Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1264 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 2 savaičių...
(redaguota)
Prieš 1 valandą, L0cal parašė:

biudzetinis, ne biudzetinas, ta pati layout naudoji, ir sakai jog cia tipo kazkas naujo.. Lol man Luko gaila kad tokius pinigus paemei, uz nieka.

Manau laikas sukurti grupuotę ir prižiūrėti, kad žmonės iš manęs neiimtu paslaugų, nes viskas brangu ir vienoda.

Ir  už 35eur ( kodavimas ir piešimas reikia tikėtis, inovatyvaus layouto). Pagaliau ilgai laukta diskusija, kuri iškels mano temą.

 

atsiprašau vėl, 

vr.thumb.png.90f8f25923bdb631e5f99c87a771d7d7.png

Redaguota , nario heicmeister
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, L0cal parašė:

tu vien uz toki: bdabedd0ca835a5715a021a3e856c195700.png


 50 eur paemiai, TIK UZ PSD. TOKI NET laimis padarytu lol ir pigiau lol.

Beviltiska diskusija, kiekvienas savaip savo darba vertina, jeigu jus pasiruose dirbt kaip maximiniai po maziau nei 5e i valanda, tai cia jusu pasirinkimas, tikras pasaulis yra netoks. Imant po 10-15e/h ir susidarys tokio dizaino piesimas. Mano patarimas pirmiau padaryt kazka patys ismokit, ir tada tik vertinkit kitu darbus. Uz unikalias idejas ne po 20-30e /h ieina, o jei ir tokias piestu, zmogus automatiskai neturetu net biudzeto uz kodavima susimoket...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

31 minutes prieš, L0cal parašė:

tu vien uz toki: bdabedd0ca835a5715a021a3e856c195700.png


 50 eur paemiai, TIK UZ PSD. TOKI NET laimis padarytu lol ir pigiau lol.

Pagaliau ! Beviltiški ginčai, su nieko neišmanančiu žmogumi ! Kaip aš to pasiilgau. Galėjau įdėti final versija, ten nors šiek tiek patvarkyta yra, tiesa bendras vaizdas panašus :/ Keletas klausimų iš manos pusės ?

  • Kas vertė imti iš manęs paslaugas, jei netinka kaina ? 
  • Kodėl tu pyksti ant pasaulio, kad kiti sugeba uždirbti daugiau nei 2eur/h ?
  • Kodėl Fiesta, grįžo vėl užsimanė dizaino nors iš pradžių jam jis netiko ?
  • Kodėl tu manai kad tavo nuomonė yra įdomi supergames bendruomei?
  • Ar tu manai, kad 50eur yra dideli pinigai ?
  • Kodėl tu Laimiui liepi nustoti teikti paslaugas, bet dabar kitiems jį siūlai ?
  • Kokios bėdos tave persekioja, kad pykti išlieji virtualioje erdvėje ?
 

 

34 minutes prieš, mantasDEV parašė:

Beviltiska diskusija, kiekvienas savaip savo darba vertina, jeigu jus pasiruose dirbt kaip maximiniai po maziau nei 5e i valanda, tai cia jusu pasirinkimas, tikras pasaulis yra netoks. Imant po 10-15e/h ir susidarys tokio dizaino piesimas. Mano patarimas pirmiau padaryt kazka patys ismokit, ir tada tik vertinkit kitu darbus. Uz unikalias idejas ne po 20-30e /h ieina, o jei ir tokias piestu, zmogus automatiskai neturetu net biudzeto uz kodavima susimoket...

Kodėl tu lendi neatimk man ginčų džiaugsmo, prašau :(  p.s normalus žmones uždirba po 2-3eur/h apie kokius čia 30eur/h kalbi, kosmonautas ! ( Šitie skliausteliai skirti tokiems, kaip @L0cal, ŠITAS ATSAKYMAS MANTUI YRA JUOKELIS HAHA )

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 18 valandas(-ų), L0cal parašė:

tu vien uz toki: bdabedd0ca835a5715a021a3e856c195700.png


 50 eur paemiai, TIK UZ PSD. TOKI NET laimis padarytu lol ir pigiau lol.

Gražus dizainas na tai kas paėmė 50€, bet jis dar ir už darbą pasiėmė. Normalūs dizaineriai (prof) imtų dvigubai trigubai daugiau. Aš vertinu @heicmeister tikrai gabus žmogus ir padedantis turėjau reikalų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1264 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...