ArtūrasM

Narys
 • Pranešimų skaičius

  1.052
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  3
 • Atsiliepimai

  100%
 • Forumo eurai

  69 +Pervesti

ArtūrasM paskutinį kartą laimėjo Rugpjūčio 11 2015

ArtūrasM turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacijos taškai

550 Turintis ką pasakyti

Apie ArtūrasM

 • Nario rangas
  Mylimas dalyvis (-ė)
 • Gimtadienis 1998.01.29

Susisiekimo būdai

 • Discord ID
  ?
 • Skype
  ?

Profilio informacija

 • Lytis
  Paslaptis
 • Steam ID
  Ką? Kas? Kaip?

Paskutiniai lankytojai

1.975 profilio peržiūros
 1. Tu pradžiai paklausk jo ar jis bent žino kas yra oop
 2. ArtūrasM

  Sveiki , ieskau dzempo

  https://www.ebay.co.uk/itm/Vintage-ADIDAS-EQUIPMENT-Big-Logo-Sweatshirt-Jumper-Retro-Original-XXL/273553388306?hash=item3fb10d7312:g:oP4AAOSwhrFb5vkh:rk:13:pf:0 Raudonas https://www.ebay.co.uk/itm/ADIDAS-Equipment-Vintage-Retro-Top-Oldschool-Sweatshirt-Jumper-Pullover-Crew-D7/401637657665?hash=item5d83784c41:g:WQsAAOSwhN5bm9xB:rk:18:pf:0 Baltas https://www.ebay.co.uk/itm/153286999826 Žiauriai panašus geltonas, bet nežinau ar sueis https://www.ebay.co.uk/itm/183559865073 Dar vienas labai panašus geltonas http://www.sneakersadi2018.com/D-adidas-equipment-sweatshirt.html Čia žydras toks pat yra ( nepanašu į patikimą saitą, bet ne man spręst ). Čia pirmi pasitaikę kuriuos radau, bet toliau nebeieškosiu, žaidimas atsisiuntė. Dėkui dėdei Artūrui, o už 5 eurus nusipirk ką nors gražaus sau
 3. ArtūrasM

  Javascript vanilla point of influx

  Jei kam dar prireiks, ištestavau, veikia tobulai! dėkui.
 4. ArtūrasM

  Javascript vanilla point of influx

  Idėja gal ir būtų nieko, bet jei array bus [5,3,4,3,5] viskas subyrės. Nes suras 5, bet ne 4 Nvm išsisprendžiau, @Ark'xes // konteris.lt dėkui, atrašant tau šovė geniali idėja.
 5. Visu pirmą esu nusivylęs jog nėra javascript skilties programavimo kategorijoj, vis gi js dabar viena labiausiai tobulėjančių kalbų, o grįžtant prie temos, gal būt turim čia protingų programuotojų ir gal kas turit idėją kaip 5 skaičių array surasti "point of influx" ( nežinau kaip tą pasakyti lietuviškai ) didėjimo taškas gal būt. Pvz jei array būtų [1,2,3,2,1] turi surasti 3 ir gražinti index'ą. P.s. array kintantis. P.p.s su 10 if state idėjos netinka P.p.p.s jei ir negalit pasidalint kodu, gal bent idėjų logikai turit, praverstų ir tai. P.p.p.p.s nesiūlykit kur kitur postint, already done.
 6. ArtūrasM

  Parduodami du SAMP stiliaus dizainai.

  Čia tiems ožiams kurie daug mekeno: Aš nieko prieš jei žmogus mokosi, tebunie jo ir pirmas dizainas, bet klausimas vis dar toks pat: už ką čia mokėt pinigus? Unikalumo 0, net dizainas padarytas per 30min, o tiems kas norėjo iš manęs dizaino, tai nesijaudinkit, mano darbai tikrai ne samp lygio. Peace out.
 7. ArtūrasM

  Parduodami du SAMP stiliaus dizainai.

  Kai jau pamečiau viltį, radau dar likusiu žmonių su galva ant pečių. Šiuolaikinis svetainių sprendimas, paimkim visų naudojamą šabloną, įdėkim renderį, foną nugesinkim ir jis jau unikalus dizainas kurį galima parduot!
 8. ArtūrasM

  Parduodami du SAMP stiliaus dizainai.

  O koks skirtumas jis platintas ar ne? Jis nesiskiria nuo tavo esamo. Jei tu perpaišei dizainą, jis niekuo nėra geresnis. Aš iš tavęs nupirksiu šitą darbą sukoduotą už tavo norimą sumą jei tu man jį pateiksi be klaidų. Ir jei jis tikrai atrodys kaip pas nieką kitą.
 9. ArtūrasM

  Parduodami du SAMP stiliaus dizainai.

  Okay, žemesnio intelekto parazitams plačiau paaiškinsiu: Kadangi tema yra GFX skilty reiškias jis parduoda psd ( čia ir idijotui aišku ), bet klausimas yra kokio velnio mokėt pinigus už šitą naujoko neskoningą darbą, kai čia forume yra gal 100 vienodų nemokamų su pakeistu headeriu, spalva ir tikriausiai daugiau niekuo. Dizainai tragiški ir tikrai yra padaryti naujoko, kuris akivaizdžiai nesuvokia kaip turėtų atrodyti geras dizainas. T.y. jei tu moki įsijungt photoshopą ir pastumdyt blokelius tai tu nesiskaitai dizaineris. Tai klausimas būtų toks: kodėl man reikia mokėti už šitą nesąmonę kai forume yra nemokamų gražesnių darbų? Unikalumo negausi vien pakeites headerio foto.
 10. ArtūrasM

  Parduodami du SAMP stiliaus dizainai.

  Man vienodai šviečia tas skaičius. Perskaičiau dar kartą, bet vėl gi klausiu už ką čia mokėt pinigus?
 11. ArtūrasM

  Parduodami du SAMP stiliaus dizainai.

  Parduodami? O už ką čia mokėt pinigus?
 12. Ir šiaip augalinį aromatą patalpoj palaikyt reikia. Gera idėja bongas kišenėj. Reikėtų naują drabužių linija paleist su built-in bongu
 13. Tai po darbo veiklos visad yra, bet ką darbe darai? Suki iškart kaseką vakarui? Parodyk gražiausia susukta
 14. Nelabai supratau tą "ant dėžučių"
 15. Ta prasme nei vienas tavo pasiūlymas nebuvo vertas dėmesio.. Jau geriau einu iš supermamyčių komentarų pažvengt facebooke. P.s. žiurkių rate neblogai jaučiuos ir net neketinu iš jo išeit, galimybės didesnės čia nei videoplus reklamuot Na man vis dar moka už tai, kad aš sėdžiu be darbo