavimi žinok pasitikėt galima, kaip per Foruma pagarsėjas kaip Scameris ir Apgavikas, tuo labiau 0 atsiliepimų :D Gyvenime iš tokio paslaugų nepirkčiau ir net neimčiau. 

sg atsiliepimai? lold so hard.. :D

Apgavykas XDD Na jo tikrai. Nu ir nepirk, neipirksi mano paslaugu pradesim nuo sito seniuk. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, sancio parašė:

sg atsiliepimai? lold so hard.. :D

Apgavykas XDD Na jo tikrai. Nu ir nepirk, neipirksi mano paslaugu pradesim nuo sito seniuk. 

Vienas iš tų savim per daug pasitikinčių pauglių kuris įsivaizduoja jog yra profesionalus programuotojas. Manau jau savo įmonę atsidaręs esi ir subūrei komandą nemažą, dirbi prie didelio masto projektų taip? :) Well be a professional but even my biggest partners never said that they are on top of the world :) Išaugsi, galbūt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

8 minutes prieš, ArtūrasM parašė:

Vienas iš tų savim per daug pasitikinčių pauglių kuris įsivaizduoja jog yra profesionalus programuotojas. Manau jau savo įmonę atsidaręs esi ir subūrei komandą nemažą, dirbi prie didelio masto projektų taip? :) Well be a professional but even my biggest partners never said that they are on top of the world :) Išaugsi, galbūt.

Visu pirma nebeesu paauglis pradekime nuo sito.

Visu antra dirbu didelioje imoneje mid back-end developeriu.

Visu trecia, dirbu prie projektu, kuriuos aplanko 100k + vienu metu useriu. 
Kur sakiau, kad esu geriausias lol? Pasakiau, kad mano kainos ne jam, that's all I said. ^^ Na, o del amziaus ne tau sakyt kazka, paciam vos 20suejo :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Mark Roman parašė:

Iš tavo situacijos sprendžiu, jog tau labiau praverstų partneris, kuris programuoja, nei laisvai samdomas darbuotojas.

Žinoma ne. Niekada nėra gerai priklausyti nuo kažko, partneris visada turės savo balsą tavo įmonės veikime, o tai nėra pats geriausias sprendimas kai nori būt nepriklausomas.

 

1 minute prieš, sancio parašė:

Visu pirma nebeesu paauglis pradekime nuo sito.

Visu antra dirbu didelioje imoneje mid back-end developeriu.

Visu trecia, dirbu prie projektu, kuriuos aplanko 100k + vienu metu useriu. 
Kur sakiau, kad esu geriausias lol? Pasakiau, kad mano kainos ne jam, that's all I said. ^^ Na, o del amziaus ne tau sakyt kazka, paciam vos 20suejo :) 

Na ir jei dirbi prie projekto kurį aplanko tik 100k per metus jau skaitaisi rimtas programuotojas? :D Tu to nepasakei, bet žeminant kitus tai parodai, tavo paskutiniai gal 20 komentarų yra vien kitų žeminimas... Ta prasme tu niekuo neįpatingas, surask savo vietą ir sėdėk ramei, o čia sparnus kilnoji... Persistengi biški :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, ArtūrasM parašė:

Žinoma ne. Niekada nėra gerai priklausyti nuo kažko, partneris visada turės savo balsą tavo įmonės veikime, o tai nėra pats geriausias sprendimas kai nori būt nepriklausomas.

Niekada nėra gerai, pilnom kišenėm pinigų, stačia galva nerti į tai, apie ką nieko nesupranti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1768 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...