Mantas

Moderatorius
 • Pranešimų skaičius

  215
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  1
 • Atsiliepimai

  100%
 • Forumo eurai

  237 +Pervesti

Mantas paskutinį kartą laimėjo Liepos 13 2016

Mantas turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacijos taškai

279 Turintis ką pasakyti

Apie Mantas

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

7.601 profilio peržiūros
 1. Mantas

  Elektronines cigaretes

  Jei nori garinti geriau netaupyk pinigų ir pirk iš Ecodumo, o jei nori, kad nežinai ką garini nėra nei gamintojo nieko tai pirk iš bet kur kitur po 4 eurus kur tas pats skystis kitur kainuos tarkim 16 euru. Gali aišku nieko neatsitikti, bet gali pataikyti ant blogo ir bus ne kažką.
 2. Mantas

  PoFka - San Fierro pilis su tiltu

  Nu Hogwartsas puikiai atrodo labai gerai padirbėta. Dabar sumapink skersinį skersgatvi
 3. Mantas

  Pasiūlykite ką daryti po 10 klasių

  Siūlyčiau Maibacho karjerą tau.
 4. Net neskaitei ką parašei rašai žmogui, bet pradžioje atsakai, kad diskutuota tema yra. Neapsisprendi kaip ir su projekto pardavinėjimais Kiek šį kartą ketini kartų dėti į pardavimą projektą ir paskui pakeisti temos tekstą "Sorry persigalvojau" ?
 5. Mantas

  sa-mp tematikos dizaino .psd

  Kam parduoti dizainas kuris vertas kokių dviejų eurų ? Nemanai, kad geriau nemokamai jį atiduoti kam nors ir tiek, nes čia mokėti pinigus už tokį dizainą yra neverta.
 6. Prieš dvi dienas įdėjot pardavimui projektą po dviejų valandų išėmėte, kad vėl motyvacijos atsirado, tai po kiek laiko dabar išimsite pardavimą ir vėl eisit atrankas skelbti forume ?
 7. Rytoj galima tikėtis, kad projektas sustabdo savo veiklą, nebeturime motyvacijos.
 8. Jūsų norai labai greitai keičiasi matau. Vieną valandą pardavinėjate projektą kitą valandą jau projekto aprašymą talpinate, atrankas skelbiate, nusimato puiki ateitis serverio, ilgai gyvuosite. Sėkmės.
 9. Na šiaip mapino jis ką buvau sakęs išrinkęs vietą nupasakojęs kaip padaryti, tai viską padarydavo man, tik vėliau ant galo buvo su juo nesklandumų.
 10. Mantas

  STORYLIFE.LT - Vyksta konkursas iš 30€

  Į projekto logotipą matosi įdėta daug pastangų, šaunuoliai.
 11. Mantas

  PoFka - SAN FIERRO Aukštutinė pilis

  Vo vo kažkas panašesnio jau žiūriu į hogvartsa čia yra, gražus darbas.
 12. Mantas

  Quelis - apgavikas

  Tai jau nebe užsisakinėju iš šio žmogaus darbus. Kiek padarė tiek man, tikiuosi su man mapintais darbais nebus nesklandumų daugiau.
 13. Mantas

  Quelis - apgavikas

  Man tas pats buvo su Quel iš vienų populiariausiu samp projektu pardavė mums tą patį map darbą. Tačiau viskas buvo gerai, kad perdarė naujai jis jį. Buvo taip pat ir daugiau su juo problemų kai bendradarbiavau. Užsisakant iš jo darbus reikia labai atsargiai, nes kai nebeturi užsakymų pardavinėja jau pigiau kitiems parduotus darbus.
 14. Gaila, bet turėjome, tačiau jums nerašiau per supergames, o rašiau tiesiai į skype, tad jei nežinote nesakykite iš kart, kad neturėjote su manimi reikalų.
 15. Nesiūlau naudotis jo paslaugomis. Pats buvau norėjęs užsisakyti iš šio žmogaus forumo dizainą. Numečiau pavyzdžių koks stilius turėti būti ir t.t, o sulaukiau galima sakyti atkartoto dizaino kopija pasakiau ką reikia keisti ir kas visiškai man nepatinka, niekas nesiderino, žmogus perskaitę žinutę ir dingo kaip į prarają. Jei nemokate priimti kritikos, tai gal neverta Jums ir piešti dizainus. Esate pavyzdžiui statybininkas jums sako daryti tą ir aną jums tai nepatinka siūlo savo, žmogus atsisako ir nori tokio kokio jis pats nori, tai ką darysite irgi išeisite tiesiog lauk nieko nepasakęs ? Jūs esate darbuotojas ir turite viską daryti, tai ką užsisako klientas. Siūlyčiau mažiau būti tokiu išsišokusiu internete ir nepulti ant visų kas tavo darbuose nepatinka.