Recommended Posts

Sveiki, esu free-time grafinis dizaineris, turiu nema┼żai patirties ┼íioje veikloje, atliemu ─»vairiausius darbus.

----------------------------------------------

* Logotipai
* Vizitini┼│ korteli┼│ dizainas
* Merch dizainas
* Posteriai/reklamos
* Nuotrauk┼│ redagavimas
* Nuotrauk┼│ maketavimas

Daugiau darbeli┼│ Instagram - thom.ell

Discord - Thom ell#6514

Redaguota , nario Thom ell
Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kit─ů puslap─»
30 minutes prie┼í, Thom ell para┼í─Ś:

Jau public :)

Kainos nuo 20ÔéČ, priklausomai┬ánuo darbelio.

Kainos ┼żi┼źriu pas tave tikrai n─Śra ma┼żos :D┬áPilna forume rast kur pigiau daro ;)

Nelabai suprantu u┼ż k─ů ─Źia reikia mok─Śti tokias sumas, atsi┼żvelgiant ─» tai jog turb┼źt pats renderi┼│ nepie┼íi visk─ů trauki i┼í interneto, o ─Źia u┼żmesti papras─Źiausi─ů tekst─ů ir u┼żd─Śti ka┼żkok─» efekt─ů, blur─ů visi sugeba. Tai tik pasteb─Śjimas.

prie┼í 2 valandas(-┼│), Simonas /A/ para┼í─Ś:

Kainos ┼żi┼źriu pas tave tikrai n─Śra ma┼żos :D┬áPilna forume rast kur pigiau daro ;)

U┼ż kokybi┼ík─ů darb─ů dar ir daugiau paklotum...┬á

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   J┼źs negalite ─»kelti nuotraukas tiesiogiai.─«kelkite arba ─»d─Śkite nuotraukas i┼í URL.

• Temos, kurios buvo pa┼żym─Śtos tomis pa─Źiomis ┼żym─Śmis:

• Para┼í─Ś Serphy
      Ie┼íkau ┼żmogaus geban─Źio kurti, pie┼íti Counter-Strike 1.6 ginkl┼│ ir kitus modelius
    • Para┼í─Ś SNYXO
      Sveiki, esu moksleiv─Ś ir laisvu laiku u┼żsiimu grafiniu maketavimu. Anglijoje studijavau fotografij─ů ir grafin─» dizain─ů, kadangi teko gr─»┼żti ─» Lietuv─ů, ten studij┼│ nebaigiau. Kadangi noriu ─»gauti daugiau patirties ties ─»vairiausiais darbais, tai kainos pas man─Ös n─Śra didel─Śs.
      Da┼żniausiai kainos┬áb┼źna nuo 10eur. iki 50eur. ┼Żinoma, kaina┬ágali kisti nuo u┼żsakymo reikalavim┼│. Jei┬ánorite kokybi┼íkai ir nebrangiai u┼żsisakyti gra┼ż┼│ forumo dizain─ů,┬álanding page ar k─ů kit─ů, susisiekite su manimi.
      Susisiekti su manimi galite┬áasmenine ┼żinute arba discord:┬áSNYXO#5888
      Mano portfolio: spausti ─Źia
    • Para┼í─Ś Marty┼íius
      Sveiki visi, ┼íiuo metu prad─Śjau mokytis GFX kurimo. Noriu gauti ┼íiek tiek patirties kuriant juos ┼żmon─Śms┬áNEMOKAMAI. Tad nesitik─Śkit┬á─«sp┼źding┼│ darb┼│.

Susisiekti galite forumo PM arba discord'e MartyS#9335
    • Para┼í─Ś LinkolnLTU
      Sveiki, ie┼íkau grafikos dizainerio mokan─Źio pie┼íti, reikia kokybi┼íko logotipo.┬á

Rašom LinkolnLTU#1724
  • ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.